Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни

Невролог

Головний і спинний мозок керує повністю всіма системами і органами організму людини. Від їхнього стану залежить те, як людина бачить, чує, говорить, сприймає навколишній світ, усвідомлює себе. Стреси, втома, дратівливість - це їхні капітали, які є патологією для організму.

Невропатолог в Івано-Франківську ЛЦД "Мед-Атлант" допоможе не тільки в правильній діагностиці та лікуванні захворювань, але порекомендує ефективні профілактичні методи, що допоможуть запобігти цілому ряду неврологічних захворювань. Головне вчасно звертатися за допомогою фахівця, тоді є шанси повністю позбутися захворювання.

Невролог в Івано-Франківську: симптоми для звернення

Ви помітили такі симптоми як:

  • Головний біль, що є регулярний і його можна списувати на втому та погоду, однак це може бути ознакою порушень мозкового кровообігу або інших збоїв в роботі головного мозку.
  • Постійні запаморочення та слабкість - може бути викликано багатьма причинами (звуження судин, защемлення нерва). Особливо тривожні симптоми сильні запаморочення з потемнінням в очах, втратою свідомості.
  • Двоїння в очах, неможливість зосередження погляду в одній точці - симптоми переважно пов’язані з ураженням центральної нервової системи
  • Будь-які порушення мови - Вам важко говорити, губи та язик Вас не слухаються, Ви забуваєте слова, не виходить побудувати речення (В анамнезі у Вас важка перенесена хвороба чи травма)
  • Параліч - Ви не можете рухати рукою або ногою, пальцем, у Вас порушилась міміка, відчуваєте м’язову слабкість - швидше за все симптоми пов’язані з ураженням нервової системи що є серйозним приводом піти до лікаря.
  • Втрата чутливості , яка пропадає повністю або частково, з’явилося відчуття «повзання мурашок» чи «знеболення після уколу»
  • Болі, печіння в шиї, спині, обличчі, кінцівках, зустрічаються часто при різних захворюваннях, в тому числі остеохондрозі, запущених нервових запаленнях різного ступеня.
  • Перекривлення обличчя, коли опускається кут рота, неможливо закрити або відкрити очі- є серйозним симптомом, що може бути ознакою інсульту.
  • Неконтрольовані рухи кінцівок, м’язові посмикування , можливо наслідок травми, уражень центральної нервової системи або ознакою психоемоціонального перевантаження.
  • Порушення сну, пам’яті, дратівливість, хронічна втома

Маючи, хоча б один з вище перерахованих симптомів, Вам потрібно негайно звернутись до лікаря невропатолога, де Вам нададуть повну і правильну консультацію.

В лікувально – діагностичному центрі «Мед-Атлант» лікарі поставлять діагноз і зроблять все, щоб Ви були здорові та щасливі.

P.S. Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим та небезпечним для Вашого здоров’я!!!

Наші спеціалісти
Волян
Вікторія Валеріївна
Невролог
Детальніше
Графік прийому лікарів

Волян Вікторія Валеріївна: Вт.,Чт., Пт., з 15:00 по 19:00

Консультація невролога ­ 250 грн.

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Ми знаходимся за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133
+38 (0342) 75-04-00

пн - 08:00-20:00
вт - 08:00-20:00
ср - 08:00-20:00
чт - 08:00-20:00
пт - 08:00-20:00
сб - 09:00-15:00
нд - Вихідний