Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Дієтолог

Лікар-дієтолог — спеціаліст, який діагностує проблеми та складе рекомендації по оптимальному харчуванні саме для Вас, допоможе нормалізувати вагу. Дієта — це не це страждання та голодування. Все по іншому при справжньому професійному підході.

З нашим лікарем дієтологом ви побудуєте свій шлях до оздоровлення. Чому з нами це стає можливим? Ми створили всі умови для успіху:

 1. Приймає лікар — так, дієтолог це спеціаліст з вищою медичною освітою, а у нас ще і зі спеціалізацією по ендокринології.
 2. Комплексність — можливість отримати консультації та діагностику суміжних спеціалістів в одному медичному центрі та поєднати рекомендації.

Дієтолог в Івано-Франківську

В ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ДІЄТОЛОГА ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Деякі з них очевидні, а інші ще тільки починають бути частиною нашої культури здорового ставлення до свого тіла. Отже, до дієтолога звертаються:

 • Для схуднення або набору ваги, стабілізації ваги.
 • При інтенсивних заняттях спортом.
 • Для профілактики, оптимізації свого раціону харчування.

Симптоми та стани, при яких варто комплексно обстежитись, в тому числі у дієтолога:

 • Підтверджені аналізами завищені показники ліпідного обміну (загальний холестерин, ліпопротеїди низької та високої щільності).
 • Підвищений рівень глюкози.
 • Підвищений показник індексу НОМА (співвідношення глюкози та інсуліну).
 • Порушення гормонального фону.
 • Порушення в роботі органів травлення (часті здуття живота, закрепи, діареї).
 • Підвищення артеріального тиску.
 • Втома, відчуття втрати сил (після обстеження у терапевта).
 • Часті переломи.
 • Відчуття болю в суглобах.
 • Після складних хірургічних втручань, тривалого прийому антибіотиків чи інших медикаментів.
 • Під час вагітності, лактації.
 • Діагностовані захворювання, при яких потрібна корекція харчування (аутоімунний тиреоїдит, хвороба Бєхтєрєва, ревматоїдний артрит, гастрит, цукровий діабет, гінекологічні захворювання, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, харчова алергія, емфізема легень тощо).

Консультація дієтолога в Мед-Атлант

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ З ЛІКАРЕМ-ДІЄТОЛОГОМ

При будь-якій причині звернення необхідна підготовка для консультації. Як найкраще діяти, щоб ваш візит до дієтолога був для вас найбільш корисним? Досить виконати прості рекомендації:

 • Вести харчовий щоденник протягом 3-5 днів, тобто записувати детально все що вживаєте протягом дня. Це дозволить лікарю швидко ознайомитись з наявним раціоном і зробити попередні висновки.
 • Здати аналізи - загальний та біохімічний аналіз крові, аналіз на глюкозу, аналіз на інсулін, індекс HOMA  (співвідношення глюкози та інсуліну).

Вищезгадані аналізи мають бути зроблені у термін не більше 2-3 тижнів до консультації. Також лікар може призначити додаткові аналізи та обстеження у випадку підстав вважати, що проблеми з вагою є наслідком порушень роботи органів чи гормональних порушень. Як правило, в таких випадках можуть бути призначені аналізи на гормони щитоподібної залози, кортизол слини, загальний аналіз сечі, С-пептид, гомоцистеїн, феритин, вітамін D3, С-реактивний білок.

Зверніть увагу, що в ЛДЦ «Мед-Атлант» ви можете пройти необхідні обстеження та консультації суміжних спеціалістів (ендокринолога, гастроентеролога тощо).

І найголовніше з підготовки — визначіть мету для себе. Чого ви дійсно насправді бажаєте. Розуміючи для чого звернення, ви станете одразу ближче до своєї цілі.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДІЄТОЛОГА ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ - ПРОЦЕС РОБОТИ ТА РЕЗУЛЬТАТ

Яка б не була причина звернення, основною задачею дієтолога є підготувати план дій саме для вас. Враховується не тільки стан організму, а і особисті вподобання в їжі — погодьтесь, це важливо!  Вам має бути смачно і для вас все має бути корисно. Наш лікар дієтолог акцентує на важливості розуміння що і як споживати, а не підрахунку калорій. Саме при такому підході буде легше досягти бажаного результату.

Для відслідковування змін в організмі лікар може призначити за деякий час повторну здачу аналізів. Порівняння результатів та їх правильна інтерпретація дають знання по тому як організм реагує на зміни раціону.

Ми розуміємо, що на шляху до цілі важлива підтримка. Зі своєї сторони ми надаємо можливість супроводу вас дієтологом. Зв’язок з лікарем та вирішення всіх питань по раціону протягом супроводу надає суттєву моральну підтримку. Звичайно, важливою завжди є і підтримка рідних та друзів.

З кваліфікованою консультацією, супроводом та власними діями бажане стане реальним. Ви варті того, щоб бути дійсно здоровими!

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Коли варто звертатися до дієтолога?

 • Для схуднення або набору ваги, стабілізації ваги.
 • При інтенсивних заняттях спортом.
 • Для профілактики, оптимізації свого раціону харчування.
 • Для корекції харчування при ряді захворювань.

Як виконується обстеження пацієнтів у дієтолога?

 • Збір анамнезу.
 • Ознайомлення з історією хвороби, якщо така є і це причина звернення.
 • Зваження спеціальними вагами для виміру відсотку жиру в організмі, кількості води, м'язових тканин, щільності кісток та їх мінералізації.

Як вибрати лікаря дієтолога?

Професійний дієтолог не радитиме «очищення від шлаків» і не призначатиме суворих дієт, які шкодять здоров'ю. Натомість лікар збере детальний анамнез, ознайомиться з обстеженнями чи призначить додаткові. Всі рекомендації щодо раціону спрямовані не на голодування, а оптимізацію. Медикаментозна терапія також можлива, але не за рахунок відмови від якості і режиму харчування. В людському організмі все пов'язано, саме тому питаннями дієтології має займатись спеціаліст з вищою медичною освітою і відповідною спеціалізацією. 

Послуга Ціна

Консультація лікаря-дієтолога: збір анамнезу, вимірювання % маси води, жиру, м’язів, розбір аналізів, рекомендації щодо харчування,корекція дефіцитів.

600 грн.
Повторна консультація лікаря-дієтолога 300 грн.
Супровід лікаря-дієтолога протягом місяця (комунікація з лікарем онлайн протягом місяця) 500 грн.
Наші спеціалісти
ендокринолог, дієтолог Максакова Ольга Валеріївна
Максакова
Ольга Валеріївна
ендокринолог, дієтолог
стаж роботи - 14 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img