Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

УЗД дитини

Починаючи ще з утробу матері кожна дитина проходить ультразвукову діагностику, за допомогою якої ми можемо оцінити стан її здоров’я.

Після народження малюка вплив зовнішніх факторів, інфекційні хвороби вражають досить чутливий і ще не зовсім захищений організм нашої малечі. А дітки ще не можуть зрозуміти та пояснити, що саме їх турбує. Деякі захворювання на початкових стадіях можуть навіть не проявлятися. Тому саме для Вас, починаючи з першого року життя, лікувально-діагностичний центр "Мед -Атлант" пропонує один з найпростіших, безболісних методів - УЗД дитини в Івано-Франківську, яка виконується на апаратах екпертного класу, не є шкідливою, не потребує ніякої підготовки та допоможе виявити патології, аномалії розвитку органів.

УЗД дитини в Івано-Франківську: основні види

Ми проводимо УЗД дітям:

  • Серця (ехокардіографія)
  • Органів черевної порожнини
  • Нирок та сечового міхура
  • Лімфатичних вузлів
  • Головного мозку (нейросонографія)
  • Кульшових суглобів

 

УЗД серця – один з методів обстеження в кардіології. Починаючи з дитячого віку потрібно проходити діагностику, що дасть нам можливість оцінити загальний стан серця малюка, виявити додаткові хорди, можливі патологічні зміни камер серця, клапанів, серцевої сумки

Нейросонографія - обстеження головного мозку через відкрите велике тім’ячко дитини. На даний період часу є досить поширеним та безпечним методом діагностики головного мозку, та оточуючих структур. Даний метод обстеження дає можливість вчасно діагностувати патологічні зміни в тканинах (набряки), порожнинах (вентрикуломегалія/ гідроцефалія), оболонках, виявити новоутворення.

УЗД кульшових суглобів – однією з вроджених проблем буває вивих стегна, адже скелет новонародженої дитини ще є неповністю сформований. Саме УЗ- діагностика дитини виявить дисплазії, підвивихи та вивихи навіть на початкових стадіях і дасть шанс виправити виявлену проблему використовуючи безболісні, найпростіші методи лікування.

Більше інформації про ультразвукове дослідження в Івано-Франківську можна подивитись тут.

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img