Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Гістеролапароскопія

В медичному центрі «Мед­-Атлант» лікарі працюють з найсучаснішою технікою «KARL STORZ-ENDOSKOPE» за допомогою якого проводять операційні втручання - гістеролапароскопії в Івано-Франківську, такі як, лапароскопія і гістероскопія.


Також ми приймаємо на операції пацієнток з будь-яких міст України - м.Тернопіль, м.Львів, м.Чернівці та ін. Якщо Ви з іншого міста, все що Вам необхідно зробити - лишити заявку за телефонами клініки і Вам передзвонять та проконсультують! Ми подбаємо не тільки про якісне проведення операції, а й про всі організаційні процеси.


Під час гістероскопії проводиться обстеження та лікування, проблеми в середині матки жінки, а при лапароскопії дозволяється визначити саму проблему її причину,таким чином лікувати матку, маткові труби і придатки з боку черевної порожнини.

Наші лікарі: Купчак І.М., Бондарчук Н.В., Ожгевич І.М.


Гістеролапароскопія (гістероскопія і лапароскопія) успішно застосовується в діагностиці і лікуванні захворювань жіночих статевих органів і всієї системи в цілому, також вони стали справжнім досягненням сучасної медицини .

Медичний центр «Мед-­Атлант» бажає всім жінкам і їх сім’ям здоров’я, щастя і успіхів в справах.


Основна мета роботи працівників медичного центру «Мед­-Атлант» ­- збереження здоров'я жінки і її репродуктивної функції.

Послуга Ціна
Діагностична гістероскопія (з біопсією ендометрію) 4000 грн
Гістерорезектоскопія (видалення поліпа, інородного тіла ВМК ) 1 типу 5000 грн
Гістерорезектоскопія (видалення поліпа, інородного тіла ВМК ) 2 типу 6000 грн
Лапароскопія (ціна визначається лікарем в залежності від складності операції. У вартість операції входить:робота операційної бригади, одна доба перебування, харчування, медикаментозне, анестезіологічне супроводження операції та післяопераційне ведення ліків по основному захворюванню) від-
15000 грн
Лапаротомія (ціна визначається лікарем в залежності від складності операції. У вартість операції входить:робота операційної бригади, три доби перебування, харчування, медикаментозне, анестезіологічне супроводження операції та післяопераційне ведення ліків по основному захворюванню) від-20000 грн
*** Кожна наступна ніч перебування (додаткова оплата) 1000 грн