Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Ціни Відгуки

Конізація шийки матки

Конізація шийки матки - це малоінвазивний сучасний метод лікування. Призначається після повного гінекологічного обстеження у разі якщо виявлені патологічні зміни, а саме:

  • Дисплазії ІІ або ІІІ ступеню;
  • Появі злоякісних клітин у верхньому шарі епітелію;
  • Рубцюванні або деформуванні тканин шийки матки (як правило, після пологів або оперативних втручань);
  • Вивертанню шийки матки всередину піхви.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську конізація виконується радіохвильовим методом, що забезпечує високу ефективність та швидке загоєння.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА КОНІЗАЦІЇ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Процедура потребує підготовки, так як це оперативне втручання. Крім огляду гінеколога з кольпоскопією пацієнтці ще будуть призначені загальноклінічні аналізи, коагулограма, консультація терапевта.

Конізація шийки матки виконується планово в першій фазі менструального циклу. Процедура проводиться під загальним наркозом. Тривалість 20-30 хвилин. Лікар з використанням радіохвильового методу проводить конусоподібне висікання дефекту тканини шийки матки. 

Переваги радіохвильового методу: 

  • Не викликає кровотечі;
  • Не залишає рубців на тканинах;
  • Швидке загоєння;
  • Підходить для жінок, які не народжували.

Отримані тканини ми обов’язково відправляємо на гістологічне дослідження, результати якого будуть готові за 7-10 робочих днів. Ваш гінеколог ознайомить вас з результатами і, у разі необхідності, призначить терапію.

Післяопераційний період

Конізація відноситься до операцій 1 дня, тобто в той самий день через декілька годин після операції ви вже зможете бути вдома. Для повного заживлення необхідно 3-4 тижні. На цей період необхідно зменшити фізичні навантаження, приділяти час відпочинку. Необхідно буде виключити басейн, сауну та гарячі ванни. Більше рекомендацій надасть лікар. 

Конізація як метод лікування дозволяє жінкам зберегти органи, а по суті зберегти здоров’я; в майбутньому можлива вагітність для жінок, які її планують. 

Разом з тим ми нагадуємо, що при  регулярних профілактичних оглядах разом з аналізом на рідинну цитологію всі зміни в клітинах шийки матки можна помітити дуже рано. І чим більш рано ці зміни діагностовані, тим лікування завжди більш ефективне та зберігаюче для здоров’я жінки!

Послуга Ціна
Радіохвильова конізація шийки матки 2700 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки + додатково одна з послуг: кріо, емета або РДВ (в залежності від складності операції) від 5000-7000 грн.
Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img