Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни

Поліпи цервікального каналу і порожнини матки

Поліпи – це доброякісні наростання, які утворюється з слизової оболонки. Зустрічаються в цервікальному каналі, порожнині матки.

Супроводжуються запальною реакцією шийки матки і гормональними змінами в організмі людини. Свого роду поліпи поділяють на доброякісні (залозисті, фіброзні, фіброзно-залозисті) та злоякісні (аденоматозні).

Для діагностики поліпів наш лікувально-діагностичний заклад в Івано-Франківську використовує такі методики: огляд на кріслі, кольпоскопія, ультразвукове обстеження за допомогою вагінального датчика.

Симптоми поліпів:

Переважно поліпи маленьких розмірів ніяких симптомів не дають, саме тому діагностувати його в себе без допомоги лікаря важко. В процесі їхнього росту чи поліпозу ми відчуваємо такі дискомфортні зміни:

  • рясні місячні;
  • маткові кровотечі;
  • кров’яні виділення між менструаціями;
  • кровомазання після статевого акту;
  • кровотечі в менопаузі.

Основними причинами виникнення поліпів є:

  • запальні процеси органів малого тазу (статеві інфекції, хламідіоз, гонорея, вагініт, ендоцевіцит)
  • гормональні порушення (ендометріоз, фіброміома, дисфункція яйників, ендокринні захворювання)
  • механічні травми (пошкодження епітелію під час аспіраційної біопсії, неправильному введенні внутріматкової спіралі (ВМС), зондуванні порожнини матки).

Лікування поліпів цервікального каналу в Івано-Франківську

Для лікування поліпів в Івано-Франківську медичний центр "Мед-Атлант" використовує один з найсучасніших і найбільш ефективних методів - гістероскопію. Це видалення поліпа під контролем міні-камери, яка вводиться в порожнину матки через цервікальний канал та, за допомогою спеціальної петлі резектоскопа, зрізається ніжка поліпа, місце прикріплення закоагульовується для уникнення рецедивів. Отриманий матеріал відправляють на ПГД ( патгістологічне дослідження), після отримання якого лікар може правильно призначити подальший план лікування.

Менструальний цикл поступово відновлюється, стан організму покращується. Перша менструація може бути мізерною та кровомазання будуть продовжуватися протягом 10 днів, зникнуть болі, коричневі виділення та неприємні симптоми які Вас турбували.

 

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Ми знаходимся за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133
+38 (0342) 75-04-00

пн - 08:00-20:00
вт - 08:00-20:00
ср - 08:00-20:00
чт - 08:00-20:00
пт - 08:00-20:00
сб - 09:00-15:00
нд - Вихідний