Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Лапаротомія

Лапаротомія - вид хірургічних втручань коли розсікається передня черевна порожнина для доступу до органів. Даний вид операцій виконується у нас в медичному центрі Івано-Франківська тільки коли за показами це буде більш ефективний вид втручання ніж лапароскопія. В будь-якому іншому випадку лікар буде рекомендувати малоінвазивний лапароскопічний метод.

Для проведення операції існує декілька видів розрізів. Вид розрізу обирає хірург виходячи з діагнозу та поставленої задачі. Лапаротомія проводиться під загальним наркозом. 

ЛАПАРОТОМІЮ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВИКОРИСТОВУЄМО:

  • При операціях по гінекології у випадку доброякісних утворень, які неможливо забрати іншим способом;
  • В онкогінекології при видаленні злоякісних пухлин великого розміру;
  • В хірургії гриж, коли це єдиний ефективний метод.

Лапаротомічне хірургічне втручання, як правило, є плановим. І для підготовки буде призначено ряд передопераційних аналізів та обстежень. 

При лапаротомічних операціях людина перебуває довше у нас в клініці і після виписки є тривалий період відновлення: 1-3 місяці. При відсутності ускладнень шви знімаються на 7-10 день після операції. Ефективний план дій на період відновлення буде надано оперуючим лікарем або асистентом. Також після виконання лапаротомічних операцій необхідне спостереження у лікаря за індивідуальним графіком.

Якщо Вам рекомендована відкрита операція, звертайтесь, наші лікарі виконають все в прекрасних умовах  сучасного медичного центру. Також завжди наголошуємо на важливості профілактичних оглядів.

Запис до лікарів гінекологів за контактами корпусу №1. Запис до хірургів по консультаціям щодо операції на грижі та іншим видам втручань - за контактами корпусу №2.

Послуга Ціна
Лапаротомія (ціна визначається лікарем в залежності від складності операції. У вартість операції входить робота операційної бригади, три доби перебування, харчування, медикаментозне, анестезіологічне супроводження операції та післяопераційне ведення ліків по основному захворюванню) від 20000 грн.
Наші спеціалісти
Долик
Павло Степанович
к.м.н., гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 9 років
Детальніше
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 17 років
Детальніше
Довганюк
Ольга Михайлівна
гінеколог
стаж роботи - 20 років
Детальніше
Дибяк
Надія Петрівна
Гінеколог, лікар узд
стаж роботи - 7 років
Детальніше
Купчак
Ірина Маноліївна
к.м.н., Акушер-гінеколог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
Яців
Володимир Анатолійович
акушер-гінеколог, хірург
стаж роботи - 27 років
Детальніше