Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Хірургія

Хірургія щитоподібної залози
Операції на молочних залозах
Проктологічні операції
Торакальна хірургія
Гістероскопія
Лапароскопія в гінекології
Лапаротомія в гінекології
Естетична гінекологія та вагінальна хірургія
Оперативна урологія для чоловіків
Хірургія гриж
Лазерне лікування варикозу
Лапароскопічна холецистектомія
Операції на нирках
Загальна хірургія
Лапароскопія
Лапаротомія
Умови перебування

Ми в кінці 2019 року відкрили другий корпус нашого лікувально-діагностичного центру і тим самим значно збільшили відділення хірургії та стаціонару.
Хірургія ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську це:

 • Тільки нове та надійне оснащення операційних!
 • Комфорт і затишок в палатах!
 • Продуманість простору та дизайну
 • Ліцензована діяльність на використання препаратів для анестезіології
 • І найбільш головне - тільки досвідчені лікарі, які працюють з душею для Вас! Ми розуміємо всю відповідальність за життя пацієнтів, тому у нас працюють професіонали!

З відкриттям другого корпусу ми значно розширили список оперативних втручань. Допомагаємо у широкому переліку випадків для відновлення здоров’я та краси!

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ХІРУРГІЯ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

В хірургічному відділенні ЛДЦ «Мед-Атлант» наші лікарі виконують:

 • Гістероскопічні операції — діагностичні та для відновлення здоров’я жінок (видалення поліпів, резекція ендометрію тощо);
 • Лапароскопічні операції  — по гінекології (при міомі матці, позаматковій вагітності, ендометриозі тощо) та загальній хірургії (операції при грижах, холецистектомія, видалення апендиксу та ін.);
 • Естетична гінекологія та вагінальна хірургія — серед лапароскопічних операцій зокрема і виконуємо всі види втручань на органах малого тазу (при опущеннях, нетриманні сечі, травмах після пологів) та зовнішніх статевих органах (лабіопластика тощо). Головна мета — відновлення здоров’я жінки для кращої якості життя!
 • Лапаротомічні операції — ми готові для більш складних станів пацієнтів, що потребують саме такого втручання;
 • Оперативна урологія — лікування для чоловіків (варикоцеле, лікування фімозу тощо);
 • Пластичні операції — на молочних залозах, ринопластика, ліпосакція, підтяжка обличчя тощо.
 • Торакальна хірургія — лікування захворювань і травм грудної клітини та її органів (крім серця та аорти), а також органів шиї.

Для наших пацієнтів ми обладнали палати сучасними операційними ліжками, все продумано для максимальної зручності перебування. Забезпечуємо медичний нагляд в умовах стаціонару та дієтичне харчування після операції.

В хірургії лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» ми готові приймати людей не тільки з м.Івано-Франківськ та області, а й з інших міст України. Раді, що люди нам довіряють як з рідного регіону, так і приїжджають здалеку. Ми це цінуємо! Для того, щоб якомога більше людей могли скористатись послугами сучасної клініки, підтримуємо максимально доступний рівень цін. Вартість всіх послуг наведена в прайсі нашого закладу.

Працюємо і зі страховими компаніями, так що при наявності полісу ви можете впевнено звертатись.

Відгуки
Irina Кикавець (30.12.2021)
Якраз рік тому Степан Степанович Долик успішно мене прооперував . Зараз зі здоров'ям все добре. Велике дякуємо за Ваш професіоналізм і анестезіологу Любові Василівні.
Мед-Атлант

Ірино, дякуємо за вибір нас і відгук! Щиро бажаємо Вам збереження здоров'я, а також радісних свят!

Сергій (28.12.2021)
Хочу висловити щиру подяку медичним фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм.16.12. у мене була операція з приводу діафрагмальної грижі. Особливо хочу подякувати хірургові Олесі Олегівні Григорук. Низький Вам уклін за ваші вмілі руки, добре серце, за вміння заспокоїти пацієнта.
Мед-Атлант

Сергію, раді допомагати і щиро дякуємо за відгук! Здоров'я Вам і радісних свят!

Галина (18.12.2021)
Хочу щиро подякувати клініці Мед-Атлант за привітних і ввічливих лікарів, за комфортні умови перебування! А особливо хірургам Ткачук-Григорук Олесі Олегівній і Григорчук Миколі Миколайовичу,за операцію на білій лінії живота!Дякую всьому медичному персоналу за їхнє гарне відношення до хворих!Приємно вражена і ще раз дякую!!)))
Мед-Атлант

Галино, дякуємо Вам за довіру і відгук! Бажаємо здоров'я і веселих свят!

Ігор (03.08.2021)
Велике спасибі лікарям клініки. Ввічливість, людяність, вміння вислухати у них присутнє. Приємно вражений молодим віком лікарів. Задоводений обслуговуванням на всі 100%.
Мед-Атлант

Ігор, ми вдячні за довіру і теплі слова, раді, що сподобалось) Дякуємо Вам за високу оцінку нашої праці!

Tetyana (28.05.2021)
Щиро вдячна Григорчуку Миколі Миколайовичу за професіоналізм у своїй справі, Грицишин Л. В. та персоналу мед атлану) Ви на вищому рівні)))
Мед-Атлант

Тетяна, дуже приємно, що Ви поділились відгуком про нас. Дякуємо! Здоров'я Вам на вищому рівні!)

Ірина (27.04.2021)
Оперувалась з приводу каміння в жовчному. Обслуговування в "Мед-Атланті" на "відмінно"! Чистота, комфорт та виключно приємні враження. Велике спасибі лікарям: хірург Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анестезіолог Грицишин Любов Василівні та всім медсестрам за професіоналізм та підтримку. Ваша увага та чуйне ставлення дуже допомагають пацієнту у важку хвилину. Ще раз щиро дякую вам. Бажаю успіхів
Мед-Атлант

Ірино, такі відгуки для нас найвища нагорода. Дякуємо за відзначення професійності команди. Щиро бажаємо Вам здоров'я!

Любов (24.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка проводила лапароскопічну холецистектомію моїй мамі, також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, мама отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам, Любов, за відгук! Бережіть себе та маму і здоров'я вам!

Олександра ( 02.02.2021 ) (11.02.2021)
Доброго дня! Від щирого серця хочу висловити подяку лікарю Ткачуку Олегу Любомировичу за професійність і успішно проведену лапароскопічну апендектомію. Справді лікар від Бога, який відноситься до пацієнта з чуйністю і добротою. Також хочу подякувати всьому персоналу, який зробив моє перебування в клініці максимально комфортним і приємним. Надзвичайно вражена умовами і чистотою закладу. Обов‘язково буду рекомендувати вашу клініку всім своїм знайомим.
Мед-Атлант

Лікарю і кожному з команди нашого центру приємні і важливі такі відгуки і враження. Щиро дякуємо, Олександро! Міцного здоров'я Вам!

Розалія (02.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачуку Олегу Любомировичу, який прооперував мене. Все пройшло добре, я отримала якісну медичну допомогу! Після операції мене приємно вразили умови закладу та уважне ставлення медичного персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Розалія, щиро дякуємо за відзначення професійності лікаря та всієї команди! 

ОЛЕКСАНДРА (23.01.2021)
Христос народився! Від щирого серця дякую лікарю хірургу, професору Ткачуку Олегу Любомировичу за його високий професіоналізм, гуманність, надзвичайно чуйне серце.Завдяки чому я довірила Олегу Любомировичу, найцінніше - своє здоров'я. Щиро дякую анастезілогу, медичним сестрам і всьому обслуговуючому персоналу за турботу і любов, яку Ви дарували мені щодня. Море позитиву отримала від іменної листівки з побажанням якнайшвидшого одужання від керівника медичного закладу "Мед-Атлант" Монастирського Віталія Олександровича, завдяки йому в нашому місті функціонує медичний заклад европейського рівня. "Мед-Атлант" найкращий!!! Здоров'я Вам усім і Вашим рідним та милості і любові Божої !
Мед-Атлант

Славімо Його!
п.Олександра, щиро дякуємо довіру. Раді принести позитивні емоції!
Здоров'я Вам!

Наталія Попадинець (18.08.2020)
Доброго дня! Висловлюю щиру подяку лікарю-онкогінекологу лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» Павлу Степановичу Долику та всій його професійній команді за успішно проведену мені операцію, за чуйність, людяність та доброзичливість. Завдяки Вашій великій турботі та опіці після операції почуваю себе комфортно і без болю. На даний час лікування моє продовжується, надіюся на швидке та остаточне одужання. Приваблює в «Мед-Атланті» все: від компетентності до толерантності працівників. У медичному закладі є сучасні методи діагностики та лікування, уважне ставлення. Щира подяка за створення прекрасних умов для лікування у центрі її керівнику Віталію Олександровичу Монастирському. Безмежно дякую своєму високопрофесійному лікуючому лікарю-гінекологу Світлані Григорівні Урсакі за вчасну діагностику хвороби, турботу та людяність. Також щира подяка за професіоналізм та толерантність лікарю-гінекологу Надії Петрівні Дибяк та лікарю-анестезіологу Любові Василівні Грицишин. Окреме дякую медичній сестрі Ірині Щипці, яка цілу ніч чергувала біля мене, уміла і заспокоїти, і підняти настрій, а також адміністраторам за привітне обслуговування та щирі посмішки. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай Вас та Ваших близьких людей благословить Господь! З великою повагою Наталія Попадинець.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам за відгук! Здоров'я та благословіння!

Наші спеціалісти
онкогінеколог Долик Степан Степанович
Долик
Степан Степанович
онкогінеколог
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 19 років
Детальніше
Мамолог, хірург-онколог Стинський Юрій Володимирович
Стинський
Юрій Володимирович
Мамолог, хірург-онколог
стаж роботи - 16 років
Детальніше
к.мед.н., мамолог, онкохірург Андріїв Аліна Володимирівна
Андріїв
Аліна Володимирівна
к.мед.н., мамолог, онкохірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
хірург проктолог Попович Іван Іванович
Попович
Іван Іванович
хірург проктолог
стаж роботи - 6 років
Детальніше
пластичний хірург, торакальний хірург Петраш Андрій Володимирович
Петраш
Андрій Володимирович
пластичний хірург, торакальний хірург
стаж роботи - 5 років
Детальніше
д.м.н., професор, судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії Гудз Іван Михайлович
Гудз
Іван Михайлович
д.м.н., професор, судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
к.м.н., доцент, судинний хірург Гудз Олексій Іванович
Гудз
Олексій Іванович
к.м.н., доцент, судинний хірург
стаж роботи - 13 років
Детальніше
Доктор мед. наук. Професор. Хірург. Онкохірург Скрипко Василь Дмитрович
Скрипко
Василь Дмитрович
Доктор мед. наук. Професор. Хірург. Онкохірург
стаж роботи - 24 роки
Детальніше
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
 анестезіолог Грицишин Любов Василівна
Грицишин
Любов Василівна
анестезіолог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
хірург, флеболог Григорчук Микола Миколайович
Григорчук
Микола Миколайович
хірург, флеболог
стаж роботи - 12 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img