Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Дитячий імунолог

Дитячий імунолог – лікар, який забезпечує діагностику, профілактику та лікування порушень імунної системи, супровід хворих з первинними імунодефіцитами; а також розробляє індивідуальний календар вакцинації для дітей та визначає покази до щеплень у малюків з хронічними захворюваннями.

«Вчасна діагностика первинного імунодефіциту забезпечує високі шанси на повноцінне життя малюка. А корекція зовнішніх впливів на організм дитини може усунути набуті прояви порушень імунітету. Саме вчасна діагностика є вирішальною!» - Віра Богданівна Сем’янчук

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ДИТЯЧОГО ІМУНОЛОГА В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»?

Симптоми, при яких необхіно звернутись до дитячого імунолога нашого центру в Івано-Франківську:

 • Якщо у дитини протягом року спостерігаються часті отити (запалення вуха), синусити (запалення пазух носа) або/і пневмонії;
 • Рецидивуючі грибкові захворювання, стоматити чи масивні герпетичні ураження;
 • Повторні гнійні ураження (глибокі абсцеси) шкіри чи внутрішніх органів;
 • Часте використання антибіотикотерапії (особливо ін’єкційних препаратів) при лікуванні інфекцій - тобто якщо звичайні ГРВІ переважно закінчуються бактеріальними ускладненнями;
 • Перенесені 2 чи більше важких інфекцій протягом життя (менінгіт, енцефаліт, сепсис);
 • Повторні кандидозні стоматити (молочниця) у дітей старших 1 місяця, які погано піддаються лікуванню;
 • Пізнє відпадіння пуповини та погане загоєння пупкової ранки (з нагноєнням);
 • Наявність у родині випадків схожих важких інфекційних захворювань;
 • Важкі алергічні захворювання;
 • Тривалий субфебрилітет (підвищення температури до 38°С);
 • Періодичні лихоманки нез’ясованого походження. 

ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ У ДИТЯЧОГО ІМУНОЛОГА В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ»

Дитячий імунолог медцентру «Мед-Атлант» в Івано-Франківську консультує дітей з первинними та вторинними імунодефіцитами (порушення в роботі імунної системи), рекомендує необхідні дообстеження та корегує лікування.

Первинний імунодефіцит - це завжди вроджений, генетично обумовлений стан при якому імунна система дитини не здатна боротись з інфекціями.

Вторинний імунодефіцит - виникає у разі впливу зовнішніх факторів (переохолодження, інсоляція, недоїдання) та захворювань, що пригнічують імунну систему:  опіки, крововтрата, аспленія (відсутність селезінки), ВІЛ інфекція, прийом деяких препаратів: системних глюкокортикоїдів, хіміотерапії при онкозахворюваннях тощо.

Як бачите, потрібні вагомі причини для того, щоб імунна система дала збій. Це аж ніяк не відноситься до міфічного слабкого імунітету, який необхідно підвищувати.

На прийомі лікар ретельно збирає дані анамнезу дитини - перенесені інфекційні та грибкові захворювання, їх частота та складність перебігу. Призначає обстеження показників імунітету - важливо їх перелік отримати саме у лікаря на консультації! Може бути призначено ультразвукове дослідження.  На підставі зібраної інформації, обстежень та аналізів дитячий лікар-імунолог може припустити наявність первинного імунодефіциту у дитини. В Україні немає достатніх методів діагностики імунодефіцитів, однак при попередньому діагнозі є можливість скерування в закордонні лабораторії для остаточного підтвердження діагнозу.

При вчасно виявленому первинному імунодефіциті у дитини рішенням може бути пересадка кісткового мозку. Як показує міжнародна практика, дитина після такого лікування стає повністю здоровою, оскільки імунна система відновлює свою роботу.

Дітям з імунодефіцитами необхідний щомісячний огляд спеціаліста, а також специфічна терапія, що призначається виключно лікарем-імунологом.

ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ З ІМУНОДЕФІЦИТОМ

Дитячий імунолог розглядає покази та протипокази до проведення вакцинації, складає індивідуальний календар профілактичних щеплень для дітей з хронічними захворюваннями.

Діти з імунодефіцитом вже апріорі менш захищені від різних хвороб і саме вчасна професійна консультація лікаря-імунолога, втілення рекомендацій може захистити їх здоров’я.

Консультує Віра Богданівна Сем’янчук - дитячий імунолог, доцент, к.м.н.

Для запису на консультацію звертайтесь за контактами клініки або через форму запису на сайті.

Послуга Ціна
Консультація дитячого алерголога-імунолога к.м.н., доцента (збір анамнезу, огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) 300 грн
Відгуки
Діана (09.02.2021)
Хочу подякувати Сем'янчук Вірі Богданівні, за хороше підібране лікування при бронхіальній астмі. Ви спеціаліст у своїй діяльності.
Мед-Атлант

Діано, теплі слова лікарю завжди приємні. Дякуємо!

Роксолана (08.02.2021)
Хочемо щиро подякувати Семянчук Вірі Богданівні за її працю. 3 роки наше лікування не обходилося без антибіотика, дитина часто хворіє на бронхіти,дякувати Богу і долі ми познайомилися з Вірою Богданівною,в якої наше лікування проходить без лишніх медикаментів і особливо без антибіотиків. Її лікування завжди допомагає, на даний час довіряю свою дитину тільки їй. Щиро вдячні за допомогу і за професіоналізм.
Мед-Атлант

Роксолана, цінуємо Ваш відгук! Здоров'я Вашій сім'ї!

Юлія (08.02.2021)
Хочу подякувати імунологові-алергологові Сем'янчук В.Б. за лікування мого синочка. У нього атопічний дерматит, завдяки правильному лікуванню Віри Богданівни, а ще й грамотному роз'ясненню мені як мами як доглядати за атопічною шкірою, ми зараз у стійкій ремісії. Віра Богданівна - професіонал свої справи, лікар від Бога і дуже хороша людина. Окрема подяка її семінарам та вебінарам ( про атопічний дерматит в тому числі). Завдяки їм, батькам легше собі дати раду. Ще хочу зауважити, що Віра Богданівна - доказовий лікар, тому наше лікування відбувалося тільки доказовою медициною. Завдяки цьому ми грамотно підібрали емольєнти і не боїмося кортикостероїдних препаратів ( використовуємо виключно за призначенням лікаря).
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо Вам за довіру та відгук. Раді бути корисними!

Наші спеціалісти
Сем'янчук
Віра Богданівна
к.м.н., доцент, педіатр, дитячий алерголог, дитячий імунолог
стаж роботи - 17 років
Детальніше

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний