Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Лікування контактної алергії

Контактна алергія являє собою реакцію шкіри і слизових оболонок на речовини, які безпосередньо контактують з нею. На відміну від інших видів алергій розвивається поступово - від початку контакту з гаптеном (речовиною, яка з’єднується з нашими білками і перетворюється у справжній алерген) до реакції на шкірі може пройти декілька днів. За цей час людина може приймати різну їжу і сприймає реакцію на шкірі, як наслідок спожитої їжі. Тому, самостійно встановлюють діагноз «харчова алергія», призначають собі чи дитині дієту, однак це не допомагає, так як причина в іншому. Припинити прояви алергічної реакції можна коли ви знаєте що точно її провокує.

Якщо ви у себе чи своєї дитини помітили реакцію на шкірі, яку трактуєте як алергію, найкраще звернутись до спеціаліста і не займатись самолікуванням. 

В нашій клініці для діагностики контактної алергії ви можете звернутись до Віри Богданівни Сем’янчук - лікарка збере анамнез і при потребі призначить діагностику патч-тестами. 

Патч-тести (аплікаційні тести) - використовуються при дерматитах, кропив’янці, набряку Квінке, стоматитах чи набряку слизових рота для виявлення чи спричинений такий стан контактною алергією.

Принципова відмінність патч-тестів від шкірних проб полягає в тому, що за допомогою патч-систем ми визначаємо реакцію на алергію сповільненого типу. Шкірні проби використовуються для діагностики алергії негайного типу при алергічному риніті чи бронхіальній астмі.

ДІАГНОСТИКА ПАТЧ-ТЕСТАМИ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»

Після консультації лікаря є декілька кроків у діагностиці і отриманні результату:
Крок 1  - встановлення тесту. Для нанесення пластиру знежирюють ділянку шкіри на спині і приклеюють тест. Патчі можуть бути водонепроникні, що забезпечує звичайний комфорт та ритм життя.
Крок 2 - носіння патчів протягом двох днів. В цей період бажано уникати чухання ділянки з пластирями та надмірних фізичних навантажень.
Крок 3 - контрольна оцінка та висновок лікаря на 4-7 день після нанесення патчів, залежно від проявів.

Перелік доступних патч-тестів та їх вартість вказані в розділі Діагностика патч-тестами.

Інформативна діагностика, визначення алергенів, на які реагуєте ви або ваша дитина вже допоможе вилікувати контактну алергію. Володіючи достовірною інформацією ви зможете повністю виключити алергени або суттєво мінімізувати речовини та товари з ними, будете знати що відслідковувати у складниках. 

Запис до Віри Богданівни Сем’янчук за контактами корпусу №1 або через форму запису на сайті.

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img