Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Кардіолог

"О, серце» - його оспівували численні поети, і це не дивно, воно є одним із найважливіших органів людини !!!

Саме лікар кардіолог в Івано-Франківську займається самою об’ємною, найскладнішою наукою про серцево-судинну систему організму людини. Його робота починається з найпростішого: вимірювання артеріального тиску, пульсу, саме від цього залежить фундамент правильної діагностики.

Відчувши дискомфортні зміни в області сердечка:

- колючий, стискаючий, ріжучий біль у стані спокою та під час ходьби;
- перебої у роботі серця;
- кашель чи задишку після фізичної вправи або навантаження;
- важкість, дискомфорт зліва у грудній клітці;
- надто сильне серцебиття;
- підвищений артеріальний тиск.

не варто зволікати і чекати можливо все пройде, а потрібно одразу звертатись до приватного лікаря-кардіолога. Насправді наші думки і надії тільки погіршують можливий стан серцевого м’яза, і приводять до хронічних форм. Діагностувавши на початкових стадіях мінімальні зміни в роботі серця набагато простіше почати лікування.

Найпоширеніші хвороби в кардіології

Найбільш поширенішими хворобами на даний час є:

  • гіпертонічна хвороба
  • серцева недостатність
  • ішемічна хвороба серця
  • аритмії
  • інфаркт

На вище перечислені захворювання хворіють не тільки люди похилого віку. Основними пацієнтами лікаря кардіолога останнім часом стає молодь через часті стреси, нервові напруження, малорухомий образ життя. Всі захворювання починаються з дискомфортних відчуттів, задишки, підняття тиску, збоїв у роботі серця, можуть закінчитися ускладненнями загрожуючими життю.

Записавшись на прийом до кардіолога в Івано-Франківську потрібно взяти з собою кардіограму (свіжо зроблену), або зробити її на місці. Розшифрувавши графічне зображення лікар буде мати загальну картину функції серця, зібраний у правильній формі анамнез життя і при потребі проведена ехокардіографія (ЕХО-КГ), узд серця, визначення ліпідів крові на всі 100% поставить правильний діагноз про роботу серця. Основною метою кардіолога є не тільки лікування хвороби, а знаходження причини, що привела до неї.

Висококваліфікований практикуючий у цій сфері лікар Хомут Лілія Володимирівна, стане вашим помічником та порадником в комфортний для Вас час .

P.S. Тільки здоровий спосіб життя може зберегти роботу серця більш тривалішою!!!

Запис до приватного кардіолога в Івано-Франківську за телефонами:

+38 (0342) 75-04-00
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

або через форму запису на сайті.

Графік роботи:

Пн., Ср., Чт., Пт з 14:00 по 15:45

Вт.,з 14:00 по 14:30

Консультація кардіолога ­ 220 грн.