Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Ендоскопія

Гастроскопія (Езофагогастродуоденоскопія)
Колоноскопія
Тест на Хелікобактер пілорі
Вимірювання кислотності (pH-метрія)
Видалення поліпів кишечника

Ендоскопія — вид обстежень для точної візуальної діагностики внутрішніх органів, а також видалення поліпів, проведення біопсії та інших видів тестувань. Це незамінне обстеження при захворюваннях шлунку, стравоходу, кишківника. 

В ЛДЦ «‎Мед-Атлант» (Івано-Франківськ) дослідження органів шлунково-кишкового тракту лікар виконує з допомогою сучасної ендоскопічної системи «‎PENTAX» (Японія). Принципи та переваги процедур:

  • Безпека пацієнтів — використання одноразових та стерильних витратних матеріалів.
  • Комфорт — можливість проведення маніпуляцій під наркозом, без болю та незручностей.
  • Точність — ми ретельно відібрали обладнання та комплектуючі, щоб забезпечити для лікаря високу якість візуалізації.
  • Лікування — можливість видалення поліпів.
  • Тестування — вимірювання кислотності, визначення Helicobacter Pylori, а також взяття зразків тканин на гістологічне дослідження.

ВИДИ ЕНДОСКОПІЇ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ:

Важливо:
Проведення ендоскопічних процедур вимагає попередньої ретельної підготовки. Загальні принципи підготовки висвітлені у нас на сайті у відповідному розділі для інформативного ознайомлення. Для точної підготовки з’ясуйте, будь ласка, всі деталі за телефоном +38 (095) 00 38 452.

Запис за контактами корпусу №2 або через форму запису на сайті.
Обстеження проводяться в другому корпусі за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23.

Ціни на ендоскопічні дослідження в ЛДЦ «‎Мед-Атлант» в Івано-Франківську

Послуга Ціна
Езофагогастродуоденоскопія 500 грн
Езофагогастродуоденоскопія з наркозом 800 грн
Тест на Хелікобактер пілорі 200 грн
Колоноскопія 800 грн
Езофагогастродуоденоскопія + колоноскопія з наркозним забезпеченням 2200 грн
Колоноскопія з наркозним забезпеченням  1700 грн
Ректосигмоскопія 450 грн
Взяття матеріалу на патогістологічне дослідження (одне предметне скло) 550 грн
Видалення сторонього тіла (1 тіло) 600 грн
Поліпектомія (в залежності від складності та кількості поліпів) від 1500-4000 грн
Зупинка кровотечі ендоскопічним методом 5000 грн
Відгуки
Вікторія (18.01.2022)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Щиро дякую лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Владиславу та медсестричці Оксані за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження,дуже хороші та професіонали своєї справи,хочеться,щоб побільше таких людей було. Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Велике Вам дякую)
Мед-Атлант

Вікторіє, щиро дякуємо за відгук! Нехай всі обстеження будуть на благо для Вас!

Віра (13.11.2021)
Мені потрібно було пройти гастоскопію та колоноскопію. Так, як був неприємний попередній досвід, то я боялась звертатися в "державну" лікарню. Від знайомих я дізналась, що потрібні обстеження роблять в "Мед-Атлатнт". І я наважилася! Все пройшло чудово, і що немало важно безболісно. Я вдячна лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Горелін В.І. та медсестричці Оксаночці за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження. Мед-Атлатнт - це гарна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, справжні професіонали своєї справи. Я і надалі буду до Вас звертатись та залюбки буду рекомендувати Мед-Атлатнт своїм знайомим.
Мед-Атлант

Віра, щиро дякуємо за відгук і рекомендацію. Раді розвіяти всі страхи. Гарного Вам настрою і здоров'я!

Софія (12.11.2021)
Робила колоноскопія!!! Все пройшло чудово,всі дуже привітні,турботливі,лікар Диб'як С.В.,анастезіолог,медсестра,ніякого негативі,все на вищому рівні!!!!
Мед-Атлант

Софія, ми раді, що про цю процедуру приємні враження. Дякуємо Вам за довіру і відгук!:)

Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Олексин Ірина Василівна (29.03.2021)
Минулого тижня я була на відеогастроскопії. Завдяки лікарю Дибяку С. В. процедура пройшла легко і безболісно. Я майже нічого не відчувала. Також я отримала зрозумілі відповіді на свої запитання. Все на найвищому рівні. Також я вдячна дуже приємним дівчаткам, які допомагали. Дуже хороша клініка.
Мед-Атлант

Ірина Василівна, ми докладаємо всіх зусиль, щоб процедури залишали відчуття позитиву. Щиро дякуємо, що відзначили лікаря, медичних сестер та виділили час написати відгук!

Довжинська Євгенія Євгенівна (25.03.2021)
Хочу, ще раз висловити свою вдячність лікарю Дибяк С.В. ( гастромікроскопія).Дуже уважний до свого пацієнта, має гарний підхід . Дуже приємно що є такі лікарі, які дійсно відносяться до людини з повагою і розумінням. Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Євгенія Євгенівна, щиро дякуємо за відзначення майстерності лікаря! Здоров'я і радості Вам! 

Ірина (26.02.2021)
Добрий день. Хочу подякувати лікарю Диб‘яку С.В.,а також анастезіологу,медсестрі,за їх професіоналізм,дбайливе ставлення до пацієнта,розуміння,і доведення інформації про стан здоров‘я в доступній формі. Проходила відеоколоноскопію з наркозом. Попри панічний страх,все пройшло безболісно,і розвіялися страхи до даної процедури. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і людяність!!!
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за теплий відгук про наших спеціалістів! Кожному важливі і приємні такі слова. Міцного здоров'я Вам! 

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Дмитро (02.02.2021)
Проходив гастроскопію в лікаря Дибяка С В. Лікар та медсестра детально пояснили хід обстеження. Всю процедуру медсестричка Оксана не відходила від мене та переймалась чи все добре. Ввечері навіть перетелефонували та поцікавились як моє самопочуття. Це дійсно дуже приємно. Лікар вказав точний діагноз, по якому я лікувався. Можу сміливо рекомендувати клініку Мед-Атлант!
Мед-Атлант

Дмитро, дякуємо Вам за високу відзнаку роботи лікаря та медсестри. Раді допомогти! 

Юлія (23.01.2021)
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Дибяк С.В. Мені проводили гастроскопію. Знаю, що ця поцедура не дуже приємна але завдяки чудовому лікарю я перенесла спокійно процедуру , все було досить акуратно , майже нічого не відчула. На всі мої питання я отримала зрозумілі відповіді! Рекомендую, лікар знає свою справу. Дякую за хороших і грамотних спеціалістів.
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за відгук! Такі слова завжди приємні лікарям. Здоров'я Вам!

Наші спеціалісти
медична сестра Зубрицька Оксана Миколаївна
Зубрицька
Оксана Миколаївна
медична сестра
Детальніше
ендоскопіст Диб'як Сергій Віталійович
Диб'як
Сергій Віталійович
ендоскопіст
стаж роботи - 3 роки
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img