Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Ендокринолог

Ендокринолог - лікар, що спеціалізується на захворюваннях залоз внутрішньої секреції. В цих залозах виробляються необхідні нашому організму гормони. Будь-яке порушення в роботі, збій веде до появи захворювань.

Лікар ендокринолог в Івано-Франківську діагностує та лікує:

 • Хвороби щитовидної залози (дифузний зоб, вузловий зоб, гіпо та гіперплазія, аутоімунний тиреоїдит);
 • Порушення в роботі паращитовидних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз);
 • Профілактичне лікування при цукровому діабеті;
 • Діагностика та лікування нецукрового діабету;
 • Хвороби надниркових залоз (хвороба Аддісона, діагностика синдрому Кушинга тощо);
 • Проблеми з надмірною вагою тіла.

Основним завданням ендокринолога є нормалізація рівня гормонів. Більшість ендокринних захворювань є хронічними, однак при правильній діагностиці та корекції зберігається якість життя.

СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЬ ДО ЕНДОКРИНОЛОГА

Спостерігаючи за собою будь-який з цих симптомів та ознак, записуйтесь на консультацію та огляд до ендокринолога.

 • Дискомфорт, болі в передній частині горла;
 • Відчуття «стороннього тіла» в горлі;
 • Різке випадіння волосся;
 • Надмірне оволосіння у жінок по чоловічому типу (верхній губі, підборідді, навколо сосків, животі);
 • Прискорене серцебиття;
 • Виражена пітливість;
 • Сухість шкіри, очей, ротової порожнини, відчуття спраги;
 • Млявість, виражена загальна слабкість;
 • Тремор рук і тіла;
 • Парестезія (затерпання кінцівок);
 • Біль в нижніх кінцівках;
 • Порушення зору;
 • Порушення сну та терморегуляції;
 • Надмірна вага тіла або різке схуднення.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЕНДОКРИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

На консультації у ендокринолога ви озвучуєте свої скарги. Лікар проводить пальпацію щитовидної залози, лімфатичних вузлів. Для уточнення діагнозу лікар ендокринолог призначає:

 • Ультразвукову діагностику
 • Аналізи на гормони

Додатково для діагностики можуть застосовувати:

 • Еластографію - для виключення злоякісного процесу при виявленні патологічних утворень в щитовидній залозі;
 • Пункцію щитоподібної залози - метод дослідження вузлів щитовидної залози для ранньої діагностики можливих злоякісних утворень.

Маючи результати обстежень ендокринолог призначить лікування, порекомендує наступну дату для вторинної консультації. Регулярні профілактичні огляди забезпечать необхідну корекцію у лікуванні, а також є важливими для ранньої діагностики.

Для людей, які мають проблеми з вагою (надмірна вага, різке схуднення без змін у раціоні та способі життя) важливо до дієт та фізичних вправ перевіритись у ендокринолога. Часто проблема лежить саме в площині порушень виробітки гормонів. Основою для нормалізації ваги в цьому випадку є необхідне лікування разом з корекцією раціону та рекомендованими фізичним навантаженням.

Для запису до ендокринолога в лікувально-діагностичний центр «Мед-Атлант» в Івано-Франківську звертайтесь за телефонами, через Viber або форму запису. 

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Ендокринолог що лікує?

Основна задача ендокринолога — діагностика та лікування ендокринних залоз людини:

 • щитоподібна та паращитоподібні залози;
 • гіпофіз;
 • гіпоталамус;
 • наднирники;
 • підшлункова залоза;
 • яєчники та сім'яники тощо.

Як відбувається огляд у ендокринолога?

Лікар збирає анамнез. Залежно від скарг проводить візуальний огляд та пальпацію: пальпує щитоподібну залозу, оглядає лікті, може попросити виконати тест Ромберга (закрити очі, витягнути руки). За необхідності скеровує на додаткові обстеження: УЗД, лабораторні аналізи, консультації суміжних спеціалістів.

Коли потрібно йти до ендокринолога?

 • При таких симптомах як: підвищена втомлюваність, в'ялість, складність зосередитись, надмірне оволосіння тіла, випадіння волосся, відчуття постійної спраги, сухості в роті, дискомфорт в області шиї тощо.
 • При змінах за результатами УЗД чи лабораторних аналізів.
 • За направленням інших спеціалістів.

Що перевіряє ендокринолог у вагітних?

Лікар консультує вагітних з наявними ендокринними патологіями або тими, що можуть виникнути під час вагітності (гестаційний цкровий діабет, захворювання щитоподібної залози).

Відгуки
Валентина С. (24.12.2022)
Все на вищому рівні. Чудова клініка і атмосфера. Гарні приміщення і кабінети, бездоганну чистота. Привітний персонал, лікарі-професіонали своєї справи. Якщо можна було би поставити оцінку, то тут десять із десяти. Особливо хочу відзначити: Диб'як Сергія Віталійовича-ендоскопіста, Журавльову Олену Анатоліївну-пульманолога, гастроентеролога, Максакову Ольга Валеріївну-ендокринолога, Петруняк Зоряну Іванівну-ревматолога. Це лікарі з великої літери, які віддають себе заради здоров'я та посмішки пацієнтів. Дякую за Вашу працю!!!
Мед-Атлант

Валентино, від душі дякуємо за відгук, такі слова людей — найвища відзнака! Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Тетяна (02.06.2022)
Дякую дівчатам на ресепшені!!!! Завжди підберуть зручний час для візиту, передзвонять і допоможуть з будь яким питанням) Також сподобався лікар Ендокринолог - Максакова О.В. Професійно консультує, уважно дивиться аналізи і проводить огляд, рекомендаціі допомогають, а також просто приємно спілкуватись. Рекомендую!
Мед-Атлант

Тетяно, щиро вдячні за відгук і про адміністраторів, і про лікаря! Радіємо, що наша робота приносить Вам покращення і гарний настрій)

Іванна (22.04.2022)
Була на прийомі у двох лікарів в клініці Мед-Атлант. Рекомендую гінеколога Наталію Василівну та ендокринолога Ольгу Валеріану. Дуже задоволена професіоналізмом та щирим відношенням до пацієнтів.
Мед-Атлант

Іванно, щиро дякуємо за довіру! Нехай все буде добре у Вас!

Іван (28.03.2022)
Клініка надсучасна. Гарне обслуговування. Був на прийомі в ендокринолога Максакової О.В. Задоволений на всі 100%. Людина на своєму місці. Рекомендую.
Мед-Атлант

Іване, дякуємо за рекомендацію та довіру! Здоров'я Вам!

Юлия (18.03.2022)
Хотелось бы отметить работу, да и в целом подход к работе врача эндокринолога Максаковой Ольги. На любые вопросы всегда были компетентные ответы.Доктор профессионально поставила диагноз,назначила лечение,и очень доступно объяснила.Очень внимательный, высококвалифицированный специалист! Спасибо огромное!
Мед-Атлант

Юлія, дякуємо за високу відзнаку роботи лікаря! Раді виправдати довіру. Хорошого настрою Вам!

Диана (16.03.2022)
Приехав в город, не знали к кому обратится. Начитавшись положительных отзывов о враче эндокринологе Максаковой Ольге, обратилась именно к ней и не прогадала. Очень приятный человек и профессионал своего дела. Всем рекомендую!
Мед-Атлант

Діано, дякуємо за такий приємний відгук, раді бути корисними. Вам бажаємо здоров'я!

Аліна (15.02.2022)
Ендокринолог Максакова О. В. - хороший спеціаліст та чуйна, щира людина. На прийомі все доступно пояснила, призначила тільки необхідні аналізи та лікувальні препарати. Щиро вдячна за консультацію, лікування та хороше відношення до пацієнтів.
Мед-Атлант

Аліна, дякуємо за душевний відгук! Радості і здоров'я Вам!

Катерина (27.01.2022)
Доброго дня ! Хочу написати тільки приємний відгук про кращу клініку Франківська мед-Атлант) робила УЗД також мала консультацію ендокринолога :) я можу не описувати прізвище і ім'я так як зрробила висновок що всі лікарі професіонали своє справи і приємні ! Ціна нормальна адекватна ! Один мінус це те що приймають не тільки по записі а і у живій черзі через те у самій клініці балаган багатоо людей ) особливо я якщо записувалась на 11:20 до лікаря не хочу чикати годину на прийом ВІЗЬМІТЬ ЦЕ ДО УВАГИ !!
Мед-Атлант

Катерино, дякуємо за відгук! Раді високій відзнаці лікарів. 
По організації роботи — будемо старатись вдосконалитись.
Гарного дня Вам!

Світлана (23.11.2021)
Лікар-ендокринолог Максакова Ольга Валерівна - надзвичайно приємна людина, таких важко знайти. Консультацією дуже задоволена. Пояснюаювала все чітко і зрозуміло, нічого зайвого на призначала. Одним словом лікар - професіонал. Дуже рекомендую.
Мед-Атлант

Світлано, дякуємо, що поділились позитивом:) Раді бути корисними для Вас!

Ксенія (16.11.2021)
Маю тільки позитивні враження від Мед-Атланту. Ще з літа 2020 р., коли робила там маленьку операцію, зрозуміла, що це зовсім інший рівень медзакладу. Хочу сказати, що за останній рік всі обстеження, які були мені потрібні проходила лише тут. Лікар-ендокринолог Орел Л., кардіолог Хомут Л., гінеколог Петрина М. - всі ці лікарі не тільки професіонали, але ще й люди, які вміють працювати з пацієнтами, відповідально ставляться до своєї роботи. Окремо дякую лікарю Петрині в якої я стою на обліку по вагітності, для мене це перша вагітність і дуже важливо, щоб мій лікар дбав про мене, все пояснив і сказав як правильно :) Мар'яна Іванівна саме такий лікар. Було б добре, якби Мед-Атлант мав свій пологовий :)
Мед-Атлант

Ксеніє, найбільша наша приємність — такі відгуки. Дякуємо і нехай все у Вас буде добре!

Марія Передрук (05.11.2021)
Я можу писати довго) Вперше я прийшла і Мед Атлант в 2018 (якщо не помиляюся) до Ткачук Ніни Дмитрівни. Це було моє спасіння! Добра, чуйна, спокійна, а саме головне професіонал своєї справи!!!!! В неї тепер лікується і моя мама, тітка, сестри і подруги. Потім пішла на УЗД до п. Дожджанюк ( теж дуже хороший спеціаліст і приємна людина).....у неї на огляді я взнала, що у мене проблеми зі щитовидною залозою. До кого я пішла одразу? Правильно.....до ендокринолога Орел Л.Т теж чудовий лікар і позитивна людина! Коли Ткачук і Орел мене вилікували і я завагітніла то стала на облік до Купчак І.М. і не пожаліла жодного разу. В неї і народила чудового синочка. Зараз йому сім місяців) Під час вагітності ходила на УЗД до Дибяк, яка дуже ретельно все оглядала і навіть перераховувала пальчики на ручках і на ніжках ( просто старша донечка народилася із додатковими пальчиками). Ну як ви зрозуміли з Мед Атлант ми дружимо давно)
Мед-Атлант

Маріє, Ваші слова розчулили, від серця дякуємо! Бажаємо Вам тільки позитиву і міцного здоров'я!

Ірина (16.11.2020)
Неодноразово відвідувала Клініку Мед Атлант ,хочу подякувати лікарю ендокринологу Орел.Л.О А також задоволена своїм результатом завдяки лікарю дерматологу Черепюк Світлані яка є спеціалістом своєї справи та допомагає людям ❤️ Всім задоволена Рекомендую
Мед-Атлант

Дякуємо, що поділились враженнями!smiley

Марія Передрук (24.11.2019)
Клініка дуже хороша. Відвідуємо її третій рік. Ткачук Н. і Орел Л. це мої два чудових лікаря, які мені завжди допоможуть і підтримають. Сем'янчук В. допомогла моїй дитині побороти сильні алергії......та підібрала для нас особистий календар щеплень ( все пройшло супер). Моїй мамі дуже допомогла терапевт Лудчак Наталія. Приватних клінік у місті багато, але ми довіряємо тільки Мед-Атлант.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо, що обрали та залишаєтеся з нами вже вжовший період часу! Нам приємно) Здоров`я Вам та Вашим рідним) 

Послуга Ціна
Консультація ендокринолога 400 грн.
Наші спеціалісти
Ендокринолог Орел Лідія Олександрівна
Орел
Лідія Олександрівна
Ендокринолог
стаж роботи - 18 років
Детальніше
ендокринолог, дієтолог Максакова Ольга Валеріївна
Максакова
Ольга Валеріївна
ендокринолог, дієтолог
стаж роботи - 14 років
Детальніше
Більше по ендокринології:
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img