Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Відгуки

Напишіть, будь ласка, Ваші враження від візиту. Інформація про дату, мету візиту та контактний номер телефону не буде опубліковано. Це необхідно тільки для ідентифікації відвідування. Дякуємо!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть!
Тимур (28.05.2023)
Доброго дня! Хочу залишити слова подяки лікарю Гімону Руслану Ярославовичу за професійно проведену операцію. Залишився дуже задоволеним якістю наданих послуг,довго не міг зважитись на проведення операції, але після консультації з Русланом Ярославовичем всі сумніви відпали. Весь персонал проявляє уважне та тактоване ставлення до клієнта, відноситься з добротою та піклуванням. Особливе враження справляє якість медичного обладнання. Щиро рекоменудую та дякую!
Мед-Атлант

Тимуре, сердечно дякуємо за відзнаку роботи лікаря та всієї команди! Цінуємо Вашу довіру і бажаємо Вам здоров'я!

Ольга (26.05.2023)
Івасишин Олена Миколаївна - чудовий спеціаліст та надзвичайно чуйна, емпатична людина. Дякую за професійний підхід!
Мед-Атлант

Ольго, щиро дякуємо за чудові слова про лікаря і довіру! Бажаємо радості і здоров'я!

Діана Худевич (24.05.2023)
Добрий день ! Хочу висловити щиру подяку лікарю Ткачук-Григорчук Олесі Григорівні, котра прооперувала мою маму. До консультації з п.Олесею ми ніяк не могли зважитися у кого та у котрій клініці проводити холецистектомію. Після спілкування з чудовим лікарем, ввічливим, людяним, майстром своєї справи все стало зрозуміло. Операція пройшла успішно. Щиро вдячні професійному колективу Медатланту, медичній сестрі Фуштей Мар`яні, котра проявила глибоку турботу впродовж доби. Спасибі Вам велике, Олесю Олегівно, за Вашу милість, терпіння, турботу, увагу, професіоназм. Дякуємо!Хай Бог Вам поверне сторицею! Рекомендую звертатися до Олесі Олегівни!
Мед-Атлант

Діано, сердечно дякуємо за рекомендацію лікаря, за відзначення людяності Олесі Олегівни! Щиро бажаємо Вашій мамі здоров'я та гарного настрою всім!

Крістіна (24.05.2023)
Доброго дня, щира вдячність за чутливість та професійність медичної сестри САБАТОВИЧ ХРИСТИНА ПЕТРІВНА. Уважна, ввічлива , та мила!Поставила крапельницю швидко та безболісно. Рекомендую!
Мед-Атлант

Крістіно, щиро дякуємо за високу відзнаку роботи Христини, нам приємно:) Бажаємо Вам здоров'я!

Віталія (23.05.2023)
Щиро хочу подякувати лікарю Лазар Зоряні Любомирівній !!! Вона дуже уважна, тактовна, ввічлива та добра. Дуже хороший лікар. Професіонал своєї справи. Обов'язково рекомендую !
Мед-Атлант

Віталія, дякуємо сердечно за відгук про Зоряну Любомирівну! Бажаємо Вам тільки приємних візитів до лікарів)

Лілія Романюк (23.05.2023)
Нарешті добралась написати відгук цій чудовій клініці, яка допомогла зʼявитися на світ нашому синочку. Майже всю вагітність ми перебували на обліку у Петрини Мар’яни Іванівни. Чуйнішого і більш професійного лікаря годі було й бажати. М.І. фактично 24/7 була на звʼязку, допомагала по всім питанням, завжди знаходила слова підтримки і заспокоєння. А вагітність була ой яка непроста( Особлива подяка також лікарям УЗДстам - Дибʼяк і Урсакі. Завжди інформативно і детально! Спасибі генетику Бондаренко М.В. за хороші новини та допомогу у плануванні вагітності! І величезна подяка від щирого серця всій команді мед-атланту! За пунктуальність і любʼязність! Уже сумую за цукерочками з рецепшину))) Бажаю вам тільки розвитку і процвітання. Особисто я завжди буду щиро рекомендувати вашу клініку всім знайомим!
Мед-Атлант

Ліліє, нам дуже приємно прочитати такі теплі слова:) Дякуємо Вам за довіру, за відзнаку праці лікарів і атмосфери закладу. Щиро бажаємо всіх благ Вам!

Леся (23.05.2023)
Від щирого серця хочу подякувати найкращому професіоналу своєї справи, безмежна подяка Балану Володимиру Сергійовичу за професіоналізм та людяний підхід до своєї справи! Балан Сергій Володимирович лікар від Бога і людина з великої букви! Вдячна Богу,що саме Володимир Сергійович допоміг моїй мамі у вирішенні проблеми. Рідкісне явище у наш час зустріти настільки талановитого професіонала, який би з душою і сердечним теплом відносився до пацієнта. В руках такого спеціаліста не страшно лягати на операційний стіл. Цей факт я зрозуміла ще на консультації, коли з неабиякою увагою до деталей на моніторі, лікар пояснив мамі її фізичний стан так щоб вона , людина без медичної освіти, зрозуміла всю серйозність та правдивість ситуації. Як би в нашій країні було більше таких фахівців, люди б не мучались зі своїми проблемами “до останнього”. Щиро дякую Вам!
Мед-Атлант

Леся, ми від душі раді такому відгуку, раді допомагати! Щиро дякуємо за довіру. Здоров'я мамі та Вам!

Ярослав Зваричук (23.05.2023)
Дуже задоволений якісно і професійно проведеною лапароскопічною операцією у вашій клініці. Приємні враження від комфорту, відношення всього персоналу, чистоти . Особлива подяка лікарю-хірургу ТКАЧУК-ГРИГОРЧУК Олесі Олегівні за її талант, професійність , доброту, чуйність і милосердя. Щиро рекомендую!!!
Мед-Атлант

Ярославе, щиро дякуємо за відзнаку роботи лікаря і всього колективу! Швидкого відновлення та здоров'я!

Оксана (22.05.2023)
Мені порекомендували Петраш Андрія Володимировича (пластичний хірург) і тепер буду рекомендувати його я! Нависші віка заважають Вам жити, сміливо довіртесь даному лікарю, як сказав, що після блеферопластики повік буде мінус 10 років, так воно і є! Вдячна за його працю , за те, що є такий лікар професіонал своєї праці! Нехай Бог допомагає і надалі творити чудеса та приносити людям радість! Моєму щастю не має меж! Також висловлюю окрему подяку персоналу Мед- Атлант, усе на вищому рівні!
Мед-Атлант

Оксано, Ваше задоволення – найкраща відзнака роботи лікаря та команди, щиро дякуємо за добрі слова! На благо Вам!

Михайло Мазур (20.05.2023)
дуже дружній колектив, відчувається бажанння допомогти, особливо від медсестер. дякую за вашу роботу, ви молодці
Мед-Атлант

Михайле, сердечно дякуємо за добрі слова! Нам приємно:) Щиро бажаємо Вам здоров'я!

Лідія Ковальська (20.05.2023)
Щиро дякую лікарю в якого золоті руки Олесі Олегівні та її команді за успішно проведену мені лапароскопічну операцію на жовчному.В мед-атланті немає страху,а медичний персонал такий як рідні люди Велике спасибі ще раз .
Мед-Атлант

Лідіє, щиро дякуємо за відгук про лікаря, за те, що обрали наш центр! Від душі бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою!

Анна Бойченко (19.05.2023)
Щиро дякую ЛІКАРЮ Петрашу Андрію Володимировичу за проведену операцію. Він прекрасна людина, талановитий хірург, художник, який малює обличчя пацієнта скальпелем, Він чарівник! ) . Персонал клініки дуже уважний та ввічливий. Хоча я із Київщини, але під час реабілітації мій лікар був постійно зі мною на зв'язку- консультував у телефонному режимі, по відеозв'язку, заспокоював, підтримував. Я вірила йому, що все буде , як каже Андрій Володимирович і бачила, як з кожним тижнем стан моїх повік покращувався. Все заживало поступово, як і казав лікар і очі ставали все красивіші і краствіші. Минуло п'ять місяців , як я наважилася і зробила блефаропластику. Дуже задоволена результатом. На сьогоднішній день швів невидно, немає мішків під очима і нависших повік. Дуже подобається результат. Головне впевнено довіряти своєму ЛІКАРЕВІ❤! Рекомендую клініку і Лікаря Андрія Володимировича Петраша❤
Мед-Атлант

Анно, щиро дякуємо за чудові слова про роботу лікаря та рекомендацію! Нам дуже приємно!❤️ Бажаємо Вам здоров'я і гарного самопочуття!