Відгуки

Ірина (13.08.2019)
Так і не змогла записатись на прийом. Кнопка "записатись на прийом" залишила заявку. ніхто не перетелефонував. дозвонитись також не змогла по номерам вказаних на сайті. як можна записатись на прийом? є якісь "перевірені" способи, крім прийти особисто?
Мед-Атлант

Доброго дня! Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності, які виникли записом! Залиште будь ласка свій номер телефона, ми передзвонимо Вам, або напишіть нам будь ласка на вайбер 0950038453, також з нами можна зв`язатися написавши в соціальні мережі (фейсбук)

Мар'яна (04.08.2019)
Щиро тішуся з того, що у свій час попала до Сем'янчук Віри Богданівни. Не зважаючи на щільний графік, завжди отримувала фахову консультацію, відповіді на всі питання, а головне - якісне лікування. Дякую Вірі Богданівні за професіоналізм, увагу, підтримку, витримку, людяність та відданість своїй справі. Жодного разу не пошкодувала, що попала саме до Віри Богданівни!!!)))
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений відгук! Гарного дня!

Оксана (04.08.2019)
Vira Semyanchuk - Лікар від Бога, який врятував мою Даринку у ніким не зрозумілій ситуації ,яку не могли пояснити професори ,котрі збиралися на консиліумі Кожного разу як бачу цю чудову людину згадую все , що вона зробила для нас ,їдучи у відрядження спеціально заїжджала в київ щоб проконсультуватись про результати наших поганих аналізів І кожного разу переконуюсь у її професіоналізмі, і посмішку на лиці бачимо щоразу коли приходимо до неї Тому дуже здивована попередньому відгуку ,так як багато знайомих ходять до неї і всі задоволені
Мед-Атлант

Здоров`я всій Вашій родині!!! Дякуємо за відгук!!! 

Інна (03.08.2019)
Хочу подякувати вашому педіатру Семянчук Вірі Богданівні, лікар з великим багажем знань передових світових підходів до лікування дітей. Чуйна, уважна, має підхід до дітей, завжди усміхнена та привітна. Вже як 5 років лікуємося тільки у неї. Не приписує нічого лишнього і на гроші. Також дуже приємна медсестра.
Мед-Атлант

Дякуємо за довіру та вибір саме нашого лікаря педіатра!!! 

Мирослава (03.08.2019)
Добрий день! Все те, що написала п. Анна про педіатра Сем’янчук Віру Богданівну, повна нісенітниця. Завжди привітна, дуже уважно оглядає дитину і дає відповідь на всі питання. Це лікар, яка постійно вдосконалюється, проводить дуже корисні і пізнавальні семінари, багато тем детально описані в групі Консультації лікарів-педіатрів ЛДЦ "Мед-Атлант" ФБ (детальна аптечка для подорожей також там є). Нікому не сподобається, якщо під час огляду вашої дитини, Віра Богданівна буде відповідати ще на телефонні дзвінки. Вона і так старається якнайшвидше передзвонити, чи написати. Ні разу не відмовила в терміновому огляді ні мені, ні моїм знайомим. Давайте хоча б трішки більше поважати працю наших лікарів.
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений відгук та вистовлення думки!!! 

Ірина (03.08.2019)
Привітний та ввічливий персонал, адміністратор Наталя дуже приємна дівчина, все зробила як треба та з посмішкою на обличчі.дякую)
Мед-Атлант

Надзвичайно приємно отрмувати приємні слова відгуку від задоволених замовників (пацієнтів)! Щиро дякуємо!!! 

Олена (02.08.2019)
Зовсім не погоджусь з коментарем Анни про Сем‘янчук Віру Богданівну! Вже кілька років лікую свою дитину (тепер вже двох) саме у неї, і за всі ці роки не було ЖОДНОГО!!!! випадку, щоб можна було засумніватися в професійності цього лікаря!!! Хоч відповідати на телефонні дзвінки і відписувати в повідомленнях не входить в її обов‘язок, тому що це поза прийомом, але все рівно, скільки ми не звертались до неї подібним чином, вона завжди надавала консультацію! ЗАВЖДИ! Віра Богданівна привітна, усміхнена і дуже приємна людина! Професіонал у своїй справі!!!
Мед-Атлант

Нам приємно, що Ви задоволені послугами нашого лікаря! Будьте здорові!!!

Крістіна (02.08.2019)
Читаю попередній відгук про Віру Богданівну і не можу повірити, що можна таке написати: 1.Двоє моі дівчатка лікуються з задоволенням від наподження лише у Віри Богданівни і лише від неї діти виходять щасливі і без страху 2. Вірі Богданівні можна написати на вайбер чи месенджер будь-коли і завжди отримаєш відповідь 3. Були такі ситуації, коли потрібна консультація терміново, а запису нема - Віра Богданівна ніколи не відмовляла в огляді (між іншим одного разу повстидалася записатися на прийом поза чергою - зі своєю участковою педіатркою потрапили в лікарню), тому тепер лише до Віри 4. Ніяких лишніх аналізів і завжди якісне лікування!!! Короче, Віра Богданівна лікар від Бога і дякуємо, що Ви у нас є!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо за висловлену думку!!! 

Христина (02.08.2019)
Віра Богданівна- найкращий педіатр, якого ми зустрічали, а в свій час були у багатьох, бо завжди шукаю людей, які віддані своїй справі, досягли певного рівня кваліфікації і при цьому не наділи собі "корони надлюдини ". Легко у спілкуванні, завжди є відповідь поза прийомом, а наявність таких черг і щільного запису- свідчить тільки про високий рівень професіоналізму. Було б таких лікарів більше- всім би легше жилося!!! Я взагалі щиро дивуюся, як така тендітна жінка може працювати в емоційно- фізич. шаленому ритмі і при цьому ще постійно влаштовувати інформаційні подачі матеріалу для батьків, тільки для того, щоб люди хоча б розуміли про що йдеться на тому ж прийомі, і що лікар- не фея, однією палочкою все не виправить! Завжди з радістю вивчаю інформацію і ділюсь з іншими. Адже,здоров'я дітей- першочергова відповідальність батьків. Щиро вдячна за Вашу працю!
Мед-Атлант

 Дякуємо, що обираєте нас!!! Гарного дня!!!

Катерина Глек (02.08.2019)
Доброго дня. Побачила негативний відгук за нашого педіатра Віру Богданівну. Мені дуже шкода що в жінки склалось таке враження про Віру Богданівну. Мої двоє діток вже рік спостерігаються у неї, в будь який час консультація по телефону і Вайбері. Ми нею дуже задоволені. Старший син (4 роки) постійно хворіє на бронхіти. До того як потрапили до Віри Богданівни то 4 рази лежали в лікарні,безліч антибіотиків,а результат недуже втішний. Діти хворіють дуже часто, за минулу зиму 7 разів! хворіли обоє, то нам не призначили жодного разу антибіотиків, лікування було зовсім інше. Тільки високо кваліфікований лікар зможе вилікувати без антибіотиків!!! А на рахунок черг... То так, не завжди приймають вчасно,але через тих що йдуть без черги ( ми також як терміново то без черги йшли з температурою 40). Але цей недолік маленький,якщо порівняти скільки є переваг. Нам вона дуже підходить, тепер звертаємось тільки до неї.
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений відгук!!! Нам приємно, що Ви задоволені!!!

Вікторія (02.08.2019)
Щиро здивована відгуком попереднього дописувача про педіатра Віру Богданівну! Я мама двох діток, обоє є пацієнтами Віри Богданвни: старша приблизно з 1,5-річного віку, а менша від народження. Тому, прийомів у Віри Богданівни у нас було не 8, не 9 і навіть не 20 - значно більше. І сміливо можу запевнити, що Віра Богданівна чудовий лікар! Так, вона не може завжди бути усміхнена, весела.... Але вона людина!!!! Вона прекрасно ставиться до маленьких пацієнтів!!!! Мої діти періодично мають страх до лікаря, залежно від настрою, від того чи виспані, чи здорові і т.д. Завжди Віра Богданівна ставиться приємно, з розумінням, вмовляє!!!!! Жодного разу за усі роки я не спостерігала неприязного ставлення до дітей!! Та й взагалі....Невже у лікареві головне усмішка??? Для мене явно не це! Мені важливо аби лікар був фахівцем своєї справи! А Віра Богданівна саме така!!!! Мені смішно чути, що людина маючи досвід спілкування з лікарями за кордоном, може взагалі піднімати такі питання, як: лікар не бере трубку, "кажуть бігом, бо у мене прийом" і т.д. Шановна Анна, Вам особисто сподобалось би, якби на Вашому прийомі, Віра Богданівна консультувала всіх бажаючих?? Та Ви не єдині пацієнти!!! Температура 39,5 це не привід виносити голову педіатру!!! Ходіть на БЕЗКОШТОВНІ семінари, і будете знати як діяти у таких ситуаціях!!! Я теж колись поводилась так, теж думала, що 39,5 то кінець світу! І от саме завдяки науці Віри Богданівни, я зараз звертаюсь до неї набагато рідше, тим самим, даючи можливість от таким мамам спокійно попасти на прийом і отримати всю необхідну інформацію! Віра Богданівна завжди відповідає на усі хвилюючі мене питання!!! Завжди!! Але варто їх поставити, ці запитання, бо лікар, соррі, не екстрасенс, вона не знає які питання крутяться у вас в голові!!! І ще одне..... так, для кожної мами її дитина це центр всесвіту, це зрозуміло. Але для лікаря усі пацієнти повинні бути однакові!!!! І я не розумію, чому Віра Богданівна має за рахунок інших мам годити одній!!! Я не готова віддавати час свого прийому, на консультацію по телефону іншим пацієнтам!! Взагалі не розумію, чому пані ходила на прийом 8-9 разів, якщо усе так погано!! У нас у місті повно педіатрів, які і посміхнуться, і заговорять, можливо навіть гопака затанцюють, все для пацієнта - йдіть туди!!! Але не біжіть тоді після їх лікування до Віри Богданівни!!!! Особисто я щиро вдячна Вірі Богданівні за науку, ставлення, розуміння!!! Не знаю інших лікарів, які жертвуючи своїм особистим часом, будуть безкоштовно навчати інших!!!
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук!!! Ми поважаємо думку кожного нашого замовника (пацієнта)!!!

Анна (31.07.2019)
Не рекомендую педіатра Сем’янчук Віру Богданівну! Особисто ,я дуже розчарована її підходом та ставленням до дитини .На фото така усміхнена ,привітна лікарка з таким чудовим резюме , стажування закордом, а на практиці за 8 чи 9 наших візитів до Віри Богданівної, ні одної усмішки до дитинки, ні одного привітного слова , цього вас навчили напевне закордоном?))) як можна працювати з дітками і так до них ставитися ? Чому в дитини від походу до педіатра має бути такий стрес та нервовий зрив? Невже так закордоном працюють медики? Я знаю, що не так !доводилось побувати і бачити на власні очі як вам ще вчитися і вчитися!Берете гроші за послуги ,так надайте ті послуги за які вам платять ! Чому коли вводиться прикорм дитині ви даєте роздруківку з інтернету і нічого не пояснюєте, кожна дитина насамперед індивідуальна !а коли дзвониш до вас ,щоб більш детальніше розпитати чи за прикорм чи коли в дитини температура то або трубку не берете або говоріть швидко бо я зайнята або я немаю часу, тож будьте добрі пояснюйте все на прийомі і тоді не буде та мама телефонувати , хіба тільки якщо справді щось мега термінове!У нас коли в дитини була температура 39.5 ми з чоловіком і дзвонили і писали , а відповіді нуль, аж десь через 2 години прийшла смс, пийте нурофен , за той час ми уже проконсультувалися з іншим педіатром і нормалізували температуру! Ще коли сім’я збирається закордон педіатр Віра Богданівна теж дає роздруківку і нічого не говорить по аптеці , читайте вдома ,там все пише, от такий професіоналізм!В 11 місяців з донечкою прийшли на огляд пройшло все ,як завжди з стресом , прийшли знову до неї так як має донечка деякі проблеми і потрібно було на узд , на узд нам сказали прийти на наступний день, а після узд до педіатра без черги. Коли на наступний день я захотіла зайти з результатом узд до педіатра то медсестра Аня мені відповіла у нас прийом і Віра Богданівна немає часу вас приймати , а то що у мене маленька дитина на руках їх не хвилює і у них після прийому немає часу 5 хв бо є наступні люди) звісно я туди потрапила в той кабінет ,але ви знаєте більше немає бажання користуватися послугами такого педіатра !а ще пакети їй носила ,думала може хочаб посміхатися до дитини почне та цього так і не сталося!
Мед-Атлант

Дякуємо за залишений відгук!!!  З лікарем буде проведена розмова!!!