Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

4Д УЗД плоду

4D- real time – це перша зустріч з Вашим малюком в русі та реальному режимі часу, яка не просто здивує, а змінить ваші погляди і ставлення до малюка, принесе море задоволення та позитивних емоцій, підготовить до ролі батьківства, покаже риси обличчя і схожість малюка на когось з Вас!!!

Сучасний та найдосконаліший ультразвуковий апарат експертного класу Voluson E8 Expert дозволяє отримати нам найточнішу інформацію про ембріон на всіх його етапах розвитку. А функція HD LIVE, чотирьохвимірний вид сканування 4D за допомогою ультразвукових хвиль дає чітке, кольорове, реальне зображення плоду починаючи з 10-го тижня вагітності. Що в порівнянні із звичайним чорно – білим УЗД в Івано-Франківську – яке є інформативним та зрозумілим тільки для лікаря, це більш точна картинка та інформація, через високу чіткість видимості всіх тканин та оцінки стану різних частин тіла в трьох проекціях одночасно. Це вид сканування в нашому місті та області, завдячуючи якому, ми можемо чітко побачити плід: його посмішку, язичок, міміку, як танцює і крутиться малятко, позіхає чи закривається ручками, смокче пальчик, або просто дрімає. Відкриває можливість порахувати пальчики на ручках та ніжках. Провести досконалий огляд головного мозку, хребта, серця та внутрішніх органів. Навіть при неправильному розміщенні плоду в утробі матері, переключившись на інший метод сканування ми дамо оцінку стану потрібного нам органу. Гра світлом при якій накладаються різні тіні покаже неймовірні зображення Вашої малечі.

Обстеження стане зрозумілим, не тільки лікарю, а й майбутній матусі і татусеві якого ми завжди запрошуємо на повний огляд, що є важливо як з психологічної, та емоційної точки зору. Наші лікарі дадуть відповіді на задані вами запитання, 100% визначать і покажуть стать малюка, дадуть можливість розглянути плід до найменших дрібниць, використовуючи додатковий екран зображення для пацієнта.

Записані при обстеженні 30 секундні відеоролики вашого малюка, можна перекинути на флешку, чи зробити цифрову фотографію, що збереже Вашу першу зустріч в альбомі.

Програма 4D – це, не тільки цікавість побачити маля, його рух в режимі online, а найбільша перевага у точності виявлення розвитку та можливих вад плоду. При наявності великого різновиду вмонтованих програм, починаючи з найменших термінів вагітності ( уже з 11-12 тижнів) ми якісно оглядаємо:

  • Обличчя ( чи немає лицьових розщілин, «вовчої пащі», «заячої губи», безпомилково вимірюємо носову кісточку, яка є одним з маркерів хромосомної патології )
  • Кінцівки ( чітко оглядаємо наявність всіх деталей кісток, кількість пальчиків, симетричність кінцівок)
  • Хребетний стовбур ( будова і правильне розташування хребців)
  • Серце ( дефекти МШП, наявність всіх камер, кровонаповнення)
  • Матку ( форма, амніотичні перетинки )
  • Пуповину (кількість судин, і наявність вузлів )

Та безпомилково даємо правильний висновок ультразвукового дослідження з вказаною вагою плоду ( від 70 гр) та розраховуємо передбачувану дату пологів.

Чому і коли необхідно проходити ультразвукове дослідження вагітним?

ЛДЦ " «Мед-Атлант» в Івано-Франківську для огляду вагітності ми користуєтмося наказами і протоколами МОЗ України за якими УЗ скринінг вагітності проводиться 3 рази.

  • І- триместер ( від 11 тижнів 3 днів до 13 тижнів і 6-и днів), коли довжина КТР становить 46 мм. І дозволяє чітко провести потрібні нам виміри і оглянути сформовані системи. Метою цього обстеження є огляд розвитку плоду та правильність закладки внутрішніх органів і виявлення ризику хромосомної патології при вимірюванні 5-ти основних маркерів: інтракраніальний простір - вказує на формування нервової трубки, носова кісточка, шийна складка та реверсний кровотік у венозній протоці – при зміні яких можна запідозрити можливі генетичні синдроми, трикуспідальну регургітацію – відповідає за вади серця і єдина вперше нами вимірювана доплерометрія маткових артерія, яка відповідає за можливість пре-еклампсій ( гестозів ) у пізніх термінах вагітності що є не менш важливо. ) Після проведеного УЗ скринінгу ми запропонуємо Вам вперше розроблений якісний, швидкий комплексний аналіз крові з індивідуальним розрахунком ризику хромосомної патології та висновком генетика, ( програмне забезпечення ASTRAIA, BRAMS Fast Screen Pre I Plus ), який не просто дасть цифри, а розпише детально висновок з графічною шкалою зображення. І зекономить Ваш час для пошуку та подальшої консультації з лікарем.  
  • ІI-триместер (з 18 тижнів до 23 тижнів) рахується найдовшим обстеженням, так як в ньому ми досконало проводимо огляд анатомічної будови малюка. Що включає в себе: обстеження голівки з усіма її розмірами, будову головного мозку з вимірюванням кожного шлуночка і перетинок, хребта ще є основною опорою. Серце виводиться в кардіологічній програмі, яка детально дає оцінку будові та всіх магістральних судин. Органів черевної порожнини та сечовидільної системи. Проводимо виміри кожної кісточки ручок та ніжок. Вираховуємо кількість навколоплідних вод та їхню структура. І звичайно розташування хоріона та кількість судин в пуповині плоду через яку іде споживання всіх необхідних речовин.
  • ІІІ-триместер (починається з 30 тижня коли жінка іде в декретну відпустку). Уже в ньому визначається передлегла частина плода (голівка чи сідниці), виключається можливість у відставанні в розвитку, функції та структура плаценти. Ставиться ступінь зрілості легень. Найважливішим і новим показником який добавляється у цьому терміні є доплерометрія – що відповідає за рух крові по судинах пуповини та головногу мозку і показує функціональнийстан плода. А при необхідності записаний БПП (біофізичний профіль плоду) за 12б шкалою 100% оцінить стан малюка.

Крім 3-х вище перечислених скринінгів, Ваш лікар може написати додаткове обстеження - не потрібного боятися цього, адже УЗ-діагностика не є шкідливою, завдяки використанню новітніх технологій і не дає ускладнень як матері так і малюку!

Наші спеціалісти
головний лікар, к.мед.н., лікар УЗД, акушер-гінеколог Урсакі Наталія Олегівна
Урсакі
Наталія Олегівна
головний лікар, к.мед.н., лікар УЗД, акушер-гінеколог
стаж роботи - 16 років
Детальніше
лікар УЗД Диб'як Галина Василівна
Диб'як
Галина Василівна
лікар УЗД
стаж роботи - 19 років
Детальніше

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Скільки раз можна робити УЗД під час вагітності?

При неускладненній вагітності УЗД рекомендовано зробити планово 4 рази.
Позапланові обстеження рекомендує акушер-гінеколог при ускладненному виношуванні або патології.
Ультразвукова діагностика проводиться у нас тільки на новому обладнанні експертного класу, що безпечно для мами і плоду. Це означає, що УЗ обстеження вагітним можна проходити рекомендовану лікарем кількість разів.

Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img