Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Ціни Відгуки

Тест на Хелікобактер пілорі

ЕНДОСКОПІЯ — НАЙБІЛЬШ ТОЧНИЙ МЕТОД ДІАГНОСТИКИ

Хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori) — бактерія, що може заселяти шлунок та 12-палу кишку. Це одна з найбільш поширених інфекцій у людей. Бактерія небезпечна тим, що продукує токсини, які вражають слизову органів. Це сприяє розвитку гастритів, дуоденитів (запалення дванадцятипалої кишки), появі виразок. 

У здорових людей імунна система стримує розмноження бактерій та запобігає їх впливу на слизову. Варто розуміти, що  Helicobacter pylori не єдиний фактор розвитку захворювань та один з найбільш важливих. Є ряд симптомів з боку шлунково-кишкового тракту, при яких гастроентеролог направить на визначення наявності Хелікобактер пілорі. 

Тест на helicobacter pylori ендоскопічним методом

Є декілька видів тестів та аналізів для визначення Хелікобактер пілорі. Часто використовують аналіз крові. Та найбільш точний метод з усіх наявних — ендоскопічний. Звичайно, що тест на бактерію робиться при поєднанні з гастроскопією — це доцільно, зручно та інформативно. 

При ендоскопічному визначенні Helicobacter pylory під час відеогастроскопії лікар-ендоскопіст бере невеликий зразок тканини слизової. З цим матеріалом проводиться експрес-тестування, що показує наявність чи відсутність бактерії.


Як ви зрозуміли, своєчасне виявлення та лікування Helicobacter pylory дозволяє уникнути розвитку серйозних захворювань, що покращує якість життя людини.  

В ЛДЦ «Мед-Атлант» для точності діагностики та безпеки пацієнтів працюємо на обладнанні експертного класу (японська система Pentax), а всі ендоскопічні процедури проводяться досвідченим лікарем.

Послуга Ціна
Езофагогастродуоденоскопія 400 грн
Езофагогастродуоденоскопія з наркозом 700 грн
Тест на Хелікобактер пілорі 200 грн
Взяття матеріалу на патогістологічне дослідження (одне предметне скло) 200 грн
Видалення сторонього тіла (1 тіло) 600 грн
Поліпектомія (в залежності від складності та кількості поліпів) від 1500-4000 грн
Зупинка кровотечі ендоскопічним методом 5000 грн
Відгуки
Людмила (01.07.2021)
Доброгг дня) Сьогодні вперше проходила обстеження- гастроскопію. Процедура не із приємних, але завдяки професіоналізму лікаря і медсестри, все пройшло дуже добре. Я щиро вдячна за хороше ставлення і чудово пророблену роботу.
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай Ваше піклування про себе зміцнює здоров'я!

Довжинська Євгенія Євгенівна (25.03.2021)
Хочу, ще раз висловити свою вдячність лікарю Дибяк С.В. ( гастромікроскопія).Дуже уважний до свого пацієнта, має гарний підхід . Дуже приємно що є такі лікарі, які дійсно відносяться до людини з повагою і розумінням. Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовому лікарю. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращим лікарем.
Мед-Атлант

Євгенія Євгенівна, щиро дякуємо за відзначення майстерності лікаря! Здоров'я і радості Вам! 

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img