Жовчнокам’яна хвороба - виникає як наслідок утворення каменів у жовчному міхурі. Однозначно не з’ясовано, чому виникає дане захворювання, а також не існує методів профілактики, хоч збільшується ймовірність виникнення каменів у жовчному при ожирінні, малорухомому способі життя, неправильному харчуванні. Лікування жовчнокам’яної хвороби можливе тільки оперативним методом - видаляється жовчний міхур, ефективного консервативного лікування не існує. Видалення жовчного міхура не призводить до погіршення травлення у більшості людей.
Симптоми захворювання:
Всі ці симптоми більше проявляються після вживання жирної та гострої їжі, смаженого м’яса, консервації, копченостей. Камені у жовчному міхурі небезпечні тим, що блокуючи загальну жовчну протоку можуть викликати жовтяницю, є ризик пошкодження печінки.
Хвороба не з’являється раптово, а розвивається поступово. Виявити камені у жовчному міхурі можна при ультразвуковому обстеженні органів черевної порожнини. Також і рентгенологічні дослідження можуть бути використані для діагностики захворювання жовчного міхура.
Виявлені камені вже самі по собі не зникнуть, хвороба буде прогресувати, тому рекомендуємо звернутись на консультацію до хірурга.
Лапароскопічна холецистектомія - сучасний малоінвазивний вид операції з видалення жовчного міхура. Втручання потребує роботи досвідченого хірурга та всієї операційної команди, відповідного обладнання. Все це ми забезпечуємо в нашому медичному центрі.
Переваги лапароскопічного видалення жовчного міхура:
Підготовка до операції включає в себе ряд стандартних аналізів та обстежень перед операцією. Також необхідно буде очистити тонкий та товстий кишечник, прийняти душ в день операції. Після опівночі перед операцією не можна їсти та пити, крім ліків, якщо такі були призначені оперуючим лікарем.
Операція проводиться під загальною анестезією. Хірург проникає в живіт біля пупка, використовуючи спеціальну канюлю (троакар). Лапароскоп (тонкий телескоп) приєднується до спеціальної камери і вводиться в черевну порожнину, що дає можливість хірургу бачити збільшені внутрішні органи на моніторі. Встановлення інших троакарів дозволяє хірургові делікатно відокремити жовчний міхур від спайок і потім видалити його через один з отворів.
Після операції людина перебуває у нас в клініці під медичним наглядом протягом 1 доби, термін може бути продовжено ще на одну добу за рішенням лікаря. На період 7 днів після втручання буде рекомендовано обмежити фізичні навантаження, хоч здійснювати легкі короткі піші прогулянки не заборонено. Шви після лапароскопічної холецистектомії знімають на 7-8 добу після операції. На 1 місяць необхідно буде обмежити піднімання тяжкого до 3-4 кілограмів, не робити вправи, що навантажують прес. Також на цей період рекомендована буде дієта. При дотриманні всіх рекомендацій, через 1 місяць після операції вже жодних обмежень немає.
Операція з видалення жовчного міхура відноситься до найбільш часто виконуваних оперативних втручань. Якщо виникла жовчнокам’яна хвороба, то саме ця операція поверне якість життя. Записуйтесь на консультацію до хірурга за контактами корпусу №2: Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23, +38 (095) 00 38 452 або через форму запису на сайті.
Послуга | Ціна |
---|---|
Лапароскопічна холецистектомія | 13000 грн. |
Лапароскопічна холецистектомія з дренуванням | 16000 грн. |
*У вартість операції включено:
**Кожна наступна доба перебування в стаціонарі, яка виходить за межі вищеперелічених умов додатково оплачується в розмірі 1500 грн. |
Щиро дякуємо Вам! Бажаємо здоров'я!
Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23
Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452
Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний