Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Лапароскопічна холецистектомія

Жовчнокам’яна хвороба - виникає як наслідок утворення каменів у жовчному міхурі. Однозначно не з’ясовано, чому виникає дане захворювання, а також не існує методів профілактики, хоч збільшується ймовірність виникнення каменів у жовчному при ожирінні, малорухомому способі життя, неправильному харчуванні. Лікування жовчнокам’яної хвороби можливе тільки оперативним методом - видаляється жовчний міхур, ефективного консервативного лікування не існує. Видалення жовчного міхура не призводить до погіршення травлення у більшості людей.

Симптоми захворювання:

 • Важкість у правому підребер’ї після вживання їжі;
 • Присмак гіркоти у роті;
 • Печінкові коліки;
 • Нудота, блювання;
 • Можливе підвищення температури.

Всі ці симптоми більше проявляються після вживання жирної та гострої їжі, смаженого м’яса, консервації, копченостей. Камені у жовчному міхурі небезпечні тим, що блокуючи загальну жовчну протоку можуть викликати жовтяницю, є ризик пошкодження печінки.

ДІАГНОСТИКА ЖОВЧНОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Хвороба не з’являється раптово, а розвивається поступово. Виявити камені у жовчному міхурі можна при ультразвуковому обстеженні органів черевної порожнини. Також і рентгенологічні дослідження можуть бути використані для діагностики захворювання жовчного міхура.

Виявлені камені вже самі по собі не зникнуть, хвороба буде прогресувати, тому рекомендуємо звернутись на консультацію до хірурга.

ХОЛЕЦИСТЕКТОМІЯ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Лапароскопічна холецистектомія - сучасний малоінвазивний вид операції з видалення жовчного міхура. Втручання потребує роботи досвідченого хірурга та всієї операційної команди, відповідного обладнання. Все це ми забезпечуємо в нашому медичному центрі.

Переваги лапароскопічного видалення жовчного міхура:

 • Мінімальний біль - знеболюючі можуть бути потрібні тільки на 1-2 дні після операції;
 • Швидке загоєння та відновлення - замовники послуг (пацієнти) проводять в клініці після операції всього 1-2 дні, далі повертаються до звичайного життя із тимчасовим обмеженням сильних фізичних навантажень;
 • Естетичний ефект - хірург робить тільки 4 маленькі розрізи на животі, які потім не будуть практично помітні.

Підготовка та проведення операції по видаленню каменів жовчного міхура

Підготовка до операції включає в себе ряд стандартних аналізів та обстежень перед операцією. Також необхідно буде очистити тонкий та товстий кишечник, прийняти душ в день операції. Після опівночі перед операцією не можна їсти та пити, крім ліків, якщо такі були призначені оперуючим лікарем.

Операція проводиться під загальною анестезією. Хірург проникає в живіт біля пупка, використовуючи спеціальну канюлю (троакар). Лапароскоп (тонкий телескоп) приєднується до спеціальної камери і вводиться в черевну порожнину, що дає можливість хірургу бачити збільшені внутрішні органи на моніторі. Встановлення інших троакарів дозволяє хірургові делікатно відокремити жовчний міхур від спайок і потім видалити його через один з отворів.

Відновлення після холецистектомії

Після операції людина перебуває у нас в клініці під медичним наглядом протягом 1 доби, термін може бути продовжено ще на одну добу за рішенням лікаря. На період 7 днів після втручання буде рекомендовано обмежити фізичні навантаження, хоч здійснювати легкі короткі піші прогулянки не заборонено. Шви після лапароскопічної холецистектомії знімають на 7-8 добу після операції. На 1 місяць необхідно буде обмежити піднімання тяжкого до 3-4 кілограмів, не робити вправи, що навантажують прес. Також на цей період рекомендована буде дієта. При дотриманні всіх рекомендацій, через 1 місяць після операції вже жодних обмежень немає.

Операція з видалення жовчного міхура відноситься до найбільш часто виконуваних оперативних втручань. Якщо виникла жовчнокам’яна хвороба, то саме ця операція поверне якість життя. Записуйтесь на консультацію до хірурга за контактами корпусу №2:  Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23, +38 (095) 00 38 452 або через форму запису на сайті.

Ціна лапароскопічної холецистектомії в ЛДЦ «‎Мед-Атлант»‎ в Івано-Франківську:

Послуга Ціна
Лапароскопічна холецистектомія 13000 грн.
Лапароскопічна холецистектомія з дренуванням 16000 грн.

*У вартість операції включено:

 • лапароскопічним методом 1 доба перебування;
 • медикаментозне, хірургічне, анестезіологічне забезпечення під час операції;
 • медикаментозне забезпечення, цілодобовий сестринський та лікарський нагляд під час перебування в стаціонарі;
 • харчування та видача листка непрацездатності (за потреби).

**Кожна наступна доба перебування в стаціонарі, яка виходить за межі вищеперелічених умов додатково оплачується в розмірі 1500 грн.

 
Наші спеціалісти
Ткачук
Олег Любомирович
доктор медичних наук, професор, хірург вищої кваліфікаційної категорії
стаж роботи - 30 років
Детальніше
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 10 років
Детальніше
Корпус 2.
Хірургія та стаціонар. Урологія

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний