Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Графік прийому Ціни Відгуки

Колоноскопія

  • Висока точність
  • Діагностика та лікування

Колоноскопія — ендоскопічне обстеження всіх відділів товстого кишечника (пряма кишка, сигмоподібна, нисхідна, поперечна, висхідна і сліпа кішка) з можливістю огляду термінальних відділів тонкого кишківника. 

Процедура виконується гнучким зондом з міні-камерою. Зонд є тонкий, що значно полегшує проведення процедури для пацієнтів. Можливе проведення колоноскопії з наркозом.

Експертний клас обладнання в ЛДЦ «‎Мед-Атлант» та кваліфікація лікаря забезпечують високу точність обстежень та маніпуляцій. 

Покази для проведення колоноскопії:

  • Скарги: закрепи, проноси, вздуття, виділення крові, больові відчуття в ділянці кишечника.
  • Наявні захворювання або підозра на них: хвороба Крона, виразковий коліт, доброякісні та злоякісні утворення, наявна анемія нез’ясованого походження тощо.
  • Профілактика. Рекомендовано для людей старше 40 років проходити обстеження раз на 2-3 роки, особливо при наявності в родині випадків захворювань кишечника.
  • Передопераційне обстеження згідно протоколів (деякі види гінекологічних, урологічних операцій тощо).

ПІДГОТОВКА ДО КОЛОНОСКОПІЇ

До ендоскопічного обстеження кишечника необхідно підготуватись. Основна підготовка:

  • За 2-3 дні до процедури слідкувати за раціоном: виключити жирну їжу, м’ясо та  ковбасні вироби (можна вживати відварене м’ясо птиці), бобові, гриби, чорний хліб, газовані напої, соки, алкоголь. 
  • До 15:00 напередодні призначеної дати вживати легку їжу, рідку, нічого жирного, твердого. Після 15:00 можна вживати тільки рідину та безколірні напої.
  • Медикаментозна підготовка обов’язкова — індивідуально узгоджується з лікарем при записі на процедуру. 

Після обстеження необхідно ще один день вживати дієтичну їжу.

ПРОЦЕДУРА КОЛОНОСКОПІЇ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

За допомогою колоноскопії найперше лікар діагностує патології кишечника. 

Якщо під час проведення процедури були виявлені поліпи, то за допомогою відповідних інструментів їх можна буде видалити. Дана маніпуляція відноситься до малоінвазивних втручань, що означає швидке відновлення. До лікувальних маніпуляцій під час колоноскопії відноситься і зупинка кровотечі. 

У разі коли лікар діагностує патологічно змінені тканини, то під час колоноскопії робиться біопсія для патогістологічного аналізу та вибору подальшої тактики лікування.

Запис на процедуру:
Записатись можна через форму запису або за телефоном корпусу №2. 
Під час запису лікар обов’язково консультує по підготовці, індивідуально дає рекомендації по медикаментам для обстеження.
Адреса проведення колоноскопії: м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Графік прийому лікарів

з 8:00 ранку

Ціни на колоноскопію в ЛДЦ «‎Мед-Атлант»

Послуга Ціна
Колоноскопія 800 грн
Колоноскопія з наркозним забезпеченням  1500 грн
Ректосигмоскопія 450 грн
Взяття матеріалу на патогістологічне дослідження (одне предметне скло) 200 грн
Видалення сторонього тіла (1 тіло) 600 грн
Поліпектомія (в залежності від складності та кількості поліпів) від 1500-4000 грн
Зупинка кровотечі ендоскопічним методом 5000 грн
Відгуки
Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Лілія (03.07.2021)
Доброго дня. 02.07. Проходила колоноскопію під наркозом ! Процедура пройшла зовсім безболісно . Після процедури в мене дуже впав тиск і було дуже погано ( але це не вина лікарів ) , організм так переносить наркоз ! Дуже вдячна лікарю Сергію, медсестрі , і особлива подяка анестезіологу Владиславу ) надзвичайно чуйна людина , добрий і приємний , дуже хвилювався за моє здоров`я . Медсестра до останнього сиділа біля мене і навіть провела до таксі. Відношення на вищому рівні . Дякую за таку чуттєвість до пацієнтів , рекомендую ))
Мед-Атлант

Лілія, щиро дякуємо за відгук про нашу команду! Будьте здорові і нехай відвідування лікарів будуть з профілактичною метою!

Романа (15.06.2021)
Приємно вражена відношенням до пацієнтів. Проходила процедуру колоноскопії. Лікар професійний, а медичні співробітники приємні та ввічливі. В кінці дня перетелефонували та поцікавились самопочуттям. Хотілося щоб так було у кожній клініці...
Мед-Атлант

Романа, дякуємо, що поділились відгуком! Раді виправдати довіру. Бережіть себе!

Ірина (26.02.2021)
Добрий день. Хочу подякувати лікарю Диб‘яку С.В.,а також анастезіологу,медсестрі,за їх професіоналізм,дбайливе ставлення до пацієнта,розуміння,і доведення інформації про стан здоров‘я в доступній формі. Проходила відеоколоноскопію з наркозом. Попри панічний страх,все пройшло безболісно,і розвіялися страхи до даної процедури. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і людяність!!!
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за теплий відгук про наших спеціалістів! Кожному важливі і приємні такі слова. Міцного здоров'я Вам! 

Більше про послуги в «Мед-Атлант»:

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img