Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Колоноскопія

  • Висока точність
  • Діагностика та лікування

Колоноскопія — ендоскопічне обстеження всіх відділів товстого кишечника (пряма кишка, сигмоподібна, нисхідна, поперечна, висхідна і сліпа кішка) з можливістю огляду термінальних відділів тонкого кишківника. 

Процедура виконується гнучким зондом з міні-камерою. Зонд є тонкий, що значно полегшує проведення процедури для пацієнтів. Можливе проведення колоноскопії з медикаментозним сном.

Експертний клас обладнання в ЛДЦ «‎Мед-Атлант» та кваліфікація лікаря забезпечують високу точність обстежень та маніпуляцій. 

Колоноскопія в Івано-Франківську

Покази для проведення колоноскопії:

  • Скарги: закрепи, проноси, вздуття, виділення крові, больові відчуття в ділянці кишечника.
  • Наявні захворювання або підозра на них: хвороба Крона, виразковий коліт, доброякісні та злоякісні утворення, наявна анемія нез’ясованого походження тощо.
  • Профілактика. Рекомендовано для людей старше 40 років проходити обстеження раз на 2-3 роки, особливо при наявності в родині випадків захворювань кишечника.
  • Передопераційне обстеження згідно протоколів (деякі види гінекологічних, урологічних операцій тощо).

ПІДГОТОВКА ДО КОЛОНОСКОПІЇ

До ендоскопічного обстеження кишечника необхідно підготуватись. Основна підготовка:

  • За 2-3 дні до процедури слідкувати за раціоном: виключити жирну їжу, м’ясо та  ковбасні вироби (можна вживати відварене м’ясо птиці), бобові, гриби, чорний хліб, газовані напої, соки, алкоголь. 
  • До 15:00 напередодні призначеної дати вживати легку їжу, рідку, нічого жирного, твердого. Після 15:00 можна вживати тільки рідину та безколірні напої.
  • Медикаментозна підготовка обов’язкова — індивідуально узгоджується з лікарем при записі на процедуру. 

Після обстеження необхідно ще один день вживати дієтичну їжу.

ПРОЦЕДУРА КОЛОНОСКОПІЇ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

За допомогою колоноскопії найперше лікар діагностує патології кишечника. 

Якщо під час проведення процедури були виявлені поліпи, то за допомогою відповідних інструментів їх можна буде видалити. Дана маніпуляція відноситься до малоінвазивних втручань, що означає швидке відновлення. До лікувальних маніпуляцій під час колоноскопії відноситься і зупинка кровотечі. 

У разі коли лікар діагностує патологічно змінені тканини, то під час колоноскопії робиться біопсія для патогістологічного аналізу та вибору подальшої тактики лікування.

Запис на процедуру:
Записатись можна через форму запису або за телефоном корпусу №2. 
Під час запису лікар обов’язково консультує по підготовці, індивідуально дає рекомендації по медикаментам для обстеження.
Адреса проведення колоноскопії: м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Графік прийому лікарів

з 8:00 ранку

Ціни на колоноскопію в ЛДЦ «‎Мед-Атлант»

Послуга Ціна
Відеоколоноскопія 900 грн.
Езофагогастродуоденоскопія + колоноскопія з седацією 2200 грн.
Відеоколоноскопія з седацією 1700 грн.
Ректосигмоскопія 500 грн.
Ректосигмоскопія з седацією 900 грн.
Взяття матеріалу на патогістологічне дослідження (одне предметне скло) 550 грн.
Видалення сторонього тіла (1 тіло) 1000 грн.
Поліпектомія (в залежності від складності та кількості поліпів) від 1500 грн.
Зупинка кровотечі ендоскопічним методом 5000 грн.
Забір матеріалу 300 грн.
Відгуки
Надія Вернигора (28.02.2023)
Хочу залишити відгук про саму процедуру колоноскопію та усіх трьох людей, які задіяні. Лікар, медсестричка та анестезіолого. Начитавшись в інтернеті, я дуже переживала і навіть про саму підготовку… але краще б я цього не робила. Для мене не було жодного неприємного відчуття, а навпаки - приємний сон і хороший настрій після. Дуже рада, що обрала Мед-Атлант! Якщо ви ще сумніваєтесь, то не сумнівайтесь. Успіхів усій команді 🙌🏼
Мед-Атлант

Надіє, раді Вашому відгуку, особливо за згадку про медичній сон. Цінуємо Вашу довіруб раді працювати для Вас! 

Квятковська Оксана (30.01.2023)
Широ вдячна лікарю колоноскопії Дибяк Сергію Віталійовичу та його колегам які проводили огляд.Щирі,ввічливі,фахівці своєї справи.
Мед-Атлант

Оксано, ми Вам від серця дякуємо за звернення та відгук! Здоров'я Вам!

Олександра П. (01.01.2023)
Про вашу клініку дізналась з інтернет-джерел. Шукала, де можна пройти колоноскопію. Після відвідання клініки та проведення колоноскопії залишились тільки приємні враження. Тут чудова клініка, чуйний та ввічливий персонал, Лікарі-Професіонали своєї справи. Дуже переживала, бо вперше проходила колоноскопію, але все пройшло безболісно під медикаментозним сном. Щиро вдячна ендоскопісту Диб'яку Сергію Віталійовичу, анестезіологу Гореліну Владиславу та медичній сестрі Зубрицькій Оксані за вашу професійну роботу, чуйність, підтримку. Після процедури була на прийомі у гастроентеролога Журавльової Олени Анатоліївни - надзвичайно привітної, уважної, лікарки, професіонала. Хочу всім цим людям побажати, щоб Ваше слово і Ваша посмішка зцілювала пацієнтів, щоб Бог нагородив Вас відмінним здоров'ям, життєвими силами, позитивним настроєм і бажанням покращувати цей світ.
Мед-Атлант

Олександро, щиро раді допомогти! Дякуємо Вам за звернення, від серця дякуємо за добрі слова про кожного спеціаліста! На благо Вам!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Марина (16.03.2022)
Даже не знаю с чего начать …. Я хочу выразить огромную Благодарность руководству клиники за супер профессиональную команду ! Приехала с Киева где не успела пройти ряд обследований и долго искала куда могу обратится . По отзывам людей ( народное радио ) я попала в Вашу клинику . И не на секунду не пожалела !❤️!!! Первый доктор с которым я встретилась это врач УЗД -Дыбяк Галина . Вот скажу в двух словах - с первой минуты я поняла ,что доктор на своём месте ! Мега грамотный врач -рекомендую !!!!! О человечности ее вообще молчу узнав о том ,что мы с Киева ,предложила помощь …. И вот ,самое главное . Меня ожидало не очень приятное обследование : колоноскопия и гастроскопия . И тут я встретилась с командой медиков . Дыбьяк Сергей -Доктор , Горелин Владислав - Анастезиолог и медсестра -Зубрицкая Оксана . Я ужасно боялась проходить эту процедуру . Но все мои опасения были напрасны ! Супер профессионалы своего дела . Медсестра меня максимально грамотно подготовила к обследованию и даже переживала и звонила. Спрашивала ,как проходит моя подготовка к процедуре . Успокаивала и уверяла ,что мне не стоит переживать .так ,как мой врач нереально крутой )))😉 Так и получилось . Доктор нереально крутой ,доктор который понимает тебя с полуслова ,грамотный ,профессионал ! Доктор - The Best 🙏 Перед процедурой мы много беседовали ,все уточняли ,вот просто- все ! Обследование доктор провёл ооооооочень аккуратно ,никаких последствий . Ну и конечно Анастезиолог благодаря которому мое обследование стало просто приятным сном . И это не просто врач ,который пришёл и сделал укол ! Перед анестезией мы сделали небольшое обследование . Доктор меня обо всем спросил на предмет болезней ,аллергии итд. И заверил ,что он будет рядом и все будет хорошо ❤️ И не поверить я не смогла . Он Бог -Анастезиолог )! Я уснула и проснулась . И все было хорошо . И все опасения в прошлом . Ну вот зачем я переживала ,когда есть такая команда ! Я всем РЕКОМЕНДУЮ этих докторов ! Спасибо 🙏
Мед-Атлант

Марина, радіємо такому душевному і детальному відгуку. Бажаємо більше приємностей в житті, бережіть себе!

-Ірина(22.12.2021) (29.12.2021)
Проходила колоноскопію,хочу подякувати лікарям за їх професіоналізм і чуйність.
Мед-Атлант

Ірино, раді відгуку і дякуємо Вам, що приділили час написати. Здоров'я і приємностей!

Віра (13.11.2021)
Мені потрібно було пройти гастоскопію та колоноскопію. Так, як був неприємний попередній досвід, то я боялась звертатися в "державну" лікарню. Від знайомих я дізналась, що потрібні обстеження роблять в "Мед-Атлатнт". І я наважилася! Все пройшло чудово, і що немало важно безболісно. Я вдячна лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Горелін В.І. та медсестричці Оксаночці за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження. Мед-Атлатнт - це гарна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, справжні професіонали своєї справи. Я і надалі буду до Вас звертатись та залюбки буду рекомендувати Мед-Атлатнт своїм знайомим.
Мед-Атлант

Віра, щиро дякуємо за відгук і рекомендацію. Раді розвіяти всі страхи. Гарного Вам настрою і здоров'я!

Софія (12.11.2021)
Робила колоноскопія!!! Все пройшло чудово,всі дуже привітні,турботливі,лікар Диб'як С.В.,анастезіолог,медсестра,ніякого негативі,все на вищому рівні!!!!
Мед-Атлант

Софія, ми раді, що про цю процедуру приємні враження. Дякуємо Вам за довіру і відгук!:)

Ігор (30.07.2021)
Дуже хотів би подякувати команді лікарів,які проводили процедуру гастроскопіі і колоноскопіі моїй літній мамі. Дуже ввічливі,чуйні і професійні спеціалісти! Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Велике їм спасибі! Більше би таких спеціалістів! Рекомендую всім. І сервіс дуже сучасний! Успіху вам!
Мед-Атлант

Ми впевнені, що маємо докласти максиму зусиль і професійних, і емоційних, щоб залишити хороші враження. Ігорю, дякуємо за відзначення нашої роботи! Здоров'я Вам і мамі! 

Лілія (03.07.2021)
Доброго дня. 02.07. Проходила колоноскопію під наркозом ! Процедура пройшла зовсім безболісно . Після процедури в мене дуже впав тиск і було дуже погано ( але це не вина лікарів ) , організм так переносить наркоз ! Дуже вдячна лікарю Сергію, медсестрі , і особлива подяка анестезіологу Владиславу ) надзвичайно чуйна людина , добрий і приємний , дуже хвилювався за моє здоров`я . Медсестра до останнього сиділа біля мене і навіть провела до таксі. Відношення на вищому рівні . Дякую за таку чуттєвість до пацієнтів , рекомендую ))
Мед-Атлант

Лілія, щиро дякуємо за відгук про нашу команду! Будьте здорові і нехай відвідування лікарів будуть з профілактичною метою!

Романа (15.06.2021)
Приємно вражена відношенням до пацієнтів. Проходила процедуру колоноскопії. Лікар професійний, а медичні співробітники приємні та ввічливі. В кінці дня перетелефонували та поцікавились самопочуттям. Хотілося щоб так було у кожній клініці...
Мед-Атлант

Романа, дякуємо, що поділились відгуком! Раді виправдати довіру. Бережіть себе!

Ірина (26.02.2021)
Добрий день. Хочу подякувати лікарю Диб‘яку С.В.,а також анастезіологу,медсестрі,за їх професіоналізм,дбайливе ставлення до пацієнта,розуміння,і доведення інформації про стан здоров‘я в доступній формі. Проходила відеоколоноскопію з наркозом. Попри панічний страх,все пройшло безболісно,і розвіялися страхи до даної процедури. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і людяність!!!
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за теплий відгук про наших спеціалістів! Кожному важливі і приємні такі слова. Міцного здоров'я Вам! 

Наші спеціалісти
медична сестра Зубрицька Оксана Миколаївна
Зубрицька
Оксана Миколаївна
медична сестра
Детальніше
ендоскопіст Диб'як Сергій Віталійович
Диб'як
Сергій Віталійович
ендоскопіст
стаж роботи - 3 роки
Детальніше

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Що краще: КТ чи колоноскопія?

КТ — променевий метод діагностики і таке обстеження можна проходити строго за показами лікаря.
Ендоскопію можна і навіть рекомендовано проходити і з профілактичною метою, і, звичайно, за показами лікаря. Діагностична точність ендоскопічного методу надзвичайно висока.

Що показує колоноскопія?

Наявні патології, чи їх відсутність, всіх відділів товстого кишечника.

Скільки триває колоноскопія?

Саме обстеження триває 20 хвилин.

Більше про послуги в «Мед-Атлант»:

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img