Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Гастроентеролог

Гастроентеролог – лікар, який діагностує та лікує захворювання шлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунка, печінки, жовчного міхура,підшлункової залози та кишечника).

Гастроентеролог в Івано-Франківську

Нажаль, темп нашого життя не дає нам змогу більше часу приділити харчуванню, проконтролювати, що ми вживаємо і як! Це і стає основною проблемою відчуття:

 • гіркоти в роті;
 • неприємного запаху з рота;
 • відрижки;
 • дискомфорту;
 • частої появи печії після їжі;
 • нудоти;
 • здуття живота;
 • болях у шлунку або в кишечнику;
 • зміни кольору калових виділень;
 • закрепів;
 • діареї;
 • надмірної ваги.

Саме з цих вище перечисленних симптомів і починається наша перша зустріч з лікарем гастроентерологом, який знається у всіх процесах пов’язаних з травленням в організмі людини і допоможе вилікувати всі дискомфортні відчуття, починаючи від стравоходу, шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, жовчевого міхура, підшлункової залози, тонкого і товстого кишечника та дванадцятипалої кишки.

Консультація гастроентеролога в Івано-Франківську

Гастроентеролог в Івано-Франківську — клініка «Мед-Атлант» для професійної допомоги

При зверненні до гастроентеролога в нашому лікувально-діагностичному центрі в Івано-Франківську:

В першу чергу на прийомі лікар розпитає, що вас турбує, дасть оцінку характеру скарг і їх локалізацію. В більшості випадків скарги пацієнтів пов'язані з наявністю больових відчуттів, при цьому правильний опис больового синдрому дозволяє досить точно поставити попередній діагноз. Тому лікар нашого медцентру докладно вияснить у пацієнта локалізацію болю, тривалість, інтенсивність і причини його появи. Потім гастроентеролог, проведе загальний огляд пацієнта, збере анамнез життя та хвороби. В разі виявлення патології - призначить додаткові методи обстеження: ендоскопічні, інструментальні та лабораторні.

Пройшовши діагностику, яка показала наявність захворювання, лікар-гастроентеролог підбере індивідуальну схему лікування з урахуванням стадії захворювання і результатів лабораторних, ендоскопічних і ультразвукових досліджень. Залежно від тяжкості хвороби буде призначена медикаментозна терапія для лікування і підтримуюча терапія для мінімального розвитку ускладнень. Також лікар дасть рекомендації по збалансованому правильному харчуванню і профілактичних заходах.

P.S. Тільки рання діагностика хвороби може зберегти ваш час і кошти на її лікування!

Графік прийому лікарів

Лудчак Наталія Володимирівна: Пн-Пт. з 9:00 по 12:00 (корпус 1)
Журавльова Олена Анатоліївна: Вт, Чт, Пт, Сб (корпус 2)

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Коли потрібно йти до гастроентеролога?

При симптоматиці з боку ШКТ: будь-які неприємні, нетипові відчуття при прийомі їжі та після (біль, відрижка, відчуття нудоти тощо) означають, що варто проконсультуватись у гастроентеролога.

Як проходить прийом у гастроентеролога?

Найперше, лікар збирає анамнез. На підставі зібраних даних призначає інструментальну і/або лабораторну діагностику. За результатами цього гастроентеролог призначає схему лікування та дає рекомендації, а також рекомендує дату контрольного візиту.

Які аналізи здають у гастроентеролога?

Гастроентеролог за показами може призначити: 

Всі обстеження можна пройти в нашому центрі.

Більше по гастроентерології:
Послуга Ціна
Консультація гастроентеролога 400 грн.
Відгуки
Олександра П. (01.01.2023)
Про вашу клініку дізналась з інтернет-джерел. Шукала, де можна пройти колоноскопію. Після відвідання клініки та проведення колоноскопії залишились тільки приємні враження. Тут чудова клініка, чуйний та ввічливий персонал, Лікарі-Професіонали своєї справи. Дуже переживала, бо вперше проходила колоноскопію, але все пройшло безболісно під медикаментозним сном. Щиро вдячна ендоскопісту Диб'яку Сергію Віталійовичу, анестезіологу Гореліну Владиславу та медичній сестрі Зубрицькій Оксані за вашу професійну роботу, чуйність, підтримку. Після процедури була на прийомі у гастроентеролога Журавльової Олени Анатоліївни - надзвичайно привітної, уважної, лікарки, професіонала. Хочу всім цим людям побажати, щоб Ваше слово і Ваша посмішка зцілювала пацієнтів, щоб Бог нагородив Вас відмінним здоров'ям, життєвими силами, позитивним настроєм і бажанням покращувати цей світ.
Мед-Атлант

Олександро, щиро раді допомогти! Дякуємо Вам за звернення, від серця дякуємо за добрі слова про кожного спеціаліста! На благо Вам!

Валентина С. (24.12.2022)
Все на вищому рівні. Чудова клініка і атмосфера. Гарні приміщення і кабінети, бездоганну чистота. Привітний персонал, лікарі-професіонали своєї справи. Якщо можна було би поставити оцінку, то тут десять із десяти. Особливо хочу відзначити: Диб'як Сергія Віталійовича-ендоскопіста, Журавльову Олену Анатоліївну-пульманолога, гастроентеролога, Максакову Ольга Валеріївну-ендокринолога, Петруняк Зоряну Іванівну-ревматолога. Це лікарі з великої літери, які віддають себе заради здоров'я та посмішки пацієнтів. Дякую за Вашу працю!!!
Мед-Атлант

Валентино, від душі дякуємо за відгук, такі слова людей — найвища відзнака! Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Алевтина (24.05.2022)
Була на прийомі у гастроентеролога Лудчак Наталія Володимирівна. Лишилася дуже задоволеною. Професіоналізм на найвищому рівні і дуже гарне і уважне відношення до пацієнта. Дуже дякую!
Мед-Атлант

Алевтино, спасибі за те, що поділились враженнями! Гарного настрою Вам і нехай все буде на благо!

Лариса (28.03.2022)
Щиро дякую лікарці-гастроентерологу Лудчак Наталії Володимирівні за лікування, високий професіоналізм, уважність та чуйне ставлення, надзвичайно приємна людина. Здоров'я, щастя, мирного неба Всім рекомендую клініку Мед Атлант Дуже чудовий персонал
Мед-Атлант

Лариса, нам приємно, дякуємо! Бажаємо бути здоровою і щасливою!

Ліля Корнас (30.03.2021)
Доброго дня. Хочу щиро подякувати дуже хорошому лікареві гастроентерологу і просто чудовій людині Лудчак Наталії Володимирівні за її турботу про пацієнтів. Я просто у великому захваті після візиту до цього лікаря. І ще хочу подякувати лікарю відеогастроскопії Дибяку С.В. за чудову роботу та підтримку під час процедури. Дуже чуйні і щирі лікарі. Побільше б таких лікарів. Щиро дякую!
Мед-Атлант

Ліля, дякуємо за такий позитивний відгук! Такі слова надихають. Раді допомогти для здоров'я!

Наші спеціалісти
Терапевт, гастроентеролог Лудчак Наталя Володимирівна
Лудчак
Наталя Володимирівна
Терапевт, гастроентеролог
стаж роботи - 40 років
Детальніше
пульмонолог, терапевт, гастроентеролог Журавльова Олена Анатоліївна
Журавльова
Олена Анатоліївна
пульмонолог, терапевт, гастроентеролог
стаж роботи - 22 роки
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img