Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Ціни Відгуки

Ведення вагітності в Івано-Франківську

Дорогі жінки, відчуйте турботу про себе та очікувану дитину, скориставшись послугою ведення вагітності в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську! З нашими акушер-гінекологами ви можете бути впевнені:

 • В професійності - у нас працюють висококласні спеціалісти;
 • В повазі до вас - як основній цінності відносин;
 • В сучасному підході - тільки доцільні призначення та обстеження.

І, само собою, все це в комфортних умовах!

Стати на облік бажано до 12-го тижня вагітності. Це в першу чергу необхідно для здоров’я мами та майбутнього малюка. Прекрасно коли вагітність протікає без ускладнень і плід розвивається добре. Однак у разі можливих відхилень саме вчасна постановка на облік допоможе відкорегувати дії, залучити додаткових фахівців, провести додаткові обстеження з єдиною метою - зберегти здоров’я матері та дитини!

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПЕРЕБІГОМ ВАГІТНОСТІ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Перший візит вагітної до лікаря є, як правило,  найбільш тривалим за часом і передбачає:

 • Збір анамнезу;
 • Загальне та акушерське обстеження;
 • Заповнення медичної документації, в т.ч. обмінної карти та  «анкети вагітної».

В «анкеті вагітної» жінка вказує детальну інформацію про себе для того, щоб передбачити можливі ризики ускладнення вагітності. У разі приховування певного захворювання, яке може вплинути в подальшому на розвиток плоду, лікар не несе за це відповідальності.

Як проходить перший прийом та взяття на облік вагітної в ЛДЦ «Мед-Атлант»

Якщо більш детально про фізичне обстеження жінки під час спостереження за перебігом вагітності, то перший візит до акушер-гінеколога включає в себе:

 • Вимірювання вашого зросту і ваги тіла;
 • Вимірювання артеріального тиску крові, що контролюється під час наступних візитів;
 • Контроль та обстеження зовнішніх статевих органів;
 • Внутрішнє обстеження піхви і шийки (при використанні дзеркал);
 • Обстеження органів малого таза;
 • Контроль нижніх кінцівок з точки зору появи шишок (на ногах) і набряклості (пухлини від надмірної рідини в тканинах), що служить для порівняння при наступних візитах;
 • Оцінка розмірів кісткового тазу;
 • Огляд та пальпація молочних залоз;
 • Аускультація (вислуховування) серця та легенів;
 • Пальпація щитовидної залози.

Обговорюються з лікарем рекомендації щодо способу життя під час вагітності:

 • Необхідність кинути паління, якщо є така звичка; відмова від вживання алкоголю;
 • Баланс відпочинку та фізичного навантаження - за умови відсутності ускладнень рекомендовані фізичні вправи середньої сили з рівномірним навантаженням, важливість повноцінного сну та уникнення перевтоми;
 • Раціон харчування та вітаміни - при повноцінному харчуванні більшість необхідних вітамінів організм отримує з їжі, однак лікар, враховуючи потреби вагітної, для профілактики вад розвитку дитини, може прописати додаткові препарати (фолієва кислота, вітамін С та ін.).

Рекомендації щодо ультразвукового обстеження протягом всього періоду ведення вагітності в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську”:

 • Перше УЗ обстеження робиться в період від 11 тижнів 1 дня до 13 тижнів 6 днів
 • Друге - в термін вагітності 18-21 тиждень
 • Третє планове УЗД призначається індивідуально

Загалом при нормальному перебігу вагітності рекомендована планова кількість візитів до лікаря 7-9 разів. З кожним відвідуванням вашого лікаря ви будете отримувати консультації, що збережуть ваше здоров’я та здоров’я дитини!

Кожен ваш візит проходитиме в доброзичливій атмосфері! 

Чекаємо на Вас! :)

Послуга Ціна

Первинна консультація вагітної (заповнення обмінної карти, взяття на облік в 12 тижнів)

1300 грн
Повторний візит вагітної до лікуючого лікаря 200 грн
Видача лікарняного листа вагітній та консультація в 30 тижнів 300 грн
Глюкозотолерантний тест 2-х годинний 340 грн
Глюкозотолерантний тест 3-х годинний 470 грн
Відгуки
Наталія (18.09.2021)
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про лікаря-гінеколога ТКАЧУК НІНА ДМИТРІВНА Дуже відповідальний та кваліфікований фахівець, професіонал своєї справи . Більше 6-років ми з чоловіком ніяк не могли завагітніти. . Поспілкувавшись зі мною та правильно призначене лікування, Я через 2 місяця завагітніла . Зараз у нас чудова дівчинка . Ми щасливі ! Щиро дякуєм !!!❤️
Мед-Атлант

Доброго дня, Наталія. Радіємо разом з Вами! Здоров'я вам всім та благополуччя. Дякуємо за довіру.

Anne (22.07.2021)
I was registered to Nataliya Bondarchukfor the concern of my pregnancy and I'm very satisfied with everything. The stuff is very polite, very comfortable, everything is explained very clearly. Thanx to them, I gave birth to the healthy and beautiful child. Thank you so so much!! My mother, who is also under Nataliya Bondarchuk, advised me it and I do really like it! Recommend!
Мед-Атлант

Anne, thank you a lot! Appreciate your trust. Wish you be healthy, take care of yourself!

Надія (17.07.2021)
Хочу висловити свої чудові враження і рекомендації щодо роботи і ставлення дуже хорошого і професійного лікаря- гінеколога - Бажан Олени Іванівни яка працює в вашому центрі. Зараз я стою на обліку по вагітності в Олени Іванівни і дуже задоволена іі методом прийому і ставленням до пацієнтів, приємне спілкування ,огляди , консультаціі та аналізи все виконується на чіткому і високому рівні.пані Олена завжди знайде підхід до кожного пацієнта та порадить найкращий метод лікування .Я задоволена іі роботою і впевнена що моя вагітність проходить під її чітким наглядом і контролем!!
Мед-Атлант

Надіє, Ваші чудові враження — найкраща відзнака для нас. Дякуємо за теплий відгук про лікаря і довіру! Нехай все для Вас складається якнайкраще!

Мирослава (26.01.2021)
Відгук та рекомендація щодо акушера-гінеколога Довганюк Ольгу Михайлівну. Дівчата, якщо шукаєте гарного і доброго професіонала, то вам до неї. Нічого лишнього, лише адекватне і компетентне лікування, ведення вагітності, супровід та пологи. Не часто пишу відгуки, але оскільки сама інколи читаю про лікаря, перед прийомом, то можливо і вам пригодиться.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук, Мирославо! Раді, що довірились.

Олександра (19.06.2020)
Висловлюю щиру подяку медичному закладу Мед-АТЛАНТ за те, що Ви працюєте для нас на такому високому рівні! Всю вагітність (а вона була не проста у зв'язку з тромбофлебією, від 6 тижня колола Клексан) проходила до Вас на УЗД до п. Наталі Урсакі, яка завжди вміла заспокояти, підбадьорити, посміхнутись, надати впевненість, що все буде добре, а тепер маю найкращого, найпрофесіональнішого, найдоказовішого і просто най, най, най...Педіатра з великої літери "П" Сем'янчук Віру Богданівну. Сьогодні були в черговий раз в неї на прийомі, нам 6 місяців, малюк задоволений, завжди знаходить з ним спільну мову, легко, доступно все пояснює, дає друковані заготовки на самі важливі для мам теми (нам дісталось щодо прикорму та харчових алергенів для діток), не призначає нічого зайвого і завжди дає вибір купляти те або те або ще й те, постійно ми всією Сім'єю приймаємо участь в її вебінарах! Вона неймовірна, як Людина, як Лікар, як професіонал своєї справи! Щиро вдячні Вам і Вашим Лікарям за таку віддану працю, турботу і піклування про нас, Ваших маленьких і великих пацієнтів!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились! Раді допомогти!

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img