Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Відгуки

Якщо Ви були у нас, будь ласка, напишіть відгук. Ми обов`язково опублікуємо його та відповімо! Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Оксана (22.01.2022)
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Кишакевич Ірині Тарасівні. Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним.
Мед-Атлант

Оксана, від серця дякуємо за ці слова! Бажаємо тільки приємностей і далі!

Галина (20.01.2022)
Сьогодні була на прийомі у лікаря гінеколога Бажан Олени Іванівни. Хочу їй щиро подякувати за те що вона завжди на зв'язку , за поради і за підтримку. Огляд робить дуже уважно, завжди присутня на УЗД, не призначає нічого лишнього. Велике Вам Олена Іванівна Дякую!!!
Мед-Атлант

Галино, приємно, що відзначили свого лікаря! Будьте здорові!

Віталій (20.01.2022)
Я б хотів залишити хороший відгук, але нема за що. До лікаря я так і не попав, хоча записався на прийом завчасно, прийшов вчасно. Спочатку повідомили, що потрібно зачекати 10-15 хв, через 30 хв сказали, що невідомо коли буде лікар, очікуйте. Враження про організацію роботи негативні. Повертатись до Вас немає бажання.
Мед-Атлант

Віталій, ми щиро перепрошуємо за цю неприємну ситуацію з графіком прийому. Якщо у нас буде можливість відновити довіру, будемо раді. Ще раз вибачте, будь ласка!

Вікторія (18.01.2022)
Була на процедурі гастроскопії у Мед-Атлант. Все вислухали,оглянули,подивились всі аналізи і правильно зробили анестезію. Щиро дякую лікарю Дибяк С.В., анестезіологу Владиславу та медсестричці Оксані за їх чуйне ставлення та професіонально виконане обстеження,дуже хороші та професіонали своєї справи,хочеться,щоб побільше таких людей було. Бажаю і надалі їм залишатись такими ,якими вони є.Велике Вам дякую)
Мед-Атлант

Вікторіє, щиро дякуємо за відгук! Нехай всі обстеження будуть на благо для Вас!

Аліна (18.01.2022)
Хочу подякувати дуже хорошій лікарю-акушер Лазар Зоряні Любомирівній ... За професійну консультацію і правильне лікування ...дуже привітна і обережна під -час огляду Дякую Мед -Атлант за привітний колектив і хороших лікарів
Мед-Атлант

Аліно, дякуємо за відгук. Раді, що Ви задоволені. Здоров'я і радості Вам!

Аліна (13.01.2022)
Хочу подякувати дуже хорошій та розумній лікарю -акушеру Петрина Мар'яна Іванівна. Допомогла вирішити швидко мою проблему, завжди була зі мною на зв'язку та підтримувала ) дуже Вам вдячна. Добре що в нашому місті є така хороша клініка з привітним та професійним персоналом!
Мед-Атлант

Аліно, дякуємо Вам прекрасні слова! Раді допомогти і цінуємо Вашу довіру!

Юлія (11.01.2022)
Чудова клініка! Приємний та ввічливий персонал, лікарі - профі своєї справи! Особливо хочу подякувати лікарю гінекологу - Бондарчук Наталі Василівні та лікарю Диб‘як Галині Василівні за їхню кропітку роботу та ввічливе ставлення до своїх пацієнтів❤️
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо, раді допомогти! Хорошого настрою і всіх благ!

Irina Кикавець (30.12.2021)
Якраз рік тому Степан Степанович Долик успішно мене прооперував . Зараз зі здоров'ям все добре. Велике дякуємо за Ваш професіоналізм і анестезіологу Любові Василівні.
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за вибір нас і відгук! Щиро бажаємо Вам збереження здоров'я, а також радісних свят!

-Ірина(22.12.2021) (29.12.2021)
Проходила колоноскопію,хочу подякувати лікарям за їх професіоналізм і чуйність.
Мед-Атлант

Ірино, раді відгуку і дякуємо Вам, що приділили час написати. Здоров'я і приємностей!

Сергій (28.12.2021)
Хочу висловити щиру подяку медичним фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм.16.12. у мене була операція з приводу діафрагмальної грижі. Особливо хочу подякувати хірургові Олесі Олегівні Григорук. Низький Вам уклін за ваші вмілі руки, добре серце, за вміння заспокоїти пацієнта.
Мед-Атлант

Сергію, раді допомагати і щиро дякуємо за відгук! Здоров'я Вам і радісних свят!

Чігур (22.12.2021)
Все добре оперативно і швидко дякувати Лікарю Гімон Руслан Ярославович
Мед-Атлант

Приємно відповідати очікуванням. Дякуємо за відгук!

Наталія (22.12.2021)
Висловлюю щиру подяку лікарю гінекологу Бажан Олені Іванівні за професіоналізм та людяність у ставленні до пацієнтів. Таке поєднання є рідкісним у наш час. Мої найкращі рекомендації лікарю! Звертайтеся! Ваше здоров''я буде в надійних руках!
Мед-Атлант

Наталія, раді принести хороші емоції. Дякуємо за рекомендацію!