Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Ціни Відгуки

Конізація шийки матки

Конізація шийки матки - це малоінвазивний сучасний метод лікування. Призначається після повного гінекологічного обстеження у разі якщо виявлені патологічні зміни, а саме:

  • Дисплазії ІІ або ІІІ ступеню;
  • Появі злоякісних клітин у верхньому шарі епітелію;
  • Рубцюванні або деформуванні тканин шийки матки (як правило, після пологів або оперативних втручань);
  • Вивертанню шийки матки всередину піхви.

В ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську конізація виконується радіохвильовим методом, що забезпечує високу ефективність та швидке загоєння.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА КОНІЗАЦІЇ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Процедура потребує підготовки, так як це оперативне втручання. Крім огляду гінеколога з кольпоскопією пацієнтці ще будуть призначені загальноклінічні аналізи, коагулограма, консультація терапевта.

Конізація шийки матки виконується планово в першій фазі менструального циклу. Процедура проводиться під загальним наркозом. Тривалість 20-30 хвилин. Лікар з використанням радіохвильового методу проводить конусоподібне висікання дефекту тканини шийки матки. 

Переваги радіохвильового методу: 

  • Не викликає кровотечі;
  • Не залишає рубців на тканинах;
  • Швидке загоєння;
  • Підходить для жінок, які не народжували.

Отримані тканини ми обов’язково відправляємо на гістологічне дослідження, результати якого будуть готові за 7-10 робочих днів. Ваш гінеколог ознайомить вас з результатами і, у разі необхідності, призначить терапію.

Конізація шийки матки в Івано-Франківську

Післяопераційний період

Конізація відноситься до операцій 1 дня, тобто в той самий день через декілька годин після операції ви вже зможете бути вдома. Для повного заживлення необхідно 3-4 тижні. На цей період необхідно зменшити фізичні навантаження, приділяти час відпочинку. Необхідно буде виключити басейн, сауну та гарячі ванни. Більше рекомендацій надасть лікар. 

Конізація як метод лікування дозволяє жінкам зберегти органи, а по суті зберегти здоров’я; в майбутньому можлива вагітність для жінок, які її планують. 

Разом з тим ми нагадуємо, що при  регулярних профілактичних оглядах разом з аналізом на рідинну цитологію всі зміни в клітинах шийки матки можна помітити дуже рано. І чим більш рано ці зміни діагностовані, тим лікування завжди більш ефективне та зберігаюче для здоров’я жінки!

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Що таке конізація шийки матки?

Висічення конусом частини тканини зі слизової шийки матки.

Що лікують конізацією шийки матки?

Так лікують дисплазію ІІ та ІІІ ступеня, висікають аномально змінені клітини, що дозволяє уникнути раку шийки матки.

Скільки триває операція конізація шийки матки?

20-30 хвилин.

Послуга Ціна
Радіохвильова конізація шийки матки, 1 категорія складності 5000-7000 грн.
Радіохвильова конізація шийки матки, 2 категорія складності від 8000 грн.
Відгуки
Галя (05.05.2023)
Доброго ранку. Хочу залишити відгук для МедАтланту. Вчора мені зробили конізацію і вишкрібання., тож перше про лікарів: Ткачук Ніна Дмитрівна онкогінеколог саме кращого лікаря я незустрічала і спеціаліст своєї справи і добрий розрадник вам велике дякую і Божих благословінь у вашій праці, ви найкраща!!!! Тепер анестезіолог Ігор Адамович може перепутала по батькові, теж найкращий лікар своєї праці і операційна медсестра Леся я спитала, як звати прізвища нажаль незнаю , повірте від душі і від самого початку як я зайшла і вийшла вже після операції то це дуже добра медсестричка , і тиск поміряла і воду принесла і саме головне що кожних 10 хвилин питала як у нас справи. А ще має такий психологічний підхід що хворий забуває про проблеми. Наостанок відмічу що все бездоганно чисто і стерильно і все в цьому закладі на висоті. Рекомендую на всі 1000000%
Мед-Атлант

Галино, щиро дякуємо Вам за довіру і теплі слова про наших спеціалістів, нам це цінно і приємно! Від душі бажаємо Вам здоров'я!

Надя (07.12.2021)
Щиро дякую гінекологу Петриній Мар'яні Іванівні за професійне лікування, підтримку, що завжди була на зв'язку до операції та після неї. Також висловлюю подяку усім працівникам "Мед-Атлант" за професіоналізм та щирі посмішки)
Мед-Атлант

Надя, радіємо Вашому відгуку. Бажаємо здоров'я і далі тільки профілактичних оглядів!

Мар'яна (16.10.2021)
Доброго дня!!! Хочу щиро подякувати хорошому лікарю від Бога Бажан Олені Іванівні за її професіоналізм як лікаря і щирість, порядність як людини. Це добр, привітна, чуйна людина з великим серцем, яка дбає і піклується про своїх пацієнтів. Нарешті я знайшла свого лікаря!!! А ще хочу подякувати медсестричці Лесі за її піклування після конізації ш\м. МедАтлант - Ви найкращі!!! Тепер звертатимусь тільки до Вас і всім буду рекомендувати!!!
Мед-Атлант

Мар'яно, нам радісно, що Ви знайшли свого лікаря у нас. Дякуємо! Нехай все у Вашому житті буде добре!

Христина Дубова (11.10.2021)
Хочу висловити щиру подяку персоналу Мед Атланту,а саме лікарю-гінекологу Петрині Мар'яні Іванівній,за професіоналізм,за успішну Конізацію без ускладненнь, ввічливість, турботу, підтримку,бажаю Вам успіхів у вашій нелегкій роботі ❤️
Мед-Атлант

Христино, нам всім дуже приємно. Дякуємо за добрі слова. Будьте здорові і бережіть себе!

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img