Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Хірургія гриж

Пластика грижі СОД
Пупкова грижа
Вентральна грижа

Хірургія гриж — це група операцій, які проводяться з метою усунути вроджені та набуті дефекти передньої черевної стінки через які органи черевної порожнини можуть переміщуватися у підшкірний шар. Такі грижі часто трапляються у пацієнтів різного віку та статі. Їх поява часто пов’язується з раптовим схудненням, перенесеними хірургічними операціями або з фізичними перевантаженнями. Має значення і спадкова схильність та вроджена слабкість сполучної тканини. Найбільш типовими місцями для виникнення гриж є пахвинна та пупкова ділянки.

Ознаками грижі живота є випинання, іноді значних розмірів. Особливо небезпечними та потребуючими невідкладної хірургічної допомоги є защемлені грижі, коли вміст грижового випинання затискається у «грижових воротах» і може призвести до некрозу тканин і органів з тяжкими наслідками.

Хірургія гриж черевної порожнини в Івано-Франківську

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЙ НА ГРИЖІ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»

Герніопластика при лікуванні гриж живота — високоефективний хірургічний метод. Мета операції — переміщення внутрішніх органів в черевну порожнину і закриття дефекту передньої черевної стінки (видалення грижі). Для цього часто використовується спеціальна сітка-імплант.

В залежності від виду грижі, її розміру та наявності ускладнень лікар обирає один з методів операції на грижу:

  • Відкрита герніопластика - із зовнішнім розрізом шкіри та інших тканин. Показана при більшості видів гриж.
  • Лапароскопічна герніопластика – відносно новий метод, який виконується через проколи черевної стінки, куди вводяться лапароскоп та троакари з інструментами. Даний вид операцій розроблений для різних гриж. Мала травматичність даного методу дозволяє значно скоротити час одужання та реабілітації хворого.

Класичні відкриті методи герніопластики полягали у використанні для закриття грижового дефекту власних тканин. Ці методи іноді супроводжуються рецидивами грижі (5-10%).

Сучасні технології «ненатяжної» герніопластики, завдяки використанню сіток-імплантів, мають низьку частоту рецидивів (1-5%), однак зрідка можуть викликати специфічні ускладнення пов’язані з небажаною реакцією організму на сітку. Тому остаточний вибір методу операції визначає лікар.

Консультація хірурга по видаленню грижі

ЛАПАРОСКОПІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ПРИ ГРИЖІ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Висока кваліфікованість наших хірургів та сучасні можливості в хірургії дозволяють проводити операції при грижах різних локалізацій, як відкритими методами, так і лапароскопічно. Це дозволяє досягти максимально швидкого відновлення для пацієнта, знаходження в стаціонарі всього 1-2 дні. Після виписки може бути потрібним певний реабілітаційний період, щоб швидше повернутися до звичного життя.

ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЙ НА ГРИЖУ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Ми розуміємо цінність вашого часу та важливість планування, тому ціни медцентру «‎Мед-Атлант» представлені нижче на сторінці. Звертаємо увагу, що який саме вид операції буде підходити вам визначає оперуючий лікар.

У вартість входить:

  • робота операційної команди (лікарі, медсестри), 
  • необхідні медикаменти та матеріали, 
  • технічне оснащення, 
  • перебування у стаціонарі протягом 1 доби із медичним супроводом, 
  • дієтичне харчування на час цього перебування. 

У разі необхідності продовжити перебування в стаціонарі кожна доба оплачується додатково.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Чи можна позбутися грижі без операції?

Єдиний метод лікування діагностованої грижі черевної порожнини — хірургічний.

Чи можна жити із грижею живота?

Будь-яка грижа черевної порожнини з часом буде розвиватись і давати ускладнення, так як: больовий синдром, защемлення тканин і їх змертвіння, кишкова непрохідність, інколи розрив грижового мішка. Деякі з цих ускладнень є смертельно небезпечні. Рекомендовано якнайскорше пролікувати грижу, щоб уникнути ускладнень і мати більш легку реабілітацію.

Як дізнатися, чи є у мене грижа?

Будь-яке вип'ячування в області живота, пупка може бути симптомом грижі. Для підтвердження діагнозу в першу чергу необхідне ультразвукове обстеження та консультація хірурга.

Послуга Ціна
Консультація лікаря хірурга (збір анамнезу, повний огляд, постановка діагнозу, рекомендації щодо лікування) 400 грн.
Повторна консультація лікаря-хірурга  250 грн.
Герніопластика відкрита (Шолдайса) від 19000 грн.
Герніопластика відкрита (Ліхтенштейн) від 20000 грн.
Лапароскопічна герніопластика (ТЕР) від 21000 грн.
Лапароскопічна герніопластика (ТАР) від 21000 грн.
Герніопластика відкрита (пупкова грижа) від 15000 грн.
Герніопластика відкрита (вентральна грижа) від 18000 грн.
Відгуки
Василь Васильович (29.09.2022)
Щиро вдячний керівництву клініки Мед-Атлант за високу організацію роботи та європейський рівень обслуговування та лікування пацієнтів (л.л. Віталій Олександрович, Тарас Васильвоич). Лікарям Олесі Олегівні Григорчук та Миколі Миколайовичу Григорчуку, лікарю - анестезіологу Гричишин Любові Василівні, які прооперували мене 16.09.2022 (пахова грижа), - окрема вдячність! Шановні, Ви - професійні та класні медики, уклінне спасибі! Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру та добра, а від пацієнтів тільки подяки!
Мед-Атлант

Василь Васильович, вітаємо! Щиро дякуємо за відгук, нам дуже приємно знати, що були корисні. Бажаємо Вам здоров'я!

Богдан (31.08.2022)
Добрий день! Від імені мого батька , хочемо подякувати клініці МЕД-АТЛАНТ за успішно проведену операцію. А саме лікарям-хірургам: Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук і Миколі Миколайовичу Григорчук та лікарю-анестезіологу Любі Василівні Грицишин , а також всьому медичному персоналу. Оперували тата з приводу грижі (29.08.22). Дай Боже Вам усім здоров'я та наснаги у вашій нелегкій справі. СЛАВА УКРАЇНІ
Мед-Атлант

Богдане, нам приємні Ваші слова і приділений час для цього. Нехай все буде на благо і далі, здоров'я батьку!

Оксана (13.08.2022)
Добрий день.Хочу висловити щиру подяку від себе, і від імені моєї мами.І щиросердечно дякуємо лікарям Мед-Атланд,а особливо хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні,Григорчук Миколі Миколайовичу, Анестезіологу Грицишин Любові Василівні і всьому медичному персоналу.Мою маму оперували (25.07.2022.)Грижа білої лінії живота і все пройшло успішно,завдяки вам,хорошим,професійним,чуйним лікарям .Бажаємо вам щастя, здоров'я,успіхів, процвітання,у вашій нелегкій праці.Нехай вас Бог береже,і мирного нам неба усім!!!
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже приємно, що Ви написали відгук! Здоров'я Ваші мамі і всім щасливих років життя!

Ірина (03.06.2022)
Добрий день!!! Хочемо подякувати Лікарям-Хірургам: Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук і Миколі Миколайовичу Григорчук, Лікарю-Анестезіологу Любі Василівні Грицишин, а також всьому медичному персоналу!!! Оперували маму з приводу грижі (25.05.2022). Ви - Лікарі з великої літери, професіонали своєї справи, привітні, чуйні і просто неймовірні Люди!!! Не вистачить слів, щоб описати вдячність. Ви - супер!!! Добра, позитиву, мирного і спокійного неба, процвітання Вам і Вашій команді💕💙💛
Мед-Атлант

Ірино, спасибі Вам за відгук, такі слова — цінна відзнака для нас! Здоров'я мамі і Вам та нехай візити до лікарів завжди будуть з приємністю)

Олег (20.04.2022)
Доброго дня, хочу подякувати клініці Мед-Атлант, за успішну проведену операцію з приводу защемлення пахової грижі особливо хірургу Ткачук-Григорчук Олесі Олегівні це профісіонал своєї справи, та її команді, теж хочу подякувати медсестрам які завжди на своєму місьці. Ще раз дякую усім за вашу нелегку працю , мирного усім неба.
Мед-Атлант

Олеже, вдячні Вам за довіру і визнання роботи лікаря та медичних сестер. Легкого Вам відновлення та здоров'я!

Вікторія (10.04.2022)
Висловлюю щиру подяку хірургу,Олесі Олегівні та всьому медичному та обслуговуючому персоналу клініки "Мед Атлант"за вдало проведену мені операцію.Ви професіонали своєї справи!Здоров'я Вам та наснаги!
Мед-Атлант

Вікторіє, від серця дякуємо за відзнаку роботи! Раді служити для людей. Вам здоров'я!

Олена (24.03.2022)
Щира подяка всьому колективу клініки за чудову і злагоджену роботу. Ви робите свою роботу дійсно професійно, турбота про пацієнта у вас дійсно на першому місці. Особлива подяка хірургу Олесі Олегівні Ткачук-Григорчук та всій команді хірургів, анестезіологу, які робили операцію моєму чоловіку 21.03.2022р з приводу грижі СОД, а також чуйним і уважним медсестрам, які працюють у вас. Олеся Олегівно, Ви - чудова позитивна людина і висококласний лікар! Дай Боже Вам здоров'я, наснаги і сил у Вашій нелегкій справі. Всьому колективу клініки "Мед-Атлант" - мирного неба і вдячних пацієнтів!!!
Мед-Атлант

Олено, приємно отримати Ваш відгук про нашу роботу. Щиро бажаємо легкого відновлення Вашому чоловіку, здоров'я та миру!

Сергій (28.12.2021)
Хочу висловити щиру подяку медичним фахівцям Мед-Атланта за їх професіоналізм.16.12. у мене була операція з приводу діафрагмальної грижі. Особливо хочу подякувати хірургові Олесі Олегівні Григорук. Низький Вам уклін за ваші вмілі руки, добре серце, за вміння заспокоїти пацієнта.
Мед-Атлант

Сергію, раді допомагати і щиро дякуємо за відгук! Здоров'я Вам і радісних свят!

Оксана (26.11.2021)
Від усієї сім'ї хочу подякувати Ткачук Олесі Олегівні, яка успішно провела операцію на післяопераційну грижу для моєї бабусі Галини. Пані Олеся не тільки якісно провела операцію, а й була дуже турботливою, ввічливою та уважною. Також потрібно було залишитися в палаті три дні, рідним вхід був заборонений ( червона зона), то бабуся дуже вражена ввічливістю медсестер, чудовими умовами та уважністю. Словом, робота медсестер та лікарів на найвищому рівню. Єдиний момент: деякі адміністратори під час розмови по телефону були трохи грубими та байдужими, було важко спілкуватися.
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо за відгук, нам дуже приємно і раді допомогти. Зауваження теж приймаємо до уваги для роботи. Гарного дня!

Галина (15.11.2021)
Хочу подякувати лікарям Ткачук Олесі Олегівні і Миколі Миколайовичу, анастазіологу Любов Василівні, за проведену операцію пупкової грижі, медсестрам за хороше ставлення. Обслуговуваня на високому рівні.Це лікарі яким можна довірити своє здоровя.Рекомендую.!!!
Мед-Атлант

Галино, дякуємо Вам за відгук! Раді бути корисними. Вам здоров'я!

Наталія Дмитрівна (09.09.2021)
Звернулася з приводу черевної грижі великих розмірів . Отримала висококваліфіковану допомогу . Швидко пішла на поправку . Дуже задоволена . Велике дякую усьому медичному персоналу за увагу , доброту і професіоналізм . Особлива подяка Ткачук-Григорчук Олесі Олегівній , Григорчук Миколі Миколайовичу , анастазіологу Любав Василівній за високу майстерність і допомогу . Ви найкращі !!! Рекомендую всім.
Мед-Атлант

Наталія Дмитрівна, дякуємо дуже за відзначення професійності команди. Бережіть себе, здоров'я Вам!

Юрій (05.04.2021)
26,27.03.21р. проходив лікування в ,,Мед-Атланті''. Дуже приємні враження, як від самої обстановки так і від відношення мед.персоналу. Велику подяку хочу висловити хірургу Григорчуку Миколі Миколайовичу, за його безвідмовне ставлення до пацієнта, підтримку та якісне лікування. Також дякую анестезіологу Любові Василівні, за її уважність та ніжну терпеливість. Дякую,також медсестрам Ірині та Марійці, які своєчасно надавали всі необхідні послуги, щодо підтримання належного стану здоров'я пацієнта. Дякую, за смачну їжу, яку готують та чистоту в палаті.
Мед-Атлант

Юрію, раді забезпечити Ваші очікування на якісну допомогу, як і має бути! Дякуємо за відгук і відзначення атмосфери, умов та професійності всіх причетних!

Юрій Петрович (21.10.2020)
Щиро дякую хірургу Ткачуку Олегу Любомировичу за якісно і професійно проведену операцію з герніопластики при вправимій пахвинній грижі, анестезіологу Грицишин Л., медсестрам та обслуговуючому персоналу за їх професіоналізм, турботу, увагу, повагу та готовність допомогти , за щире і чуйне ставлення до пацієнтів. Здоров'я і успіхів у Вашій такій необхідній і надзвичайно складній справі. Результатами задоволений. Рекомендую!!!
Мед-Атлант

Раді були допомогти! Будьте здорові!

Зоряна (15.07.2020)
Від щирого серця дякуємо всім медичним працівникам лікувально- діагностичного центру " Мед- Атлант", а саме прекрасним лікарям, медичним сестрам та іншому медичному персоналу- за велику роботу та турботу, високий професіоналізм, чуйне ставлення до здоров'я, за теплоту та увагу, за добре слово , яке лікує краще будь - яких ліків. Особлива подяка хірургу Ткачуку Олегу Любомировичу за золоті руки та відданість своїй справі. З вдячністю пацієнтка Бойко М.Д.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились і за добрі слова! Будьте здорові!

Наші спеціалісти
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 12 років
Детальніше
 анестезіолог Грицишин Любов Василівна
Грицишин
Любов Василівна
анестезіолог
стаж роботи - 13 років
Детальніше
хірург, флеболог Григорчук Микола Миколайович
Григорчук
Микола Миколайович
хірург, флеболог
стаж роботи - 12 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img