Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Неврологія

Невролог - лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань центральної та периферичної нервової системи, а також деяких захворювань опорно-рухового апарату. Враховуючи особливості перебігу неврологічної патології, для отримання бажаних результатів лікування має бути розпочато вчасно. Важливе дотримання рекомендацій щодо застосування лікарських середників та корекції способу життя людиною, що звернулась за допомогою. Це дозволить швидше покращити самопочуття та зменшити частоту загострень.

СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НЕВРОЛОГА В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Симптоми неврологічних захворювань досить різноманітні, адже нервова система регулює роботу всіх органів і систем організму. Іноді вони можуть здаватись не особливо загрозливими. До того ж, люди звикають до незначних порушень у стані здоров’я і часто відкладають візит до лікаря, тим самим ускладнюючи своє майбутнє становище. При появі нижче перерахованих симптомів радимо звернутись на консультацію до невролога лікувально-діагностичного центру «Мед-Атлант» в Івано-Франківську:

 • Частий біль голови - його можна списувати на втому та погоду, однак це може бути ознакою порушень мозкового кровообігу, мігрені, наслідків травм, інтоксикацій, проблем з шийним відділом хребта або іншої серйозної недуги.
 • Запаморочення та слабкість - може бути викликано багатьма причинами (одна з них звуження судин). Особливо тривожні симптоми - сильні запаморочення з потемнінням в очах, втратою свідомості;
 • Двоїння в очах, раптова втрата зору – потребують негайного звертання, можуть бути ознакою інсульту, розсіяного склерозу, ботулізму, ураження окорухових нервів;
 • Будь-які порушення мови - вам важко говорити, губи та язик вас не слухаються, ви забуваєте слова, не виходить побудувати речення. Може бути ознакою порушення мозкового кровообігу, наслідком перенесеної травми головного мозку;
 • Параліч - відсутність рухів у кінцівках(ви не можете рухати рукою або ногою, пальцем).Може бути ознакою інсульту, перенесеної травми, іншої патології головного мозку або ураження периферичного нерва;
 • Втрата чутливості - пропадає повністю або частково, з’явилося відчуття     «повзання мурашок» чи «знеболення після уколу». Ознака ураження ЦНС або периферичного нерва;
 • Болі, печіння в шиї, спині, обличчі, кінцівках - трапляються часто при різних захворюваннях, в тому числі при запальних та дегенеративних захворюваннях нервової системи (остеохондроз);.
 • Перекривлення обличчя, коли опускається кут рота, неможливо закрити або відкрити очі - є серйозним симптомом, що може бути ознакою інсульту або ураження лицевого нерва.
 • Неконтрольовані рухи кінцівок, м’язові посмикування - можливо наслідок травми, іншого ураження головного мозку, або є ознакою психоемоційного перевантаження;
 • Порушення сну, пам’яті, дратівливість, хронічна втома, підвищення артеріального тиску.

Найчастіші причини звертання до невролога:

 • Вертеброгенні болі – зумовлені переважно дегенеративно-дистрофічними змінами хребта (остеохондрозом, спондилоартрозом, грижею міжхребцевого диску). Виникають унаслідок рефлекторного м'язового спазму або компресії (защемлення) нервових корінців остеофітами або грижею, супроводжуються неврологічною симптоматикою. Найчастіше це болі в спині, іноді з поширенням в кінцівку. За даними ВООЗ біль в спині є найчастішою причиною серед неврологічних захворювань для звернення до лікарів за допомогою. 
 • Судинні захворювання головного мозку (цереброваскулярні захворювання), що виникають на грунті гіпертонічної хвороби, підвищеного рівня холестерину, цукрового діабету. У гострому випадку це інсульт з необхідністю негайної госпіталізації. Хронічна недостатність мозкового кровообігу проявляється болем голови, головокружінням, запамороченнями, порушенням координації рухів, погіршенням пам'яті, здатності до концентрації уваги.
 • Головний біль напруги – зумовлений тривалим перебуванням в одному положенні (робота за комп'ютером, кермом тощо).

НЕВРОЛОГІЯ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» НАДАЄ ДОПОМОГУ ПРИ:

 • Мононейропатії (тунельний синдром, міжреберна невралгія, нейропатія лицьового нерву тощо);
 • Полінейропатії (діабетична полінейропатія тощо);
 • Мігрені;
 • Наслідках перенесених черепно-мозкової травми, інсульту;
 • Міастенії (аутоімунний нервово-м'язовий розлад);
 • Порушені сну;
 • Розладах вегетативної нервової системи (супроводжуються серцебиттям, тривогою, коливаннями артеріального тиску)

Досвідчений невролог нашого центру в Івано-Франківську, Волян Вікторія Валеріївна, під час консультації  з'ясовує скарги, збирає анамнез, за потреби призначає додаткові обстеження та аналізи, огляд суміжних спеціалістів. На підставі отриманої інформації складає схему лікування, надає рекомендації. В більшості випадків лікування неврологічних порушень є довготривалим процесом, часто ці захворювання є хронічними і потребуватимуть не тільки лікування для зняття гострої фази, а і подальшого дотримання режиму та профілактичних заходів. У нас ви можете бути впевнені у призначені тільки необхідної терапії, уважному ставленні, професійності лікаря та всього медичного персоналу клініки.

Для запису на прийом до невролога користуйтесь формою на сайті або за телефонами корпусу №1:

+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Послуга Ціна
Консультація невролога  400 грн.
Наші спеціалісти
Невролог Волян Вікторія Валеріївна
Волян
Вікторія Валеріївна
Невролог
стаж роботи - 21 рік
Детальніше

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Коли звертатися до невролога?

При частих запамороченнях, слабкості, мігренях, а також невралгії, невропатії та інших симптомах чи хворобах. Звертатись можна як самостійно, так і за скеруванням інших лікарів.

Яка різниця між неврологом і невропатологом?

В сучасній медичній термінології застосовують слово «невролог». Раніше даного лікаря називали «невропатолог», однак цей термін вважається застарілим. Так що різниці немає. Це просто стара і нова назва для лікаря спеціалізації неврологія.

Які проблеми вирішує невролог?

Лікування симптоматичних проявів:

 • Погіршення зору (через неврологічну хворобу).
 • Слабкість, в'ялість.
 • Онімінння кінцівок, втрата чутливості.
 • Лікування наслідків паралічу.
 • Болі в спині, шиї.

Неврологічні захворювання, на жаль, не всі можна вилікувати повністю. Однак можна сповільними їх перебіг і покращити якість життя.

Більше про діагностику:
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img