Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Ціни Відгуки

УЗД органів черевної порожнини

Травна система відіграє важливу роль в організмі людини. До неї відносять органи черевної порожнини (ОЧП): печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка. Кожен з них виконую свою функцію і приймає участь в обміні речовин.

Печінка – орган який відповідає за перетравлення їжі, очищення крові, бере участь в обмінних процесах, і легкодоступний для обстеження. Під час УЗ сканування ми можемо побачити форму, контури, однорідність структури (діагностувати гепатоз, запідозрити гепатит). Візуалізувати вени (ворітню, печінкову), артерії, щільність жовчовивідних шляхів (ознаки холангіту), та виміряти розміри доль печінки які при своїх змінах є головною ознакою захворювання органа ( наприклад гепатит)

Жовчевий міхур – це орган, що має форму видовженого мішечка, служить резервуаром утримання жовчі, що виробляється печінкою. При його обстеженні важливу роль відіграє об’єм( що показує нам правильність роботи) форма і можливі перетинки які можуть давати ДЖВШ ( неповне скорочення міхура), стан стінки та вміст жовчевого міхура (чи немає осаду з якого можуть формуватися поліпи а з них і самі камені), і прохідність жовчовивідних проток.

Підшлункова залоза – є не тільки ферментативним, а й гормональним органом Складається з голівки, тіла і хвоста. При обстеженні оцінюємо розміри та щільність тканини залози. Підчас УЗ обстеження діагностуємо: панкреатити ( хронічні, гострі, реактивні), кисти, новоутворення.

Селезінка - орган імунного захисту та лімфоїдного кровотворення

УЗД органів черевної порожнини в Івано-Франківську

Щоб УЗ обстеження дало правильний висновок його потрібно проводити:

  • Бажано натще, або за 6-8 годин до обстеження утриматися від прийому їжі. При більш глибокому обстеженні лікар може призначати додатковий прийом води.
  • Якщо у пацієнта патологія ендокринної системи ( наприклад цукровий діабет) дозволяється легкий сніданок.
  • Дітям можна утриматись від їжі 2-3години до дослідження.
  • При гострому стані підготовка не потрібна.
  • Якщо існує така проблема як закрепи то напередодні (на ніч), необхідно випити ентеро-сорбенти (наприклад активоване вугілля 6-10 табл.) та зробити очисну клізму.

P.S. При будь яких змінах вашого організму не зволікайте - звертайтесь в наш медичний центр то проводьте якісне УЗД в Івано-Франківську, адже вчасно встановлений діагноз запорука вашого здоров`я !!!

Ціна УЗД органів черевної порожнини (ОЧП) в «Мед-Атлант» в Івано-Франківську

Послуга Ціна
Ультразвукове обстеження органів черевної порожнини (ОЧП): печінка, жовчний міхур,підшлункова залоза, селезінка 300 грн.

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img