Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23

Відгуки

Якщо Ви були у нас, будь ласка, напишіть відгук. Ми обов`язково опублікуємо його та відповімо! Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Людмила (27.02.2021)
Доброго дня!!!Особлива подяка лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за іі високий професіоналізм та добре і чуйне серце..неможливо відмитити як з любов ю вона ставиться до паціента;..іі уважність..людяність.повага... попавши на прийом до цього чудового лікаря я отримала вичерпну інформацію щодо лікування....Рекомендую....Ірина Тарасівна- професіонал своеі справи...
Мед-Атлант

Людмило, щиро дякуємо за теплі слова, рекомендацію, за час приділений для відгуку! Лікарю і всій команді буде приємно прочитати. Здоров'я Вам!

Наталія (27.02.2021)
Якщо про лікувальний заклад можна писати, що він - прекрасний, то це - про "МедАтлант"! Андрію Володимировичу Петраш, дякую Вам за Ваші золоті руки, людяність, терплячість та безмежну доброту! Дівчатка, які тут працюють, Ви - неймовірні! І я, правда, безмежно рада, що, волею долі, опинилася саме у "МедАтланті"! Успіхів Вам, вдячних пацієнтів, і нехай Вас береже Господь!
Мед-Атлант

Раді принести прекрасні враження. Щиро дякуємо, Наталія, за довіру і відгук! Успіхів Вам у всьому!

Ірина (26.02.2021)
Добрий день. Хочу подякувати лікарю Диб‘яку С.В.,а також анастезіологу,медсестрі,за їх професіоналізм,дбайливе ставлення до пацієнта,розуміння,і доведення інформації про стан здоров‘я в доступній формі. Проходила відеоколоноскопію з наркозом. Попри панічний страх,все пройшло безболісно,і розвіялися страхи до даної процедури. Дякую Вам за Ваш професіоналізм і людяність!!!
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за теплий відгук про наших спеціалістів! Кожному важливі і приємні такі слова. Міцного здоров'я Вам! 

Любов (24.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка проводила лапароскопічну холецистектомію моїй мамі, також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, мама отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам, Любов, за відгук! Бережіть себе та маму і здоров'я вам!

Тетяна (22.02.2021)
Хочу подякувати лікарям "Мед-Атланту" Гаврилюку Сергію Васильовичу , який правильно встановив діагноз, призначив лікування та надав рекомендації, що нажаль інший педіатри, інфекціоніст, терапевт не могли цього зробити . А також лікарю УЗД Хомут Лілії Володимирівні, Кафтану Володимиру Васильовичу, який здійснив хірургічне втручання та допоміг нам, що теж у інших медичних закладах нам не робили, а відправляли на різні консультації.
Мед-Атлант

Раді, що довірились лікарям нашого центру і відзначили їх роботу. Вдячні за відгук, Тетяна! 

Інна (17.02.2021)
Доброго вечора. Сьогодні робила у вас гастроендоскопію. Тому вирішила написати, щоб подякувати вам і вашому персоналу за вашу доброту, щирість, чуйність, турботу, бо це мене вразило до глибини серця. Приємно усвідомлювати, що є люди віддані своїй справі. Помітно, що ви маєте непідробне бажання допомагати іншим. Я впевнена, що багато пацієнтів не перестають дякувати вам за ваші здібності і вміння. Поступаючи так, ви дієте згідно з Біблійним принципом який записаний в книзі Приповістей 3:27 де говориться: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Бажаю вам міцного здоров’я, а також завжди мати радісне серце, внутрішній мир і спокій, та мати почуття задоволення від того, що ви робите правильно в Божих очах. І бути від цього по справжньому щасливими.
Мед-Атлант

Вітаємо, Інна! Нам дуже приємно прочитати Ваш відгук і побажання. Міцного здоров'я Вам та невичерпної енергії!

Corina (14.02.2021)
Сергей Васильевич Гаврилюк очень хороший педиатр, добрый и профессиональный. Всегда находит время и приходит домой когда ребенок болеет, отвечает на все вопросы и всегда пишет и интересуется как ребенок себя чувствует. Ну и в общем хороший человек ), мы очень им довольны и рекомендуем всем )
Мед-Атлант

Corina, щиро дякуємо за рекомендацією, добрі слова про лікаря! Раді бути корисними. 

Олександра ( 02.02.2021 ) (11.02.2021)
Доброго дня! Від щирого серця хочу висловити подяку лікарю Ткачуку Олегу Любомировичу за професійність і успішно проведену лапароскопічну апендектомію. Справді лікар від Бога, який відноситься до пацієнта з чуйністю і добротою. Також хочу подякувати всьому персоналу, який зробив моє перебування в клініці максимально комфортним і приємним. Надзвичайно вражена умовами і чистотою закладу. Обов‘язково буду рекомендувати вашу клініку всім своїм знайомим.
Мед-Атлант

Лікарю і кожному з команди нашого центру приємні і важливі такі відгуки і враження. Щиро дякуємо, Олександро! Міцного здоров'я Вам!

Марія (10.02.2021)
Щиро дякуємо Гаврилюку Сергію Васильовичу за його працю,приємний і розуміючий лікар.Зверталися до нього неодноразово,завжди правильний діагноз і що дуже важливо правильне лікування,яке підходить дитині,дякуємо!!!!
Мед-Атлант

Марія, раді, що довіряєте лікарю нашого центру! Здоров'я Ваші сім'ї!

Мар‘яна (10.02.2021)
Як що Ви були з дитиною у трьох «спеціалістів» і ніхто не поставив конкретний діагноз а ще кожен призначав різне лікування як у нашому випадку,то однозначно рекомендую консультацію у Сергія Васильовича Гаврилюка!!! Тому що окрім високо кваліфікованого обстеження і доцільного лікування кожна мама виходить від Сергія Васильовича спокійною за стан здоров‘я своєї дитини!
Мед-Атлант

Приємно, що Ви відзначили високу професійність лікаря! Дякуємо, Мар'яна!

Романія (09.02.2021)
Хочемо подякувати закладу за лікаря від Бога, хорошого спеціаліста, прекрасну людину Гаврилюка Сергія Васильовича! Вже більше як рік ми звертаємось до нього, знаходить підхід до дитини, 24/7 на зв’язку, що є дуже важливо! Дякуємо що він у нас є
Мед-Атлант

Романія, щиро дякуємо за прекрасний відгук про лікаря!

Діана (09.02.2021)
Хочу подякувати Сем'янчук Вірі Богданівні, за хороше підібране лікування при бронхіальній астмі. Ви спеціаліст у своїй діяльності.
Мед-Атлант

Діано, теплі слова лікарю завжди приємні. Дякуємо!