Лікування безпліддя в Івано-Франківську

Безпліддя – неможливість організму людини для продовження роду.

Якщо при регулярному, нормальному, статевому житті без використання будь яких методів контрацепції протягом 2-х років вагітність так і не настала, то можна сміливо ставити діагноз "безпліддя". Це тяжко назвати хворобою, в більшості випадків це стан організму який обумовлений певними факторами. Почути цей діагноз можна навіть тоді, коли у Вашому анамнезі були часті викидні.

Та не потрібно завчасно перейматися, як говориться в народі «Для закоханих людей перепон немає». Потрібно набратися терпіння, звернутися до лікаря та не боячись розказати йому свою ситуацію, а наші спеціалісти допоможуть Вам вирішити всі ваші проблеми і стати щасливими батьками. Так як час не стоїть на місці і є багато новітніх технологій, методик, потрібно тільки вірити та не опускати руки - безпліддя лікується і в цьому Вам готові допомогти фахівці ЛДЦ Мед-Атлант в Івано-франківську.

Безпліддя поділяють на чоловіче та жіноче, останнім часом його співвідношення становить 1:1

Безпліддя: причини та лікування в Івано-Франківську

Причинами жіночого безпліддя є:

  • запальні захворювання органів малого тазу (це не тільки переохолодження, але й статеві інфекції), які з часом переростають в хронічні захворювання та є першою основною причиною безпліддя.
  • гормональні порушення (нерегулярні менструальні цикли, відсутність овуляції, кисти яєчників, полікистозні зміни, підвищення або зниження гормонів щитовидної залози)
  • трубне безпліддя (повна або часткова непрохідність маткових труб)
  • вроджена аномалія статевих органів (відсутність матки, яєчників, недорозвинені маткові труби, гіпотрофія матки)

Високваліфіковані акушер-гінекологи «Мед-Атлант» працюють за основною методикою лікування безпліддя - це правильне визначення причини, саме від неї лікарем буде призначена подальша методика лікування.

Та все лікування починається з найпростіших методів: фолікулометрії, стимуляції, гормонотерапії та, при потребі, можуть завершитися інсимінацією чи спробою ЕКО.

Іноді наші лікарі може призначити спеціальні методи обстеження які проводять у нашому лікувально-діагностичному центрі:

  • бактеріоскопію,
  • кольпоскопію,
  • УЗ метросальпінгографію
  • гістероскопію,
  • лапароскопію.

Якшо ми запідозрили ймовірність імунологічних фактори безпліддя (вони обумовлені виробленням антиспермальних антитіл як у чоловіків, так і у жінок, що порушують процес потрапляння сперматозоїдів у порожнину матки), то використовуємо тест на сумісність для встановлення точного діагнозу.

Лікування безпліддя в Івано-Франківську з медичним центром «Мед- Атлант»!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Ми знаходимся за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133
+38 (0342) 75-04-00

пн - 08:00-20:00
вт - 08:00-20:00
ср - 08:00-20:00
чт - 08:00-20:00
пт - 08:00-20:00
сб - 09:00-15:00
нд - Вихідний