Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Розкриття гематоми

Гематома - це скупчення крові під тканинами, як правило є наслідком травми, удару, дуже рідко гематоми розвиваються при деяких захворюваннях.

Гематоми проявляються наступними змінами в організмі:

  • В місці травми можливі больові відчуття, набряк тканин і зміна забарвлення шкірного покриву - через скупчення крові колір шкіри стає темно-червоним або синім, поступово світлішає і стає жовто-зеленим;
  • При внутрішньом’язовій гематомі можливе порушення функціонування відповідного м’язу;
  • Може підніматись температура у місці гематоми.

У більшій частині випадків гематоми поступово проходять самі собою або достатньо консервативного лікування. Однак є випадки, коли потрібна допомога хірурга для розкриття гематоми. Показами до втручання є:

  • Можливість ускладнення через інфікування;
  • При дуже яскраво вираженій симптоматиці для полегшення стану людини;
  • У випадку коли гематома локалізується поруч з судинами та нервами, перетискає їх, що є загрозою для всього організму.

Які гематоми потребують розкриття визначити може тільки лікар. У разі їх наявності радимо вам звернутись до фахівця, отримати професійну консультацію та уникнути можливих ускладнень.

РОЗКРИТТЯ ГЕМАТОМИ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

При наявності гематом записуйтесь на огляд та консультацію до хірурга. У разі прийняття рішення про розкриття гематоми лікар призначить дату процедури та розповість про хід її проведення .

Хірургічно гематоми розкриваються за допомогою пункції (проколу) або розрізу. Місце розкриття обробляється антисептиками та анестетиками. За допомогою пункційної голки або спеціального ножа гематому розкривають. Порожнину промивають антисептичним розчином для уникнення інфікування. Якщо пункція неможлива, то роблять розріз з подальшим дренуванням рани. Рану зашивають, при цьому лишають невеликий отвір для вільного відтоку крові. По завершенні процедури лікар накладає пов’язку. Також лікар надасть рекомендації по догляду та даті наступного візиту.

Ціна розкриття гематоми залежить від її розміру та локалізації. Локалізація визначається при обов’язковому ультразвуковому скануванні перед розкриттям. При поверхневих гематомах достатньо місцевого наркозу. Для гематом, що глибоко лежать потрібен буде загальний наркоз, що вплине на вартість.

Звертайтесь за допомогою! Ми працюємо для Вашого здоров’я! 

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img