Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Лапароскопічна холецистектомія

Жовчнокам’яна хвороба — виникає як наслідок утворення каменів у жовчному міхурі. Однозначно не з’ясовано, чому виникає дане захворювання, а також не існує методів профілактики, хоч збільшується ймовірність виникнення каменів у жовчному при ожирінні, малорухомому способі життя, неправильному харчуванні. Лікування жовчнокам’яної хвороби можливе тільки оперативним методом — видаляється жовчний міхур, ефективного консервативного лікування не існує. Видалення жовчного міхура не призводить до погіршення травлення у більшості людей.

Симптоми захворювання:

 • Важкість у правому підребер’ї після вживання їжі;
 • Присмак гіркоти у роті;
 • Печінкові коліки;
 • Нудота, блювання;
 • Можливе підвищення температури.

Всі ці симптоми більше проявляються після вживання жирної та гострої їжі, смаженого м’яса, консервації, копченостей. Камені у жовчному міхурі небезпечні тим, що блокуючи загальну жовчну протоку можуть викликати жовтяницю, є ризик пошкодження печінки.

ДІАГНОСТИКА ЖОВЧНОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Хвороба не з’являється раптово, а розвивається поступово. Виявити камені у жовчному міхурі можна при ультразвуковому обстеженні органів черевної порожнини. Також і рентгенологічні дослідження можуть бути використані для діагностики захворювання жовчного міхура.

Виявлені камені вже самі по собі не зникнуть, хвороба буде прогресувати, тому рекомендуємо звернутись на консультацію до хірурга.

ХОЛЕЦИСТЕКТОМІЯ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Лапароскопічна холецистектомія — сучасний малоінвазивний вид операції з видалення жовчного міхура. Втручання потребує роботи досвідченого хірурга та всієї операційної команди, відповідного обладнання. Все це ми забезпечуємо в нашому медичному центрі.

Переваги лапароскопічного видалення жовчного міхура:

 • Мінімальний біль — знеболюючі можуть бути потрібні тільки на 1-2 дні після операції;
 • Швидке загоєння та відновлення — замовники послуг (пацієнти) проводять в клініці після операції всього 1-2 дні, далі повертаються до звичайного життя із тимчасовим обмеженням сильних фізичних навантажень;
 • Естетичний ефект — хірург робить тільки 4 маленькі розрізи на животі, які потім не будуть практично помітні.

Підготовка та проведення операції по видаленню каменів жовчного міхура

Підготовка до операції включає в себе ряд стандартних аналізів та обстежень перед операцією. Також необхідно буде очистити тонкий та товстий кишечник, прийняти душ в день операції. Після опівночі перед операцією не можна їсти та пити, крім ліків, якщо такі були призначені оперуючим лікарем.

Операція проводиться під загальною анестезією. Хірург проникає в живіт біля пупка, використовуючи спеціальну канюлю (троакар). Лапароскоп (тонкий телескоп) приєднується до спеціальної камери і вводиться в черевну порожнину, що дає можливість хірургу бачити збільшені внутрішні органи на моніторі. Встановлення інших троакарів дозволяє хірургові делікатно відокремити жовчний міхур від спайок і потім видалити його через один з отворів.

Відновлення після холецистектомії

Після операції людина перебуває у нас в клініці під медичним наглядом протягом 1 доби, термін може бути продовжено ще на одну добу за рішенням лікаря. На період 7 днів після втручання буде рекомендовано обмежити фізичні навантаження, хоч здійснювати легкі короткі піші прогулянки не заборонено. Шви після лапароскопічної холецистектомії знімають на 7-8 добу після операції. На 1 місяць необхідно буде обмежити піднімання тяжкого до 3-4 кілограмів, не робити вправи, що навантажують прес. Також на цей період рекомендована буде дієта. При дотриманні всіх рекомендацій, через 1 місяць після операції вже жодних обмежень немає.

Операція з видалення жовчного міхура відноситься до найбільш часто виконуваних оперативних втручань. Якщо виникла жовчнокам’яна хвороба, то саме ця операція поверне якість життя.

Записуйтесь на консультацію до хірурга за контактами корпусу №2: 
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23,
+38 (095) 00 38 452 (Viber) або через форму запису на сайті.

Ціна лапароскопічної холецистектомії в ЛДЦ «‎Мед-Атлант»‎ в Івано-Франківську:

Послуга Ціна
Лапароскопічна холецистектомія від 13000 грн.
Лапароскопічна холецистектомія з дренуванням від 16000 грн.

*У вартість операції включено:

 • 1 доба стаціонарного перебування;
 • медикаментозне, хірургічне, анестезіологічне забезпечення під час операції;
 • медикаментозне забезпечення, цілодобовий сестринський та лікарський нагляд під час перебування в стаціонарі;
 • харчування та видача листка непрацездатності (за потреби).

**Кожна наступна доба перебування в стаціонарі, яка виходить за межі вищеперелічених умов додатково оплачується в розмірі 2000 грн.

 
Відгуки
Марія Баб'як (24.02.2023)
Добрий день.Широ дякую лікарям-хірургам Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу та лікарю анастазіологу Грицишин Любові Василівні за проведену мені лапароскопічну операцію по видаленню жовчного міхура 22.02.2023.року. Я була дуже налякана,бо ніколи ніяких операцій мені не робили,я кидалася в різні сторони і незнала куди йти,що робити.Всі щось радили,а я не могла прийняти ніяке рішення,аж поки не попала у Мед-Атлант до Олесі Олегівни.Зустріла привітну,усміхнену жіночку ,лікаря-хірурга,яка запевнила мене,що все буде добре і ще вона сказала,що дуже запам'яталося моєму синові,"я хочу щоб ви вийшли від нас здоровою".Я довірилася Богові і чудовим лікарям,які не тільки професіонали,але дуже хороші люди.А ще я сильно боялася наркозу,я думала,що можу не прокинутися,але Люба Василівна,все мені пояснила,я подивилася в її гарні очі,побачила привітну,добру посмішку і повірила ,що все буде добре.Дякуючи Богу,та професійній команді лікарів все пройшло добре.А потім була палата,а якій я познайомилася з жіночками,які теж були після операці.До нас приходили наші лікарі ,питали чи все добре,а потім біля нас увесь час була медсестричка,якій я також дякую,звати її Віра.Привітна,завжди усміхнена,вона біля нас ходила,як біля рідних.Як вона все встигала,то клала капельниці,давала уколи(уколи так давала ,що навіть не чути,ніби нічого і не робила),ставила свічки протизапальні,міряла температуру,,тиск по декілька разів ,приносила пити,їсти,навіть жіночці допомагала вдітися,завжди така усміхнена і на позитиві.Ще раз щиро дякую Лікарям Олесі Олегівні,Миколі Миколайовичу,Любі Василівні,медсестричці Вірі та усьому персоналу медичного центру Мед-Атлант та бажаю усім Божого благословення, мирного неба, міцного здоров'я, щастя, добра, любові,спокою, гарних успіхів у нелегкій роботі і всього самого якнайкращого.
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже приємно, що Ви так розлого поділились враженнями про лікування у нас. Дякуємо від щирого серця за довіру та всі добрі слова! Здоров'я Вам!

Світлана Гураль (18.02.2023)
Доброго дня. Хочу щиро подякувати операційній команді лікарів, а саме Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні і Грицишин Любові Василівні, які 02.02.2023 провели мені успішно операцію - лапароскопічну холецистектомію (видалення жовчного міхура) та всьому персоналу за професіоналізм, людяність та високу якість послуг. Все пройшло чудово! Бажаю вам всім здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці та якнайшвидшої перемоги і миру! Безмежно вдячна вам!
Мед-Атлант

Світлано, раді прочитати Ваш відгук! Бажаємо міцного здоров'я і нехай все буде на краще для Вас!

Марія Слочак (22.01.2023)
Хочу подякувати лікарям Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні і Грицишин Любі Василівні та цілому персоналу за проведену операцію з видалення жовчного міхура. Сподобалось відношення і професіоналізм лікарів.
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо за відгук — нам цінно і приємно! На благо Вам!

Ольга Бурнос (15.12.2022)
Щиро вдячна персоналу клініки МЕД-АТЛАНТ, а особливо хірургам Григорчук Миколі Миколайовичу та Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анастазіологу Грицишин Любові Василівні і всьому медичному персоналу за сумлінну та якісну роботу.
Мед-Атлант

Ольго, дякуємо щиро за відгук! Раді працювати для Вашого здоров'я і хорошого самопочуття!

Лілія Кондрин (28.10.2022)
Слава Україні! Часто-густо я відчувала болі в правому підребер‘ї. Знала, що є каміння в жовчному . Після огляду в УЗД спеціаліста, постало питання термінової операції. Під час пошуків хорошого хірурга мені порадили Григорчука Миколу Миколаєвича. Микола Миколаєвич дуже швидко відреагував і зразу назначив планову операцію на 24.10.2022р. Це була лапароскопічна холецистектомія. Щире й сердечне дякую Григорчуку Миколі Миколайовичу та його команді за професіоналізм та людяне ставлення , за уважність та тактовність.Це лікар від Бога і я дуже вдячна цьому прекрасному хірургу. Бажаю Вам міцного здоров‘я , успіху у Вашій нелегкій , але благородній справі. Божої опіки нащодень.
Мед-Атлант

Ліліє, щиро раді служити для Вашого здоров'я! Дякуємо сердечно за відгук про лікаря і добрі побажання!

Ірина (29.09.2022)
Добрий вечір! Щиро дякую Олесі Олегівній Ткачук-Григорчук та її команді, за зроблену операцію мамі-видалили жовчний міхур. Професіоналізм лікарів та медсестер на дуже високому рівні. Стерильна чистота клініки, неймовірно смачна їжа, та турботлива атмосфера. Ще раз щиро дякую за здоров'я моєї мами. НЕХАЙ У ВАС ВСЕ ВДАЄТЬСЯ. БОЖОЇ ОПІКИ.
Мед-Атлант

Ірино, нехай все буде на благо — здоров'я та довгих років життя Вашій мамі! Дякуємо Вам за відгук!

Ігор(10.09.2022) (19.09.2022)
Щиро дякую лікарям-хірургам О.О.Ткачук-Григорчук ,М.М.Григорчук та лікарю-анестезіологу Грицишин Л.В. за чудово проведену мені операцію з видалення жовчевого міхура. Це професіонали своєї справи а також прекрасні чуйні люди! Дуже радий ,що звернувся до Вас.Міцного Вам здоров`я і всіх земних благ.
Мед-Атлант

Ігорю, нам приємно, що Ви задоволені і ми щиро вдячні за відгук! Здоров'я Вам!

Марія (14.06.2022)
Щиро дякую хірургу Ткачук-Григорук Олесі Олегівні, яка 30.05.22 провела мені лапароскопічну холецистектомію, анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому персоналу за професіоналізм та високу якість послуг. Все пройшло чудово! Бажаю вам здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці!
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо Вам за довіру та побажання! Нехай все у Вас в житті буде добре!

Віктор (17.04.2022)
Хочу висловити щиру подяку колективу клініки "Мед-Атлант". Особливо хірургу Ткачук-Григорук Олесі Олегівні та Всім хто провів мені успішну операцію лапароскопію жовчного міхура 04.04.2022 р., а також чуйним і уважним медсестрам. Бажаю Вам здоров'я, мирного неба над головою, сил у вашій нелегкій праці.
Мед-Атлант

Вікторе, від душі дякуємо за відгук, раді допомогти! Вам  здоров'я і всім нам до перемоги!

Наталія (12.02.2022)
Хочу висловити щиру подяку медичним працівникам за їх щирість, привітність та професіоналізм. Особливо хочу подякувати хірургу Олесі Олегівні Ткачук- Григорчук яка 10.02.2022 року провела успішно операцію по видаленню жовча. Низький Вам уклін за Ваш професіоналізм, вмілі руки та добре серце, за Вашу турботливість, ввічливість та уважність. Анастазіологу Грицишин Любов Василівна за її доброту, милість, ввічливість та професіоналізм, Дякую медсестрам за піклування і уважність. Також велика подяка дівчатам на регістратурі які дуже привітні. Ви найкращі.
Мед-Атлант

Наталія, дякуємо за такий мотивуючий відгук! Вам здоров'я і нехай добрі слова вертаються сторицею!

Ольга (11.07.2021)
Щиро дякую лікарям, усьому медперсоналу за хороше, чуйне ставлення до пацієнтів. 10. 07. 21р. мене оперували по видаленню каменів із жовчного міхура. Професіоналізм, приємне спілкування у клініці "Мед Атлант" гарантоване.
Мед-Атлант

Ольга, дякуємо за довіру найціннішого, здоров'я. Бажаємо Вам швидкого відновлення і радості від життя!

Марія (25.05.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка провела лапароскопічну холецистектомію мені (07.05.21)також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, я отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо Вам за відгук про всю команду та атмосферу, добрі слова надихають. Міцного здоров'я Вам!

Ірина (27.04.2021)
Оперувалась з приводу каміння в жовчному. Обслуговування в "Мед-Атланті" на "відмінно"! Чистота, комфорт та виключно приємні враження. Велике спасибі лікарям: хірург Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні, анестезіолог Грицишин Любов Василівні та всім медсестрам за професіоналізм та підтримку. Ваша увага та чуйне ставлення дуже допомагають пацієнту у важку хвилину. Ще раз щиро дякую вам. Бажаю успіхів
Мед-Атлант

Ірино, такі відгуки для нас найвища нагорода. Дякуємо за відзначення професійності команди. Щиро бажаємо Вам здоров'я!

Василина (08.03.2021)
Хочу висловити найщиріші слова подяки хірургу Ткачук - Григорчук О. О, та всім хто був присутній за проведену мені операцію "Лапароскопічна холецистектомія" яка відбулась 24.02.2021р. Це справжні професіонали своєї справи. Спеціалісти від Бога. Я довірилась їм і маємо результат: операція пройшла успішно, рубці - косметичні. Головне що самопочуття - задовільне. Час перебування в хірургічному відділенні пройшов швидко і на позитивні. Весь медичний персонал від наймолодших медичних сестер до лікарів - організовані, чуйні, людяні, сумлінні, доброзичливі. Чистота та санітарії на вищому рівні. А також смачна кухня. Бажаю працювати в тому ж напрямку!
Мед-Атлант

п. Василино, щиро дякуємо за відзначення роботи всієї команди, умов та теплі слова лікарю - нам приємно. Бажаємо Вам здоров'я!

Любов (24.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачук Олесі Олегівні, яка проводила лапароскопічну холецистектомію моїй мамі, також анестезіологу Грицишин Л. В та медсестрам .Все пройшло добре, мама отримала якісну медичну допомогу! Після операції приємно вразили умови закладу та уважне ставлення персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам, Любов, за відгук! Бережіть себе та маму і здоров'я вам!

Лілія (17.07.2020)
Я теж хочу подякувати працівникам хірургічного корпусу, зокрема лікарю Ткачуку О., анестезіологу Грицишин Л., медсестрам та обслуговуючому персоналу за їх професіоналізм, турботу, увагу, повагу та готовність допомогти. Завдяки вашій турботі та опіці після операції почувала себе комфортно і без болю. Позитивні емоції отримала від іменної листівки з побажаннями швидкого одужання. Тішуся, що в Івано-Франківську є заклад Мед Атлант, де на високому рівні можна отримати кваліфіковану медичну допомогу. Рекомендуватиму всім знайомим цей заклад.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо Вам! Бажаємо здоров'я!

Наші спеціалісти
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
хірург, флеболог Григорчук Микола Миколайович
Григорчук
Микола Миколайович
хірург, флеболог
стаж роботи - 12 років
Детальніше

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Що таке конізація шийки матки?

Висічення конусом частини тканини зі слизової шийки матки.

Що лікують конізацією шийки матки?

Так лікують дисплазію ІІ та ІІІ ступеня, висікають аномально змінені клітини, що дозволяє уникнути раку шийки матки.

Скільки триває операція конізація шийки матки?

20-30 хвилин.

Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img