Відгуки

Софія (07.02.2019)
Дуже хороший і кваліфікований лікар-інфекціоніст Івасишин Олена МиколаЇвна кваліфіковано підходить до проблеми, завжди добра та щира, уважна до пацієнта.
Мед-Атлант

Дякуємо за відгук)

Анна (07.02.2019)
Після відвідування Вашої клініки, була дуже задоволена! В першу чергу хочу подякувати лікарю інфекціоністу Івасишин О.М. за гарне ставлення, кваліфікований підхід, позитивні емоції . Хотілось би побільше лікарів на зразок Олени Миколаївни. Щиро дякую за вашу роботу!!!
Мед-Атлант

Надзвичайно приємно отримувати такі хороші слова відгуку про наших спеціалістів!!! Дякуємо!!!

Оля (26.01.2019)
Дуже подобається Урсакі Наталя Олегівна,На узд тільки до неї ходжу)))
Мед-Атлант

Дякуємо :-)

Ліда Назалевич (25.12.2018)
Висловлюю щиру подяку директору Монастирському В.О., що в нас є такий медичний заклад європейського рівня , який надає кваліфіковану допомогу жителям нашої області. Також хочу подякувати лікарям - гінекологам Ткачук Н.Д. , Долик П.С. та всій команді за високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів та злагоджену роботу.
Мед-Атлант

Дякуємо за хороші, щирі, теплі слова відгуку. Нам надзвичайно приємно! Будьте здорові!

Ірина (17.12.2018)
Постійно проходимо вакцинацію у даному закладі, якістю послуг ЗАДОВОЛЕНІ.Наші дітки впродовж 7 років користуємося послугами педіатра Сем'янчук Віри Богданівни.Дякуємо за професійний підхід та співпереживання за перебіг кожного захворювання.Знаємо, що в будь який момент буде якісна порада та відмінний результат.Хотілось би побільше лікарів на зразок Віри Богданівни,які ВСЕ ЖИТТЯ ВЧАТЬСЯ І ВЕСЬ ЧАС ВІДДАЮТЬ РОБОТІ!
Мед-Атлант

Дякуємо, нам надзвичайно приємно отримувати такі теплі та хороші слова відгуку!!! Здоров`я Вам та Вашій родині!!!

Зоряна (20.11.2018)
Доброго дня . Відчуваю печію в грудях і часто збвається серце. Що для цьог потрібно: екг чи узд серця? Дякую.
Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за звернення! Враховуючи Ваші вище описані симптоми, потрібно зробити і ЕКГ і УЗД серця.

Ірина (13.11.2018)
добрий день. в мене болі в правій нижній частині живота. виникають при напруженні м'язів, віджиманнях чи просто стрибках. До якого лікаря краще звернутись у вашому закладі,адже багато чула хороших відгуків?
Мед-Атлант

Доброго дня! Дякуємо за звернення, нам дуже приємно! Рекомендуємо спочатку натче пройти ультразвукове обстеження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) і з висновком обстеження звернутися до лікаря терапевта. Консультація лікаря коштує 220 грн, УЗД 120 грн

Оля (25.10.2018)
Протягом 5 років користуємося послугами педіатра Сем'янчук Віри Богданівни)) Спеціаліст високого рівня та компетенції, а найголовніше добра і чуйна людина. Ніколи не відмовить у допомозі чи пораді. Також окрім лікування, проводить цікаві та корисні семінари, на яких можна отримати безцінні знання та дізнатись багато чого корисного. Ми дуже задоволені Вірою Богданівною, любимо її і всім рекомендуємо!!
Мед-Атлант

Дякуємо, нам дуже приємно)

Ліза (21.08.2018)
Після відвідання Вашої клініки, була дуже задоволена та вийшла в піднесеному настрої. В першу чергу на що звернула увагу - це хороший сервіс, є всі потрібні спеціалісти (від А до Я). Приємні працівники, які надають всю потрібну інформацію. Новітня апаратур, всюди так чистенько.... Я в захваті. Лікарю особлива подяка Ви просто чарівник!!!!
Мед-Атлант

Дякуємо! Нам надзвичайно приємно)

Катерина (07.08.2018)
Були на прийомі в гінеколога-генетика Бондаренко М.В. Дякую за гарне ставлення, кваліфікований підхід, позитивні емоції. Дякую за Вашу роботу.
Мед-Атлант

Дякуємо, що обрали нас)

Жанна (05.08.2018)
Я з тих пацієнтів, у яких є величезний страх не пережити операцію, або проснутися під час наркозу. Міому "вирощувала" 10 років. Лікарі "Мед-Атланту" допомогли мені подолати всі страхи. Мені зробили гістеректомію(лапароскопія,трансвагінально). Розрізу немає, ходжу з другого дня. Пізніше я довідалася, що таку операцію називають "золотим стандартом" медицини, а хірург повинен бути лікарем екстра-класу. Спосіб проведення операції підбирали під мене, а не той, який зручніший для лікаря. Хірург Долик Павло Степанович, ви -- супер! Ведучий лікар-гінеколог Ожгевич Ірина Михайлівна, анестезіолог Грицишин Люба Василівна ви--- класні! Юлечко, дякую за післяопераційну ніч. Всьому медперсоналу величезне спасибі! Дякую Богу за те що послав мені ВАС !
Мед-Атлант

Дякуємо Вам!!! Будьте здорові!!!

Оксана (26.07.2018)
Вперше відвідала "Мед Атлант" з метою провести І - УЗД скринінг плода. Обстеження проводила Дожджанюк А.В. Дякую за гарне ставлення, кваліфікованого лікаря і позитивні емоції. Приємно, коли тобі не просто провели обстежння, зробили відповідні заміри плода, а й приділили увагу, розказали де що в малечі знаходиться: де ручка, де пальчики і т.д. Для вагітної жінки важливо бачити і розуміти, що з її немовлям справді все гаразд, пересвідчитись "на власні очі". Гарно все пояснили, зробили фото на згадку! На ІІ - УЗД скринінг обов'язково прийду у вашу клініку. Дякую!
Мед-Атлант

Дякуємо за такий позитивний відгук! Ми з любов`ю відносимося до усіх наших клієнтів! Нам приємно, що ми змогли подарувати Вам щасливі моменти зустрічі з малюком! :-)