Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23

Відгуки

Якщо Ви були у нас, будь ласка, напишіть відгук. Ми обов`язково опублікуємо його та відповімо! Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Олена (13.05.2021)
Лікувалася в гінеколога Диб‘як Надії Петрівни. Чудовий лікар і людина. Допомогла дуже швидко завагітніти. Після результатів аналізів зателефонувала та детально розповіла про лікування. Загалом клініка дуже затишна та чиста. Щиро рекомендую «Мед-Атлант»
Мед-Атлант

Олена, радіємо відгуку і щиро вдячні! Бережіть себе і будьте здорові!

Ірина (12.05.2021)
Викликали додому лікаря педіатра Гаврилюк Сергій Васильович . Лікар кваліфікований , уважний , оглядає дитину повністю!!! Задоволені на всі сто відсотків! Всім рекомендую !!!
Мед-Атлант

Ірина, раді допомогати! Дякуємо Вам за довіру і відзначення роботи лікаря. Здоров'я Вам і дитині!

Галина (06.05.2021)
Хочу щиро подякувати чудовому, професійному, уважному, доброму, відповідальному, турботливому лікарю гінекологу Бажан Олені Іванівні. Лікуватись у вас це - впевненість, що все буде добре і на високому рівні, це постійна підтримка в будь-який час, це жавжди турбота і розуміння, і ефективне лікування з швидким неймовірним результатом. Всім РЕКОМЕНДУЮ!!! Здоров'я Вам, Божої ласки, Божого Благословіння.
Мед-Атлант

Надзвичайно приємно прочитати такі слова - це для нас цінна емоційна підтримка. Галина, дякуємо Вам! Бажаємо міцного здоров'я!

Христина (03.05.2021)
Хотіла звернутись до лікаря-трихолога Черп'юк Світлани Миколаївни і від щирого серця НЕ рекомендую !!! Чекала годину лікар запізнилась, звернулась з проблемою випадання волосся на що лікар порадила УЗД, косметологічні процедури і капсули з цим я і пішла додому, були призначені аналізи які немали відношення до моєї проблеми, тому що щоб оприділити цю проблему аналізи непотрібні ! За деякий час НЕефективного лікування звернулась до іншого трихолога і була просто в шоці! За цей час що я "лікувалась", в мене моя проблема тільки погіршилась, і зараз мені потрібно багато часу, здоров'я, грошей та нервів щоб привести все в порядок і вилікуватись! Це халатне відношення коштувало мені багато моїх нервів і викинутих грошей на вітер!
Мед-Атлант

Христино, щиро перепрошуємо за очікування! Ми докладаємо максимум зусиль, щоб уникнути черг. 
Проблема випадіння волосся часто з'являється через порушення роботи внутрішніх органів, гормональний дисбаланс тощо. Щоб виявити дійсну причину випадіння волосся, лікар може скерувати на аналізи та обстеження. Всі призначення і рекомендації відповідають клінічній картині на час консультації. Світлана Миколаївна є висококваліфікованим спеціалістом, яка прописує призначення суто при їх необхідності.
Бажаємо Вам  здоров'я!

Святослав (30.04.2021)
Дуже дякую Гімону Руслану Ярославовичу за вдалу проведену операцію, все на вищому рівні
Мед-Атлант

Святославе, дякуємо Вам за довіру та відзначення професійності лікаря! 

Ірина (27.04.2021)
Оперувалась з приводу каміння в жовчному. Обслуговування в "Мед-Атланті" на "відмінно"! Чистота, комфорт та виключно приємні враження. Велике спасибі лікарям: хірург Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анестезіолог Грицишин Любов Василівні та всім медсестрам за професіоналізм та підтримку. Ваша увага та чуйне ставлення дуже допомагають пацієнту у важку хвилину. Ще раз щиро дякую вам. Бажаю успіхів
Мед-Атлант

Ірино, такі відгуки для нас найвища нагорода. Дякуємо за відзначення професійності команди. Щиро бажаємо Вам здоров'я!

Микола (23.04.2021)
Щиро дякую лікарям Гімон Руслан та Кафтан Володимир за професіоналізм та якісне обслуговування! Божих благословінь вам та вашим сім'ям!
Мед-Атлант

Микола, від серця дякуємо за відгук про лікарів нашого центру! Вам здоров'я!

Іван (22.04.2021)
Щиро дякую Гімону Руслану Ярославовичу! Чудовий лікар, хороша людина, фахівець своєї справи.
Мед-Атлант

Іване, щиро дякуємо за відзначення професійності лікаря! Бажаємо Вам здоров'я!

Іванна (21.04.2021)
Хочу щиро подякувати лікарю Долику Павлу Степановичу
Мед-Атлант

Іванна, раді допомагати. Цінуємо Вашу довіру і вдячність!

Олег (20.04.2021)
Хочу висловити щирі слова подяки лікареві інфекціоністу Олені Миколаївні.Не буду довго писати скажу одне це надзвичайно хороший лікар та дуже приємна , чуйна та уважна людина.Бути в неї на прийомі одне задоволення,таких людей в наш час важко зустріти.Щиро Вам Вдячний!
Мед-Атлант

Олег, цінуємо, що приділили час написати теплі слова про лікаря. Раді допомогти. Бажаємо здоров'я!

Ярослав (11.04.2021)
Хочу висловити свою думку про професіоналів хірургів ТКАЧУК -ГРИГОРЧУК ОЛЕСЯ ОЛЕГІВНА ГРИГОРЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ і всім лікарям і мед персоналу за якісну і надійну роботу і турботу за мною ДУЖЕ ЩИРЕ ВАМ ДЯКУЮ ВИ ПРОФНСІОНАЛИ ВІД БОГА НЕХАЙ ВАМ ЗАВЖДИ ЩАСТИТЬ ВИ НА СВОЄМУ місці
Мед-Атлант

Ярославе, щиро дякуємо за відгук і цінуємо, що довірились допомогти. Здоров'я Вам!

Марія (09.04.2021)
Хочу подякувати Гудзу Івану Михайловичу та Олексію Івановичу за успішну операцію з приводу варикозу. Я спочатку переживала і хвилювалась, але завдяки команді професіоналів та спокійній музиці під час операції все стало краще. Приємно лікуватись коли інтереси пацієнта ставлять на перше місце.
Мед-Атлант

Маріє, приємно, що відзначили роботу лікарів і атмосферу нашого центру. Дякуємо Вам за відгук!