Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Відгуки

Напишіть, будь ласка, Ваші враження від візиту. Інформація про дату, мету візиту та контактний номер телефону не буде опубліковано. Це необхідно тільки для ідентифікації відвідування. Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Марія Романюк (05.12.2022)
Щира подяка та низький уклін Ожгевич І .М. та Долику П.С. за успішно проведену операцію. Ви, немов чарівники,творите дива- повертаєте людям здоров'я! Успіхів, наснаги та вдячних пацієнтів!
Мед-Атлант

Маріє, бажаємо міцного здоров'я! Бережіть себе! Дякуємо, за Ваші добрі слова і відгук!

Ігор (03.12.2022)
Дякую Гімону Руслану Ярославовичу та його команді ,все пройшло на вищому рівні я дуже задоволений проведеною операцією ви справжні професіонали)))
Мед-Атлант

Ігорю, нам приємно, що Ви задоволені! Дякуємо за відгук) Гарного  настрою і здоров'я!

Ольга Каленюк (30.11.2022)
Хочу висловити безмежну вдячність лікарці від Бога, надзвичайно уважній, компетентній у своїй справі, чуйній, людяній і надзвичайно привітній лікарці Волошкевич Наталії Богданівні. Нехай Господь береже Вас і Ваших рідних!
Мед-Атлант

Ольго, дякуємо! Нам дуже приємно. Нехай все буде на благо Вам!

Оксана Каленюк (30.11.2022)
Щиро дякую за професіоналізм, компетентність, людяність, привітність, уважне ставлення до пацієнтів прекрасному лікарю і справжньому фахівцю своєї справи - Череп'юк Світлані Миколаївні. Неодноразово зверталася сама і мої рідні та завжди отримувала фахові консультації тільки на найвищому рівні, за що безмежно вдячна !
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо, раді відповідати всім очікуванням! Здоров'я Вам та рідним!

Михайло (22.11.2022)
Вдячний Гімону Руслану Ярославовичу та медичним сестрам за проведену Ціркумцізіо, все пройшло на вищому рівні. Результатом задоволений.
Мед-Атлант

Михайле, щиро дякуємо за Ваш відгук, раді працювати для здоров'я наших замовників!

Марина Кривошеєнко (22.11.2022)
Велика подяка за швидку, якісну і злагоджену роботу персоналу медичного центру «Мед-Атлант» і окремо лікарю акушер-гінекологу Петрині Мар‘яні Іванівні! Дуже приємна, добра, уважна і завжди на зв’язку. Сервіс і турбота про пацієнта на найвищому рівні! 👍👍👍 Здоров‘я Вам всім, добра та швидкої перемоги!!! 🙏🙏🙏
Мед-Атлант

Марино, дякуємо за добрі побажання і теплі слова про лікаря! Нехай всі добрі слова будуть втілені і у Вашому житті!

Марина (20.11.2022)
Доброго дня! Найперше, що хочу сказати, то від щирого серця рекомендую вам дорогі дівчата та жінки медичний центр "Мед-атлант" . Лікарі - всі професіонали своєї справи. А особливо хочеться відзначити, Світлану Григорівну Урсакі, дякую за турботу і велике спасибі. Це професіонал з великої літери і знавець своєї справи. Опишу вам коротко мою ситуацію. Близько п'яти років лікувалася від кісти яїчника. Потім була необхідність провести лопероскопію по видаленню кісти. Від того часу жодного разу кіста не проявлялася але у зв'язку з віком проявлялися інші проблеми. Коли приїжджала до України то перше що робила завжди приходила сюди на обстеження. І ось він результат, я завагітніла. Це перша моя вагітність в 39 років. Щиро дякую усім. P S. В клініці працюють самі спеціалісти і їх повинні знати в Івано-Франківську усі. Отже, не бійтеся, приходьте і я впевнена вам поможуть так як і мені.
Мед-Атлант

Марино, радіємо за Вас! Щиро дякуємо за відгук, за всі добрі слова і що поділились враженнями. Нехай у Вас все буде добре!

Мирослав (14.11.2022)
Хочу висловити велику вдячність працівникам центру Мед-Атлант. Велике дякую лікаряю Гімону Руслану Ярославовичу та анестезіологу Грицишин Любов Василівній за Ваш професіоналізм, золоті руки та добрі серця. А також всім працівникам хірургічного відділення. Перебуваючи у Вас на лікуванні я побачив лише доброту, турботу, любов до пацієнтів. Хочу Вам побажати міцного здоров’я, родинного затишку, енергії, сил, терпіння, та Божого благословіння.
Мед-Атлант

Мирославе, від серця бажаємо міцного здоров'я! І дякуємо за добрі слова про всю команду, нам приємно, що Ви написали)

Михайло (14.11.2022)
Щиро дякую лікарю урологу Гімону Руслану Ярославовичу за професійно виконану роботу та медсестрам операційного відділення за приділену увагу.
Мед-Атлант

Михайле, дякуємо за відзнаку лікаря та всієї команди! Нехай все буде на краще у Вашому житті!

Оксана (14.11.2022)
Щиро дякую Бажан Олені Іванівні за її професіоналізм та гарне ставлення до мене як до пацієнта та просто людини! Стояла в неї на обліку по вагітності, якщо щось траплялося чи просто потрібна порада вона завжди на зв’язку і допоможе порадою! Зайвого лікування та аналізів не призначає а лише по ділу! Дякую за Вашу працю.
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо Вам за довіру супроводжувати нове життя! Дякуємо Вам за добрі слова! Здоров'я Вам!

Наталія (12.11.2022)
Щиро дякую лікарю Кишакевич Ірині за професіолізм , привітність, добре виконання своєї роботи.
Мед-Атлант

Наталіє, дякуємо Вам за відгук! Бажаємо здоров'я і нехай все в житті буде на краще!

Snizhana (11.11.2022)
24.10.22 здавала аналізи в гінікологічному кабінеті, мені сказали чекати до тижня часу, вже пройшло два з половиною тижні, пару аналізів прийшло, а один який є головним не приходить, за що я заплатила таку велику суму я не знаю.
Мед-Атлант

Добрий день. На жаль, з цього відгуку ми не можемо ідентифікувати Вас як замовника: коли і у якого лікаря Ви були, який саме аналіз здавали. Зв'яжіться, будь ласка, з нами через форму зворотнього зв'язку на сайті (є на сторінці Контакти) і напишіть повну інформацію. Ми обов'язково відреагуємо. Дякуємо.