Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Медична діагностика

Цитологія
Ультразвукова діагностика
Еластографія
Ендоскопія
Ендоскопія ЛОР органів
Офісна гістероскопія
Спірографія
Проктологічна діагностика
Цистоскопія
Алергодіагностика
Електрокардіограма
Лабораторна діагностика
Ехосальпінгографія
Відгуки
Тетяна (26.05.2022)
Доброго дня! Хочу поділитись своїм враження діяльності Мед-Атлант. Кожному з нас, а тим паче коли ти пацієнт доводиться шукати вихід із складної ситуації. І таких нас, звісно не одиниці. Час проведений у пошуках інформації, інтернеті, та час проведений в очікуванні черги на прийом до лікаря, вкотре переконали мене, що саме Медичний центр Мед-Атлант працює з людьми і для людей. Перечитуючи попередні відгуки, кожен передає свою вдячність певному фахівцеві, і це звісно дуже добре, оскільки незнаючи когось, не бувши конкретно в нього/чи неї, одразу телефонуєш в кол-центр і просиш відповідного запису для себе. На рецепції завжди привітні дівчата, допоможуть, підкажуть...що, як і куди. Запис завжди точний, але і якщо очікуєш, атмосфера дуже хороша в закладі- це відчутно... До речі, щодо кол -центру, прекрасні дівчата, чула, що є і чоловічі голоса..спілкування з ними неймовірне( уважність запитання, уміння слухати співрозмовника, який 100% задасть не одне, а 100 запитань...., коректна відповідь, порада + нагадування про той чи інший мед.документ- тут слова просто зайві! Молодці! ). Я була в Мед-атланті теж, не в одного фахівця, і Ви знаєте, я не можу виділити когось з них окремо, оскільки вважаю, що можу образити тоді інших..і це б було не правильно. Тому скажу ось так: велика вдячність фахівцям корпусу 1 та 2 Мед-Атлант! Фахівці високого рівня, нікого не залишать без уваги, це не ті лікарі, які пишуть просто папірець назначень, це й уточнення як може зреагувати ваш організм на таке призначення, відчутна доброта до себе, це точність поставлення діагнозу зі словами: У Вас все неодмінно буде добре. І це радує, повірте! Ці слова для нас, пацієнтів дуже важливі, розмова з кожним лікарем, от чесно скажу, як з твоїм найкращим другом. Ви неймовірні! Вдячність адміністрації за створення такого Медичного центру! Неймовірний фаховий найвищий рівень кожного фахівця! Клініка європєйського рівня - однозначно! Успіхів Вам всім, ще більшого розвитку у своїй діяльності!
Мед-Атлант

Добрий день, Тетяна! Ви нас розчулили цими словами:) Безмежно дякуємо! Приємно, що відзначили роботу всієї команди. Бажаємо Вам здоров'я та яскравої зірки своєї удачі!

Марія (10.05.2022)
Дуже задоволення візитом в мед Атланту ,хороший та приємний персонал. Перший раз здавала у них аналіз і мені вперше не було погано. Хоча завжди втрачаю свідомість. Залишились тільки приємні враження. Рекомендую)
Мед-Атлант

Маріє, раді виправдати очікування на краще) Дуже вдячні за відгук! Нехай все буде на благо!

Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img