Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Гістероскопія

 • Малоінвазивне оперативне втручання
 • Обладнання в операційній світового лідера KARL STORZ 
 • Досвідчена команда лікарів

Гістероскопія - новітній, та вже широко відомий метод діагностики та лікування. Застосовується як один з найбільш щадних для здоров’я жінки та є при цьому надзвичайно ефективним - звичайно, завдячуючи професійним лікарям та сучасному облаштуванню нашої операційної в Івано-Франківську.

Чому щадний метод? - Немає розрізів, це малоінвазивне операційне втручання. Дана процедура проводиться за допомогою гістероскопа, що вводиться через цервікальний канал.

Які види гістероскопії проводять в медичному центрі «Мед-Атлант» в Івано-Франківську?

Види гістероскопії, які доступні для проведення лікарями ЛДЦ «Мед-Атлант»:

 • Офісна гістероскопія (діагностична) - застосовується у випадках необхідності уточнення діагнозу, підозрах на запальні процеси в матці та інших випадках за показами.
 • Оперативна гістероскопія (гістерорезектоскопія) - проводиться коли однозначно є покази до хірургічного втручання (видалення поліпів, абляція ендометрію тощо). 

Планова гістерорезектоскопія проводиться з 7 по 9 день менструального циклу, в екстренних випадках день вже немає значення. Планова діагностична гістероскопія так само проводиться в ці ж дні, а також можуть бути погоджені вашим лікарем в Івано-Франківському ЛДЦ «Мед-Атлант» інші дні.

Покази:

 • Видалення поліпів
 • Видалення субмукозних міоматозних вузлів
 • Резекція ендометрію
 • Абляція ендометрію
 • Видалення ВМС, сторонніх тіл,
 • Видалення внутрішньоматкових перегородок
 • При маткових кровотечах

Протипокази:

Їх насправді є небагато і, звичайно, у разі їх наявності як поступати в подальшому для лікування вирішується індивідуально з лікарем. Протипоказами є:

 • Рясна кровотеча
 • Гострі запальні захворювання піхви та органів малого тазу
 • Рак шийки матки
 • Порушення згортання крові
 • Тяжкі хронічні патології

Гістероскопія проводиться тільки за призначенням лікаря, після огляду та консультації гінеколога. Після призначення процедури є три етапи - підготовка, комплекс заходів по самій операції, післяопераційний період.

Етапи проведення гістероскопії в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську

І етап. Підготовка до гістероскопії

Включає в себе ряд обстежень, аналізів та процедур. Все ж це є оперативне втручання і потребує відповідної підготовки та інформації для хірургічної команди. Перелік є наступним:

 • Група крові, резус-фактор (Rh);
 • Загальний аналіз крові (ЗАК);
 • Загальний аналіз сечі (ЗАС);
 • Кров на ВІЛ;
 • Кров на гепатити В і С;
 • Цукор крові;
 • Коагулограма;
 • Мазок (СVU) і цитологія з шийки матки;
 • УЗД органів малого таза (трансвагінальне);
 • Інші обстеження можливі за індивідуальною рекомендацією лікаря.

ІІ етап. Проведення гістероскопії

Тривалість операції від декількох хвилин до години. Гістерорезектоскопія завжди проводиться під внутрішньо-венною анестезією. 
Анестезія у нас це:

 • Сучасні та оригінальні препарати;
 • Постійний моніторинг стану пацієнтки під час операції досвідченим анестезіологом;
 • Післяопераційне спостереження для забезпечення комфорту пацієнток.

Для проведення операції в нашому медичному центрі використовується найбільш сучасна гістеролапороскопічна стійка німецького виробника KARL STORZ - це є показником вищої якості в медичній сфері. Це інноваційне обладнання, що забезпечує чудову візуалізацію гістероскопічних процедур за допомогою високоякісного монітору, дає можливість записувати та зберігати зображення (тобто документувати процедуру) та разом з гістероскопами данного виробника забезпечує якісне технічне оснащення операції.

І найбільш важливе - професійність та досвід наших лікарів та медсестер. Тільки справжні професіонали своєї справи, лікарі, що постійно вдосконалюються та працюють за найбільш сучасними методиками можуть забезпечити вам успішний результат. Саме такими є лікарі оперативної гінекології ЛДЦ «Мед-Атлант». Ви можете бути впевнені в тому, що довірились професіоналам!

В ЛДЦ «Мед-Атлант» ведеться протокол гістероскопічної операції з відео та фото. Це дозволяє зберегти інформацію, лікарю призначити план ведення пацієнтки та тактику лікування.

ІІІ етап. Післяопераційний період

Одразу після операції ви знаходитесь під професійним наглядом лікарів та медсестер в комфортних палатах нашого медцентру. Час перебування в стаціонарі становить декілька годин після операції.

Для відновлення після гістерорезектоскопії буде лікарем призначено індивідуально консервативне лікування. Протягом всього післяопераційного періоду ми забезпечимо вам інформаційний супровід, у разі необхідності щось запитати відносно цього періоду, ви можете передзвонити та все уточнити. Обов’язково лікарем буде призначена дата наступного візиту для перевірки результатів лікування та стану жінки, визначення подальших мір у разі необхідності.

У своїй діяльності ми керуємось цінністю збереження здоров’я та поваги. В ЛДЦ «Мед-Атлант» ви можете бути впевнені у якісних послугах, комфортних умовах та доброзичливому ставленні.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Як робиться гістероскопія?

Етапи виконання гістероскопії:

 1. Внутрішньо-венна анестезія.
 2. Антисептична обробка зовнішніх статевих органів.
 3. Введення через піхву та цервікальний канал гістероскопу.
 4. Проведення діагностичних або хірургічних маніпуляцій в порожнині матки.

Скільки часу триває гістероскопія?

Залежно від мети та складності: від декількох хвилин до години.

На який день циклу виконують гістероскопію?

Оптимально на 7-9 день циклу. В інші дні за рекомендацією свого лікаря.

Ціни на гістероскопію в ЛДЦ «Мед-Атлант»

Послуга Ціна
Офісна гістероскопія  від 3500 грн.
Діагностична гістероскопія з біопсією ендометрію 5500 грн.
PRP терапія ендометрію при гістероскопії ( діагностична гістероскопія та введення ендометріально плазми збагаченої тромбоцитами) 6500 грн.
Гістерорезектоскопія І типу складності 6000-8000 грн.
Гістерорезектоскопія ІІ типу складності 8500-12000 грн.
Гістерорезектоскопія ІІІ типу складності 12500-15000 грн.
Гістерорезектоскопія ІV типу складності від 15000 грн.
Відгуки
Оксана (02.09.2022)
Щиро вдячна власнику за таку чудову клініку і атмосферу. Для того, щоб підібрати таких кваліфікованих і розумних спеціалістів треба любити людей. Все на високому рівні, дуже привітний персонал, який створює домашню атмосферу. Особливо вдячна Долику П.С. та Довганюк О.М., Грицишин Л.В. за високий професіоналізм та підтримку. Миру, процвітання і вдячних клієнтів. Ваша робота дуже правильна і потрібна!!!!
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо за відгук — цінуємо Ваше визнання! Всіх благ Вам і, основного, здоров'я!

Юлія (15.05.2022)
Гарна клініка, в цілому враження залишилися хороші. Зверталась до Мед-Атланту перший раз з приводу підозрілих аналізів онкологічної панелі та неможливості завагітніти багато років, мене записали до гінеколога Бажан Олени Іванівни. Як виявилось вона не лише лікар акушер-гінеколог, а ще й онколог. Враження від Олени Іванівни тільки приємні - уважне, дбайливе, професійне ставлення, індивідуальний підхід, після огляду одразу направила на УЗД, була присутня особисто. В результаті вчасного обстеження провела операцію (гістероскопію та поліпектомію), видалено великий поліп, призначено лікування. Відчуття після операції теж добрі - чисто, новітнє обладнання, професійний персонал, дбайливе ставлення до кожного пацієнта та його потреб. Ціни адекватні, надані/отримані послуги, ставлення персоналу та лікарів вартують того на 200%, адже немає нічого дорожчого в цьому світі, ніж власне життя та здоров'я))) Будьте здорові та щасливі!
Мед-Атлант

Юліє, ми завжди серцем радіємо з нашими замовниками! Щиро дякуємо! Нехай Ваші мрії будуть втілені в життя!

Наталія (11.05.2022)
Сучасний лікувально-діагностичний центр з привітним медичним персоналом та професійним лікарським складом. До вас хочеться повернутись повторно! Планка професійності піднята високо та відповідає медичним вимогам і стандартам! Хочу відмітити професіоналізм М.І.Петрини – кваліфікована порада, індивідуальний підхід, правильний акцент на медичних проблемах. Операційний штат працівників – також на висоті! Бажаю успіхів та процвітання всій команді!
Мед-Атлант

Наталіє, нехай повернення будуть тільки для того, щоб підтвердити здоров'я) Дякуємо від серця за відгук!

Наталія (13.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку всьому колективу найкращого медичного центру"Мед-Атлант" за ваш професіоналізм і людяність. Особливо хочу відмітити Бажан Олену Іванівну за її професійну мастерність, за чуйність. Це Лікар з великої літери. Хочу подякувати всій операційній бригаді за їх "золоті " руки і серця. Взагалі ,за відношення до пацієнта, за турботу і теплі слова. Олена Іванівна дуже відповідальний лікар, постійно на зв'язку, все пояснює. Дуже рекомендую. Щиро хочу подякувати керівництву клініки- дякую Вам за такий колектив і ваше велике серце. Дуже хотілось би , щоб лікарі із мого міста Суми повчились , як потрібно відноситись до своїх пацієнтів, як організований прийом в приватній кліниці, де від першого прийому до проведення операції пройшло 3 дні. Дуже вам дякую за все!!! Бажаю процвітання вашому центру і вдячних пацієнтів! Все буде Україна!
Мед-Атлант

Наталіє, від серця вдячні за відзначення роботи лікаря і всієї команди! Бажаємо швидкого відновлення, здоров'я і нам всім перемоги!

Кристина (09.12.2021)
Спасибо большое всей команде Мед- Атлант , приятный персонал , спасибо гинекологу Дыбяк Надежде Петровне за профессионализм и поддержку , индивидуальный подход и бережное отношение к пациенту. Внимательные медсестры , узист и анестезиолог . Комфорт и чистота, все на высшем уровне!
Мед-Атлант

Раді, що все сподобалось і дякуємо за теплі слова! Вам бажаємо здоров'я!

Олена (12.09.2021)
Оперувалась в клініці у гінекологічному відділенні, лікарем Бажан О.І. Одне слово - професіонал своєї справи! Без зайвих дороговартісних маніпуляцій, уважне ставлення, чітка діагностика. Щире СПАСИБІ Олені Іванівні за допомогу!
Мед-Атлант

Олено, дякуємо за високу відзнаку. Ваше здоров'я найцінніше, бережіть себе!

Ліда Степанівна (22.05.2021)
Велика подяка лікару гінекологу Диб'як Надії Петрівній !Щиро їй вдячна за всю допомогу!Великий професіоналізм та відповідальне відношення до мене!Клініка "Мед-Атлант"великого Вам процвітання!
Мед-Атлант

Ліда Степанівна, раді допомогти! Дякуємо за відгук і побажання. Вам міцного здоров'я!

Олександра (20.03.2021)
Довіра- це найголвніше у людському спілкуванні. А коли ти довіряєш своєму лікарю і знаєш, що отримаєш пораду, консультацію , психологічну підтримку , тоді тобі пощастило сповна. Саме ці слова вдячності хочу висловити лікарю , Людині з великої літери- Кишакевич Ірині Тарасівні. Чуйна, висококваліфікована спеціаліст, знаюча , з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Дякую за професіоналізм та людяність.
Мед-Атлант

Олександро, дякуємо і Вам за довіру та добрі слова про лікаря! Ми працюємо для людей і нам приємно бачити зворотній зв'язок у відгуках.

Людмила (27.02.2021)
Доброго дня!!!Особлива подяка лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за іі високий професіоналізм та добре і чуйне серце..неможливо відмитити як з любов ю вона ставиться до паціента;..іі уважність..людяність.повага... попавши на прийом до цього чудового лікаря я отримала вичерпну інформацію щодо лікування....Рекомендую....Ірина Тарасівна- професіонал своеі справи...
Мед-Атлант

Людмило, щиро дякуємо за теплі слова, рекомендацію, за час приділений для відгуку! Лікарю буде приємно прочитати. Здоров'я Вам!

Маник Валентина (29.03.2019)
27.03.19. У вашому центрі два дні тому мені зробили гістероскопію. Проводив її лікар-гінеколог, хірург Долик Павло Степанович. Справжній професіонал своєї справи,спеціаліст високого рівня, дуже толерантна і хороша людина. Рекомендую всім!!! Велике спасибі анестезіологу Грицишин Любов Василівній, хороший спеціаліст і професіонал в своїй справі. Дякую за злагоджену роботу, відношення до пацієнта, позитив.
Мед-Атлант

Дякуємо за довіру, хороші, теплі слова відгку! Нам надзвичайно приємно! Від колективу бажаємо здоров`ячка! 

Наші спеціалісти
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 19 років
Детальніше
акушер-гінеколог Довганюк Ольга Михайлівна
Довганюк
Ольга Михайлівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 22 роки
Детальніше
Гінеколог, лікар УЗД, фахівець з естетичної гінекології Дибяк Надія Петрівна
Дибяк
Надія Петрівна
Гінеколог, лікар УЗД, фахівець з естетичної гінекології
стаж роботи - 9 років
Детальніше
Гінеколог Ожгевич Ірина Михайлівна
Ожгевич
Ірина Михайлівна
Гінеколог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
к.мед.н., Акушер-гінеколог Купчак Ірина Маноліївна
Купчак
Ірина Маноліївна
к.мед.н., Акушер-гінеколог
стаж роботи - 15 років
Детальніше
проф. кафедри акушерства і гінекології ПО, д-р мед. наук Кишакевич Ірина Тарасівна
Кишакевич
Ірина Тарасівна
проф. кафедри акушерства і гінекології ПО, д-р мед. наук
стаж роботи - 23 роки
Детальніше
акушер-гінеколог, онкогінеколог Бажан Олена Іванівна
Бажан
Олена Іванівна
акушер-гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 5 років
Детальніше
акушер-гінеколог Щербан Валентина Михайлівна
Щербан
Валентина Михайлівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 20 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img