Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Ціни Відгуки

Еластографія компресійна

Компресійна еластографія - диференційована діагностика доброякісних та злоякісних утворів. Цей метод ідеально підходить для обстеження молочних залоз та щитоподібної залози.

Еластографію ще називають «віртуальною пальпацією». Для відвідувачів клініки обстеження нескладне - не займає багато часу, неінвазивне. При цьому надзвичайно ефективне. Враховуючи невтішну статистику в Україні по пізньому виявленню раку молочної залози запрошуємо вас, дорогі жінки, на профілактичні огляди до мамолога. Призначена, у разі потреби, компресійна еластографія завжди допоможе лікарю точно знати про характер утворення і на що звернути увагу. Рання діагностика дійсно рятує життя. Так само в Україні висока статистика захворюваності на рак щитоподібної залози, особливо в таких ендемічних регіонах як наш. Обстеження щитоподібної залози методом компресійної еластографії дасть чітку та надійну інформацію про характер утворень.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську компресійна еластографія виконується на обладнанні високого класу Voluson E8 Expert та Aplio 500 Toshiba. Дослідження проводять лікарі ультразвукової діагностики. Метод обстеження запроваджений у нас в клініці з 2017 року, результати еластограм підтверджені іншими клініками в Україні та за кордоном.

ПОКАЗИ ДЛЯ КОМПРЕСІЙНОЇ ЕЛАСТОГРАФІЇ 

Даний вид діагностики лікарі рекомендують у випадку:

  • Діагностика утворів молочних залоз та щитоподібної залози;
  • Оцінка масштабності пухлинного процесу, а також наявність пухлинних змін в тканинах, що поруч;
  • Порівняльна діагностика злоякісних та доброякісних утворів.

Процедура компресійної еластографії не потребує спеціальної підготовки. Якщо лікар призначає це обстеження, то краще зробити його якомога скорше. Просто оберіть для запису зручний день та час. Сама діагностика займе орієнтовно 15 хвилин, тож не порушить звичайний ритм життя. В ЛДЦ «Мед-Атлант» професійні лікарі та сучасне обладнання - все для того, щоб забезпечити достовірну інформацію у результаті діагностики. Записуйтесь! 

Послуга Ціна
Еластографія + фото 400 грн

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img