Відгуки

Якщо Ви були у нас, будь ласка, напишіть відгук. Ми обов`язково опублікуємо його та відповімо! Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Любов (26.11.2019)
Доброго дня! Хочу щиро подякувати Бондаренко Майї Вікторівні, дуже хороший лікар Генетик, дуже приємна і хороша людина! Повірте я у цьому переконалася не один раз, тому рекомендую Майю Вікторівну звертайтеся не пожалієте! Також дякую дівчаткам які на пості, додзвонилася за першим разом, дуже хороші і ввічливі! Вдячних вам пацієнтів!
Мед-Атлант

Дякуємо за такі щирі слова до нашого лікаря та адміністраторів! Нам приємно)

Іванна (24.11.2019)
Хочу подякувати Вірі Богданівна Сем'янчук. Від коли у неї лікую своїх дітей я почала насолоджуватися материнством. І медсестрі Ані за хороше ставлення)  Дякую Вам! Ви найкращі!
Мед-Атлант

Будьте здорові) 

Мирослава (24.11.2019)
Доброго вечора! Ми дуже хочемо подякувати Вашій клініці за таких професіоналів своєї справи, як лікар-гінеколог Бондарчук Наталія Вас. Це просто,, супер'' спеціаліст,  якому зараз можна довірити своє здоров'я і своїх рідних, а також порекомендувати друзям. Щиро і дуже дякую, моя люба Наталя Вас.
Мед-Атлант

Такі щирі, хороші відгуки надихають наших лікарів. Дякуємо) 

Марія Передрук (24.11.2019)
Клініка дуже хороша. Відвідуємо її третій рік. Ткачук Н. і Орел Л. це мої два чудових лікаря, які мені завжди допоможуть і підтримають. Сем'янчук В. допомогла моїй дитині побороти сильні алергії......та підібрала для нас особистий календар щеплень ( все пройшло супер). Моїй мамі дуже допомогла терапевт Лудчук Наталія. Приватних клінік у місті багато, але ми довіряємо тільки Мед-Атлант.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо, що обрали та залишаєтеся з нами вже вжовший період часу! Нам приємно) Здоров`я Вам та Вашим рідним) 

Інна (08.11.2019)
Доброго дня Хочу подякувати Урсакі Світлана Григорівні Дуже хороша лікарка Справжній професіонал своєї справи
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук! Будьте здорові) 

Тетяна (29.10.2019)
28.10.19р. у клініці мені було проведено гістероскопічну процедуру, яку проводила лікар Довганюк О.М. Велике спасибі за допомогу та професіоналізм, за хороше ставлення до пацієнта та розуміння. Спасибі всім операційним медсестричкам та анастазіологу.
Мед-Атлант

Дякуємо, що обрали нас! Будьте здорові wink

Ірина (11.10.2019)
Приємно вражена тим, що у Івано-Франківську є клініка та операційна європейського рівня. Так сталося, що 1.10.19 з сильною біллю у правому боці я потрапила у Мед-Атлант на УЗД, до лікаря Алли Василівни Дожджанюк, яка дуже ретельно мене оглянула та побачила камінці, та запальний процес у жовчному міхурі, який на той момент уже був збільшений у три рази! На другий день, у Лікувально-діагностичному центрі прийом вів хірург, професор Ткачук Олег Любомирович, оглянувши мене сказав, що необхідне лапороскопічне видалення жовчного міхура! Наважилась я не одразу. Але 4.10.19 вранці я передзвонила лікарю. На 14:00 вже буда готова операційна. Зранку я пройшла всі необхідні процедури та здала аналізи, які були готові через декілька годин. На вище згадану годину, вже все було готово і я потрапила в операційну. Я була дуже приємно здивована, що у нас існують такі умови! Палата європейського рівня, медичний персонал, медсестри- професійні, уважні та ввічливі, не залишають тебе довше ніж на 10 хвилин. Операція пройшла дуже вдало! Дякую Ткачуку Олегу Любомировичу за золоті руки, за те, що все пройшло добре, швидко і після- навіть нічого не боліло! Окреме дякую лікарю- анестезіологу Грицишин Любов Василівні- заснула, а відійшла так швидко і легко, ніби й не було наркозу. І також хочу відмітити її увагу та ввічливість до пацієнта! Вечір та наступний день були приємними для мене спілкуванням з дівчатами та їхньою увагою до мене. Ваші печені яблучка та обід були дуже смачними! І все це- зовсім не за усі гроші. Те саме у мене б вийшло у любій державній лікарні, але таких умов і приємних вражень у мене, впенена, не було б! Дякую! Та рекомендую! Бажаю всім міцного здоров‘я, але якщо, що то тільки в Мед- Атлант!
Мед-Атлант

Дякуємо, що обрали нас! Здоров`я Вам та Вашій сім`ї!!!

Уляна (10.10.2019)
Часто користуюся послугами даного закладу. УЗД роблю тільки тут, собі ,чоловікові і дитині, завжди задоволена. Також побувала на консультаціях у лікарів : Орел Л.С., Івасишин О.М., Сем'янчук В.Б. Враження тільки позитивні і від себе можу сказати, що вони справжні професіонали. А от від мамолога Андреєв А.В. враження не дуже гарні, можливо то так на перший раз, але видалася якась дуже зверхня. Так як консультація тривала максимум 10хв і за них я заплатила 250грн, то хотілося б приємнішого відношення.
Мед-Атлант

Дякуємо, що завжди обираєте нас! Нам приємно читати відгуки наших задоволених замовників (пацієнтів)!

Обов`язково звернемо увагу на нижче описані слова про лікаря мамоалога, виправимо ситуацію. 

Marianna (30.09.2019)
Доброго дня! Хто робив тут гістероскопію? Які відгуки? Які лікарі з практикою? Порадьте, будь ласка! Дякую!
Мед-Атлант

Доброго дня! Гістероскопію в нас проводять такі лікарі: Долик Павло Степанович, Ткачук Ніна Дмитрівна, Купчак Ірина Маноліївна, Довганюк Ольга МИхайлівна, Ожгевич Ірина Михайлівна! 

Замовники (пацієнти), які в нас були залишилися дуже задоволеними! Скидаємо один з відгуків перекладений з анг. мови "

Ed L
13 трав. 2018 р.
(Перекладено Google) Я просто не хочу сказати спасибі приватній клініці в Івано-Франківську за хорошу роботу, яку вони роблять, і вони справді професійні, я дуже здивований і задоволений, моя дружина просто мала операцію і успішно вийшла, тому я не буду щасливо сказати всіх лікарів та медсестер та спеціального лікаря / Павла Степановича Долука, привіт, щойно зробив операцію для моєї дружини в ім'я пацієнта ОКСАНА ФОМІНА, тому дякую, і я бажаю, щоб найкраще для цієї клініки це місце дуже привітний і дуже доброзичливий, як ви думаєте, що десь у Європі, що така велика апаратура та умови, я та моя дружина рекомендуємо це місце всім людям, які знаходяться в Європі, вони повинні відвідати цей медичний центр, якщо у них є якісь проблеми чи хвороби, як я Я думаю, що це кращий дотепер хороший хлопець для гарної роботи, і я буду підтримувати рекомендації всім, кого я знаю з Лондона і по всьому протязі, Івано Франківськ - це прекрасне місто і дуже дружелюбний до відвідування. Та все в одному дуже подякую Доктору Павлу Степановичу х, Долку, дякую. (Оригінал) I just won’t to say thanks you to the private clinic in Ivano Frankivsk for a nice work they are doing and they are really professional,I’m very surprised and pleased,my wife just had an operation and come out with a success,so I won’t to say thankfully the all doctors and nurses and specialy the doctor /Pavlo Stepanovuch Doluk , hi just done operation for my wife in the name of patient OKSANA FOMINA so thank you and I wish the best for this clinic the place is very welcoming and very friendly like u think u are somewhere in Europe which so great aparatures and conditions,me and my wife we recommend this place to all people who are in Europe they should visit this medical centre if they have some problems or illness as I think is the best so far welldone guys for a good job and I will support for recommendations to everyone I know from London and all over ,Ivano Frankivsk is a great city and very friendly to visit as well.And all in one thank u so much to Doctor Pavlo Stepanovuch Doluk thanks."
Галина Надрага (26.09.2019)
Щиро дякую Купчак Ірині Маноліївні,доброму Ангелу, за її тепле відношення, доброзичливість та щирість. Також хочу щиро подякувати усім хто були біля мене, під час проведення Лапароскопії, лікарям -гінекологам Купчак Ірині Маноліївні, Долик Павлу Степановичу, анестезіологу Любі Василівні, медсестричкам, які так турботливо ставилися до мене, лікарю УЗД Аллі Василівні, привітним дівчаткам на реєстратурі, щиро дякую директору Віталію Монастирському за його благодійність, за такий теплий доброзичливий мікроклімат у Вашому закладі. Нехай благодать Господня буде завжди з Вами!!! ДЯКУЮ!!!
Мед-Атлант

Нам приємно, що Ви задоволені!!!! smiley Будьте здорові heart

Galya Nadraga (26.09.2019)
Лікарі, лікарі, лікарі, Ви боги наші милі, земні. Коли плаче душа, гасне плоть-в нас надія-лиш Ви і Господь. Ваш талант і рука чарівна, щирий погляд, краплинка тепла-ці прекрасні людські почуття сили нам додають до життя. Саме такими поетичними рядками хочу висловити щиру вдячність лікарям Мед Атланту. На свій день народження отримала подарунок!
Мед-Атлант

Будьте здорові!!! heart

Любов(25.09.2019) (25.09.2019)
Дякую за гарне обслуговування. Персонал привітний. Робила УЗД - відношення прекрасне.
Мед-Атлант

Дякуємо, що обрали нас! Будьте здорові :)