Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Ціни Відгуки

Видалення ліпоми

Ліпома або інша назва жировик - це доброякісне новоутворення жирової тканини з втягненням в патологічний процес міжфасціальних та підшкірних тканин та скаладається з видозміненої жирової кульки і сполучнотканинної фіброзної капсули. Основна небезпека ліпом в тому, що вони не тільки не зникають, а і розростаються, збільшуються в розмірах. Причиною ж їх виникнення можуть бути травми, порушення обміну речовин, спадкова схильність до утворення ліпом та інші причини.

Ліпоми формуються на будь-якій ділянці тіла, хоча в більшості випадків це спина та стегна. Зазвичай виглядає під шкірою як м’яке утворення з чіткими контурами. На початковій стадії можливий тільки естетичний дискомфорт, однак в подальшому, при розростанні жировика, для організму людину є небажані наслідки:

  • Порушення кровообігу через перетискання судин;
  • Постійне травмування самої ліпоми,що спричиняє її ріст;
  • Тиск на нервові волокна та внутрішні органи, що спричинятиме біль та порушення їх функції.

Помітивши у себе ознаки таких новоутворень, зверніться за консультацією до лікаря. Крім власне ліпоми є ще такі види доброякісних новоутворів шкіри як атерома, фіброма, гемангіома та гігрома, диференціювати їх може тільки лікар. Іноді в ліпому проростає сполучна тканина і тоді утворення стає більш щільним та його називають фіброліпомою. В будь-якому випадку консервативне лікування ліпом визнано таким, що не дає бажаного результату. Ефективним для лікування ліпом є тільки хірургічний метод.

ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМИ (ЖИРОВИКА) В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ - ПІДГОТОВКА, ОПЕРАЦІЯ, РЕАБІЛІТАЦІЯ

В першу чергу необхідна консультація лікаря хірурга, яку ви можете пройти в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську. Якщо на ній буде визначено, що це ліпома, то лікар надасть рекомендації та ви зможете, отримавши всю інформацію, запланувати подальші дії. Операція з видалення жировика відноситься до операцій 1 дня, в той самий день ви вже будете вдома, так що це не значно порушить звичний ритм життя.

Підготовка до видалення ліпоми:

  • Консультація хірурга;
  • УЗД (за показами);
  • Лабораторні обстеження терміном до 14 днів на день операції - загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, коагулограма, аналізи на гепатит В та С, аналіз на ВІЛ та реакцію Вассермана;
  • Електрокардіограма.

Операція відбувається під місцевим чи загальним наркозом. Час проведення самого втручання орієнтовно 30-60 хвилин, залежить від розміру жировиків, кількості та локалізації. Хірургічним способом лікар проводить видалення ліпом і накладання швів.

Реабілітація після видалення жировика нескладна. Необхідно дотримуватись правил гігієни, уникати травматизації місця де була ліпома (обмежити заняття спортом), не відвідувати в цей час сауни та басейни. Для повного загоєння необхідно 10-14 днів.

Вартість видалення ліпом в ЛДЦ «Мед-Атлант»

Ціна видалення ліпоми в ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську наведена в прайсі на цій сторінці, вартість залежатиме від розміру ліпоми. Звертайтесь до фахівців нашого лікувально-діагностичного центру і отримуйте якісні послуги!

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Як проходить операція з видалення ліпоми?

Під місцевим знеболенням або загальним наркозом хірург видаляє новоутворення та накладає шви.

Коли знімати шви після видалення ліпоми?

Шви після видалення ліпоми знімають на 5-9 день.

Скільки коштує операція по видаленню ліпоми?

Орієнтовні ціни наведені нижче на сторінці. Ціна залежить від розміру ліпоми та складності операції.

Послуга Ціна
Видалення ліпоми/атероми в залежності від складності та розміру від 2000-4000 грн

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img