Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Лікування гострокінцевих кондилом

Гострокінцеві кондиломи, народна назва статеві бородавки – це вірусне захворювання, викликане вірусом папіломи людини. Проявляється м’ясистими виростами маленького розміру та тілесного, іноді червоного кольору, що нагадує гребінь півня.

Передається статевим шляхом і локалізується на статевих органах (шкірі промежини, зовнішніх статевих органах, навколо ануса). Щоб заразитися кондиломами достатньо всього одного контакту з носієм чи хворою особою (через мікротріщини шкіри і слизову оболонку збудник проникає в організм людини)

Статеві бородавки не є жіночим захворюванням, ним так само хворіють і чоловіки . В більшості це люди молодого віку від 20 до 25 років, які активно ведуть не захищений статевий спосіб життя. Проявитися захворювання може як через пару тижнів, так і через 9 місяців.

Діагностика та лікування гострокінцевих кондилом в Івано-Франківську

Для діагностики такого захворювання потрібно:

  • візуально оглянути ділянки які турбують, якщо є нарости в місцях геніталій звернутись до лікаря з подальшим обстеженням;
  • за потреби зробити фотокольпоскопію;
  • обов’язково зробити аналізи папіломовірусу - 6, 11, 23, 42, 44 типи методом ПЛР.

В лікувально-діагностичному центрі "Мед-Атлант" для лікування гострокінцевих кондилом застосовують сучасний метод хірургічного видалення - радіохвильова терапія.

Після чого призначається противірусна терапію обом партнерам, для уникнення рецидиву контроль пролікованого захворювання методом здачі ПЛР

P.S. Нажаль відомі випадки виникнення на місці гострокінцевих кондилом ракових уражень!!!