Гістеролапароскопія

В медичному центрі «Мед­-Атлант» лікарі працюють з найсучаснішою технікою «KARL STORZ-ENDOSKOPE» за допомогою якого проводять операційні втручання - гістеролапароскопії в Івано-Франківську, такі як, лапароскопія і гістероскопія.

 

Також ми приймаємо на операції пацієнток з будь-яких міст України - м.Тернопіль, м.Львів, м.Чернівці та ін. Якщо Ви з іншого міста, все що Вам необхідно зробити - лишити заявку за телефонами клініки і Вам передзвонять та проконсультують! Ми подбаємо не тільки про якісне проведення операції, а й про всі організаційні процеси.

Під час гістероскопії проводиться обстеження та лікування, проблеми в середині матки жінки, а при лапароскопії дозволяється визначити саму проблему її причину,таким чином лікувати матку, маткові труби і придатки з боку черевної порожнини.

 

Наші лікарі: Купчак І.М., Бондарчук Н.В., Ожгевич І.М.


Гістеролапароскопія (гістероскопія і лапароскопія) успішно застосовується в діагностиці і лікуванні захворювань жіночих статевих органів і всієї системи в цілому, також вони стали справжнім досягненням сучасної медицини .

Медичний центр «Мед-­Атлант» бажає всім жінкам і їх сім’ям здоров’я, щастя і успіхів в справах.

 

Основна мета роботи працівників медичного центру «Мед­-Атлант» ­- збереження здоров'я жінки і її репродуктивної функції.

Послуга   Ціна
Діагностична гістероскопія (з біопсією ендометрію)   4000 грн
Гістерорезектоскопія (видалення поліпа, інородного тіла ВМК ) 1 типу   5000 грн
Гістерорезектоскопія (видалення поліпа, інородного тіла ВМК ) 2 типу   6000 грн
Лапароскопія (ціна визначається лікарем в залежності від складності операції. У вартість операції входить:робота операційної бригади, одна доба перебування, харчування, медикаментозне, анестезіологічне супроводження операції та післяопераційне ведення ліків по основному захворюванню) від-   15000 грн
Лапаротомія (ціна визначається лікарем в залежності від складності операції. У вартість операції входить:робота операційної бригади, три доби перебування, харчування, медикаментозне, анестезіологічне супроводження операції та післяопераційне ведення ліків по основному захворюванню) від-   20000 грн
*** Кожна наступна ніч перебування (додаткова оплата)   1000 грн
Лапароскопія
Умови перебування
Гістероскопія