Відгуки

Якщо Ви були у нас, будь ласка, напишіть відгук. Ми обов`язково опублікуємо його та відповімо! Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Юлія (11.01.2020)
Стояла на обліку в Купчак Ірини Маноліївни , УЗД робила у Диб'як Галини Василівни і дуже задоволена.У вас чудовий підхід до пацієнтів.
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук, нам приємно, що Ви задоволені! 

Maрія (09.01.2020)
Доброго дня хочу подякувати найкращому спеціалісу ЯРОЩУК ЮЛІЇ ВІКТОРІВНІ- ГАСТРОЕНТЕРОЛОГу ,та просто прекрасній людині, за 10 років я пройшла дуже багато гастроентерологів, а якщо точніше то 12 , серед них були й професори, ніхто не міг поставити правельний діагноз, лише цей спеціаліст, запідозрила в мене целіакію , даний діагноз підтвердився!!! Безмежно вдячна за професійність і доброту це лікар від Бога!!! Всім рекомендую!
Мед-Атлант

Дякуємо за рекомендацію. Нам приємно, що Ви задоволені!

Maruna (02.01.2020)
ДОБРОГО ДНЯ! Хочу подякувати гінекологу Ожгевич І.М дуже хороший спеціаліст приємна і хороша. Також подякую терепевту ЛУДЧАК Н.В хороша приємна лікарка! А також лікарю УЗД Дожджанюк А.В. теж дуже приємна лікарка. Мені дуже сподобалось гарні привітливий персонал!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений приємний відгук про наших спеціалістів. Нам приємно, що Ви задоволені! 

Ольга (29.12.2019)
Величезне спасибі Урсакі Н.О. за правильно встановлений діагноз та Ткачук Н.Д. і Долику П.С. за проведену лапароскопічну операцію та вчасно надану медичну допомогу. А також хочеться подякувати медичному персоналу за догляд та турботу після операції. Не можу не згадати Диб'як Н.П.,яка надала доречні консультації з догляду у післяопераційний період.Ви робите велику справу.Нехай Господь благословляє кожного з працівників цього закладу
Мед-Атлант

Дякуємо, що довірилися нам! Будьте здоровенькі. Гарних свят!

Інна (27.12.2019)
А я хочу поскаржитись на Працівників які опубліковують відгуки Відгуки які я писала не публікують я і навіть мій телефонний дзвінок не допоміг опублікувати їх. Я дуже обурена тому що мені сказали що опублікують а вже місяці два нічого нема
Мед-Атлант

Доброго дня! За певних технічних причин при оновленні сайту деякі відгуки були не опубліковані. На сьогднішній день причину виправили і всі відгуки, які були узгоджені з адміністраціює клініки Ви можете побачити на сайті. Якщо відгук не опублікований тут, значить замовник (пацієнт) отримав відповідть на електонну адресу. Також, якщо Ви написали пару однакових відгуків опубліковується тільки один! Гарного дня та веселих новорічних свят) 

Maruna (25.12.2019)
Доброго дня!бачу гарні відгуки про вашу клініку, в мене таке питання?мене турбують болі в животі, низом живота, і болі в спині. можу я до вас звернутися? І ДО ЯКОГО ЛІКАРЯ. ДЯКУЮ
Мед-Атлант

Доброго дня) Дякуємо. Нам дуже приємно) 

При даних скаргах, які Ви описуєте вище, спершу потрібно зробити УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)-150 грн та УЗД органів малого тазу-150 грн. Після даних оглядів, вималються картина і лікар скерує на дообстеження до потрібного Вам спеціаліста.  Все можна пройти в нашій клініці.

Інна (09.12.2019)
Хочу подякувати дуже хорошому лікарю-дієтологу Халак Наталії Володимирівні. Дуже хороший лікар і професіонал своєї справи, приємна, доброзичлива людина. А саме головне що всі її поради і настанови дійсно дають бажаний результат. Я дуже рада що познайомилась з такою хорошою людиною і дійсно класним лікарем Рекомендую всім
Мед-Атлант

Дякуємо за теплі слова!  

ІННА (06.12.2019)
Доброго дня Хочу подякувати лікарю-дієтологу Халак Наталії Володимирівні Дуже уважна до своїх клієнтів. Дуже хороший лікар і приємна людина. Їй можна довіритись. Дякую за допомогу і професіоналізм
Мед-Атлант

Дякуємо, за хороші слова про нашого спеціаліста. Нам приємно, що обравши нас Ви залишилися задоволеними!

Любов (26.11.2019)
Доброго дня! Хочу щиро подякувати Бондаренко Майї Вікторівні, дуже хороший лікар Генетик, дуже приємна і хороша людина! Повірте я у цьому переконалася не один раз, тому рекомендую Майю Вікторівну звертайтеся не пожалієте! Також дякую дівчаткам які на пості, додзвонилася за першим разом, дуже хороші і ввічливі! Вдячних вам пацієнтів!
Мед-Атлант

Дякуємо за такі щирі слова до нашого лікаря та адміністраторів! Нам приємно)

Іванна (24.11.2019)
Хочу подякувати Вірі Богданівна Сем'янчук. Від коли у неї лікую своїх дітей я почала насолоджуватися материнством. І медсестрі Ані за хороше ставлення)  Дякую Вам! Ви найкращі!
Мед-Атлант

Будьте здорові) 

Мирослава (24.11.2019)
Доброго вечора! Ми дуже хочемо подякувати Вашій клініці за таких професіоналів своєї справи, як лікар-гінеколог Бондарчук Наталія Вас. Це просто,, супер'' спеціаліст,  якому зараз можна довірити своє здоров'я і своїх рідних, а також порекомендувати друзям. Щиро і дуже дякую, моя люба Наталя Вас.
Мед-Атлант

Такі щирі, хороші відгуки надихають наших лікарів. Дякуємо) 

Марія Передрук (24.11.2019)
Клініка дуже хороша. Відвідуємо її третій рік. Ткачук Н. і Орел Л. це мої два чудових лікаря, які мені завжди допоможуть і підтримають. Сем'янчук В. допомогла моїй дитині побороти сильні алергії......та підібрала для нас особистий календар щеплень ( все пройшло супер). Моїй мамі дуже допомогла терапевт Лудчак Наталія. Приватних клінік у місті багато, але ми довіряємо тільки Мед-Атлант.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо, що обрали та залишаєтеся з нами вже вжовший період часу! Нам приємно) Здоров`я Вам та Вашим рідним)