Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Лікування гідроцеле

Гідроцеле (інша назва «водянка яєчок») - це патологічний процес накопичення рідини між оболонками яєчка і подальшим збільшенням обсягу порожнини мошонки. Може бути вродженим захворюванням або набутим. На базі ЛДЦ «Мед-Атлант» здійснюємо лікування водянки яєчка у дорослих чоловіків. У них гідроцеле виникає у випадку:

  • Травми;
  • При запалення в області яєчку та придатку;
  • На фоні інфекційних хвороб, що передаються статевим шляхом;
  • Як наслідок операцій в паховій ділянці;
  • Після хіміо- та променевої терапії.

У дорослих чоловіків хвороба найчастіше розвивається у віці 20-40 років. Гідроцеле при наявності невеликої кількості рідини ніяк не впливає на життя, але при подальшому розвитку позначається на фізичній активності, може мати небажані наслідки для репродуктивної системи. В окремих випадках може бути розвиток абсцесу в мошонці.

Симптоми гідроцеле:

  • Збільшення розміру мошонки (при тому протягом дня розмір набряку може змінюватись);
  • Тупий біль в паховій ділянці.

Для діагностики гідроцеле необхідний огляд уролога, для уточнення можливе направлення лікарем на ультразвукове обстеження.

ЛІКУВАННЯ ГІДРОЦЕЛЕ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Єдиний метод лікування гідроцеле у дорослих - це операція (крім симптоматичної гострої форми). Ціль хірургічного втручання - розкрити порожнину з рідиною, забрати вміст, ушити оболонку для виключення рецидиву. Операція при гідроцеле є малоінвазивною, виконується під місцевим знеболенням. Загоєння відбувається швидко, реабілітаційний період короткий. В перший місяць після операції заборонені відвідування лазні, бані, інтенсивні фізичні навантаження, заняття спортом.

Звертаючись до уролога нашого центру ви можете бути впевнені у високій кваліфікації лікаря, сучасним оснащенням центру для проведення оперативних втручань, конфіденційності.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Що буде якщо не робити операцію з видалення водянки яєчка?

Хвороба може розвиватись, рідина буде тиснути на тканини та судини яєчка, таким чином порушується кровопостачання, що матиме наслідки на репродуктивну функцію. Хронічне гідроцеле веде до порушень сперматогенезу і розвитку чоловічого безпліддя. Напружена водянка яєчка викликає порушення кровообігу в яєчку і мошонці з подальшою його атрофією.

Чи можуть бути ускладнення після операції при гідроцеле?

Як і при кожному хірургічному втручанні можуть бути ускладнення, але при правильно проведеній операції у відповідних умовах ризик надзвичайно низький. Ми дбаємо про дотримання всіх вимог проведення оперативних втручань. Більше ви можете уточнити на консультації у лікаря.

Вартість операції з видалення водянки яєчка в ЛДЦ «‎Мед-Атлант»:

У вартість лікування не включені додаткові обстеження (УЗД, спермограма тощо).

Послуга Ціна

Оперативне лікування гідроцеле з місцевим знеболенням

від 7200 грн.
Відгуки
валентин (22.03.2023)
Дякую лікарю-урологу Гімону Руслану Ярославовичу та операційній бригаді за успішно проведену операцію з приводу водянки. Все пройшло чудово, без ускладнень, без болю. Колектив на вищому рівні, дякую керівництву Мед-Атланту.
Мед-Атлант

Валентине, дякуємо за довіру та раді знати Ваші враження. Нехай все буде на благо Вам!

Сергій (15.03.2021)
Дуже дякую Гімон Руслану Ярославовичу, анастезіологу Любі Василівні а також персоналу клініки МЕД-АТЛАНТ за чудово проведену операцію на гідроцеле Ви знавці своєї справи
Мед-Атлант

Сергію, щиро дякуємо за теплі слова про лікарів та вибір нашої клініки! Раді допомогти!

Наші спеціалісти
уролог, андролог, сексолог Гімон Руслан Ярославович
Гімон
Руслан Ярославович
уролог, андролог, сексолог
стаж роботи - 23 роки
Детальніше

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img