Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Лікування гепатиту С

або як подолати «лагідного вбивцю»

  • діагностика вірусного гепатиту С
  • призначення противірусної терапії
  • ведення пацієнта лікарем інфекціоністом


Вірусний гепатит С одне з найбільш підступних інфекційних захворювань. Після первинного зараження проявів хвороби роками може не бути або ж є симптоми, які легко прийняти за інші захворювання чи списати на втому. Найчастіше вірус передається через кров та її компоненти, рідко під час пологів від матері до дитини. Можливе також інфікування під час процедур пірсингу, татуювання, якщо не дотримані умови стерильності. Вірус гепатиту С не передається через доторки чи поцілунки. 

У 80-85% інфікованих розвивається хронічний вірусний гепатит С. Без лікування захворювання з часом призводить до цирозу або раку печінки. 

Специфічної профілактики чи вакцинації від гепатиту С не існує.

ДІАГНОСТИКА ГЕПАТИТУ С В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Найчастіше люди випадково дізнаються про інфікування при здачі аналізу на антитіла до гепатиту С перед операцією або коли вирішують стати донорами. Запідозрити можливе інфікування можна за показниками біохімічного аналізу крові. До інфекціоніста можна звернутись самостійно або може направити терапевт та інші суміжні спеціалісти. Рекомендуємо відповідально поставитись до свого здоров’я, не займатись самолікуванням, отримати консультацію лікаря.

Для діагностики гепатиту С інфекціоніст призначає наступні обстеження:

ЛІКУВАННЯ ГЕПАТИТУ С В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» 

В ЛДЦ «Мед-Атлант» лікар призначить противірусну терапію при згоді і бажанні пацієнта пройти курс лікування за власні кошти. 
Терапія підбирається індивідуально під людину, залежно від генотипу вірусу та інших показників. Мінімальний курс лікування від 12 тижнів. На час лікування є абсолютно протипоказаним алкоголь та рекомендована дієта. Антивірусна терапія є достатньо ефективною і з її допомогою можна знизити кількість вірусу в крові до рівня, що лабораторно не визначається (хвороба тоді вважається пролікованою).

ВІРУС ГЕПАТИТУ С У ВАГІТНИХ:

Консультація інфекціоніста буде корисною вагітним з виявленим гепатитом С для підбору тактики ведення вагітності та підбору лікування у післяпологовий період.


Хронічні вірусні гепатити можна взяти під контроль та уникнути незворотніх змін в організмі. В ЛДЦ «Мед-Атлант» ви отримаєте консультацію інфекціоніста, лабораторну діагностику та еластографію, і, при потребі, може прийняти рішення про лікування під керівництвом та супроводом наших інфекціоністів. Запис на консультацію за контактами корпусу №1.

Наші спеціалісти
професор кафедри інф.хв. Інфекціоніст  Матейко Галина Богданівна
Матейко
Галина Богданівна
професор кафедри інф.хв. Інфекціоніст
стаж роботи - 40 років
Детальніше
Інфекціоніст, дитячий інфекціоніст Івасишин Олена Миколаївна
Івасишин
Олена Миколаївна
Інфекціоніст, дитячий інфекціоніст
стаж роботи - 9 років
Детальніше

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img