Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Графік прийому Ціни Відгуки

Гастроскопія

  • Швидко — процедура до 20 хвилин
  • Інформативно — система «‎PENTAX»
  • Без болю — можливий наркоз


Езофагогастродуоденоскопія (або, як часто називають, «‎гастроскопія») — ендоскопічне обстеження стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, а також виконання лікувальних чи діагностичних маніпуляцій в даних органах. 

Покази для проведення діагностичної гастроскопії:

  • Скарги — печія, тошнота, рвота, болі в шлунку.
  • Профілактика — після 40 років рекомендований профілактичний огляд раз у 2-3 роки, особливо якщо в родині хтось мав пухлини в органах ШКТ.
  • За направленням лікаря.

Як проходить процедура гастроскопії в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську?

Перед виконанням процедури лікар-ендоскопіст збере анамнез. Це допоможе з’ясувати чи є обмеження, які необхідно врахувати при проведенні процедури.  

В ЛДЦ «‎Мед-Атлант» лікар-ендоскопіст за потреби виконає pH-метрію (вимірювання кислотності), візьме зразки тканин для патогістологічного дослідження.

Гастроскопія проводиться і з лікувальною метою — для поліпектомії, видалення сторонніх тіл та зупинення кровотечі.

Підготовка до езофагогастродуоденоскопії:

  • напередодні легка вечеря;
  • процедура натще зранку, не можна до того їсти чи пити.

Час проведення процедури — до 20 хвилин. Можлива гастроскопія з наркозом для відсутності больових відчуттів. При обраному варіанті з наркозом обов’язково перед процедурою консультація анестезіолога. 

Перед записом на гастроскопію уточніть деталі підготовки за контактами корпусу №2. Записатись можна за телефоном або через форму запису.

Графік прийому лікарів

з 8:00 ранку

Ціни на гастроскопію в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську

Послуга Ціна
Езофагогастродуоденоскопія 550 грн.
Езофагогастродуоденоскопія з седацією 950 грн.
Тест на Хелікобактер пілорі 200 грн.
Відеоколоноскопія 900 грн.
Езофагогастродуоденоскопія + колоноскопія з седацією 2200 грн.
Зупинка кровотечі ендоскопічним методом 5000 грн.
Забір матеріалу 300 грн.
Відгуки
Лілія Фелезюк (08.05.2023)
Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю Диб'як С.В., анестезіологу Горелін В. І. та медсестричці Почерева А.М. за професійно проведену гастроскопію шлунка під медикаментозним сном. Процедура пройшла швидко і безболісно. Дякую медичному центру "Мед-Атлант" за організацію роботи. Рекомендую!
Мед-Атлант

Ліліє, щиро дякуємо за написаний відгук, раді допомогти! Здоров'я Вам!

Анна Тикан (08.05.2023)
Дуже дякую за такий приємний та турботливий прийом. Все пояснили дуже чітко, процедуру зробили швидко, не болісно, хоч процедура жахлива))заспокоїли та на дали якісне лікування
Мед-Атлант

Анно, і ми Вам дякуємо за довіру та добрі слова! Бажаємо здоров'я!

Христина (02.05.2023)
Щиро хочу подякувати лікарю Дибʼяку С.В та його команді за професіоналізм в проведенні процедури. Всі страхи та сумніви щодо процедури розвіялися прийшовши на прийом. Дякую, що в нас є такі хороші лікарі!
Мед-Атлант

Христино, щироя дякуємо! Раді, що Ви знаєте, що цю процедуру можна не боятись:) 

Тетяна (09.04.2023)
Проходила процедуру гастроскопію під медичном сном у Мед-Атланті. Лікар Дибяк С В професійний та досвідчений. Анестезіолог Горелін В І забезпечив мій спокійний сон. Медсестричка Оксанка чуйна та привітна. Вся команда ще перед обстеженням налаштувала мене на позитив та хороший результат. Все пройшло швидко, безболісно, без страху та паніки. Після обстеження не було жодних больових відчуттів та дискомфорту. Дякую Вам за Вашу професійну працю та позитив♥️ 10/10 - Рекомендую👍
Мед-Атлант

Тетяно, дякуємо за відгук і окремо вдячні за згадку про медичний сон при процедурі:) Хай все буде на благо для Вас!

Сніжана (23.03.2023)
Добрий день. Робила в медичному центрі «Мед-Атлант» гастроскопію шлунка під медикаментозним сном. Щиро вдячна лікарю Диб‘як С.В. та анестезіологу Івасишин І.В., за професіоналізм, людяність та приємне спілкування. Процедура пройшла зовсім безболісно та без неприємних відчуттів, а навпаки з приємним сном. Лікарі підтримали, заспокоїли та розвіяли всі страхи. Все пройшло дуже легко та швидко. В «Мед-Атланті» привітний персонал, сучасне обладнання та гарна атмосфера. Дякую! Рекомендую!!!
Мед-Атлант

Сніжано, сердечно дякуємо за відгук! Раді бути корисними. Гарного настрою Вам при візитах до лікарів!)

Діана Погребняк (14.02.2023)
Я обрала Мед Атлант для проходження дуже делікатної процедури - гастроендоскопіі. Лікар та весь персонал буди надзвичайно чуйними, люб’язними та привітними. Завдяки їхній підтримці, процедура пройшла без страху, дуже комфортно і спокійно. Щиро вдячна!!
Мед-Атлант

Діано, щиро дякуємо за довіру та відгук! Хорошого настрою і здоров'я!

Баб'як Марія Дмитрівна (14.02.2023)
Щиро дякую Чудовому лікарю , Дибяк Сергію Віталійовичу,та милій медсестричці Оксанці ,за проведену гастроскопію.Я дуже боялася цієї процедури ,але лікар із медсестричкою постійно мене підтримували,заспокоювали,лікар дуже ввічливий,спокійний,все пояснив ,розказав і мене вислухав і все пройшло добре ,я перший раз посміхнулася ,як сказав мій чоловік ,за три тижні. Щиро бажаю Сергію Віталійовичу,медсестричці Оксанці та всьому персоналу лікувального центру Божого благословення, мирного неба міцного здоров'я, щастя, любові,добра, спокою і всього самого якнайкращого у Вашій нелегкій роботі.
Мед-Атлант

Маріє Дмитрівно, щиро дякуємо за душевний відгук! Раді, що Ви поділились враженнями! Здоров'я Вам!

Ганна (18.08.2022)
Я вперше сьогодні завітала у клініку на фіброколоноскопію та ФГС,чесно,-переживання були марними.Тут працюють "Найкращі".Розвіяла міфи про біль,страх,паніку.Досвідчені,мудрі професіонали і величезна їхня підтримка.Після огляду,обняла кожного.Розмова перед обстеження дуже цінна .Дякую вам,що допомогли.
Мед-Атлант

Ганно, раді створювати позитивну атмосферу, дякуємо Вам за відгук! Нехай все буде на краще!

Діана (28.07.2022)
Привітний персонал, дуже гарні приміщення і кабінети, чистенько! Робили гастроскопію під седацією, такий досвід у мене вперше, але все пройшло чудово, лікування підібрали, мої помилки обговорили;) Дякую, рекомендую звернутись сюди, якщо виникне така необхідність, вам допоможуть.
Мед-Атлант

Чудово, що Ви задоволені) Діано, дякуємо за довіру та відгук! Нехай і далі буде все добре!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Марина (16.03.2022)
Даже не знаю с чего начать …. Я хочу выразить огромную Благодарность руководству клиники за супер профессиональную команду ! Приехала с Киева где не успела пройти ряд обследований и долго искала куда могу обратится . По отзывам людей ( народное радио ) я попала в Вашу клинику . И не на секунду не пожалела !❤️!!! Первый доктор с которым я встретилась это врач УЗД -Дыбяк Галина . Вот скажу в двух словах - с первой минуты я поняла ,что доктор на своём месте ! Мега грамотный врач -рекомендую !!!!! О человечности ее вообще молчу узнав о том ,что мы с Киева ,предложила помощь …. И вот ,самое главное . Меня ожидало не очень приятное обследование : колоноскопия и гастроскопия . И тут я встретилась с командой медиков . Дыбьяк Сергей -Доктор , Горелин Владислав - Анастезиолог и медсестра -Зубрицкая Оксана . Я ужасно боялась проходить эту процедуру . Но все мои опасения были напрасны ! Супер профессионалы своего дела . Медсестра меня максимально грамотно подготовила к обследованию и даже переживала и звонила. Спрашивала ,как проходит моя подготовка к процедуре . Успокаивала и уверяла ,что мне не стоит переживать .так ,как мой врач нереально крутой )))😉 Так и получилось . Доктор нереально крутой ,доктор который понимает тебя с полуслова ,грамотный ,профессионал ! Доктор - The Best 🙏 Перед процедурой мы много беседовали ,все уточняли ,вот просто- все ! Обследование доктор провёл ооооооочень аккуратно ,никаких последствий . Ну и конечно Анастезиолог благодаря которому мое обследование стало просто приятным сном . И это не просто врач ,который пришёл и сделал укол ! Перед анестезией мы сделали небольшое обследование . Доктор меня обо всем спросил на предмет болезней ,аллергии итд. И заверил ,что он будет рядом и все будет хорошо ❤️ И не поверить я не смогла . Он Бог -Анастезиолог )! Я уснула и проснулась . И все было хорошо . И все опасения в прошлом . Ну вот зачем я переживала ,когда есть такая команда ! Я всем РЕКОМЕНДУЮ этих докторов ! Спасибо 🙏
Мед-Атлант

Марина, радіємо такому душевному і детальному відгуку. Бажаємо більше приємностей в житті, бережіть себе!

Вікторія (18.01.2022)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Щиро дякую лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Владиславу та медсестричці Оксані за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження,дуже хороші та професіонали своєї справи,хочеться,щоб побільше таких людей було. Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Велике Вам дякую)
Мед-Атлант

Вікторіє, щиро дякуємо за відгук! Нехай всі обстеження будуть на благо для Вас!

Petro (20.12.2021)
Хочу подякувати лікарю Диб‘як Сергію та медсестрі за вдале проведення фіброгастроскопії. Рекомендую.
Мед-Атлант

Петро, вдячні за візит до лікаря і рекомендацію. На благо!

Віра (13.11.2021)
Мені потрібно було пройти гастоскопію та колоноскопію. Так, як був неприємний попередній досвід, то я боялась звертатися в "державну" лікарню. Від знайомих я дізналась, що потрібні обстеження роблять в "Мед-Атлатнт". І я наважилася! Все пройшло чудово, і що немало важно безболісно. Я вдячна лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Горелін В.І. та медсестричці Оксаночці за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження. Мед-Атлатнт - це гарна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, справжні професіонали своєї справи. Я і надалі буду до Вас звертатись та залюбки буду рекомендувати Мед-Атлатнт своїм знайомим.
Мед-Атлант

Віра, щиро дякуємо за відгук і рекомендацію. Раді розвіяти всі страхи. Гарного Вам настрою і здоров'я!

Olga (08.11.2021)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Дуже хвилювалася, але все пройшло абсолютно безболісно, 2 хвилини і мене відпустили. Лікар Дибяк С. В дуже хороший та кваліфікований, медсестра Оксана приємна та чуйна. Дякую Вам.
Мед-Атлант

Ольга, дякуємо за відгук. Позитиву Вам в житті)

Уляна Огерук (15.10.2021)
Сьогодні робила фіброгастроскопію у вашій клініці! Дуже добрий лікар Дибяк С. В. Привітна медсестричка, приємний Ане Владислав. Щиро вдячна вам за приділений час. Бажаю вам процвітання і вдячних пацієнтів! Щиро дякую вам! Приємно у вас лікуватися!
Мед-Атлант

Щиро вдячні за побажання і високу відзнаку нашої роботи. Уляно, Вам навзаєм процвітання і здоров'я!

Анна (29.08.2021)
Я на днях робила повторну гастроскопію ,яку проводив Дибяк С.В.,за що йому дуже вдячна,за його чуйність і ставлення до пацієнтів,а також медсестрі Оксані,яка з прихильністю віднеслась до мене .Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Рекомендую Мед-Атлант
Мед-Атлант

Анно, дякуємо за рекомендацію! Міцного Вам здоров'я!

Віктор (11.08.2021)
Доброго дня. Сьогодні проходив в Мед Атланті гастроскопію. Все пройшло швидко і безболісно. Дякую за професіоналізм і гарне ставлення.
Мед-Атлант

Доброго дня, Вікторе. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашої клініки! Нехай всі візити до лікарів будуть тільки для зміцнення здоров'я і з гарним настроєм!

Оксана (05.08.2021)
Дуже задоволена, що вибрала саме Мед-Атлант.Персонал приємний,чудове ставлення до пацієнтів,лікарі професійно та уважно ставляться до кожної вашої проблеми . Сьогодні була на відеогастроскорії ,процедура не з приємних ,але завдяки чудовим медсестрам та лікарю який проводив огляд все пройшло дуже добре...приємно здивувало ,що декілька годин після процедури мені зателефонували і запитали про моє самопочуття,чи нічого не турбує,мені було дуже приємно) Дякую за вашу роботу❤️
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо, що поділились враженнями про візит!) Такі відгуки зігрівають серце. Здоров'я Вам!

Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Людмила (01.07.2021)
Доброгг дня) Сьогодні вперше проходила обстеження- гастроскопію. Процедура не із приємних, але завдяки професіоналізму лікаря і медсестри, все пройшло дуже добре. Я щиро вдячна за хороше ставлення і чудово пророблену роботу.
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай Ваше піклування про себе зміцнює здоров'я!

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Дмитро (02.02.2021)
Проходив гастроскопію в лікаря Дибяка С В. Лікар та медсестра детально пояснили хід обстеження. Всю процедуру медсестричка Оксана не відходила від мене та переймалась чи все добре. Ввечері навіть перетелефонували та поцікавились як моє самопочуття. Це дійсно дуже приємно. Лікар вказав точний діагноз, по якому я лікувався. Можу сміливо рекомендувати клініку Мед-Атлант!
Мед-Атлант

Дмитро, дякуємо Вам за високу відзнаку роботи лікаря та медсестри. Раді допомогти! 

Юлія (23.01.2021)
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю гастроентерологу Дибяк С.В. Мені проводили гастроскопію. Знаю, що ця поцедура не дуже приємна але завдяки чудовому лікарю я перенесла спокійно процедуру , все було досить акуратно , майже нічого не відчула. На всі мої питання я отримала зрозумілі відповіді! Рекомендую, лікар знає свою справу. Дякую за хороших і грамотних спеціалістів.
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за відгук! Такі слова завжди приємні лікарям. Здоров'я Вам!

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Як підготуватися до гастроскопії?

Наперододні процедури можна тільки легку вечерю, останній прийом їжі до 19:00.  В день процедури не можна їсти, гастроскопія проводиться обов'язково натще.

В якому положенні пацієнта проводиться гастроскопія?

Для проведення гастроскопії пацієнт лягає на кушетку в положенні на бік.

Скільки часу триває гастроскопія?

Тривалість гастроскопії до 20 хвилин.

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img