Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Хірургія

Хірургія щитоподібної залози
Хірургія молочних залоз
Проктологічні операції
Торакальна хірургія
Оперативна оториноларингологія
Гістероскопія
Лапароскопія в гінекології
Лапаротомія в гінекології
Естетична гінекологія та вагінальна хірургія
Оперативна урологія для чоловіків
Хірургія гриж
Лазерне лікування варикозу
Лапароскопічна холецистектомія
Операції на нирках
Загальна хірургія
Лапароскопія
Лапаротомія
Умови перебування
Переваги нашої хірургії
9 спеціалізованих напрямків
2 сучасні операційні
18 хірургів різної спеціалізації
> 700 малоінвазивних втручань в рік

Ми в кінці 2019 року відкрили другий корпус нашого лікувально-діагностичного центру і тим самим значно збільшили відділення хірургії та стаціонару.
Хірургія ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську це:

 • Тільки нове та надійне оснащення операційних!
 • Комфорт і затишок в палатах!
 • Продуманість простору та дизайну
 • Ліцензована діяльність на використання препаратів для анестезіології
 • І найбільш головне - тільки досвідчені лікарі, які працюють з душею для Вас! Ми розуміємо всю відповідальність за життя пацієнтів, тому у нас працюють професіонали!

З відкриттям другого корпусу ми значно розширили список оперативних втручань. Допомагаємо у широкому переліку випадків для відновлення здоров’я та краси!

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ХІРУРГІЯ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

В хірургічному відділенні ЛДЦ «Мед-Атлант» наші лікарі виконують:

 • Гістероскопічні операції — діагностичні та для відновлення здоров’я жінок (видалення поліпів, резекція ендометрію тощо);
 • Лапароскопічні операції  — по гінекології (при міомі матці, позаматковій вагітності, ендометриозі тощо) та загальній хірургії (операції при грижах, холецистектомія, видалення апендиксу та ін.);
 • Естетична гінекологія та вагінальна хірургія — серед лапароскопічних операцій зокрема і виконуємо всі види втручань на органах малого тазу (при опущеннях, нетриманні сечі, травмах після пологів) та зовнішніх статевих органах (лабіопластика тощо). Головна мета — відновлення здоров’я жінки для кращої якості життя!
 • Лапаротомічні операції — ми готові для більш складних станів пацієнтів, що потребують саме такого втручання;
 • Оперативна урологія — лікування для чоловіків (варикоцеле, лікування фімозу тощо);
 • Пластичні операції — на молочних залозах, ринопластика, ліпосакція, підтяжка обличчя тощо.
 • Торакальна хірургія — лікування захворювань і травм грудної клітини та її органів (крім серця та аорти), а також органів шиї.

Для наших пацієнтів ми обладнали палати сучасними операційними ліжками, все продумано для максимальної зручності перебування. Забезпечуємо медичний нагляд в умовах стаціонару та дієтичне харчування після операції.

В хірургії лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» ми готові приймати людей не тільки з м.Івано-Франківськ та області, а й з інших міст України. Раді, що люди нам довіряють як з рідного регіону, так і приїжджають здалеку. Ми це цінуємо! Для того, щоб якомога більше людей могли скористатись послугами сучасної клініки, підтримуємо максимально доступний рівень цін. Вартість всіх послуг наведена в прайсі нашого закладу.

Працюємо і зі страховими компаніями, так що при наявності полісу ви можете впевнено звертатись.

Відгуки
Людмила (22.03.2023)
Хочу щиро подякувати лікарю Купчак І.М. , хірургу Долику П.С., анестезіологу Грицишин Л.В. та всьому медичному персоналу клініки "Мед-Атлант" за складну успішно проведену операцію. Дякую за Ваш професіоналізм, чуйне ставлення, цілодобову підтримку та турботу. Бажаю Вам успіхів у нелегкій та дуже відповідальній праці, здоров'я, Божого благословення та мирного неба!!!
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за відзнаку праці лікарів! Щиро бажаємо Вам здоров'я та довгих років життя!

Олена Дівакова (15.03.2023)
Хоч із запізненням, але хочу залишити відгук. Величезна подяка Дибяк Надії Петрівні. Мені 40 років, майже 20 років я не могла вирішити питання міоми матки. Волею долі опинилася в прекрасному м.Івано-Франківськ. До Надії Петрівни взагалі звернулася з приводу планового огляду та процедури Smаs (за крутий результат до речі від 2х процедур окрема вдячність), але лікарка провела огляд/аналізи й розповіла про можливість вирішення проблеми з міомою шляхом лапароскопічної операції. Приблизно тиждень пішов на підготовку (аналізи, обстеження), 1 доба в стаціонарі, тиждень приблизно реабілітації і питання, яке мучило 20 років було вирішено. Вже 2 місяці пройшло з моменту операції - це нове життя. Безмежна вдячність за професійність, чуйність, розуміння й окремо хочу відмітити, на скільки приємна Надія Петрівна як жіночий лікар, мабуть перший раз зустрічаю такого гінеколога в своєму житті. Вразила якась особиста зацікавленність і відношення до пацієнта - Надія Петрівна телефонувала, писала в вайбер явно в особистий свій час, щоб дізнатися стан. Також щиро дякую хірургу Долику Павлу Степановичу. Операція пройшла швидко, шрамів вже майже немає. За людяність, професійність і простоту в спілкуванні дякую анестезіологу Любов Василівні Гріцишин. Вихід з наркозу був взагалі не відчутним. Окрема вдячність за комфорт, піклування і допомогу в першу добу після операції медичній сестрі Марії Романівні Костюк - Ви неймовірна! Бажаю процвітання медичному центру в цілому, і нехай якнайбільше українців матимуть можливість поправити своє здоров'я з Вашою допомогою.
Мед-Атлант

Олено, щиро дякуємо за такий добрий розлогий відгук! Радіємо за Вас і щиро бажаємо здоров'я та гарного настрою!

Марія Баб'як (24.02.2023)
Добрий день.Широ дякую лікарям-хірургам Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу та лікарю анастазіологу Грицишин Любові Василівні за проведену мені лапароскопічну операцію по видаленню жовчного міхура 22.02.2023.року. Я була дуже налякана,бо ніколи ніяких операцій мені не робили,я кидалася в різні сторони і незнала куди йти,що робити.Всі щось радили,а я не могла прийняти ніяке рішення,аж поки не попала у Мед-Атлант до Олесі Олегівни.Зустріла привітну,усміхнену жіночку ,лікаря-хірурга,яка запевнила мене,що все буде добре і ще вона сказала,що дуже запам'яталося моєму синові,"я хочу щоб ви вийшли від нас здоровою".Я довірилася Богові і чудовим лікарям,які не тільки професіонали,але дуже хороші люди.А ще я сильно боялася наркозу,я думала,що можу не прокинутися,але Люба Василівна,все мені пояснила,я подивилася в її гарні очі,побачила привітну,добру посмішку і повірила ,що все буде добре.Дякуючи Богу,та професійній команді лікарів все пройшло добре.А потім була палата,а якій я познайомилася з жіночками,які теж були після операці.До нас приходили наші лікарі ,питали чи все добре,а потім біля нас увесь час була медсестричка,якій я також дякую,звати її Віра.Привітна,завжди усміхнена,вона біля нас ходила,як біля рідних.Як вона все встигала,то клала капельниці,давала уколи(уколи так давала ,що навіть не чути,ніби нічого і не робила),ставила свічки протизапальні,міряла температуру,,тиск по декілька разів ,приносила пити,їсти,навіть жіночці допомагала вдітися,завжди така усміхнена і на позитиві.Ще раз щиро дякую Лікарям Олесі Олегівні,Миколі Миколайовичу,Любі Василівні,медсестричці Вірі та усьому персоналу медичного центру Мед-Атлант та бажаю усім Божого благословення, мирного неба, міцного здоров'я, щастя, добра, любові,спокою, гарних успіхів у нелегкій роботі і всього самого якнайкращого.
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже приємно, що Ви так розлого поділились враженнями про лікування у нас. Дякуємо від щирого серця за довіру та всі добрі слова! Здоров'я Вам!

Світлана Гураль (18.02.2023)
Доброго дня. Хочу щиро подякувати операційній команді лікарів, а саме Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні і Грицишин Любові Василівні, які 02.02.2023 провели мені успішно операцію - лапароскопічну холецистектомію (видалення жовчного міхура) та всьому персоналу за професіоналізм, людяність та високу якість послуг. Все пройшло чудово! Бажаю вам всім здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці та якнайшвидшої перемоги і миру! Безмежно вдячна вам!
Мед-Атлант

Світлано, раді прочитати Ваш відгук! Бажаємо міцного здоров'я і нехай все буде на краще для Вас!

Оксана (08.02.2023)
Щиро дякую Долику Павлу Степановичу та Бажан Олені Іванівні за успішну операцію, високий професіоналізм, доброту серця і хороше ставлення! Ваша праця - безцінна! Від усієї душі бажаю всьому колективу Мед-Антлант здоров’я, бадьорості, вдячних пацієнтів і процвітання! 🌹Рекомендую. 😉
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже цінно знати враження, дякуємо Вам! Благословення Вам!

Тетяна Салук (26.01.2023)
Наша сім'я щиро вдячна працівникам Мед-атланту за високий професіоналізм в роботі, а саме за своєчасне , оперативне діагностування захворювання в нашої мами Новицької Валентини, особлива подяка лікарям Бажан Олені та Долику Павлу за вдало проведену операцію, беззаперечно хороше ставлення до пацієнтів! Ваш сервіс вражає, все на досить високому рівні, а ціни, направду, доступні та реальні! Тому буду сміливо рекомендувати вашу клініку всім родичам та знайомим !
Мед-Атлант

Тетяно, дякуємо Вам! Раді, що написали враження. Довгих років життя Вашій мамі і здоров'я!

Василь (24.01.2023)
Проводилася операція пластики вуздечки, дякую лікарю Гімону Р. Я. за швидке та якісне абслуговування!
Мед-Атлант

Василь, дякуємо за відзнаку роботи лікаря! Хорошого настрою і здоров'я!

Марія Слочак (22.01.2023)
Хочу подякувати лікарям Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні і Грицишин Любі Василівні та цілому персоналу за проведену операцію з видалення жовчного міхура. Сподобалось відношення і професіоналізм лікарів.
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо за відгук — нам цінно і приємно! На благо Вам!

Марія Гопчак (11.01.2023)
Щиро дякую моєму лікарю Диб'як Надії Петрівні,оперуючому лікарю Долику Павлу Степановичу,анестезіологу Грицишин Любові Василівні за складну проведену операцію. Ви професіонали своєї справи,лікарі від Бога.Вміли підбадьорити і порадити. Чудовий молодший персонал.Миру і добра Вам! І ще раз дякую за вашу працю! Рекомендую клініку Мед Атлант.
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже цінний Ваш відгук! Дякуємо! Міцного Вам здоров'я і здійснення мрій!

Ярослава Лукач (10.01.2023)
Хотіла б щиро подякувати Павлу Степановичу, Любі Василівні та медичному персоналу - Мар'янці, яка до ранку була зі мною після операції та не відходила від ліжка, також Ірині, Марійці, Любі. Усім вдячна за догляд та допомогу! Задоволена чистотою закладу, все дуже стильно, сучасно та охайно. Знайшла Вас за хорошою рекомендацією і не пожалкувала. Можу впевнено сказати, я була приємно вражена згуртованою роботою анестезіолога , лікарів, медичного персоналу і оперуючого лікаря Долика Павла Степановича. Після виписки з лікарні я ледь помічала, що пройшла дуже складна операція, почувала себе добре.24/7 є на зв’язку Павло Степанович. Велика вдячність і низький уклін Вам за професіоналізм і відданість своїй роботі ❤️Щиро дякую!
Мед-Атлант

Ярославо, щиро дякуємо! Головне — Ваше здоров'я! Бережіть себе і нехай все буде на краще!

Ганна М. (20.12.2022)
Щиро дякую клініці Мед Атлант за сервіс та надання якісних послуг. Окреме величезне дякую хочу виразити : оперуючому лікарю Долику Павлу Степановичу, лікарю гінекологу Ожгевич Ірині Михайлівні та анестезіологу Грицишин Любов Василівні за складну проведену операцію. Ви справжні лікарі від Бога , професіонали своєї справи. Дякую Вам за Вашу щирість, людяність, турботу та підтримку. Успіхів Вам і процвітання
Мед-Атлант

Ганно, і ми Вам щиро дякуємо за довіру та добрі слова! Міцного здоров'я та гарного самопочуття!

Михайло (14.11.2022)
Щиро дякую лікарю урологу Гімону Руслану Ярославовичу за професійно виконану роботу та медсестрам операційного відділення за приділену увагу.
Мед-Атлант

Михайле, дякуємо за відзнаку лікаря та всієї команди! Нехай все буде на краще у Вашому житті!

Оксана (02.09.2022)
Щиро вдячна власнику за таку чудову клініку і атмосферу. Для того, щоб підібрати таких кваліфікованих і розумних спеціалістів треба любити людей. Все на високому рівні, дуже привітний персонал, який створює домашню атмосферу. Особливо вдячна Долику П.С. та Довганюк О.М., Грицишин Л.В. за високий професіоналізм та підтримку. Миру, процвітання і вдячних клієнтів. Ваша робота дуже правильна і потрібна!!!!
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо за відгук — цінуємо Ваше визнання! Всіх благ Вам і, основного, здоров'я!

Ганна (01.09.2022)
Усім доброго дня,30 серпня у клініці зробила операцію по видаленню кисти.Схиляю голову і щиро дякую Долику Степану Степановичу,анестезіологу Грицишин Любові Василівні,та усьому персоналу за людяність,підтримку та професіоналізм. Нехай Господь Благословить вас і допомагає творити чудо.Ви- неймовірні❤
Мед-Атлант

Ганно, дякуємо від серця за відгук, раді служити для Вашого здоров'я!

Світлана Л, м. Калуш (22.08.2022)
Дуже дякую ЛІКАРЮ Долику Павлу Степановичу за те , що врятував мене, провівши складну операцію 15.08.2022. Я давно чула, що Ви - найкращий лікар, а тепер переконалась. Також велика подяка лікарю анестезіологу Грицишин Любові Василівні, без якої теж не відбулася б ця операція. Спокійна впевненість, яку випромінює ця надзвичайна жінка, передалась і мені перед операцією. Дякую, що мене врятували ! Всі в Мед-Атланті дуже привітні, терпеливі. Медсестричка Фуштей Мар'янка цілу ніч до нас приходила, ( а нас в палаті було троє ), контролювала все, була нашим ангелом-помічником , дуже делікатно робила всі призначені процедури. Зранку її поміняла медсестра Світлана, теж все робила дуже професійно. А також дякую багатьом тим, хто допомагав своєю працею під час мого перебування у вас. Хай у вас все буде ДОБРЕ !
Мед-Атлант

Світлано, наша головна радість — Ваше здоров'я! Від серця дякуємо за такий зворушливий відгук!

Оксана (13.08.2022)
Добрий день.Хочу висловити щиру подяку від себе, і від імені моєї мами.І щиросердечно дякуємо лікарям Мед-Атланд,а особливо хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу, Анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому медичному персоналу.Мою маму оперували (25.07.2022.)Грижа білої лінії живота і все пройшло успішно,завдяки вам,хорошим,професійним,чуйним лікарям .Бажаємо вам щастя, здоров'я,успіхів, процвітання,у вашій нелегкій праці.Нехай вас Бог береже,і мирного нам неба усім!!!
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже приємно, що Ви написали відгук! Здоров'я Ваші мамі і всім щасливих років життя!

Тетяна (10.08.2022)
Щиро дякую медичним сестрам Мар'яні і здається Вірі. Вибачте була після наркозу точно не пам'ятаю. Чуйні. Успіхів вам.
Мед-Атлант

Тетяно, щиро дякуємо Вам за відгук!) Нехай все буде добре у Вас!

Юлія (23.06.2022)
Окреме дякую хочу сказати анастазіологу Грицишин Л.В.за щирість,гарний настрій який випромінює,за професіоналізм, велике дякую🤗
Мед-Атлант

Юліє, дякуємо за Вашу уважність та доброту! Для кожного лікаря це цінно!

Юлія (23.06.2022)
Всім привіт. Я наперед перепрошую за не лаконічність, але мене розпирають емоції радості і вдячності, які я хочу викласти у власній манері. Мій відгук буде більше схожий на історію. Пів року тому мала приступ, біль така думала яйник лопнув. Виявилось лопнула киста, але на цей раз не фолікулярна, а уже ендометріоїдна. По гінекології маю проблеми з 16 років, а саме з яйниками, тому спостерігаюсь стабільно у ведучого гінеколога. Появу ендометріоїдних показало кілька років тому, мій лікар намагався лікувати і пропонував вагітність, на той час, не було такої змоги по різним причинам. Прийшов 2022рік і ми з нареченим вирішили задуматись про діток, нам по 35. Мій стан погіршувався, мене направили на операцію… я маю таку звичку усе перевірити по кілька разів, обстежилась в 4 різних клініках усюди підтвердили, що альтернативи з моїми кистами немає. Почала шукати хірурга, проконсультувалась з трьома різними… і третім власне був Долик Павло Степанович! Дівчатка хто дуже боїться, чи так як я, ще жодного разу не народжував, і не знає, що робити, щоб врятувати свою репродуктивність… рекомендую від щирого серця. По-перше, розмова - чіткість конкретність і водночас уважність та доброта. Огляд, теж пройшов для мене не очікувано, я зазвичай обстежуюсь у жінок, перед чоловіками мені не дуже комфортно, але в цьому випадку все було дуже спокійно і без хвилювань. Він мене направили на аналізи, дообстеження до чудових інших спеціалістів, уздистів і тд. Далі мене лікар познайомив з моїм майбутнім анастазіологом Грицишин Любов Василівна (це жінка ще й походу психолог). В мене жахлива була фобія до наркозу, оскільки моя мама мала 6 операцій, наслідки 2-х і самопочуття її я пам‘ятаю до сьогодні, вона плакала, а я з нею. Тошнота, болі голови, серцебиття і тд. І ще кілька місяців мігреней… пам‘ятаючи це все, при одній думці анестезія у мене підкошувались ноги. Я закидала Любов Василівну масою запитань, побачивши мою паніку, вона підібрала до мене слова, підхід і вподальшому по моїм обстеженням і аналізам чудовий «коктейль» анестезію. І так 15.06. я потрапила на операцію. Я не можу сказати, що я не хвилювалась, адже, я за все життя не мала ні переломів, жодних операцій, чи серйозних травм. Мені було страшно, страшно що піде щось не так. Персонал чудово себе поводив, не було надмірної люб’язності, але не було відчуття байдужості. Все було злагоджено приємно і я б навіть сказала «по домашньому». Коли я лягла на операційний стіл, і перед анестезією почула Юлечко ввожу обезболююче від Любові Василівни, я дивилась на неї, і в останню секунду перед відключкою чесно я знала що все пройде як найкраще. Все пройшло дійсно чудово, навіть не зважаючи на те що, лікарі знайшли значно обширніші проблеми і кисти розповзлись по іншим органам. Мене « полагодили» через дві голини, я уже уривками пам’ятаю ситуації в палаті, а через 4 я вже так хотіла їсти, але звісно, мене поїли тільки водичкою. Далі персонал який бігав до мене щогодини, перевіряли усі катетори які стирчали з мене))) уважність, опіка, і знеболюючі кололи так ніби читали думки…я тільки встигала подумати, що мені починає нити боліти. Санітарки, які посміхались і без злоби, прибирали за мною усе… чому я пишу так багато і можливо не в звичній манері. Адже я сама шукала в інтернеті інформацію про кожного хірурга, відгуки, думки жінок, які пройшли вже через це. Я пишу це жінкам яким страшно, які розгублені, як це було зі мною. Я дуже рада, що потрапила в цю клініку і саме в руки професійного лікаря Долика Павла. Крутий сучасний професійний лікар, доречі жарти перед випискою не слухайте- боляче буде сміятись😂😂😂 Далі мені надали перелік препаратів та сказали прийти на зняття швів через тиждень. 1 я слідувала усім порадам. Протирання швів спиртом, не мочити водою. 2. Погодинний прийом ліків, прийом бактерій для шлунку і дотримання харчової дієти 3. Дотримання по трішки, але часто ходити, щоб не було спайок. 4. І якщо у мене виникали питання відповідь на них я могла отримати від лікаря навіть в 22.00 по вайберу, за що окремо ще раз подяка. Якщо ви будете чемно виконувати лікарські рекомендації, бути уважними до себе, то теж дуже швидко підете на поправку, чого я бажаю кожній жінці❤️🌹, а я надіюсь за кілька місяців залишити ще коментар, у вигляді фото, де мій живіт уже не в шрамах, а округлий від чудового нового життя. Ще раз дякую клініці Мед-Атлант, не очікувала, що в Україні вдома такий рівень, і особиста подяка Долику Павлу моєму рятівнику, неймовірній Любові Василівній, за такий підхід і легку «мандрівку», усьому персоналу, а і доречі узд Урсакі фамілія імені не пам‘ятаю, за достовірні обстеження і теж гарний підхід. Я рада, що є лікарі, які дійсно люблять свою справу і тішаться здоров‘ю пацієнтів. Дякую Вам з повагою пацієнтка П. Юлія❤️
Мед-Атлант

Юліє, наше «дякуємо Вам» мало для розуміння радості від того, заради чого працюємо — щоб зробити кращими якість життя людей, які довірились! Просто знайте, що нам важливо це прочитати. Бажаємо Вам здійснення мрій!

Марія (14.06.2022)
Щиро дякую хірургу Ткачук-Григорук Олесі Олегівні, яка 30.05.22 провела мені лапароскопічну холецистектомію, анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому персоналу за професіоналізм та високу якість послуг. Все пройшло чудово! Бажаю вам здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці!
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо Вам за довіру та побажання! Нехай все у Вас в житті буде добре!

Вікторія (12.06.2022)
Хочу щиро подякувати за високопрофесійну роботу Пилипчику ВІ, Грицишин ЛВ та всьому колективу операційного блоку. Була вражена симфонією злагодженості, точності, швидкості, впевненості, а також комфорту і теплого відношення до мене. Викликають повагу та довіру досвідчені лікарі з талантом від Бога. Щодо перебування в закладі - все продумано до дрібниць і залишає глибокі враження. Я сама лікар з великим досвідом, зверталась також у інші приватні медичні центри, хочу вказати на велику різницю щодо якості надання медичної допомоги, комфорту перебування та розумній ціновій політиці закладу. Клініка відповідає світовому рівню, про що свідчать відгуки пацієнтів, які живуть закордоном, але приїжджали лікуватись в Мед-Атланті. Дякую директору центру за його людяність, індивідуальний підхід та далекоглядну політику в організації роботи.
Мед-Атлант

Вікторіє, від серця вдячні за відзнаку роботи колективу! Бажаємо Вам здоров'я, бережіть себе!

Ірина (03.06.2022)
Добрий день!!! Хочемо подякувати Лікарям-Хірургам: Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук і Миколі Миколайовичу Григорчук, Лікарю-Анестезіологу Любі Василівні Грицишин, а також всьому медичному персоналу!!! Оперували маму з приводу грижі (25.05.2022). Ви - Лікарі з великої літери, професіонали своєї справи, привітні, чуйні і просто неймовірні Люди!!! Не вистачить слів, щоб описати вдячність. Ви - супер!!! Добра, позитиву, мирного і спокійного неба, процвітання Вам і Вашій команді💕💙💛
Мед-Атлант

Ірино, спасибі Вам за відгук, такі слова — цінна відзнака для нас! Здоров'я мамі і Вам та нехай візити до лікарів завжди будуть з приємністю)

Марія (16.05.2022)
Слава Україні! Хочу і я поділитися своїм захопленням від Мед Атланту. Неодноразово зверталася у вашу клініку, тут супер ввічливі консультанти і відмінні спеціалісти. Цього разу доля привела мене до гінеколога. Багато хто мені радив звернутися саме до Долика Павла Степановича, а ще й прочитавши відгуки, я зрозуміла, що саме цей лікар мені потрібен. Нещодавно мені провели лапароскопічну операцію. Все пройшло на найвищому рівні, без ускладнень і з швидкою та легкою реабілітацією. Мені не вистачить слів, щоб висловити всю свою вдячність йому. Павло Степанович, Ви просто лікар від Бога, дякую за Ваш професіоналізм, за Вашу щирість, увагу та підтримку. Я щаслива, що потрапила саме до Вас, адже завдяки Вам я можу не переживати за своє жіноче здоров‘я. Дякую вам безмежно! Нехай Бог вас оберігає, здоров‘я Вам і успіхів у всьому! Ваша пацієнтка, Марічка!♥️
Мед-Атлант

Маріє, ми раді служити на своїй ниві. Дякуємо Вам за вибір і відгук! Квітучого життя!
Героям слава!

Віта (13.05.2022)
Тиждень тому мене прооперували в цій клініці. Я хочу висловити величезну вдячнісь, найперше, хірургу Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук, а також анастезіологу Любові Василівні Грицишин! Ви неймовірні, світлі, добрі жінки та висококваліфіковані спеціалісти! А також дякую усьому персоналу. Привітні, турботливі... Я дуже радію, що в нашому місті є така сучасна клініка. Сучасний підхід. Я мрію, щоб державні лікарні рівнялися на Ваш професіоналізм та любов до людей! Обіймаю з найтеплішими емоціями. Ви найкращі 😘
Мед-Атлант

Віто, дякуємо за довіру і раді виправдати всі очікування як до сучасного центру! Вам легкого відновлення і здоров'я!

Наталія (11.05.2022)
Сучасний лікувально-діагностичний центр з привітним медичним персоналом та професійним лікарським складом. До вас хочеться повернутись повторно! Планка професійності піднята високо та відповідає медичним вимогам і стандартам! Хочу відмітити професіоналізм М.І.Петрини – кваліфікована порада, індивідуальний підхід, правильний акцент на медичних проблемах. Операційний штат працівників – також на висоті! Бажаю успіхів та процвітання всій команді!
Мед-Атлант

Наталіє, нехай повернення будуть тільки для того, щоб підтвердити здоров'я) Дякуємо від серця за відгук!

Віктор (17.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант". Особливо хірургу Ткачук-Григорук Олесі Олегівні та Всім хто провів мені успішну операцію лапароскопію жовчного міхура 04.04.2022 р., а також чуйним і уважним медсестрам. Бажаю Вам здоров'я, мирного неба над головою, сил у вашій нелегкій праці.
Мед-Атлант

Вікторе, від душі дякуємо за відгук, раді допомогти! Вам  здоров'я і всім нам до перемоги!

Вікторія (10.04.2022)
Висловлюю щиру подяку хірургу,Олесі Олегівні та всьому медичному та обслуговуючому персоналу клініки "Мед Атлант"за вдало проведену мені операцію.Ви професіонали своєї справи!Здоров'я Вам та наснаги!
Мед-Атлант

Вікторіє, від серця дякуємо за відзнаку роботи! Раді служити для людей. Вам здоров'я!

Надія Бондарчук (09.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант" за чудову і злагоджену роботу. Ви робите свою професійну справу, турбота про пацієнта у вас дійсно на першому місці. Особлива подяка хірургу Ткачук-Григорук О.О. та всій команді: Тимчук В.І., Григорчук М.М., анестезіологу Грицишин Л.В., які провели мені успішну операцію 04.04.2022, а також чуйним і уважним медсестрам. Особливе дякую Олесі Олегівні! Усьому колективу клініки "Мед-Атлант" бажаю здоров'я, мирного неба над головою, сил у вашій нелегкій праці. Дякую, що повернули мені натхнення до життя!
Мед-Атлант

Надіє, такі відгуки — наше натхненння, щиро дякуємо! Всіх благ Вам, здоров'я і перемоги нам!

Василь Грушецький (27.03.2022)
СЛАВА УКРАЇНІ !!!! Хочу висловити щиру подяку медичному персоналу " Мед-Атлант". Сучасна клініка з новітніми технологіями, обслуговування на найвищому рівні... Особлива подяка лікарю хірургу ТКАЧУК - ГРИГОРЧУК ОЛЕСІ ОЛЕГІВНІ та ГРИИГОРЧУК МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ, які робили мені операцію з приводу пупкової грижі. Це не просто лікарі, це висококваліфіковані професіонали своєї справи. Завжди готові в любий час підтримати після операції. Вам бажаю міцного міцного здоров'я, бо коли є здоров'я тоді є все! А клініці " Мед - Атлант", - успіху, процвітання і побільше задоволених клієнтів. З повагою Василь Миколайович.
Мед-Атлант

Героям Слава! Василю, щиро дякуємо за високу відзнаку роботи лікарів і побажання. Здоров'я Вам та миру нам всім!

Богдан (26.03.2022)
Щиро вдячний Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук за високий професіоналізм у лікуванні, комунікабельність, турботу та відданість своїй справі.  Мені було надзвичайно приємно знаходитися у клініці в оточенні таких добрих та ввічливих людей. Враження після операції залишилися тільки найкращі.
Мед-Атлант

Богдане, дякуємо за довіру і відгук! Привітності від людей і далі в житті та швидкого відновлення!

Олена (24.03.2022)
Щира подяка всьому колективу клініки за чудову і злагоджену роботу. Ви робите свою роботу дійсно професійно, турбота про пацієнта у вас дійсно на першому місці. Особлива подяка хірургу Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук та всій команді хірургів, анестезіологу, які робили операцію моєму чоловіку 21.03.2022р з приводу грижі СОД, а також чуйним і уважним медсестрам, які працюють у вас. Олеся Олегівно, Ви - чудова позитивна людина і висококласний лікар! Дай Боже Вам здоров'я, наснаги і сил у Вашій нелегкій справі. Всьому колективу клініки "Мед-Атлант" - мирного неба і вдячних пацієнтів!!!
Мед-Атлант

Олено, приємно отримати Ваш відгук про нашу роботу. Щиро бажаємо легкого відновлення Вашому чоловіку, здоров'я та миру!

Роман Пліхтяк (19.03.2022)
Щиро дякую за професійних лікарів. Особлива подяка лікарю, Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні. Лікарю Григорчук Миколі Миколайовичу. Лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Василівні. Ви врятували моє життя. Хай Вас завжди береже Бог. Всім рекомендую клініку Мед Атлант. Дуже чудовий персонал, завжди привітні медсестрички.
Мед-Атлант

Романе, радіємо Вашому відгуку і дякуємо за довіру! Вам бажаємо привітності і радості щодня!

Наталія (12.02.2022)
Хочу висловити щиру подяку медичним працівникам за їх щирість, привітність та професіоналізм. Особливо хочу подякувати хірургу Олесі Олегівні Ткачук- Григорчук яка 10.02.2022 року провела успішно операцію по видаленню жовча. Низький Вам уклін за Ваш професіоналізм, вмілі руки та добре серце, за Вашу турботливість, ввічливість та уважність. Анастазіологу Грицишин Любов Василівна за її доброту, милість, ввічливість та професіоналізм, Дякую медсестрам за піклування і уважність. Також велика подяка дівчатам на регістратурі які дуже привітні. Ви найкращі.
Мед-Атлант

Наталія, дякуємо за такий мотивуючий відгук! Вам здоров'я і нехай добрі слова вертаються сторицею!

Irina Кикавець (30.12.2021)
Якраз рік тому Степан Степанович Долик успішно мене прооперував . Зараз зі здоров'ям все добре. Велике дякуємо за Ваш професіоналізм і анестезіологу Любові Василівні.
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за вибір нас і відгук! Щиро бажаємо Вам збереження здоров'я, а також радісних свят!

Сергій (28.12.2021)
Хочу висловити щиру подяку медичним фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм.16.12. у мене була операція з приводу діафрагмальної грижі. Особливо хочу подякувати хірургові Олесі Олегівні Григорук. Низький Вам уклін за ваші вмілі руки, добре серце, за вміння заспокоїти пацієнта.
Мед-Атлант

Сергію, раді допомагати і щиро дякуємо за відгук! Здоров'я Вам і радісних свят!

Галина (18.12.2021)
Хочу щиро подякувати клініці Мед-Атлант за привітних і ввічливих лікарів, за комфортні умови перебування! А особливо хірургам Ткачук-Григорук Олесі Олегівній і Григорчук Миколі Миколайовичу,за операцію на білій лінії живота!Дякую всьому медичному персоналу за їхнє гарне відношення до хворих!Приємно вражена і ще раз дякую!!)))
Мед-Атлант

Галино, дякуємо Вам за довіру і відгук! Бажаємо здоров'я і веселих свят!

Ігор (03.08.2021)
Велике спасибі лікарям клініки. Ввічливість, людяність, вміння вислухати у них присутнє. Приємно вражений молодим віком лікарів. Задоводений обслуговуванням на всі 100%.
Мед-Атлант

Ігор, ми вдячні за довіру і теплі слова, раді, що сподобалось) Дякуємо Вам за високу оцінку нашої праці!

Tetyana (28.05.2021)
Щиро вдячна Григорчуку Миколі Миколайовичу за професіоналізм у своїй справі, Грицишин Л. В. та персоналу мед атлану) Ви на вищому рівні)))
Мед-Атлант

Тетяна, дуже приємно, що Ви поділились відгуком про нас. Дякуємо! Здоров'я Вам на вищому рівні!)

Ірина (27.04.2021)
Оперувалась з приводу каміння в жовчному. Обслуговування в "Мед-Атланті" на "відмінно"! Чистота, комфорт та виключно приємні враження. Велике спасибі лікарям: хірург Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анестезіолог Грицишин Любов Василівні та всім медсестрам за професіоналізм та підтримку. Ваша увага та чуйне ставлення дуже допомагають пацієнту у важку хвилину. Ще раз щиро дякую вам. Бажаю успіхів
Мед-Атлант

Ірино, такі відгуки для нас найвища нагорода. Дякуємо за відзначення професійності команди. Щиро бажаємо Вам здоров'я!

Любов (24.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка проводила лапароскопічну холецистектомію моїй мамі, також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, мама отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам, Любов, за відгук! Бережіть себе та маму і здоров'я вам!

Олександра ( 02.02.2021 ) (11.02.2021)
Доброго дня! Від щирого серця хочу висловити подяку лікарю Ткачуку Олегу Любомировичу за професійність і успішно проведену лапароскопічну апендектомію. Справді лікар від Бога, який відноситься до пацієнта з чуйністю і добротою. Також хочу подякувати всьому персоналу, який зробив моє перебування в клініці максимально комфортним і приємним. Надзвичайно вражена умовами і чистотою закладу. Обов‘язково буду рекомендувати вашу клініку всім своїм знайомим.
Мед-Атлант

Лікарю і кожному з команди нашого центру приємні і важливі такі відгуки і враження. Щиро дякуємо, Олександро! Міцного здоров'я Вам!

Розалія (02.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачуку Олегу Любомировичу, який прооперував мене. Все пройшло добре, я отримала якісну медичну допомогу! Після операції мене приємно вразили умови закладу та уважне ставлення медичного персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Розалія, щиро дякуємо за відзначення професійності лікаря та всієї команди! 

ОЛЕКСАНДРА (23.01.2021)
Христос народився! Від щирого серця дякую лікарю хірургу, професору Ткачуку Олегу Любомировичу за його високий професіоналізм, гуманність, надзвичайно чуйне серце.Завдяки чому я довірила Олегу Любомировичу, найцінніше - своє здоров'я. Щиро дякую анастезілогу, медичним сестрам і всьому обслуговуючому персоналу за турботу і любов, яку Ви дарували мені щодня. Море позитиву отримала від іменної листівки з побажанням якнайшвидшого одужання від керівника медичного закладу "Мед-Атлант" Монастирського Віталія Олександровича, завдяки йому в нашому місті функціонує медичний заклад европейського рівня. "Мед-Атлант" найкращий!!! Здоров'я Вам усім і Вашим рідним та милості і любові Божої !
Мед-Атлант

Славімо Його!
п.Олександра, щиро дякуємо довіру. Раді принести позитивні емоції!
Здоров'я Вам!

Наталія Попадинець (18.08.2020)
Доброго дня! Висловлюю щиру подяку лікарю-онкогінекологу лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» Павлу Степановичу Долику та всій його професійній команді за успішно проведену мені операцію, за чуйність, людяність та доброзичливість. Завдяки Вашій великій турботі та опіці після операції почуваю себе комфортно і без болю. На даний час лікування моє продовжується, надіюся на швидке та остаточне одужання. Приваблює в «Мед-Атланті» все: від компетентності до толерантності працівників. У медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Безмежно дякую своєму високопрофесійному лікуючому лікарю-гінекологу Світлані Григорівні Урсакі за вчасну діагностику хвороби, турботу та людяність. Також щира подяка за професіоналізм та толерантність лікарю-гінекологу Надії Петрівні Дибяк та лікарю-анестезіологу Любові Василівні Грицишин. Окреме дякую медичній сестрі Ірині Щипці, яка цілу ніч чергувала біля мене, уміла і заспокоїти, і підняти настрій, а також адміністраторам за привітне обслуговування та щирі посмішки. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай Вас та Ваших близьких людей благословить Господь! З великою повагою Наталія Попадинець.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам за відгук! Здоров'я та благословіння!

Наші спеціалісти
онкогінеколог Долик Степан Степанович
Долик
Степан Степанович
онкогінеколог
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 19 років
Детальніше
Мамолог, хірург-онколог Стинський Юрій Володимирович
Стинський
Юрій Володимирович
Мамолог, хірург-онколог
стаж роботи - 16 років
Детальніше
к.мед.н., мамолог, онкохірург Андріїв Аліна Володимирівна
Андріїв
Аліна Володимирівна
к.мед.н., мамолог, онкохірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
хірург проктолог Попович Іван Іванович
Попович
Іван Іванович
хірург проктолог
стаж роботи - 6 років
Детальніше
пластичний хірург, торакальний хірург Петраш Андрій Володимирович
Петраш
Андрій Володимирович
пластичний хірург, торакальний хірург
стаж роботи - 5 років
Детальніше
д.м.н., професор, судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії Гудз Іван Михайлович
Гудз
Іван Михайлович
д.м.н., професор, судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
Доктор мед. наук. Професор. Хірург. Онкохірург Скрипко Василь Дмитрович
Скрипко
Василь Дмитрович
Доктор мед. наук. Професор. Хірург. Онкохірург
стаж роботи - 24 роки
Детальніше
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
 анестезіолог Грицишин Любов Василівна
Грицишин
Любов Василівна
анестезіолог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
хірург, флеболог Григорчук Микола Миколайович
Григорчук
Микола Миколайович
хірург, флеболог
стаж роботи - 12 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img