Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Видалення апендиксу

Видалення апендиксу лапароскопічним методом - таку можливість в Івано-Франківську забезпечує наш лікувально-діагностичний центр. Це варіант без розрізів, ви на наступний день вдома та можете вести звичне життя. Для інших видів операцій лапароскопія вже відома, а при апендициті ще звучить фантастично, всі знають тільки метод відкритої операції.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ АПЕНДИКСУ ЛАПАРОСКОПІЧНИМ МЕТОДОМ

  • Малоінвазивна операція - хірург робить декілька проколів у черевній порожнині. Через них вводиться спеціальна відеокамера та хірургічні маніпулятори, за допомогою яких і виконується операція;
  • Швидка реабілітація - на відміну від відкритої операції, пацієнта виписують вже на наступний день додому. На короткий період після операції обмежені тільки фізичні навантаження та є ще ряд простих рекомендацій, в усьому іншому звичайний ритм життя;
  • Економія ресурсів - особливо важливо для сильно зайнятих людей. Можливість майже одразу повернутись до своїх справ, до сім’ї, означає уникнення цейтнотів, незручностей, які виникли б при довгому перебуванні в стаціонарі.

СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО ЛІКАРЯ

При перерахованих нижче симптомах обов’язково зверніться до лікаря. Ці симптоми характерні не тільки для апендициту, але в будь-якому разі краще не зволікати.

  • Біль «під ложечкою», навколо пупка, а пізніше у правій половині живота, посилення болю при рухах чи при ходінні;
  • Нудота;
  • Підвищена температура;
  • Відсутність апетиту;
  • Загальне нездужання.

ДІАГНОСТИКА АПЕНДИЦИТУ ТА ОПЕРАЦІЯ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Для діагностики апендициту не існує єдиного методу. Застосовується комплекс аналізів та обстежень на підставі яких лікар діагностує апендицит. Лікар оглядає пацієнта, призначає лабораторні обстеження, ультразвукове дослідження черевної порожнини, а для жінок і УЗД органів малого тазу.

Як правило, діагноз «гострий апендицит» є показанням до термінової операції. При зверненні у чергову лікарню у більшості випадків робиться операція відкритого типу.

У класичній «відкритій» хірургії діагноз «гострий апендицит» не допускав інших варіантів лікувальної тактики. При сумнівах хірург схилявся до операції і це було виправдано, оскільки ризик ускладнень при «пропущеному» апендициті дуже високий.

У сучасній хірургії лапароскопія є остаточним діагностичним методом - можна провести одразу і видалення запаленого апендиксу або ж обмежитись діагностикою та ревізією черевної порожнини для встановлення причини болю.

Операція з видалення апендиксу в ЛДЦ «Мед-Атлант»

ЯК ЗВЕРНУТИСЬ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» НА ЛАПАРОСКОПІЧНУ АПЕНДЕКТОМІЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

При діагнозі «гострий апендицит» пацієнта направляють у лікарню за місцем проживання. Однак кожний має право звернутися самостійно в обраний ним заклад.Тож як потрапити у нашу клініку, де вам буде надано сучасну високотехнологічну допомогу, а час проведений в стаціонарі запам’ятається як комфортний.

Варіантів два:

  • При найменшій підозрі, при симптомах описаних вище, не затягувати, а якомога швидше звернутись на консультацію до хірурга нашого закладу. Ми маємо можливість провести усі необхідні обстеження включаючи діагностичну лапароскопію і при потребі - апендектомію. Застерігаємо від прийому їжі а також будь-яких знеболювальних препаратів до огляду хірурга.
  • При неускладненій формі гострого апендициту діагностованій у іншому закладі ви можете зателефонувати до нас, пояснити ситуацію та при наявності вільної бригади хірургів вам проведуть операцію в найкоротший термін. З собою тоді необхідно мати всі наявні результати аналізів та обстежень.

Вартість видалення апендиксу в ЛДЦ «Мед-Атлант»

Ціна видалення апендиксу лапароскопічним методом в ЛДЦ «Мед-Атлант» включає в себе повністю технічне забезпечення операції, необхідну анестезію та препарати, роботу хірурга та інших учасників операційної команди, перебування в стаціонарі нашої клініки протягом 1 доби. У вартість операції не включена первинна консультація лікаря, обстеження та аналізи. Вартість операції наведена у таблиці нижче на сторінці.

Послуга Ціна
Лапароскопічна апендектомія (простий апендицит, флегмонозний або гангренозний) 11000- 16000 грн
Наші спеціалісти
к.м.н., хірург Ткачук-Григорчук Олеся Олегівна
Ткачук-Григорчук
Олеся Олегівна
к.м.н., хірург
стаж роботи - 11 років
Детальніше

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img