Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Ведення вагітності в Івано-Франківську

Дорогі жінки, відчуйте турботу про себе та очікувану дитину, скориставшись послугою ведення вагітності в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську! З нашими акушер-гінекологами ви можете бути впевнені:

 • В професійності - у нас працюють висококласні спеціалісти;
 • В повазі до вас - як основній цінності відносин;
 • В сучасному підході - тільки доцільні призначення та обстеження.

І, само собою, все це в комфортних умовах!

Стати на облік бажано до 12-го тижня вагітності. Це в першу чергу необхідно для здоров’я мами та майбутнього малюка. Прекрасно коли вагітність протікає без ускладнень і плід розвивається добре. Однак у разі можливих відхилень саме вчасна постановка на облік допоможе відкорегувати дії, залучити додаткових фахівців, провести додаткові обстеження з єдиною метою - зберегти здоров’я матері та дитини!

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПЕРЕБІГОМ ВАГІТНОСТІ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Перший візит вагітної до лікаря є, як правило,  найбільш тривалим за часом і передбачає:

 • Збір анамнезу;
 • Загальне та акушерське обстеження;
 • Заповнення медичної документації, в т.ч. обмінної карти та  «анкети вагітної».

В «анкеті вагітної» жінка вказує детальну інформацію про себе для того, щоб передбачити можливі ризики ускладнення вагітності. У разі приховування певного захворювання, яке може вплинути в подальшому на розвиток плоду, лікар не несе за це відповідальності.

Як проходить перший прийом та взяття на облік вагітної в ЛДЦ «Мед-Атлант»

Якщо більш детально про фізичне обстеження жінки під час спостереження за перебігом вагітності, то перший візит до акушер-гінеколога включає в себе:

 • Вимірювання вашого зросту і ваги тіла;
 • Вимірювання артеріального тиску крові, що контролюється під час наступних візитів;
 • Контроль та обстеження зовнішніх статевих органів;
 • Внутрішнє обстеження піхви і шийки (при використанні дзеркал);
 • Обстеження органів малого таза;
 • Контроль нижніх кінцівок з точки зору появи шишок (на ногах) і набряклості (пухлини від надмірної рідини в тканинах), що служить для порівняння при наступних візитах;
 • Оцінка розмірів кісткового тазу;
 • Огляд та пальпація молочних залоз;
 • Аускультація (вислуховування) серця та легенів;
 • Пальпація щитовидної залози.

Обговорюються з лікарем рекомендації щодо способу життя під час вагітності:

 • Необхідність кинути паління, якщо є така звичка; відмова від вживання алкоголю;
 • Баланс відпочинку та фізичного навантаження - за умови відсутності ускладнень рекомендовані фізичні вправи середньої сили з рівномірним навантаженням, важливість повноцінного сну та уникнення перевтоми;
 • Раціон харчування та вітаміни - при повноцінному харчуванні більшість необхідних вітамінів організм отримує з їжі, однак лікар, враховуючи потреби вагітної, для профілактики вад розвитку дитини, може прописати додаткові препарати (фолієва кислота, вітамін С та ін.).

Рекомендації щодо ультразвукового обстеження протягом всього періоду ведення вагітності в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську”:

 • Перше УЗ обстеження робиться в період від 11 тижнів 1 дня до 13 тижнів 6 днів
 • Друге - в термін вагітності 18-21 тиждень
 • Третє планове УЗД призначається індивідуально

Загалом при нормальному перебігу вагітності рекомендована планова кількість візитів до лікаря 7-9 разів. З кожним відвідуванням вашого лікаря ви будете отримувати консультації, що збережуть ваше здоров’я та здоров’я дитини!

Кожен ваш візит проходитиме в доброзичливій атмосфері! 

Чекаємо на Вас! :)

Послуга Ціна
Первинна консультація вагітної  (заповнення обмінної картки, взяття на облік в 12 тижнів) 1500 грн.
Повторний візит вагітної до лікуючого лікаря 250 грн.
Видача лікарняного листа вагітній та консультація вагітної в 30 тижнів 300 грн.
Глюкозотолерантний тест 2-х годинний 350 грн.
Глюкозотолерантний тест 3-х годинний 480 грн.
Відгуки
Лілія Романюк (23.05.2023)
Нарешті добралась написати відгук цій чудовій клініці, яка допомогла зʼявитися на світ нашому синочку. Майже всю вагітність ми перебували на обліку у Петрини Мар’яни Іванівни. Чуйнішого і більш професійного лікаря годі було й бажати. М.І. фактично 24/7 була на звʼязку, допомагала по всім питанням, завжди знаходила слова підтримки і заспокоєння. А вагітність була ой яка непроста( Особлива подяка також лікарям УЗДстам - Дибʼяк і Урсакі. Завжди інформативно і детально! Спасибі генетику Бондаренко М.В. за хороші новини та допомогу у плануванні вагітності! І величезна подяка від щирого серця всій команді мед-атланту! За пунктуальність і любʼязність! Уже сумую за цукерочками з рецепшину))) Бажаю вам тільки розвитку і процвітання. Особисто я завжди буду щиро рекомендувати вашу клініку всім знайомим!
Мед-Атлант

Ліліє, нам дуже приємно прочитати такі теплі слова:) Дякуємо Вам за довіру, за відзнаку праці лікарів і атмосфери закладу. Щиро бажаємо всіх благ Вам!

Каріна Брацило (16.05.2023)
Петрина Мар'яна Іванівна - дякую дуже за ведення вагітності! Дуже якісне обслуговування,затишна атмосфера на прийомах! Завжди відчуваю підтримку від неї та знаю,що цей лікар допоможе мені у будь-якому питанні)Дякую Вам!!
Мед-Атлант

Каріно, щиро дякуємо за довіру до нашого лікаря і добрі слова! Щасти Вам у всьому!

Марія Гаврюшина (09.05.2023)
Спостерігалася всю вагітність у лікаря Бажан Олени Іванівни, дуже задоволена відношенням та роботою! Лікар з великою душею! Наполегливо рекомендую!!!
Мед-Атлант

Маріє, щиро дякуємо! Дуже приємно, що Ви написали відгук про лікаря) Бажаємо гарного настрою і здоров'я!

Софія (06.05.2023)
Хотіла б подякувати гінекологу Лазар Зоряні за ведення вагітності. Дуже відповідальний і уважний лікар. Дуже переживає та турбується та контролює протягом усього періоду, та головне, завжди на зв’язку.
Мед-Атлант

Софіє, щиро дякуємо за відгук про роботу лікаря! Цінуємо, що довірили нам найдорожче!

Вероніка Гальчак (28.04.2023)
Хочу від щирого серця подякувати Бажан Олені Іванівні.! Надзвичайно хороший,приємний та розумний гінеколог. Разом пройшли дуже великий шлях, зараз завдячуючи ій у мене є прекрасна донечка. Завжди тільки потрібні та професійні обстеження та індивідуальне лікування. Олена Іванівна не тільки хороший лікар, а прекрасна людина, яка завжди була на зв'язку, завжди підтримувала. Можу впевнено сказати, що це лікар від Бога . Рекомендую від усієї душі
Мед-Атлант

Вероніко, щиро дякуємо за рекомендацію і раді, що Ваша мрія здійснилась! Радості Вам в житті!

Олена Крюкова (30.03.2023)
Доброго дня. Хочу подякувати чудовому лікарю акушеру-гінекологу Петрині Мар'яні Іванівні за народження донечки! Завдяки її професіоналізму моя вагітність пройшла легко і без ускладнень. Лікар уважно контролювала мій стан, завжди вчасно коректуючи його, щоб запобігти ускладненням, або ж своєчасно виявити проблему, скерувавши на аналізи чи до іншого вузького спеціаліста. Не менш важливим для мене був і психологічний комфорт - під час огляду мала можливість абсолютно відверто обговорити з лікарем усі питання, стосовно вагітності, які мене цікавили, без упередженості чи осуду зі сторони лікаря. Окрім цього, лікар завжди на зв'язку, що дуже важливо для пацієнтів. Я і надалі планую звертатися за допомогою, а також проходити планові огляди саме у Мар'яни Іванівни. Окремо хочу подякувати колективу клініки МедАтлант за професіоналізм, ввічливість та приємну атмосферу.
Мед-Атлант

Олено, радіємо за Вас і щиро дякуємо за відгук, це надзвичайно цінно!) Здоров'я Вам та донечці:)

Мар’яна (20.03.2023)
Дуже дякую гінекологу, Петрині Мар'яні Іванівні, за ведення вагітності. Обирала по відгуках і не прогадала, вона дуже хороший спеціаліст , завжди на зв’язку , приємна і добра людина. На консультаціях завжди все чітко і зрозуміло пояснює. Легко знайти спільну мову. Рада що вибрала саме її ❤️
Мед-Атлант

Мар'яно, щиро дякуємо за ці слова і приємно знати, що обирали по відгукам! Здоров'я Вам та гарного настрою!

Анастасія Логаза (12.03.2023)
Хочу щиро подякувати, Бажан Олені Іванівні за ведення вагітності! Таких лікарів я ще не зустрічала , це людина з великої літери та з великим добрим серцем! Професіонал своєї справи однозначно! Вагітність пройшла чудово,! Олена Іванівна завжди була на зв’язку, неважливо в який час доби! Я щиро вам раджу Бажан Олену Іванівну, якщо ви в пошуках лікаря який проведе вам консультацію, або до кого можна прийти на огляд та стати на облік під час вагітності , то звертайтесь саме до неї! Дякую за професіоналізм та за підтримку усі 9 місяців, я щиро вдячна вам!!!!
Мед-Атлант

Анастасіє, від душі дякуємо за ці слова і чудову рекомендацію лікаря! Раді, що Ві зустріли саме такого лікаря у нас:) Здоров'я Вам!

Іванна Андрієшин (11.03.2023)
Хочу подякувати лікарю-гінекологу, Кузнєцовій Дарії Ігорівні, за ці чудові 9 місяців вагітності, які я провела під її наглядом. Потрапила до неї випадково і з першого прийому зрозуміла, що це мій лікар. Постійно з пацієнтом на зв'язку, все настільки зрозуміло пояснює, що не виникає лишних запитань. Завжди щира, добра, весела, заряджає своєю позитивною енергією на цілий день. Кажуть, що дуже важливо знайти свого гінеколога...я знайшла, чому дуже рада. Дарія Ігорівна, дуже Вам вдячна за поради, допомогу, підтримку, позитив. Я неймовірно рада, що знайшла Вас 🌹Ви прекрасна жінка і чудовий, професійний спеціаліст. Також хочу подякувати адміністрації центру за допомогу в моїй особистій ситуації. Вирішили мою проблему швидко і професійно. Я рада, що потрапила в даний медичний центр, тут працюють професіонали своєї справи і чудові люди. Також дякую дівчатам з рецепції за їх чудове відношення до клієнтів. Завжди приємні і позитивні.
Мед-Атлант

Іванно, щиро дякуємо за всі добрі слова про лікаря та колектив! Для нас дійсно важливі і здоров'я, і комфорт наших відвідувачів) 

Лідія Міллер (06.03.2023)
Щиро дякую лікарю Кузнєцовій Дарії Ігорівні, моя вагітність під професійним та надійним контролем! У чужому місті, де зовсім нікого не знаєш, мені просто пощастило потрапити до такого чудового, турботливого лікаря та ще й просто до хорошої, чуйної людини. Дарія Ігорівна завжди відкрита, приємна, позитивна, усміхнена, все доступно пояснює, максимально приділяє увагу і на зв‘язку у будь-який час. Дуже радію, що в такі нелегкі часи, людяність - понад усе!
Мед-Атлант

Лідіє, такі слова — накйраща відзнака! Раді відгуку і щиро бажаємо Вам всіх благ!

Ірина Григорашик (04.03.2023)
В серпні потрапила на прийом до Кузнєцової Дарії Ігорівни (випадково) і залишилась дуже задоволена. Лікар проводила фолікулометрію. Одразу відчувається позитивне ставлення до пацієнта, вона знаходить чудовий підхід до кожного, все пояснює, і дає відповіді на всі запитання. Коли прийшов час ставати на облік по веденню вагітності - то обрала саме її, бо відчула повну довіру і безпеку. Найкращі рекомендації!
Мед-Атлант

Ірино, приємно знати, що Ви знайшли свого лікаря у нас! Дякуємо за відгук! На благо для Вас!

Аліна Радиш (04.03.2023)
Чудовий медичний заклад! Професіонали своєї справи! Вела тут облік першої вагітності і зараз другу! Сюди хочеться повертатися💜 Окрема подяка лікарю Довганюк Ользі Михайлівні - лікар від Бога! Процвітання вам та задоволених пацієнтів!
Мед-Атлант

Аліно, дякуємо за чуйний відгук та довіру до нас та лікаря! Здоров'я і щасливого материнства!

Ганна Г. (07.02.2023)
Довганюк О.М. - чудовий лікар! Уважна, приємна, професіональна) Доводила мою вагітність, все було чітко, нічого зайвого, підтримувала морально) дуже раджу цього лікаря)
Мед-Атлант

Ганно, дякуємо за ці слова про чудового лікаря) Раді, що поділились враженнями. Вам міцного здоров'я та гарного настрою!

Оксана (27.01.2023)
Огромная благодарность гинекологу Кузнецовой Дарье Игоревне! Это не просто профессионал своего дела, но и отзывчивый и добрый человек. Стояла у Дарьи Игоревны на учете по беременности. Всем девочкам рекомендую!!!! Вы не пожалеете! Это именно тот доктор, который будет беречь вас и заботиться от чистого сердца!!!!
Мед-Атлант

Оксано, нам дуже приємно, що Ви у нас знайшли свого лікаря, задоволені і поділились враженнями! Здоров'я Вам!

Оля Боднар (21.01.2023)
Хочу від щирого серця подякувати найкращому акушер-гінекологу та просто добрій людині - Петрині Мар'яні Іванівні за її турботу, справжній професіоналізм, тактовність і велике серце❤️ Мар'яна Іванівна вела мою вагітність від початку, була хорошим порадником у вирішенні певних проблем під час цього періоду. Під опікою і чуйним наглядом пані Мар'яни я народила здорову донечку-мрію свого життя!!! Вдячна за це безмежно❤️ Мар'яна Іванівна - найкраща🥰
Мед-Атлант

Олю, дякуємо, що довірились і поділились враженнями!) Бажаємо здоров'я донечці, Вам і всім рідним!

Марія Винарська (22.12.2022)
Рекомендую гінеколога Бажан Олену Іванівну для ведення вагітності. Олена Іванівна була дуже уважна до мене, не назначала зайвих обстежень та препаратів, призначила ефективне лікування при загрозі викидня та дуже підримувала протягом всього часу. Раджу професіонала і дуже приємну людину.
Мед-Атлант

Маріє, щиро раді відгуку і новому життю!) Дякуємо за рекомендацію лікаря! Здоров'я Вам!

Оксана (14.11.2022)
Щиро дякую Бажан Олені Іванівні за її професіоналізм та гарне ставлення до мене як до пацієнта та просто людини! Стояла в неї на обліку по вагітності, якщо щось траплялося чи просто потрібна порада вона завжди на зв’язку і допоможе порадою! Зайвого лікування та аналізів не призначає а лише по ділу! Дякую за Вашу працю.
Мед-Атлант

Оксано, дякуємо Вам за довіру супроводжувати нове життя! Дякуємо Вам за добрі слова! Здоров'я Вам!

Юлія (29.07.2022)
Хочу щиро подякувати Петриній Мар'яні, лікарю-гінекологу, у якої тимчасово була на обліку! Через примусовий переїзд, вже вагітній, необхідно було шукати іншого лікаря. За порадами місцевих жителів, звернулась до Мед-Атланту і тут вже обрала собі молодого лікаря, Мар'яну Іванівну. Кожен візит був із задоволенням, ми завжди були на зв'язку, я відчувала підтримку, сучасний підхід до підтримання здорової вагітності. Якщо знову повернусь до Івано-Франківську - точно знаю, до якої лікарні прийду, і обов'язково зайду із привітанням до Мар'яни Іванівни!
Мед-Атлант

Юліє, раді, що Ви обрали нас! Дякуємо за відгук про лікаря. Будемо раді бачити і просто в гості)

Тетяна (16.07.2022)
Добрий день! Стала на облік до Петрини Мар‘яни Іванівни десь у 14 тижнів. (наразі 31). Дуже задоволена професійністю мого лікаря. Завжди на зв‘язку, завжди добре все пояснює і пропонує всі можливі варіанти для вирішення моїх питань. У клініці завжди чисто та затишно. Привітний персонал.
Мед-Атлант

Тетяно, дякуємо, що поділились враженнями, цінуємо! Будбье здорові і щасливі!

Надія (24.06.2022)
Хочу подякувати Петрині.М.І за професіоналізм. Дуже хороший лікар-гінеколог , стою в неї на обліку і Дуже задоволена,що попала саме до неї❤️
Мед-Атлант

Надіє, дякуємо Вам! І ми раді, коли обираєте наших лікарів і довіряєте найцінніше!

Настасия (09.05.2022)
Петрына Марьяна Ивановна - профессионал своего дела 🌺Стояла на учете по беременности у неё и скажу одно, это лучший доктор. Очень все доступно и понятно объясняет, всегда на связи и готова помочь🙏 Советую ❤️
Мед-Атлант

Настасіє, щиро дякуємо за тепло відгуку, такі слова надихають! Раді працювати для Вас!

Альона (07.05.2022)
Дуже дякую лікару гінекологу -акушеру Довганюк Ольгі Михайлівні , стояла у неї на обліку по вагітності , дуже сподобалась , нічого зайвого не призначала , дуже уважно слідкувала за вагітністью.
Мед-Атлант

Альоно, дякуємо за довіру супроводу і відгук! Нехай і далі все у Вас буде добре!

Тетяна (26.04.2022)
Щира подяка клініці Мед-Атлант❤️ Дівчата на ресепшені - неймовірні!!! Окрема подяка моєму лікарю - Щербан Валентині Міхайлівні. Дуже уважна, лагідна, доброзичлива, а також кваліфікований спеціаліст. Як тільки я побувала у неї на прийомі - одразу вирішила стати на облік по вагітності. РЕКОМЕНДУЮ!
Мед-Атлант

Тетяно, раді отримати рекомендацію! Щасливої долі Вам!

Галина (12.04.2022)
Щиро вдячна лікарці-гінекологу Петрина Мар'яні Іванівні за її професіоналізм та людяність. Стояла в неї на обліку по вагітності. Дуже приємно, що лікарка завжди пояснювала всі призначення і що можна була подзвонити в будь яку годину. Завжди дуже привітна.
Мед-Атлант

Галино, дякуємо, що відзначили лікаря з довірою до найціннішого — нового життя. Нехай все буде добре!

Марія (08.04.2022)
Щиро вдячна,Ожгевич Ірині Михайлівні за її професіоналізм і чисто людську чуйність!Зв’язок з лікарем завжди присутній,що є дуже важливим в теперішній час!Вперше зустріла гінеколога настільки уважного.Без зайвих слів-лікар від Бога!!!При виборі свого гінеколога,рекомендую, Ірину Михайлівну ,лікаря який не залишить осторонь жодну вашу проблему❤️
Мед-Атлант

Маріє, дякуємо за Ваш чуйний відгук! Бажаємо здоров'я і приємних емоцій!

Альона (20.12.2021)
Хочу подякувати свого лікаря Петрину Марьяну Іванівну за її професіоналізм та гарне ставлення до мене як до пацієнта та просто людини! Стою в неї на обліку по вагітності, якщо щось трапляється чи просто потрібна порада вона завжди на зв’язку і допоможе порадою! Зайвого лікування та аналізів не призначає а лише по ділу! Дякую за Вашу працю и любов до своїх пацієнтів та професії загалом!
Мед-Атлант

Альона, дякуємо за приємні слова про лікаря! Здоров'я Вам і нехай все буде добре!

Яна (09.12.2021)
Щиро дякую акушер-гінекологу Бажан Олені Іванівні за ведення моєї вагітності. Окремо хочу виділити її чуйність та уважність, що дуже важливо для пацієнток у такому ніжному стані! Завжди на зв’язку та готова допомогти, людина, чия компетентність та професіоналізм не піддаються сумнівам. Найкращі рекомендації!
Мед-Атлант

Яна, нехай все для Вас буде в радість! Дякуємо за відгук)

Наталія (29.11.2021)
Хочу щиро подякувати Лікувально-Діагностичному центру «Мед-Атлант» та особисто Петрині Мар‘яні Іванівні, яка супроводжувала мене на протязі всієї вагітності. Кращого місця для ведення вагітності в Івано-Франківську не знайти. Всі 9 місяців - це добре та чуйне ставлення, а також повне відчуття комфорту. Всі уважні та привітні, зустрічають з усмішкою та позитивом. Складається враження, що кожен працівник на своєму місці, любить свою роботу і пацієнтів. Мар‘яна Іванівна Петрина - лікар-професіонал. Завдяки їй моя така бажана третя вагітність пройшла легко, без хвилювань, зайвих тривог та сумнівів. Я завжди відчувала, що знаходжусь з малюком в надійних руках професіонала, якому можу повністю довіряти. Дуже доточна, з сучасним поглядом, відповідальна і надзвичайно приємна людина у спілкуванні. Була на зв‘язку 24/7. Надавала розширену інформацію на всі мої запитання. Це лікар, що стає другом з моменту першої консультації і на найближчі 9 місяців❤️ Тому, всім, хто в пошуку, щиро і від усієї душі рекомендую Лікувано-діагностичний центр «Мед-Атлант».
Мед-Атлант

Наталія, нам надзвичайно приємно прочитати такий зворушлий відгук. Дякуємо за добрі слова про лікаря і всю команду. Нехай у Вас все буде добре!

Oksana (13.11.2021)
Хочу висловити велику подяку Вашій організації Медатланту!!! А особливо Петрина Мар’яні Іванівні, в якої стою на обліку по вагітності) дуже чудова лікарка, професіонал. У мене завжди був великий страх перед лікарями , а саме через їхню грубість та зверхність… завдяки Петрині Мар‘яні у мене ці відчуття зникли… УЗД обстеження дуже добре роблять, аналізи також… персонал , як на мене дуже хороший!!! У Вашу клініку звернулась завдяки своїй страховці медичній, жодних проблем , щодо оплати коштів та співпраці між Медатлонтом не було… гарного Вам процвітання !!!
Мед-Атлант

Оксана, раді стати для Вас тими, де по іншому — приємно і професійно. Здоров'я Вам і нехай і далі будуть тільки гарні враження!

Марія Передрук (05.11.2021)
Я можу писати довго) Вперше я прийшла і Мед Атлант в 2018 (якщо не помиляюся) до Ткачук Ніни Дмитрівни. Це було моє спасіння! Добра, чуйна, спокійна, а саме головне професіонал своєї справи!!!!! В неї тепер лікується і моя мама, тітка, сестри і подруги. Потім пішла на УЗД до п. Дожджанюк ( теж дуже хороший спеціаліст і приємна людина).....у неї на огляді я взнала, що у мене проблеми зі щитовидною залозою. До кого я пішла одразу? Правильно.....до ендокринолога Орел Л.Т теж чудовий лікар і позитивна людина! Коли Ткачук і Орел мене вилікували і я завагітніла то стала на облік до Купчак І.М. і не пожаліла жодного разу. В неї і народила чудового синочка. Зараз йому сім місяців) Під час вагітності ходила на УЗД до Дибяк, яка дуже ретельно все оглядала і навіть перераховувала пальчики на ручках і на ніжках ( просто старша донечка народилася із додатковими пальчиками). Ну як ви зрозуміли з Мед Атлант ми дружимо давно)
Мед-Атлант

Маріє, Ваші слова розчулили, від серця дякуємо! Бажаємо Вам тільки позитиву і міцного здоров'я!

Наталія (18.09.2021)
Доброго дня ! Хочу залишити відгук про лікаря-гінеколога ТКАЧУК НІНА ДМИТРІВНА Дуже відповідальний та кваліфікований фахівець, професіонал своєї справи . Більше 6-років ми з чоловіком ніяк не могли завагітніти. . Поспілкувавшись зі мною та правильно призначене лікування, Я через 2 місяця завагітніла . Зараз у нас чудова дівчинка . Ми щасливі ! Щиро дякуєм !!!❤️
Мед-Атлант

Доброго дня, Наталія. Радіємо разом з Вами! Здоров'я вам всім та благополуччя. Дякуємо за довіру.

Anne (22.07.2021)
I was registered to Nataliya Bondarchukfor the concern of my pregnancy and I'm very satisfied with everything. The stuff is very polite, very comfortable, everything is explained very clearly. Thanx to them, I gave birth to the healthy and beautiful child. Thank you so so much!! My mother, who is also under Nataliya Bondarchuk, advised me it and I do really like it! Recommend!
Мед-Атлант

Anne, thank you a lot! Appreciate your trust. Wish you be healthy, take care of yourself!

Надія (17.07.2021)
Хочу висловити свої чудові враження і рекомендації щодо роботи і ставлення дуже хорошого і професійного лікаря- гінеколога - Бажан Олени Іванівни яка працює в вашому центрі. Зараз я стою на обліку по вагітності в Олени Іванівни і дуже задоволена іі методом прийому і ставленням до пацієнтів, приємне спілкування ,огляди , консультаціі та аналізи все виконується на чіткому і високому рівні.пані Олена завжди знайде підхід до кожного пацієнта та порадить найкращий метод лікування .Я задоволена іі роботою і впевнена що моя вагітність проходить під її чітким наглядом і контролем!!
Мед-Атлант

Надіє, Ваші чудові враження — найкраща відзнака для нас. Дякуємо за теплий відгук про лікаря і довіру! Нехай все для Вас складається якнайкраще!

Мирослава (26.01.2021)
Відгук та рекомендація щодо акушера-гінеколога Довганюк Ольгу Михайлівну. Дівчата, якщо шукаєте гарного і доброго професіонала, то вам до неї. Нічого лишнього, лише адекватне і компетентне лікування, ведення вагітності, супровід та пологи. Не часто пишу відгуки, але оскільки сама інколи читаю про лікаря, перед прийомом, то можливо і вам пригодиться.
Мед-Атлант

Щиро дякуємо за відгук, Мирославо! Раді, що довірились.

Олександра (19.06.2020)
Висловлюю щиру подяку медичному закладу Мед-АТЛАНТ за те, що Ви працюєте для нас на такому високому рівні! Всю вагітність (а вона була не проста у зв'язку з тромбофлебією, від 6 тижня колола Клексан) проходила до Вас на УЗД до п. Наталі Урсакі, яка завжди вміла заспокояти, підбадьорити, посміхнутись, надати впевненість, що все буде добре, а тепер маю найкращого, найпрофесіональнішого, найдоказовішого і просто най, най, най...Педіатра з великої літери "П" Сем'янчук Віру Богданівну. Сьогодні були в черговий раз в неї на прийомі, нам 6 місяців, малюк задоволений, завжди знаходить з ним спільну мову, легко, доступно все пояснює, дає друковані заготовки на самі важливі для мам теми (нам дісталось щодо прикорму та харчових алергенів для діток), не призначає нічого зайвого і завжди дає вибір купляти те або те або ще й те, постійно ми всією Сім'єю приймаємо участь в її вебінарах! Вона неймовірна, як Людина, як Лікар, як професіонал своєї справи! Щиро вдячні Вам і Вашим Лікарям за таку віддану працю, турботу і піклування про нас, Ваших маленьких і великих пацієнтів!
Мед-Атлант

Дякуємо Вам, що довірились! Раді допомогти!

Цікаві статті
Наші спеціалісти
Акушер-гінеколог Бондарчук Наталія Василівна
Бондарчук
Наталія Василівна
Акушер-гінеколог
стаж роботи - 29 років
Детальніше
Онкогінеколог, акушер-гінеколог Ткачук Ніна Дмитрівна
Ткачук
Ніна Дмитрівна
Онкогінеколог, акушер-гінеколог
стаж роботи - 21 рік
Детальніше
акушер-гінеколог Адам Роман Антонович
Адам
Роман Антонович
акушер-гінеколог
стаж роботи - 25 років
Детальніше
акушер-гінеколог Довганюк Ольга Михайлівна
Довганюк
Ольга Михайлівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 23 роки
Детальніше
акушер-гінеколог Лазар Зоряна Любомирівна
Лазар
Зоряна Любомирівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 8 років
Детальніше
к.мед.н., Акушер-гінеколог Купчак Ірина Маноліївна
Купчак
Ірина Маноліївна
к.мед.н., Акушер-гінеколог
стаж роботи - 16 років
Детальніше
гінеколог Петрина Мар'яна Іванівна
Петрина
Мар'яна Іванівна
гінеколог
стаж роботи - 10 років
Детальніше
акушер-гінеколог, онкогінеколог Бажан Олена Іванівна
Бажан
Олена Іванівна
акушер-гінеколог, онкогінеколог
стаж роботи - 5 років
Детальніше
акушер-гінеколог Щербан Валентина Михайлівна
Щербан
Валентина Михайлівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 20 років
Детальніше
акушер-гінеколог Попович Олександра Ярославівна
Попович
Олександра Ярославівна
акушер-гінеколог
стаж роботи - 3 роки
Детальніше

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img