Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23

Відгуки

Якщо Ви були у нас, будь ласка, напишіть відгук. Ми обов`язково опублікуємо його та відповімо! Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Турчак Ярослава (23.09.2020)
Звернулася в Мед-Атлант на консультацію до лікаря гінеколога Ткачук Ніни Дмитрівни. Була приємно здивована висококваліфікованим,грамотним підходом до моєї проблеми. Завдяки професіоналізму Ніни Дмитрівни був вчасно виявлений початок моєї хвороби.Хочу висловити особливу подяку таким компетентним,висококваліфікованим лікарям Долику Павлу Степановичу,Грицишин Любові Василівні,Ткачук Ніні Дмитрівні за таку чудово проведену лапероскопію.Так професійно зробили мені операцію,що я на другий день питала,чи дійсно була проведена операція----нічого не болить. Атмосфера настільки дружелюбна,що відчуваєш себе як дома. Медсестричка покорила своєю турботоюі піклуванням в нічну зміну. Ваша праця----безцінна. Ще раз всім вам дякую,я недарма їхала до вас через усю Україну.(Запорізької обл) Божого благословення вам і вашим сім"ям!!!!!!!!!!!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо! Будьте здорові!heart

Олена (23.09.2020)
Добрий день! Від щирого серця хочу подякувати лікарю-інфекціоністу Івасишин Олені Миколаївні за допомогу у лікуванні мого сина, за позитив і підтримку. Уважна, чуйна, приємна і врівноважена, сподобався сучасний підхід до лікування, результатами задоволені! Рекомендую!
Мед-Атлант

Дякуємо! Приємно!

Ольга (07.09.2020)
Зверніть увагу, будь ласка, на довгі черги зранку в маніпуляційний кабінет. Як для одного кабінету - велика черга людей, вузькі коридори без можливості дотримуватися дистанції, а жива черга при тому, що аналізи в кожного різні і по тривалості забору, і по годині до котрої їх потрібно здати, ще більше все затримує (
Мед-Атлант

Подумаємо як можемо виправити. Приносимо вибачення! Дякуємо, що написали і за довіру при зверненні!

Валерій Сімочко (28.08.2020)
Доброго дня. Від щирого серця хочу подякувати лікарям Гудз Івану Михайловичу та Гудз Олексію Івановичу за професійну діагностику та якісно проведену операцію, за щире і чуйне ставлення до пацієнтів. Також велике спасибі лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Володимирівні, стараннями якої операція пройшла абсолютно безболісно. Надзвичайно "легка рука". Мені здається, що її присутності вже достатньо для того щоб досягнути ефекту обезболення. Окрема подяка медсестричкам Макогін Христині, Попович Мирославі, Карпович Олесі, Зубрицькій Оксані - ви супер, ви наповнюєте Мед-Атлант життям. Низький уклін Вам всім, здоров'я і успіхів у Вашій такій необхідній і надзвичайно складній справі. Мед-Атлант - Рекомендую!!!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо! Раді були допомогти!

Діна (23.08.2020)
Доброго дня . Хотіла б дізнатись чи багато вже зроблено було операцій в вашій клініці по момології ? Дякую )
Мед-Атлант

Доброго дня! Мамологічні операції у нас проводяться вже декілька років. Лікарі досвідчені - одні з найкращих хірургів мамологів Аліна Володимирівна Андріїв та Юрій Володимирович Стинський зі стажем роботи від 9 до 15 років. За цей час кожен з них провів дійсно багато успішних операцій. Будемо раді допомогти у разі звернення!) У лікаря на консультації Ви зможете всі попередні питання по операції проговорити. 

Мар'яна (20.08.2020)
Доброго дня! Хочу щиро подякувати за чудово проведене УЗД органів малого тазу лікарем Диб'як Г.В. Просто чудовий спеціаліст,все чудово пояснила,а ще дуже привітна)
Мед-Атлант

Дякуємо! Раді, що сподобалось!

Наталія Попадинець (18.08.2020)
Доброго дня! Висловлюю щиру подяку лікарю-онкогінекологу лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» Павлу Степановичу Долику та всій його професійній команді за успішно проведену мені операцію, за чуйність, людяність та доброзичливість. Завдяки Вашій великій турботі та опіці після операції почуваю себе комфортно і без болю. На даний час лікування моє продовжується, надіюся на швидке та остаточне одужання. Приваблює в «Мед-Атланті» все: від компетентності до толерантності працівників. У медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Безмежно дякую своєму високопрофесійному лікуючому лікарю-гінекологу Світлані Григорівні Урсакі за вчасну діагностику хвороби, турботу та людяність. Також щира подяка за професіоналізм та толерантність лікарю-гінекологу Надії Петрівні Дибяк та лікарю-анестезіологу Любові Василівні Грицишин. Окреме дякую медичній сестрі Ірині Щипці, яка цілу ніч чергувала біля мене, уміла і заспокоїти, і підняти настрій, а також адміністраторам за привітне обслуговування та щирі посмішки. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай Вас та Ваших близьких людей благословить Господь! З великою повагою Наталія Попадинець.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам за відгук! Здоров'я та благословіння!

Наталія (30.07.2020)
Доброго дня.Записалась до мамолога Аліни Андріївни на певну годину.Чекаючи,виявилось що це жива черга,в якій треба чекати від 1,5 до 2 годин.Перегляньте записи до спеціалістів.Це ж не державна поліклініка,в якій треба провести цілий день.Для чого тоді записів?Кожна людина розраховує свій час.
Мед-Атлант

Доброго дня! Ми стараємось, щоб не було очікувань. Вибачте!

Юля (22.07.2020)
Була на прийомі у судинного хірурга, все сподобалось. Був в масці, обробив руки. Провів обстеження і все показав мені на екрані планшету. Детально розповів про діагноз і методи лікування і правила поведінки, показав як проходить склеротерапія з фотками до і після. Сам заклад сподобався, все сучасно і красиво. Ввічлива дівчинка на рецепції, яка проводить запис. Обов'язково прийду осінню! Дякую вам!!!
Мед-Атлант

Раді, що Вам все сподобалось! Дякуємо за відгук!

Яна (18.07.2020)
Добрий день хотіла б почитати відгуки про операцію на апендицит лактоскопічним шляхом. Дякую.
Мед-Атлант

Доброго дня! На цій сторінці Ви можете ознайомитись з відгуками людей про роботу хірургів, всієї операційної команди. Просто не кожен напише на що саме була операція, однак враження можна скласти, ми публікуємо всі відгуки. І запрошуємо на консультацію - це найкращий варіант для прийняття подальшого рішення. Запис на консультацію до хірургів за контактами корпусу №2.

Лілія (17.07.2020)
Я теж хочу подякувати працівникам хірургічного корпусу, зокрема лікарю Ткачуку О., анестезіологу Грицишин Л., медсестрам та обслуговуючому персоналу за їх професіоналізм, турботу, увагу, повагу та готовність допомогти. Завдяки вашій турботі та опіці після операції почувала себе комфортно і без болю. Позитивні емоції отримала від іменної листівки з побажаннями швидкого одужання. Тішуся, що в Івано-Франківську є заклад Мед Атлант, де на високому рівні можна отримати кваліфіковану медичну допомогу. Рекомендуватиму всім знайомим цей заклад.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам! Бажаємо здоров'я!

Зоряна (15.07.2020)
Від щирого серця дякуємо всім медичним працівникам лікувально- діагностичного центру " Мед- Атлант", а саме прекрасним лікарям, медичним сестрам та іншому медичному персоналу- за велику роботу та турботу, високий професіоналізм, чуйне ставлення до здоров'я, за теплоту та увагу, за добре слово , яке лікує краще будь - яких ліків. Особлива подяка хірургу Ткачуку Олегу Любомировичу за золоті руки та відданість своїй справі. З вдячністю пацієнтка Бойко М.Д.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились і за добрі слова! Будьте здорові!