Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Дієтолог

Ви досі думаєте, що дієта це страждання та голодування? Насправді все по іншому при справжньому професійному підході! З нашим лікарем дієтологом ви вибудовуєте своє здоров’я - оптимізуєте вагу та при цьому повноцінно харчуєтесь. Чому з нами це стає можливим? Ми створили всі умови для успіху:

  • Приймає лікар - так, дієтолог це саме людина з вищою медичною освітою.
  • Комплексність - можливість отримати консультації суміжних спеціалістів в одному медичному центрі.
  • Чесність ціни - оплата консультації та супроводу як є, без маніпуляцій знижками! 

В ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ДІЄТОЛОГА ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Деякі з них очевидні, а інші ще тільки починають бути частиною нашої культури здорового ставлення до свого тіла. Отже, до дієтолога звертаються:

  • Для схуднення або набору ваги, стабілізації ваги
  • Корекції раціону при різних захворюваннях (аутоімунний тиреоїдит, хвороба Бєхтєрєва, ревматоїдний артрит та ряду інших)
  • При інтенсивних заняттях спортом
  • Для профілактики, оптимізації свого раціону харчування!

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ З ЛІКАРЕМ-ДІЄТОЛОГОМ

При будь-якій причині звернення необхідна підготовка для консультації. Як найкраще діяти, щоб ваш візит до дієтолога був для вас найбільш корисним? Досить виконати прості рекомендації:

  • Вести харчовий щоденник протягом 3-5 днів, тобто записувати детально все що вживаєте протягом дня. Це дозволить лікарю швидко ознайомитись з наявним раціоном і зробити попередні висновки.
  • дати аналізи - загальний та біохімічний аналіз крові, аналіз на глюкозу, аналіз на інсулін, індекс HOMA  (співвідношення глюкози та інсуліну).

Вищезгадані аналізи мають бути зроблені у термін не більше 2-3 тижнів до консультації. Також лікар може призначити додаткові аналізи та обстеження у випадку підстав вважати, що проблеми з вагою є наслідком порушень роботи органів чи гормональних порушень. Як правило, в таких випадках можуть бути призначені аналізи на гормони щитоподібної залози, кортизол слини, загальний аналіз сечі, С-пептид, вітамін D, С-реактивний білок.

Зверніть увагу, що в ЛДЦ «Мед-Атлант» ви можете пройти необхідні обстеження та консультації суміжних спеціалістів (ендокринолога, гастроентеролога тощо).

І найголовніше з підготовки - визначіть мету для себе! Чого ви дійсно насправді бажаєте. Розуміючи для чого звернення, ви станете одразу ближче до своєї цілі.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДІЄТОЛОГА ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ - ПРОЦЕС РОБОТИ ТА РЕЗУЛЬТАТ

Яка б не була причина звернення, основною задачею дієтолога є підготувати план дій саме для вас. Враховується не тільки стан організму, а і особисті вподобання в їжі - погодьтесь, це важливо!  Вам має бути смачно і для вас все має бути корисно. Наш лікар дієтолог акцентує на важливості розуміння що і як споживати, а не підрахунку калорій. Саме при такому підході буде легше досягти бажаного результату.

Для відслідковування змін в організмі лікар може призначити за деякий час повторну здачу аналізів. Порівняння результатів та їх правильна інтерпретація дають знання по тому як організм реагує на зміни раціону.

Ми розуміємо, що на шляху до цілі важлива підтримка. Зі своєї сторони ми надаємо можливість супроводу вас дієтологом. Зв’язок з лікарем та вирішення всіх питань по раціону протягом супроводу надає суттєву моральну підтримку. Звичайно, важливою завжди є і підтримка рідних та друзів.
З кваліфікованою консультацією, супроводом та власними діями до цілі бажане може стати реальним. Ви варті того, щоб бути дійсно здоровими!

Послуга Ціна

Консультація лікаря-дієтолога: збір анамнезу, вимірювання % маси води, жиру, м’язів, розбір аналізів, рекомендації щодо харчування,корекція дефіцитів.

600 грн.
Повторна консультація лікаря-дієтолога 300 грн.
Супровід лікаря-дієтолога протягом місяця (комунікація з лікарем онлайн протягом місяця) 500 грн.
Наші спеціалісти
дієтолог Халак Наталія Володимирівна
Халак
Наталія Володимирівна
дієтолог
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img