Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Хірургія гриж

Пластика грижі СОД
Пупкова грижа

Хірургія гриж - це група операцій, які проводяться з метою усунути вроджені та набуті дефекти передньої черевної стінки через які органи черевної порожнини можуть переміщуватися у підшкірний шар. Такі грижі часто трапляються у пацієнтів різного віку та статі. Їх поява часто пов’язується з раптовим схудненням, перенесеними хірургічними операціями або з фізичними перевантаженнями. Має значення і спадкова схильність та вроджена слабкість сполучної тканини. Найбільш типовими місцями для виникнення гриж є пахвинна та пупкова ділянки.

Ознаками грижі живота є випинання, іноді значних розмірів. Особливо небезпечними та потребуючими невідкладної хірургічної допомоги є защемлені грижі, коли вміст грижового випинання затискається у «грижових воротах» і може призвести до некрозу тканин і органів з тяжкими наслідками.

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЙ НА ГРИЖІ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»

Герніопластика при лікуванні гриж живота - високоефективний хірургічний метод. Мета операції - переміщення внутрішніх органів в черевну порожнину і закриття дефекту передньої черевної стінки. Для цього часто використовується спеціальна сітка-імплант.

В залежності від виду грижі, її розміру та наявності ускладнень лікар обирає один з методів операції:

 • Відкрита герніопластика - із зовнішнім розрізом шкіри та інших тканин. Показана при більшості видів гриж.
 • Лапароскопічна герніопластика – відносно новий метод, який виконується через проколи черевної стінки, куди вводяться лапароскоп та троакари з інструментами. Даний вид операцій розроблений для різних гриж. Мала травматичність даного методу дозволяє значно скоротити час одужання та реабілітації хворого.

Класичні відкриті методи герніопластики полягали у використанні для закриття грижового дефекту власних тканин. Ці методи іноді супроводжуються рецидивами грижі (5-10%).

Сучасні технології «ненатяжної» герніопластики, завдяки використанню сіток-імплантів, мають низьку частоту рецидивів (1-5%), однак зрідка можуть викликати специфічні ускладнення пов’язані з небажаною реакцією організму на сітку. Тому остаточний вибір методу операції визначає лікар.

ЛАПАРОСКОПІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ПРИ ГРИЖІ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Висока кваліфікованість наших хірургів та сучасні можливості в хірургії дозволяють проводити операції при грижах різних локалізацій, як відкритими методами, так і лапароскопічно. Це дозволяє досягти максимально швидкого відновлення для пацієнта, знаходження в стаціонарі всього 1-2 дні. Після виписки може бути потрібним певний реабілітаційний період, щоб швидше повернутися до звичного життя.

ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЙ НА ГРИЖУ В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Ми розуміємо цінність вашого часу та важливість планування, тому ціни медцентру «‎Мед-Атлант» представлені нижче на сторінці. Звертаємо увагу, що який саме вид операції буде підходити вам визначає оперуючий лікар.

У вартість входить:

 • робота операційної команди (лікарі, медсестри), 
 • необхідні медикаменти та матеріали, 
 • технічне оснащення, 
 • перебування у стаціонарі протягом 1 доби із медичним супроводом, 
 • дієтичне харчування на час цього перебування. 

У разі необхідності продовжити перебування в стаціонарі кожна доба оплачується додатково.

Послуга Ціна
Консультація хірурга (збір анамнезу, повний огляд, постановка діагнозу, рекомендації щодо лікування) 300 грн.
Герніопластика відкрита (Шолдайса) 19000 грн.
Герніопластика відкрита (Ліхтенштейн) 20000 грн.
Лапароскопічна герніопластика (ТЕР) 21000 грн.
Лапароскопічна герніопластика (ТАР) 21000 грн.
Герніопластика відкрита (пупкова грижа) 11000 грн.
Герніопластика відкрита (вентральна грижа) 14000 грн.
Пластика грижі стравохідного отвору діафрагми (СОД) 20000-25000 грн.

У вартість операції включено:

 • лапаротомічним методом 3 доби перебування;
 • лапароскопічним методом 1 доба перебування;
 • медикаментозне, хірургічне, анестезіологічне забезпечення під час операції;
 • медикаментозне забезпечення, цілодобовий сестринський та лікарський нагляд під час перебування в стаціонарі;
 • харчування та видача листка непрацездатності (за потреби).

**Кожна наступна доба перебування в стаціонарі, яка виходить за межі вищеперелічених умов додатково оплачується в розмірі 1500 грн.

 
Відгуки
Наталія Дмитрівна (09.09.2021)
Звернулася з приводу черевної грижі великих розмірів . Отримала висококваліфіковану допомогу . Швидко пішла на поправку . Дуже задоволена . Велике дякую усьому медичному персоналу за увагу , доброту і професіоналізм . Особлива подяка Ткачук-Григорчук Олесі Олегівній , Григорчук Миколі Миколайовичу , анастазіологу Любав Василівній за високу майстерність і допомогу . Ви найкращі !!! Рекомендую всім.
Мед-Атлант

Наталія Дмитрівна, дякуємо дуже за відзначення професійності команди. Бережіть себе, здоров'я Вам!

Юрій (05.04.2021)
26,27.03.21р. проходив лікування в ,,Мед-Атланті''. Дуже приємні враження, як від самої обстановки так і від відношення мед.персоналу. Велику подяку хочу висловити хірургу Григорчуку Миколі Миколайовичу, за його безвідмовне ставлення до пацієнта, підтримку та якісне лікування. Також дякую анестезіологу Любові Василівні, за її уважність та ніжну терпеливість. Дякую,також медсестрам Ірині та Марійці, які своєчасно надавали всі необхідні послуги, щодо підтримання належного стану здоров'я пацієнта. Дякую, за смачну їжу, яку готують та чистоту в палаті.
Мед-Атлант

Юрію, раді забезпечити Ваші очікування на якісну допомогу, як і має бути! Дякуємо за відгук і відзначення атмосфери, умов та професійності всіх причетних!

Юрій Петрович (21.10.2020)
Щиро дякую хірургу Ткачуку Олегу Любомировичу за якісно і професійно проведену операцію з герніопластики при вправимій пахвинній грижі, анестезіологу Грицишин Л., медсестрам та обслуговуючому персоналу за їх професіоналізм, турботу, увагу, повагу та готовність допомогти , за щире і чуйне ставлення до пацієнтів. Здоров'я і успіхів у Вашій такій необхідній і надзвичайно складній справі. Результатами задоволений. Рекомендую!!!
Мед-Атлант

Раді були допомогти! Будьте здорові!

Зоряна (15.07.2020)
Від щирого серця дякуємо всім медичним працівникам лікувально- діагностичного центру " Мед- Атлант", а саме прекрасним лікарям, медичним сестрам та іншому медичному персоналу- за велику роботу та турботу, високий професіоналізм, чуйне ставлення до здоров'я, за теплоту та увагу, за добре слово , яке лікує краще будь - яких ліків. Особлива подяка хірургу Ткачуку Олегу Любомировичу за золоті руки та відданість своїй справі. З вдячністю пацієнтка Бойко М.Д.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились і за добрі слова! Будьте здорові!

Наші спеціалісти
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 11 років
Детальніше
 анестезіолог Грицишин Любов Василівна
Грицишин
Любов Василівна
анестезіолог
стаж роботи - 12 років
Детальніше
хірург, флеболог Григорчук Микола Миколайович
Григорчук
Микола Миколайович
хірург, флеболог
стаж роботи - 11 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img