Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Гістероскопія

 • Малоінвазивне оперативне втручання
 • Обладнання в операційній світового лідера KARL STORZ 
 • Досвідчена команда лікарів

Гістероскопія - новітній, та вже широко відомий метод діагностики та лікування. Застосовується як один з найбільш щадних для здоров’я жінки та є при цьому надзвичайно ефективним - звичайно, завдячуючи професійним лікарям та сучасному облаштуванню нашої операційної в Івано-Франківську.

Чому щадний метод? - Немає розрізів, це малоінвазивне операційне втручання. Дана процедура проводиться за допомогою гістероскопа, що вводиться через цервікальний канал.

Які види гістероскопії проводять в медичному центрі «Мед-Атлант» в Івано-Франківську?

Види гістероскопії, які доступні для проведення лікарями ЛДЦ «Мед-Атлант»:

 • Офісна гістероскопія (діагностична) - застосовується у випадках необхідності уточнення діагнозу, підозрах на запальні процеси в матці та інших випадках за показами.
 • Оперативна гістероскопія (гістерорезектоскопія) - проводиться коли однозначно є покази до хірургічного втручання (видалення поліпів, абляція ендометрію тощо). 

Планова гістерорезектоскопія проводиться з 7 по 9 день менструального циклу, в екстренних випадках день вже немає значення. Планова діагностична гістероскопія так само проводиться в ці ж дні, а також можуть бути погоджені вашим лікарем в Івано-Франківському ЛДЦ «Мед-Атлант» інші дні.

Покази для гістерорезектоскопії:

 • Видалення поліпів
 • Видалення субмукозних міоматозних вузлів
 • Резекція ендометрію
 • Абляція ендометрію
 • Видалення ВМС, сторонніх тіл,
 • Видалення внутрішньоматкових перегородок
 • При маткових кровотечах

Протипокази для гістероскопії

Їх насправді є небагато і, звичайно, у разі їх наявності як поступати в подальшому для лікування вирішується індивідуально з лікарем. Протипоказами є:

 • Вагітність
 • Рясна кровотеча
 • Гострі запальні захворювання піхви та органів малого тазу
 • Рак шийки матки
 • Порушення згортання крові
 • Тяжкі хронічні патології

Гістероскопія проводиться тільки за призначенням лікаря, після огляду та консультації гінеколога. Після призначення процедури є три етапи - підготовка, комплекс заходів по самій операції, післяопераційний період.

Етапи проведення гістероскопії в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську

І етап. Підготовка до гістероскопії

Включає в себе ряд обстежень, аналізів та процедур. Все ж це є оперативне втручання і потребує відповідної підготовки та інформації для хірургічної команди. Перелік є наступним:

 • Група крові, резус-фактор (Rh);
 • Загальний аналіз крові (ЗАК);
 • Загальний аналіз сечі (ЗАС);
 • Кров на ВІЛ;
 • Кров на гепатити В і С;
 • Цукор крові;
 • Коагулограма;
 • Мазок (СVU) і цитологія з шийки матки;
 • УЗД органів малого таза (трансвагінальне);
 • Інші обстеження можливі за індивідуальною рекомендацією лікаря.

ІІ етап. Проведення гістероскопії

Тривалість операції від декількох хвилин до години. Гістерорезектоскопія завжди проводиться під внутрішньо-венною анестезією. 
Анестезія у нас це:

 • Сучасні та оригінальні препарати для;
 • Постійний моніторинг стану пацієнтки під час операції досвідченим анестезіологом;
 • Післяопераційне спостереження для забезпечення комфорту пацієнток.

Для проведення операції в нашому медичному центрі використовується найбільш сучасна гістеролапороскопічна стійка німецького виробника KARL STORZ - це є показником вищої якості в медичній сфері. Це інноваційне обладнання, що забезпечує чудову візуалізацію гістероскопічних процедур за допомогою високоякісного монітору, дає можливість записувати та зберігати зображення (тобто документувати процедуру) та разом з гістероскопами данного виробника забезпечує якісне технічне оснащення операції.

І найбільш важливе - професійність та досвід наших лікарів та медсестер. Тільки справжні професіонали своєї справи, лікарі, що постійно вдосконалюються та працюють за найбільш сучасними методиками можуть забезпечити вам успішний результат. Саме такими є лікарі оперативної гінекології ЛДЦ «Мед-Атлант». Ви можете бути впевнені в тому, що довірились професіоналам!

В ЛДЦ «Мед-Атлант» ведеться протокол гістероскопічної операції з відео та фото. Це дозволяє зберегти інформацію, лікарю призначити план ведення пацієнтки та тактику лікування.

ІІІ етап. Післяопераційний період

Одразу після операції ви знаходитесь під професійним наглядом лікарів та медсестер в комфортних палатах нашого медцентру. Час перебування в стаціонарі становить декілька годин після операції.

Для відновлення після гістерорезектоскопії буде лікарем призначено індивідуально консервативне лікування. Протягом всього післяопераційного періоду ми забезпечимо вам інформаційний супровід, у разі необхідності щось запитати відносно цього періоду, ви можете передзвонити та все уточнити. Обов’язково лікарем буде призначена дата наступного візиту для перевірки результатів лікування та стану жінки, визначення подальших мір у разі необхідності.

У своїй діяльності ми керуємось цінністю збереження здоров’я та поваги. В ЛДЦ «Мед-Атлант» ви можете бути впевнені у якісних послугах, комфортних умовах та доброзичливому ставленні.

Ціни на гістероскопію в ЛДЦ «Мед-Атлант»

Послуга Ціна
Гістерорезектоскопія (видалення поліпа, інородного тіла ВМК) 1 типу від 6500-8500 грн.
Гістерорезектоскопія (видалення поліпа, інородного тіла ВМК) 2 типу від 7000-10000 грн.
Відгуки
Олена (12.09.2021)
Оперувалась в клініці у гінекологічному відділенні, лікарем Бажан О.І. Одне слово - професіонал своєї справи! Без зайвих дороговартісних маніпуляцій, уважне ставлення, чітка діагностика. Щире СПАСИБІ Олені Іванівні за допомогу!
Мед-Атлант

Олено, дякуємо за високу відзнаку. Ваше здоров'я найцінніше, бережіть себе!

Ліда Степанівна (22.05.2021)
Велика подяка лікару гінекологу Диб'як Надії Петрівній !Щиро їй вдячна за всю допомогу!Великий професіоналізм та відповідальне відношення до мене!Клініка "Мед-Атлант"великого Вам процвітання!
Мед-Атлант

Ліда Степанівна, раді допомогти! Дякуємо за відгук і побажання. Вам міцного здоров'я!

Олександра (20.03.2021)
Довіра- це найголвніше у людському спілкуванні. А коли ти довіряєш своєму лікарю і знаєш, що отримаєш пораду, консультацію , психологічну підтримку , тоді тобі пощастило сповна. Саме ці слова вдячності хочу висловити лікарю , Людині з великої літери- Кишакевич Ірині Тарасівні. Чуйна, висококваліфікована спеціаліст, знаюча , з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Дякую за професіоналізм та людяність.
Мед-Атлант

Олександро, дякуємо і Вам за довіру та добрі слова про лікаря! Ми працюємо для людей і нам приємно бачити зворотній зв'язок у відгуках.

Людмила (27.02.2021)
Доброго дня!!!Особлива подяка лікарю гінекологу Кишакевич Ірині Тарасівні за іі високий професіоналізм та добре і чуйне серце..неможливо відмитити як з любов ю вона ставиться до паціента;..іі уважність..людяність.повага... попавши на прийом до цього чудового лікаря я отримала вичерпну інформацію щодо лікування....Рекомендую....Ірина Тарасівна- професіонал своеі справи...
Мед-Атлант

Людмило, щиро дякуємо за теплі слова, рекомендацію, за час приділений для відгуку! Лікарю буде приємно прочитати. Здоров'я Вам!

Маник Валентина (29.03.2019)
27.03.19. У вашому центрі два дні тому мені зробили гістероскопію. Проводив її лікар-гінеколог, хірург Долик Павло Степанович. Справжній професіонал своєї справи,спеціаліст високого рівня, дуже толерантна і хороша людина. Рекомендую всім!!! Велике спасибі анестезіологу Грицишин Любов Василівній, хороший спеціаліст і професіонал в своїй справі. Дякую за злагоджену роботу, відношення до пацієнта, позитив.
Мед-Атлант

Дякуємо за довіру, хороші, теплі слова відгку! Нам надзвичайно приємно! Від колективу бажаємо здоров`ячка! 

Наші спеціалісти
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 10 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 18 років
Детальніше
гінеколог Довганюк Ольга Михайлівна
Довганюк
Ольга Михайлівна
гінеколог
стаж роботи - 21 рік
Детальніше
Гінеколог, лікар УЗД Дибяк Надія Петрівна
Дибяк
Надія Петрівна
Гінеколог, лікар УЗД
стаж роботи - 8 років
Детальніше
Гінеколог Ожгевич Ірина Михайлівна
Ожгевич
Ірина Михайлівна
Гінеколог
стаж роботи - 12 років
Детальніше
к.мед.н., Акушер-гінеколог Купчак Ірина Маноліївна
Купчак
Ірина Маноліївна
к.мед.н., Акушер-гінеколог
стаж роботи - 14 років
Детальніше
проф. кафедри акушерства і гінекології ПО, д-р мед. наук Кишакевич Ірина Тарасівна
Кишакевич
Ірина Тарасівна
проф. кафедри акушерства і гінекології ПО, д-р мед. наук
стаж роботи - 22 роки
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img