Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk

Лікування непліддя

Неможливість завагітніти часто стає для жінки джерелом тривог та страждань, а також може впливати і на якість сімейного життя. До лікаря варто звернутись якщо при регулярному статевому житті без використання контрацептивів вагітність не настає протягом одного року.

Варто знати, що непліддя може бути не тільки у жінок, на них припадає близько 30% випадків. Стільки ж, 30%, на чоловіків, ще 20% це непліддя пар і близько 20% це непліддя незрозумілого походження. Цифри орієнтовні, адже точні дані тут вивести неможливо, однак вони важливі для розуміння того, що причини не суто жіночі.

Рівень сучасної медицини дозволяє у частині випадків вирішити проблему. Хоч ми не є спеціалізованою клінікою з репродукції, однак в досвіді наших лікарів гінекологів вже десятки жінок, яким допомогли з лікуванням безпліддя в Івано-Франківську, вже цілі альбоми з фото народжених діток.

Причини та види жіночого безпліддя

Як завжди, лікування починається з обстежень для виявлень причин. Від Всесвітньої організації охорони здоров’я складено 22 фактори, що можуть впливати на непліддя у жінки, серед них виокремимо:

 • Нерегулярний менструальний цикл, відсутність овуляції;
 • Відсутність овуляції з регулярним циклом;
 • Непрохідність маткових труб;
 • Спайковий процес в органах малого тазу;
 • Ендометріоз;
 • Набута патологія матки та шийки матки;
 • Гіперпролактинемія (підвищений рівень гормону пролактин);
 • Підвищення рівня ФСГ;
 • Зниження рівня естрадіолу;
 • Негативний посткоїтальний тест тощо.

На підставі цих причин виокремлюють 4 типи безпліддя:

 • Трубне непліддя - при патології маткових труб;
 • Ендокринне непліддя - при гормональних порушеннях;
 • Непліддя обумовлене анатомічними порушеннями;
 • Іммунологічне непліддя. 

ДІАГНОСТИКА НЕПЛІДДЯ У ЖІНОК В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

В ЛДЦ «Мед-Атлант» дігностика непліддя включає в себе:

 • Огляд лікарем, збір анамнезу. На цьому етапі, якщо вже проходили попереднє лікування, важливо все розказати;
 • Кольпоскопія для оцінки стану стінок піхви та шийки матки;
 • Цитологія для визначення чи є наявні інфекційні захворювання, що можуть унеможливлювати вагітність;
 • Обстеження на гормони;
 • Ультразвукове обстеження органів малого тазу.

Це перелік стандартних обстежень, які застосовують в тому числі фахівці ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську. Окрім того, за показами може бути призначена метросальпінгографія (для оцінки прохідності маткових труб), діагностична гістероскопія (для точного огляду порожнини матки та цервікального каналу, оцінки стану ендометрію), фолікулометрія (для контролю за розвитком фолікулу та визначення сприятливих дат для запліднення), консультації суміжних спеціалістів (наприклад, ендокринолога). Абсолютно весь перелік обстежень можна пройти у нашому закладі, що дуже зручно для вас.

Також на базі нашого медичного центру проводиться діагностика та лікування чоловічого непліддя, а це означає, що кожен із пари може пройти обстеження у нас.

Лікування жіночого  безпліддя в медичному центрі «Мед-Атлант» в Івано-франківську

Лікування безпліддя це кожного разу спільна ретельна робота лікаря та жінки. Для пацієнтки (а більш точно - замовниці послуг) це готовність довіритись, пройти обстеження, виконати рекомендації лікаря та дотримуватись призначеного лікування. Для лікаря це велика відповідальність за довірене життя та радість від хороших результатів, від ваших посмішок та ще одного фото в альбомі «народжених з нами».

У нас лікарі працюють з повагою до людини, пояснюють необхідність кожної процедури, працюють з вами відкрито та конфіденційно для інших.

Для запису на консультацію звертайтесь в зручний спосіб - через Viber чи телефони в робочий час, а через форму запису можна відправити заявку цілодобово (в робочий час Вам передзвонять для підтвердження).

Відгуки
Вероніка Гальчак (28.04.2023)
Хочу від щирого серця подякувати Бажан Олені Іванівні.! Надзвичайно хороший,приємний та розумний гінеколог. Разом пройшли дуже великий шлях, зараз завдячуючи ій у мене є прекрасна донечка. Завжди тільки потрібні та професійні обстеження та індивідуальне лікування. Олена Іванівна не тільки хороший лікар, а прекрасна людина, яка завжди була на зв'язку, завжди підтримувала. Можу впевнено сказати, що це лікар від Бога . Рекомендую від усієї душі
Мед-Атлант

Вероніко, щиро дякуємо за рекомендацію і раді, що Ваша мрія здійснилась! Радості Вам в житті!

Мар’яна (04.06.2022)
Хочу подякувати Лазар З.Л. Це дуже хороший гінеколог,який завжди порадить,підбире правильне лікування ,заспокоїть ,налаштує на позитив та досягнення поставлених цілей ,який на зв’язку з вами 24/7.Напевно,багато разів жінки чули «завагітнієте і все пройде»,і в багатьох опускаються руки,від цього лікаря я почула : «потрібен час,лікування і терпіння», і це було набагато краще .Зараз моєму янголятку вже місяць і це,напевно,найкращий «відгук» для лікаря.
Мед-Атлант

Мар'яно, радіємо за Вас і вдячні за довіру! Нехай все у Вас буде добре, здоров'я!

Наталія (18.09.2021)
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про лікаря-гінеколога ТКАЧУК НІНА ДМИТРІВНА Дуже відповідальний та кваліфікований фахівець, професіонал своєї справи . Більше 6-років ми з чоловіком ніяк не могли завагітніти. . Поспілкувавшись зі мною та правильно призначене лікування, Я через 2 місяця завагітніла . Зараз у нас чудова дівчинка . Ми щасливі ! Щиро дякуєм !!!❤️
Мед-Атлант

Доброго дня, Наталія. Радіємо разом з Вами! Здоров'я вам всім та благополуччя. Дякуємо за довіру.

Олена (13.05.2021)
Лікувалася в гінеколога Диб‘як Надії Петрівни. Чудовий лікар і людина. Допомогла дуже швидко завагітніти. Після результатів аналізів зателефонувала та детально розповіла про лікування. Загалом клініка дуже затишна та чиста. Щиро рекомендую «Мед-Атлант»
Мед-Атлант

Олена, радіємо відгуку і щиро вдячні! Бережіть себе і будьте здорові!

Катя (23.01.2021)
Зверталась до лікаря-гінеколога Наталі Василівни Бондарчук щодо безпліддя. Хочу подякувати за професіоналізм та кваліфіковану допомогу, ввічивість та просто хороше ставлення. Давно хотіла дитину, все ніяк не виходило, і тільки Наталя Василівна змогла мені допомогти! Слів немає, лише вдячність та повага до неї. Лікар від Бога! Однозначно усім рекомендую!
Мед-Атлант

Катя, дякуємо за відзнаку професійності лікаря! Раді були допомогти!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img