Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Лікування гідроцеле

Гідроцеле (інша назва «водянка яєчок») - це патологічний процес накопичення рідини між оболонками яєчка і подальшим збільшенням обсягу порожнини мошонки. Може бути вродженим захворюванням або набутим. На базі ЛДЦ «Мед-Атлант» здійснюємо лікування водянки яєчка у дорослих чоловіків. У них гідроцеле виникає у випадку:

  • Травми;
  • При запалення в області яєчку та придатку;
  • На фоні інфекційних хвороб, що передаються статевим шляхом;
  • Як наслідок операцій в паховій ділянці;
  • Після хіміо- та променевої терапії.

У дорослих чоловіків хвороба найчастіше розвивається у віці 20-40 років. Гідроцеле при наявності невеликої кількості рідини ніяк не впливає на життя, але при подальшому розвитку позначається на фізичній активності, може мати небажані наслідки для репродуктивної системи. В окремих випадках може бути розвиток абсцесу в мошонці.

Симптоми гідроцеле:

  • Збільшення розміру мошонки (при тому протягом дня розмір набряку може змінюватись);
  • Тупий біль в паховій ділянці.

Для діагностики гідроцеле необхідний огляд уролога, для уточнення можливе направлення лікарем на ультразвукове обстеження.

ЛІКУВАННЯ ГІДРОЦЕЛЕ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Єдиний метод лікування гідроцеле у дорослих - це операція (крім симптоматичної гострої форми). Ціль хірургічного втручання - розкрити порожнину з рідиною, забрати вміст, ушити оболонку для виключення рецидиву. Операція при гідроцеле є малоінвазивною, виконується під місцевим знеболенням. Загоєння відбувається швидко, реабілітаційний період короткий. В перший місяць після операції заборонені відвідування лазні, бані, інтенсивні фізичні навантаження, заняття спортом.

Звертаючись до уролога нашого центру ви можете бути впевнені у високій кваліфікації лікаря, сучасним оснащенням центру для проведення оперативних втручань, конфіденційності.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ ПО ГІДРОЦЕЛЕ

Що буде якщо не робити операцію з видалення водянки яєчка?

Хвороба може розвиватись, рідина буде тиснути на тканини та судини яєчка, таким чином порушується кровопостачання, що матиме наслідки на репродуктивну функцію. Хронічне гідроцеле веде до порушень сперматогенезу і розвитку чоловічого безпліддя. Напружена водянка яєчка викликає порушення кровообігу в яєчку і мошонці з подальшою його атрофією.

Чи можуть бути ускладнення після операції при гідроцеле?

Як і при кожному хірургічному втручанні можуть бути ускладнення, але при правильно проведеній операції у відповідних умовах ризик надзвичайно низький. Ми дбаємо про дотримання всіх вимог проведення оперативних втручань. Більше ви можете уточнити на консультації у лікаря.

Вартість операції з видалення водянки яєчка в ЛДЦ «‎Мед-Атлант»:

У вартість лікування не включені додаткові обстеження (УЗД, спермограма тощо).

Послуга Ціна

Оперативне лікування гідроцеле з місцевим знеболенням

7200 грн.
Відгуки
Сергій (15.03.2021)
Дуже дякую Гімон Руслану Ярославовичу, анастезіологу Любі Василівні а також персоналу клініки МЕД-АТЛАНТ за чудово проведену операцію на гідроцеле Ви знавці своєї справи
Мед-Атлант

Сергію, щиро дякуємо за теплі слова про лікарів та вибір нашої клініки! Раді допомогти!

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img