Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Лікування безпліддя в Івано-Франківську

Безпліддя – неможливість організму людини для продовження роду.

Якщо при регулярному, нормальному, статевому житті без використання будь яких методів контрацепції протягом 2-х років вагітність так і не настала, то можна сміливо ставити діагноз "безпліддя". Це тяжко назвати хворобою, в більшості випадків це стан організму який обумовлений певними факторами. Почути цей діагноз можна навіть тоді, коли у Вашому анамнезі були часті викидні.

Та не потрібно завчасно перейматися, як говориться в народі «Для закоханих людей перепон немає». Потрібно набратися терпіння, звернутися до лікаря та не боячись розказати йому свою ситуацію, а наші спеціалісти допоможуть Вам вирішити всі ваші проблеми і стати щасливими батьками. Так як час не стоїть на місці і є багато новітніх технологій, методик, потрібно тільки вірити та не опускати руки - безпліддя лікується і в цьому Вам готові допомогти фахівці ЛДЦ Мед-Атлант в Івано-франківську.

Безпліддя поділяють на чоловіче та жіноче, останнім часом його співвідношення становить 1:1

Безпліддя: причини та лікування в Івано-Франківську

Причинами жіночого безпліддя є:

- запальні захворювання органів малого тазу (це не тільки переохолодження, але й статеві інфекції), які з часом переростають в хронічні захворювання та є першою основною причиною безпліддя.

- гормональні порушення (нерегулярні менструальні цикли, відсутність овуляції, кисти яєчників, полікистозні зміни, підвищення або зниження гормонів щитовидної залози)

- трубне безпліддя (повна або часткова непрохідність маткових труб)

- вроджена аномалія статевих органів (відсутність матки, яєчників, недорозвинені маткові труби, гіпотрофія матки)

Високваліфіковані акушер-гінекологи «Мед-Атлант» працюють за основною методикою лікування безпліддя - це правильне визначення причини, саме від неї лікарем буде призначена подальша методика лікування.

Та все лікування починається з найпростіших методів: фолікулометрії, стимуляції, гормонотерапії та, при потребі, можуть завершитися інсимінацією чи спробою ЕКО.

Іноді наші лікарі може призначити спеціальні методи обстеження які проводять у нашому лікувально-діагностичному центрі:

- бактеріоскопію,

- кольпоскопію,

- УЗ метросальпінгографію

- гістероскопію,

- лапароскопію.

Якшо ми запідозрили ймовірність імунологічних фактори безпліддя (вони обумовлені виробленням антиспермальних антитіл як у чоловіків, так і у жінок, що порушують процес потрапляння сперматозоїдів у порожнину матки), то використовуємо тест на сумісність для встановлення точного діагнозу.

Лікування безпліддя в Івано-Франківську з медичним центром «Мед- Атлант»!