Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Лікування гострокінцевих кондилом

Гострокінцеві кондиломи, народна назва статеві бородавки – це вірусне захворювання, викликане вірусом папіломи людини. Найчастіше передається статевим шляхом.

ВПЛ відноситься до тих вірусів, що швидко розповсюджуються в популяції людей. Найбільша небезпека даного захворювання у тому, що вірус може стати причиною раку. Хоч тільки декілька його типів онкогенні та його легкість розповсюдження є причиною високої ймовірності захворювання.

Зауважимо, що у більшості випадків вірус знешкоджується здоровим організмом протягом 2-х років після зараження. Однак при наявності хронічних захворювань, травм слизової та ін. факторів можуть проявитись кондиломи, як один з результатів зараження.

Види гострокінцевих кондилом

Гострокінцеві генітальні кондиломи можна класифікувати на:

  • Зовнішні  - вони більш легко помітні. Виглядають як м’ясисті вирости маленького розміру тілесного, іноді червоного кольору, що нагадують гребінь півня. Як правило, вони викликані ВПЛ 6 та 11 типів, які практично не є причиною раку. Однак розростання папілом створює естетичний дискомфорт та симптоматично може проявлятись як зуд та печія.
  • Внутрішні - їх може виявити тільки лікар-гінеколог. Можуть ніяк симптоматично не проявлятись. Локалізуються на шийці матки, в піхві. Цей тип кондилом є наслідком інфікування ВПЛ 16 та 18 типу. Даний тип вірусу збільшує ризик розвитку раку шийки матки та вульви.

Тому ми ще раз підкреслюємо важливість профілактичних оглядів у гінеколога та, якщо гострокінцеві кондиломи будуть виявлені, важливість подальшого спостереження та лікування.

Лікування гострокінцевих кондилом у жінок

Діагностика та лікування гострокінцевих кондилом в Івано-Франківську

Діагностика включає в себе:

  • Огляд у лікаря, фотокольпоскопія
  • Обстеження: рідинна цитологія та скринінг на ВПЛ методом ПЛР

Для лікування застосовують:

  • Радіохвильова терапія для видалення зовнішніх кондилом - застосовується у нас як найбільш сучасний та безпечний для здоров’я жінки метод!
  • Противірусна терапія обом партнерам для уникнення рецидиву.

Вартість лікування гострокінцевих кондилом залежить від ситуації і визначається лікарем індивідуально.

Наші лікарі за принципом цінності людини та її здоров’я призначать лікування згідно доказової медицини. Огляд та процедури виконуються в комфортних кабінетах і з новітнім обладнанням. І, як завжди, з уважним ставленням до Вас!

Відгуки
Вероніка (20.04.2022)
Сьогодні звернулась до лікаря гінеколога Ожгевич Ірини Михайлівни на прийом.Дуже вразило її професіоналізм та уважність до пацієнта.Вислухала мої скарги,уважно оглянула і дала хороші рекомендації.Одразу відчутно людина з досвідом.Залишилися хороші враження від візиту.Рекомендую дану клініку друзям та знайомим.Дякую.
Мед-Атлант

Вероніко, спасибі за слова, що приносять радість! Бажаємо найціннішого — здоров'я!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img