Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Лапароскопія

Лапароскопічні операції — малоінвазивні хірургічні втручання через декілька проколів в черевній порожнині. Лапароскопія може також проводитись з метою діагностики, в тому числі у нас в центрі в Івано-Франківську. Розміри проколів невеликі, не перевищують 0.5-1.5 см., що забезпечує при загоєнні відсутність косметичних дефектів у вигляді шрамів та рубців.

Переваги лапароскопії:

  • Швидке загоєння та відновлення — значно скорочується час перебування в стаціонарі та подальшої реабілітація;
  • Збереження естетичності — через відсутність розрізів, а значить відсутні післяопераційні шрами;
  • Мінімальні больові відчуття — після втручання порівняно з відкритою операцією;
  • Низький ризик післяопераційних ускладнень;
  • Широкий перелік втручань — в сучасній хірургії можна виконати лапароскопічно, а значить з мінімальним відривом від щоденного життя людини та швидким поверненням до звичного ритму.

ВИДИ ЛАПАРОСКОПІЧНИХ ВТРУЧАНЬ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

В нашій хірургії (корпус №2, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23) хірурги виконують широкий перелік операцій за допомогою лапароскопа. Наша мета — надати якісні послуги максимально застосовуючи  можливості малоінвазивної хірургії. Ми виконуємо:

Кожен з команди наших хірургів володіє досвідом для проведення лапароскопічних операцій. Більшість таких втручань планові. Записатись на попередню консультацію до хірурга можна за контактами корпусу №2. Також можливе проведення ургентних операцій, як у випадку видалення апендиксу. 

Ми забезпечуємо всім необхідним на час перебування у нас в закладі і створюємо максимально комфортні умови. Будемо раді Вам допомогти!

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Коли роблять лапароскопію?

Лапароскопія є методом хірургічного лікування (планового або екстренного) і застосовується коли є найбільш доцільним хірургічним втручанням. Також за показами можлива діагностична лапароскопія.

Що таке діагностична лапароскопія?

Це хірургічний метод огляду органів черевної порожнини або органів малого тазу. Застосовується для діагностики причин патологій, якщо такі не вдалось встановити неінвазивними методами. Таким чином діагностична лапароскопія дозволяє лікарям точно діагностувати стан органів та призначити необхідне лікування.

Коли можна ходити після лапароскопії?

Через декілька годин після виходу з наркозу можна сідати, вставати та ходити. У нас в стаціонарі всі пацієнти перебувають під сестринським та лікарським наглядом і такі дії пацієнта обов'язково із супроводом для контролю стану.

Коли можна відновити заняття спортом після лапароскопії?

На 4-6 тижнів необхідно виключити сильні фізичні навантаження і заняття спортом, особливо не можна навантажувати м'язи пресу. Після вказаного періоду і вчасних контрольних оглядів у лікаря, якщо все добре загоюється, то можна поступово додавати фізичні навантаження.

Наші спеціалісти
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог Долик Павло Степанович
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 21 рік
Детальніше
акушер-гінеколог Довганюк Ольга Михайлівна
Довганюк
Ольга Михайлівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 23 роки
Детальніше
Гінеколог, лікар УЗД, фахівець з естетичної гінекології Дибяк Надія Петрівна
Дибяк
Надія Петрівна
Гінеколог, лікар УЗД, фахівець з естетичної гінекології
стаж роботи - 9 років
Детальніше
к.мед.н., Акушер-гінеколог Купчак Ірина Маноліївна
Купчак
Ірина Маноліївна
к.мед.н., Акушер-гінеколог
стаж роботи - 16 років
Детальніше
акушер-гінеколог, хірург Яців Володимир Анатолійович
Яців
Володимир Анатолійович
акушер-гінеколог, хірург
стаж роботи - 29 років
Детальніше
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
хірург, флеболог Григорчук Микола Миколайович
Григорчук
Микола Миколайович
хірург, флеболог
стаж роботи - 12 років
Детальніше
Відгуки
Ярослав Зваричук (23.05.2023)
Дуже задоволений якісно і професійно проведеною лапароскопічною операцією у вашій клініці. Приємні враження від комфорту, відношення всього персоналу, чистоти . Особлива подяка лікарю-хірургу ТКАЧУК-ГРИГОРЧУК Олесі Олегівні за її талант, професійність , доброту, чуйність і милосердя. Щиро рекомендую!!!
Мед-Атлант

Ярославе, щиро дякуємо за відзнаку роботи лікаря і всього колективу! Швидкого відновлення та здоров'я!

Людмила (22.03.2023)
Хочу щиро подякувати лікарю Купчак І.М. , хірургу Долику П.С., анестезіологу Грицишин Л.В. та всьому медичному персоналу клініки "Мед-Атлант" за складну успішно проведену операцію. Дякую за Ваш професіоналізм, чуйне ставлення, цілодобову підтримку та турботу. Бажаю Вам успіхів у нелегкій та дуже відповідальній праці, здоров'я, Божого благословення та мирного неба!!!
Мед-Атлант

Людмило, дякуємо за відзнаку праці лікарів! Щиро бажаємо Вам здоров'я та довгих років життя!

Соболєва Марина (04.02.2023)
Дякую Долику П.С, операція пройшла гарно, відновлення швидке, шрамів немає, як і ендометріозу і міом. Анастезіологу велика дяка! Задоволена клінікою!
Мед-Атлант

Марино, щиро дякуємо за відгук! Будьте здорові і щасливі!)

Марія Романюк (05.12.2022)
Щира подяка та низький уклін Ожгевич І .М. та Долику П.С. за успішно проведену операцію. Ви, немов чарівники,творите дива- повертаєте людям здоров'я! Успіхів, наснаги та вдячних пацієнтів!
Мед-Атлант

Маріє, бажаємо міцного здоров'я! Бережіть себе! Дякуємо, за Ваші добрі слова і відгук!

Ганна (01.09.2022)
Усім доброго дня,30 серпня у клініці зробила операцію по видаленню кисти.Схиляю голову і щиро дякую Долику Степану Степановичу,анестезіологу Грицишин Любові Василівні,та усьому персоналу за людяність,підтримку та професіоналізм. Нехай Господь Благословить вас і допомагає творити чудо.Ви- неймовірні❤
Мед-Атлант

Ганно, дякуємо від серця за відгук, раді служити для Вашого здоров'я!

Ольга (28.04.2022)
Мені порадили звернутися до лікувально-діагностичного центру "Мед-Атлант" для обстеження. Я була дуже здивована , починаючи від привітності медпрацівників до найновішого сучасного обладнання. Тут дуже чуйний, привітний та ввічливий медперсонал та Професіонали-Лікарі з великої літери. Дуже боялася вперше в житті робити колоноскопію та гастроскопію, але тут це все зробили абсолютно безболісно під медикаментозним сном. Дякую лікарю ендоскопісту Диб'як Сергію Віталійовичу, анастезіологу Гореліну Владиславу, медсестричці Зубицькій Оксані Миколаївні за те, що налаштовували мене на позитив і я вийшла з кабінету з посмішкою. Уже не боюся цієї процедури і всім раджу проходити тільки тут. Після обстеження мені зробили лапароскопічну операцію, яка також пройшла без страху, успішно, без ускладнень, завдяки найкращому лікарю в області Долику Павлу Степановичу ,чудовому анестезіологу Любові та дуже хорошому лікарю- гінекологу Диб'як Надії Петрівні. Безмежно вдячна Вам усім за професіоналізм, увагу, турботу! Нехай Бог дає Вам міцне здоров'я та довгий і щасливий вік!
Мед-Атлант

Ольго, від душі радіємо, що допомогли і створили комфортні умови, дякуємо за відгук! Божої ласки Вам!

Леся (17.03.2022)
СЛАВА УКРАЇНІ!!! Хочу висловити велику подяку та шану всьому колективу клініки ,,Мед-Атлант". 11 лютого 2022 року в цій клініці мені була проведена лапараскопічна операція,яка пройшла вдало та успішно. Коли заходиш в ,, Мед-Атлант", зразу відчувається турбота,ласка,тепле відношення всього колективу. Велика подяка прекрасному лікарю-хірургу Долику Павлу Степановичу за його професіоналізм, чуйність,турботу.З впевненістю можу сказати,що це-ЛІКАР від БОГА. Також велика подяка лікарю-анастазіологу Грицишин Любові Василівні за уважність,професійне та чуйне ставлення. Також висловлюю слова вдячності лікарю-гінекологу Диб'як Надії Петрівні та всьому медперсоналу за догляд та турботу після операції. Ви робите велику справу!!! Нехай Господь благословляє кожного працівника цього пречудового закладу.
Мед-Атлант

Героям слава! Леся, від серця дякуємо за такий чуйний відгук, раді служити! Вам бажаємо здоров'я!

Єлізавета (04.11.2021)
Дуже дякую Ткачук Олесі Олегівні за проведену операцію кіста наднирника, це лікарь ,якому можно довіряти своє здоров,я Дякую медсестрам ,Любовь Василівні-анастезеологу. Взагалі там все на високому професійному рівні.Рекомендую!!!!
Мед-Атлант

Єлизавета, дуже приємно всій команді, дякуємо. Вам бажаємо енергії і здоров'я!

Tetyana (28.05.2021)
Щиро вдячна Григорчуку Миколі Миколайовичу за професіоналізм у своїй справі, Грицишин Л. В. та персоналу мед атлану) Ви на вищому рівні)))
Мед-Атлант

Тетяна, дуже приємно, що Ви поділились відгуком про нас. Дякуємо! Здоров'я Вам на вищому рівні!)

Мар'яна (03.03.2021)
Впродовж тривалого часу є пацієнткою вашої клініки!!!Не одну консультацію пройдено, не одну процедуру зроблено за все всім велике дякую❤!!!.. Та я у вашій клініці спробувала вже "важку артилерію" оперативне втручання, а саме лапароскопію... тому цей відгук буде скерований більше на хірургічний корпус!!! Велике людське дякую Ткачук Ніні Дмитрівні лікарю від Бога- за вашу наполегливість, людяність, професійність,строгість(в моєму випадку вона зіграла надважливу роль),знаю вашу шалену завантаженість, про те,посміхайтесь, вам дуже личить посмішка
Мед-Атлант

Мар'яно, дякуємо! Надзвичайно приємно отримувати такий натхненний відгук. Будьте щасливі та здорові!

Розалія (02.02.2021)
Дякую за чудову та професійну роботу Ткачуку Олегу Любомировичу, який прооперував мене. Все пройшло добре, я отримала якісну медичну допомогу! Після операції мене приємно вразили умови закладу та уважне ставлення медичного персоналу. Дякую!
Мед-Атлант

Розалія, щиро дякуємо за відзначення професійності лікаря та всієї команди! 

Мирослава (23.06.2020)
Я рада,що в нашому місті є така приватна клініка, як "Мед - Атлант", європейського рівня з таким хорошим відношенням, починаючи від лікарів і до молодшого медичного персоналу. Місяць назад мене оперували в цій клініці. Тут все на дуже високому рівні , дуже гарне ставлення до пацієнта. Хочу подякувати лікарю- гінекологу Долику Павлу Степановичу, анастезіологу Грицишин Любов Василівні, всім медсестрам, за їхній професіоналізм, підтримку і піклування про хворого. Раджу всім людям бути здоровими, але, як що ви вже захворіли то обов'язково зверніться в "Мед-Атлант", не забувайте, що Ви у себе одні, а тут Ви отримаєте професійну допомогу лікарів і належне ставлення до себе.
Мед-Атлант

Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендацію!

Наталя (15.05.2020)
Хочу подякувати цьому закладу за професіоналізм! Мою маму оперували в Мед Атланті, оперував лікар Ткачук! Дуже хороший хірург, завжди на зв'язку був, якщо після операції і виписки додому виникали питання!, окреме дякую медсестричкам, вони постійно були біля мами, дуже ввічливі та уважні! Моя мама була в надійних руках!
Мед-Атлант

Дякуємо за теплі й щирі слова відгуку. Залишайтеся здоровими) 

Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img