Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Плазмоліфтинг обличчя

Плазмотерапія обличчя — ін’єкційна процедура для омолодження та оздоровлення шкіри обличчя за допомогою власної плазми. Використання своєї плазми абсолютно виключає будь-які алергенні реакції і суттєво знижує перелік протипоказань.

Процедура плазмотерапії обличчя

Як отримується плазма для процедури? Медична сестра набирає у спеціальну пробірку кров з вени та центрифигує отриманий матеріал. Таким чином відділяється очищена плазма, яка збагачена тромбоцитами з факторами росту. 

Отриману плазму лікар вводить шляхом мікроін’єкцій під шкіру по всій зоні обличчя (обличчя попередньо обробляється антисептиком). Так як ін’єкції робляться найтоншою голкою, то больові відчуття мінімальні. До того ж, наноситься попередньо на обличчя крем для знеболення.

Введена таким чином плазма, завдяки наявним в ній факторам росту, запускає природну регенерацію: активізує міжклітинний метаболізм, посилює синтез колагену. Як результат, більш свіжа та еластична шкіра обличчя.

Процедуру плазмотерапії обличчя можна поєднувати з іншими косметологічними доглядовими процедурами, більш детально проконсультуйтесь у лікаря. 

Плазмоліфтинг обличчя в Івано-Франківську

Показання та протипоказання до плазмоліфтингу обличчя

Показами введення плазми у шкіру обличчя буде ефективним є:

 • Вікові зміни шкіри обличчя, але ще без глибоких зморшок чи вираженого птозу (опущення тканин), мімічні зморшки.
 • Як одна з складових для лікування акне та постакне.
 • Сухість шкіри.
 • Для відновлення після засмаги.
 • Як один з етапів лікування пігментації шкіри.
 • Для кращого відновлення шкіри після інших косметологічних процедур або як підготовка до них.

Протипоказами є:

 • Вагітність та лактація.
 • Онкологічні захворювання.
 • Будь-які інфекційні чи хронічні захворювання у гострій стадії.
 • Аутоімунні захворювання.
 • Захворювання крові.

Зверніть увагу, що якщо лікар може порекомендувати також інші варіанти омолодження і відновлення шкіри обличчя. До відновлювальних процедур відносяться біоревіталізація, мезотерапія, ін’єкції полінуклеотидів, а також апаратна косметологія, які можна пройти в нашому медичному центрі.

Підготовка до плазмотерапії обличчя

Рекомендуємо перед процедурою здати загальний аналіз крові для виключення патологій та аналіз крові на глюкозу (цукор крові). Важливо за день-два обмежити прийом жирної та смаженої їжі, пити достатньо води (дотримуватись питного режиму завжди актуально). При візиті до лікаря на плазмоліфтинг обличчя не наносьте декоративну косметику або будьте готові, що шкіру обличчя необхідно буде очистити від косметики. 

Плазмотерапія обличчя

Тривалість курсу плазмоліфтингу обличчя та догляд після процедур

Оптимальну кількість ін’єкцій визначає лікар косметолог відповідно стану шкіри обличчя. Як правило, курс складається з 4 процедур з проміжками в два тижня. Тривалість однієї процедури приблизно 40 хвилин. Частота курсу: один або два рази на рік. Якщо плазмотерапія обличчя є складовою лікування дерматологічних захворювань, то лікар складає індивідуальний план.

Відновлення після плазмотерапії обличчя досить просте. Рекомендовано на день відмовитись від декоративної косметики, протягом тижня не скрабувати шкіру обличчя, не відвідувати сауни чи басейни та утриматись від засмагання.

Пам’ятайте, що цю естетичну процедуру має проводити лікар косметолог зі спеціалізацією по дерматології. Не дивлячись на те, що процедура виглядає простою, однак саме лікар може розпізнати наявні патології, призначити правильний курс лікуванні і процедур і провести правильно ін’єкції. Будь-які естетичні процедури в першу чергу мають бути безпечні для Вашого здоров’я!

Послуга Ціна
Плазмоліфтинг (обличчя) 1400 грн
Наші спеціалісти
дерматолог, косметолог, трихолог Череп’юк Світлана Миколаївна
Череп’юк
Світлана Миколаївна
дерматолог, косметолог, трихолог
стаж роботи - 9 років
Детальніше

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img