Умови перебування

Персонал клініки дбайливо ставиться до своїх клієнтів, щоб їхнє перебування було затишним та комфортним палати обладнані сучасними ліжками, телевізором, кімнатою гігієни (душова кабіна, туалет) й всім необхідним, що дає можливість відчути себе захищеним в процесі лікування та одужання!

Завчасно пацієнт до процесу втручання проходить обстеження у лікаря і проходить наступні обстеження:

Загальний аналіз крові; Група і резус фактор; Біохімія крові; Загальний аналіз сечі; Цукор крові; Коагулограму; RW; Аналіз на СНІД; Гепатит В,С; Мазок на флору; Цитологію; Флюрографію; ЕКГ; УЗД органів малого тазу; УЗД черевної порожнини - весь пакет обстежень пацієнт може пройти в нашому лікувально-діагностичному центрі. Після повного обстеження узгоджується час та день проведення.

Після повного обстеження пацієнта (здачі та отримання результатів аналізів), огляду лікарем-гінекологом та анестезіологом, оформляється потрібна документація, планується день та час проведення оперативного втручання.

В день перед оперативним втручанням рекомендується не вживати їжу та напої.

Пацієнт приходить в назначений час, операційна бригада чітко уточнює дії всіх учасників процедури, тобто пацієнта, лікаря, анестезіолога та персоналу, який допомагає під час лапаро- чи гістероскопії. Починається процес оперативного втручання найкращими руками таких фахівців: Долика Павла Степановича, Купчак Ірини Маноліївни, Урсакі Світлани Григорівни, які довготривалий час займаються оперативною гінекологією та неодноразово стажувалися в кращих клініках Європи.

У вартість операції входить перша доба перебування, медикаментозне, анестезіологічне супроводження операції та після операційне введення ліків по основному захворюванню, дієтичне харчування.

Гістерорезектоскопія проводиться під внутрішньовенним наркозом з мінімальною травматизацією здорових тканин. Після операції жінка може залишити клініку через 3-4 години залежно від фізіологічних можливостей організму пацієнта тобто в той самий день.

В нашому медичному центрі використовується найбільш сучасна гістеролапороскопічна стійка німецького виробника KARL STORZ.

 

P.S. Ми приймаємо на операції пацієнток з будь-яких міст України - м.Тернопіль, м.Львів, м.Чернівці та інші.

Все, що Вам необхідно зробити - залишити заявку на сайті нашого медичного центру і Вам передзвонять та проконсультують, або звернутися за телефонами клініки!

Ми подбаємо не тільки про якісне проведення операції, а й про всі організаційні моменти.

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Ми знаходимся за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133
+38 (0342) 75-04-00

пн - 08:00-20:00
вт - 08:00-20:00
ср - 08:00-20:00
чт - 08:00-20:00
пт - 08:00-20:00
сб - 09:00-15:00
нд - Вихідний