Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Невролог

Головний і спинний мозок керує повністю всіма системами і органами організму людини. Від їхнього стану залежить те, як людина бачить, чує, говорить, сприймає навколишній світ, усвідомлює себе. Стреси, втома, дратівливість - це їхні капітали, які є патологією для організму.

Невропатолог в Івано-Франківську ЛЦД "Мед-Атлант" допоможе не тільки в правильній діагностиці та лікуванні захворювань, але порекомендує ефективні профілактичні методи, що допоможуть запобігти цілому ряду неврологічних захворювань. Головне вчасно звертатися за допомогою фахівця, тоді є шанси повністю позбутися захворювання.

Невролог в Івано-Франківську: симптоми для звернення

Ви помітили такі симптоми як:

- Головний біль, що є регулярний і його можна списувати на втому та погоду, однак це може бути ознакою порушень мозкового кровообігу або інших збоїв в роботі головного мозку.

- Постійні запаморочення та слабкість - може бути викликано багатьма причинами (звуження судин, защемлення нерва). Особливо тривожні симптоми сильні запаморочення з потемнінням в очах, втратою свідомості.

- Двоїння в очах, неможливість зосередження погляду в одній точці - симптоми переважно пов’язані з ураженням центральної нервової системи

- Будь-які порушення мови - Вам важко говорити, губи та язик Вас не слухаються, Ви забуваєте слова, не виходить побудувати речення (В анамнезі у Вас важка перенесена хвороба чи травма)

- Параліч - Ви не можете рухати рукою або ногою, пальцем, у Вас порушилась міміка, відчуваєте м’язову слабкість - швидше за все симптоми пов’язані з ураженням нервової системи що є серйозним приводом піти до лікаря.

- Втрата чутливості , яка пропадає повністю або частково, з’явилося відчуття «повзання мурашок» чи «знеболення після уколу»

- Болі, печіння в шиї, спині, обличчі, кінцівках, зустрічаються часто при різних захворюваннях, в тому числі остеохондрозі, запущених нервових запаленнях різного ступеня.

- Перекривлення обличчя, коли опускається кут рота, неможливо закрити або відкрити очі- є серйозним симптомом, що може бути ознакою інсульту.

- Неконтрольовані рухи кінцівок, м’язові посмикування , можливо наслідок травми, уражень центральної нервової системи або ознакою психоемоціонального перевантаження.

- Порушення сну, пам’яті, дратівливість, хронічна втома

Маючи, хоча б один з вище перерахованих симптомів, Вам потрібно негайно звернутись до лікаря невропатолога, де Вам нададуть повну і правильну консультацію.


В лікувально – діагностичному центрі «Мед-Атлант» лікарі поставлять діагноз і зроблять все, щоб Ви були здорові та щасливі.


P.S. Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим та небезпечним для Вашого здоров’я!!!

Графік прийому лікаря: Волян Вікторії Валеріївни

Вт.,Чт., Пт., з 15:00 по 19:00

Консультація невролога ­ 220 грн.