Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Аноскопія

Аноскопія — метод ендоскопічного обстеження анального каналу та нижнього сегмента прямої кишки. Методика є базовим діагностичним способом, що застосовується для виявлення та визначення характеру таких проктологічних захворювань, як геморой, анальні тріщини, папіломи, кондиломи анального каналу, нориці прямої кишки та інших патологій.

Особливості діагностики
Для проведення аноскопії використовується медичний прилад (аноскоп), що є порожнистою циліндричною трубкою з вбудованою оптикою (світловодом). Аноскопи представлені лінійкою виробів з різними діаметрами, формами робочої та кінцевої частини.

Діагностичний огляд здійснюється у проктологічному кріслі (людина лежить на спині, ноги зігнуті в колінах). Для зменшення психологічного дискомфорту, який часто відчувають пацієнти на огляді у проктолога, пацієнту видають одноразові ендоскопічні шорти.

Лікар акуратно вводить аноскоп в анальний отвір на невелику глибину (до 8 см), видаляє обтуратор та повільно витягує прилад, оглядаючи стінки каналу. Використання даної методики дозволяє спеціалісту ретельно оглянути кожен внутрішній гемороїдальний вузол окремо, правильно оцінивши його розміри та стан.

Процедура, що займає 3-5 хвилин, не завдає хворобливих відчуттів за винятком випадків, коли в анальній ділянці локалізуються ділянки гнійного запалення, опікові або механічні травми. У цьому випадку обстеження припиняється до повного одужання патологічного процесу. Під час діагностики лікар може взяти матеріал тканин для проведення морфологічних досліджень (біопсія).

Покази до аноскопії
Показаннями для призначення аноскопії є такі симптоми:

  • біль у періанальній ділянці та прямій кишці;
  • сліди крові та слизу під час дефекації;
  • свербіння, печіння в області заднього проходу;
  • підозра на запальний процес.

Аноскопія дозволяє виключити або підтвердити попередній діагноз, а також виявити інші патології, які не виявляються вираженими симптомами (наприклад, небезпечні новоутворення на ранній стадії).

Підготовка до аноскопії
Для повноцінного обстеження необхідно ретельно очистити кишківник. Вранці, перед прийомом, потрібно сходити в туалет, прийняти душ, при необхідності на місці буде зроблено мікроклізму.

Проведення аноскопії в центрі «Мед-Атлант»

Аноскопія, як та інші дослідження, здійснюються у нашій клініці делікатно, безболісно та з мінімальним дискомфортом. Після отримання даних інструментального дослідження та лабораторних аналізів лікар призначить схему лікування.

Переваги діагностики у клініці «Мед-Атлант» в Івано-Франківську:

  • у нас працює кваліфікований спеціаліст з успішним практичним досвідом;
  • застосовуються нові методики лікування за європейськими стандартами;
  • використовуються одноразові інструменти та витратні матеріали;
  • процедури виконуються без болю та дискомфорту.

Для запису на консультацію до проктолога — заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за будь-яким контактним телефоном:
+38 (095) 00 38 452
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Послуга Ціна
Консультація і огляд хірурга-проктолога 550 грн.
Відгуки
Марина (28.05.2022)
Вдячна Поповичу Івану Івановичу за проведену операцію. Швидко, ефективно, без особливого болю. Коли до вас гарно ставляться і підтримують контакт під час огляду, операції, набагато легше переносити. Привітна медсестра, яка теж прослідкує за вашим станом, швидка реакція на рецепції, коли потрібно було прийняти раніше. Перший раз у Мед-Атланті й дуже задоволена клінікою ❤️
Мед-Атлант

Марино, дякуємо, що поділились думкою про нашу роботу:) Раді підтвердити кращі очікування. Здоров'я Вам!

Наші спеціалісти
хірург проктолог Попович Іван Іванович
Попович
Іван Іванович
хірург проктолог
стаж роботи - 6 років
Детальніше
Інші види діагностики:
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img