Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Педіатрія

Лікувально-діагностичний центр «Мед-Атлант» турбується не тільки про Ваше здоров`я, але й здоров`я Ваших малюків. З особливою теплотою, ніжністю та увагою ми відносимося до наших найменших пацієнтів. Розуміємо, що найбільше серце батьків болить, коли їхня дитина хвора. Особливо коли це перше немовля, а ти в паніці, і день не день, а ніч без сну - береш телефон і телефонуєш подругам або читаєш інтернет, як вилікувати своє дитя….. Не варто гаяти час на необдумані рішення, та лікувати хвороби за порадою подруги чи бабусі, треба звернутися за кваліфікованою консультацією до дитячого спеціаліста - лікаря педіатра в Івано-Франківську, який турбується про здров`я Ваших дітей з першого дня народження і впевнено та вміло призначає лікування.

Профілактичні візити з немовлям до лікаря-педіатра в приватну клініку

Наш лікар педіатр стане як першим другом так оберігаючим «ангелом» для Ваших малюків.

Особливо в перший рік життя немовлятка — цей період відповідально-цікавий та в ньому починається закладатися «фундамент» здоров’я. Щоб правильно стежити за розвитком немовля перших 6 місяців необхідно щомісячно відвідувати педіатра. На цих профілактичних прийомах лікар-педіатр:

 • зважить немовля,
 • запитає батьків про годування (грудне, додаткове (каші)). При відсутності чи нестачі грудного молока, допоможе правильно підібрати харчування, що є основою розвитку і гармонії дитини,
 • проведе вимірювання росту,
 • вимірювання окружності голівки,
 • послухає дихання малюка,
 • визначить рефлекси,
 • буде спостерігати за загальним та фізичним розвитком дитини,
 • дасть необхідно поради по догляду.

Саме з цією метою щочетверга в нас день здорової дитини - для зменшення контакту здорових немовлят із дітками що перебувають на лікарняному.

Для комфортного очікування ми запропонуємо вам ігри для розвитку, різноманітні іграшки та розмальовки.

Запис на консультацію до педіатра

На жаль всі дітки хворіють, без цього ніяк, особливо перше відвідування садочка де велика кількість діток, грання в пісочниці, періоди пробування всього цікавого на зуб. Та в моменти висипання, першого покашлювання, підняття температури, потрібно правильно й своєчасно поставити діагноз, адже саме від нього буде залежати подальше лікування. Своєчасно діагностоване захворювання є більш легким та скорочує тяжкість і тривалість лікування. Саме тому так важливо не зволікати, а відразу відвідати лікаря.

Починаючи вже з дитячого віку також стоїть питання вакцинації, яка є не менш важливішою, адже завчасно запобігти хворобі, «уберегтися» від неї набагато легше ніж витрачати кошти на лікування.

Прийом лікаря педіатра передбачає огляд здорових та хворих дітей від народження до 18 років.

Огляд здорових дітей проводиться з метою оцінки гармонійного розвитку (фізичного та психомоторного), попередження захворювань, а також для консультації батьків щодо догляду та збалансованого харчування. 
Записуйтесь до педіатра як з профілактичною метою, так і у разі потреби коли дитина чи дітки відчувають нез-дужання.

Лікар-педіатр в Івано-Франківську: огляд та лікування у дитячого лікаря

Огляд хворих діток лікарем-педіатром в Івано-Франківську передбачає діагностику та призначення відповідного лікування, подальший супровід, а також рекомендації щодо профілактики.

Під час огляду проводиться:

 • збір анамнезу життя та захворювання;
 • комплексний огляд усіх систем організму;
 • антропометрія (зважування, розрахунок індексу маси тіла тощо);
 • безконтактна термометрія, вимірювання артеріального тиску;
 • пульсоксиметрія (насичення крові киснем, наприклад при задишці);
 • пікфлоуметрія (у діток з бронхіальною астмою).
 • у немовлят додатково проводиться вимірювання об’ємів голови та грудної клітки, перевірка рефлексів новонародженого, оцінка вигодовування, лактації тощо.​

При потребі додатково проводиться:

 • отоскопія (огляд вух);
 • швидкий тест на грип;
 • швидкий тест на стрептокок (при підозрі на ангіну);
 • аналіз сечі тест полосками.

Запис на консультацію до педіатра:
м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48 (корпус 1)
+38 (095) 00 38 453 (Viber)
+38 (097) 41 13 133 

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Педіатр — це хто?

Лікар, який займається діагностикою, лікуванням захворювань у дітей, а також профілактикою захворювань (контрольні огляди, вакцинація).

Як записатися на прийом до педіатра?

За контактними номерами нашого центру, а також надіславши заявку з сайту. Заявка буде підтверджена адміністратором, буде погоджений день та час візиту.

Як викликати педіатра додому?

В робочий час за контактними номерами можна замовити послугу виїзду лікаря додому. При цьому необхідно вказати адресу (в т.ч. код підїзду), номер телефону та в погодженйи час бути вдома.

Графік прийому лікарів

 Уточнюйте години прийому в контакт-центрі.

Ціни на послуги в педіатрії клініки «Мед-Атлант»

Послуга Ціна
Консультація педіатра (збір анамнезу, антропометрія, повний огляд дитини або інтерпретація результатів обстеження та рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) 400 грн.
Консультація педіатра (збір анамнезу, антропометрія, повний огляд дитини або інтерпретація результатів обстеження та рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) + УЗД легень дитини (обстеження проводить лікар педіатр) 550 грн.
Повторний огляд педіатра (повторний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, корекція лікування, яке проводиться у випадку одного захворювання, протягом двох тижнів)* 250 грн.
Повторний огляд педіатра (повторний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, корекція лікування, яке проводиться у випадку одного захворювання, протягом двох тижнів) + УЗД легень дитини (обстеження проводить лікар педіатр)* 400 грн.
Виїзд педіатра на дім (збір анамнезу, антропометрія, повний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження та рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) 600 грн.
Виїзд педіатра на дім (збір анамнезу, повний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) друга дитина однієї мами 350 грн. 
Кетонометрія 50 грн.
Пікфлоуметрія і тест на зворотність бронхіальної обструкції (проба з бронхолітиком або фізичним навантаженням) 60 грн.
Експрес аналіз сечі з використанням тест-смужки (10 показників) 60 грн.
Швидкий тест на β-гемолітичний стрептокок групи А 200 грн.
Швидкий тест на С-реактивний білок 200 грн.
Проведення інгаляції за допомогою аерочамблера (беродуал) 50 грн.
Проведення інгаляції за допомогою аерочамблера (вентолін) 50 грн.
Проведення інгаляції за допомогою циклохалера (зафірон) 60 грн.
Проведення інгаляції за допомогою аерочамблера (фліксотид) 50 грн.
Внутрішньом’язеві ін’єкції (без вартості медикаментів) 30 грн.
Інфузійна терапія (без вартості медикаментів) 60 грн.
Транскутанна білірубінометрія 150 грн.
Відгуки
Аліна (13.09.2022)
Були на прийомі у лікаря педіатра Сергія Гаврилюка. Дуже сподобався лікар, класний, прогресивний і приємна людина. Все пояснив, розповів, дав рекомендації. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст!
Мед-Атлант

Аліно, нам приємно, дякуємо за довіру та відгук про лікаря! Здоров'я Вам і дитині!

Анна (29.01.2022)
Дуже задоволена дитячим педіатром Гаврилюк Сергій. Чудовий огляд та підхід до малюків. Нема ніякого на кшталт - нічого що це з 4 років а вам 2, приймайте по пів дози. Лишнього не назначає, тільки дієві препарати для конкретного віку.
Мед-Атлант

Анно, завжди приємно отримати високу відзнаку, вдячні за довіру найціннішого! Всіх благ!

Оксана (08.12.2021)
Щиро дякую нашому лікарю- педіатру Гаврилюку Сергію Васильовичу! Ми без проблем йдемо на прийом, а інколи викликаємо лікаря додому. Мені подобається його професіоналізм, підхід до лікування, нічого зайвого.Лікар працює по доказовій медицині для мене це важливо! Сергій Васильович завжди уважно огляне, відповість на всі мої запитання, консультує протягом перебігу хвороби. Дякую! Також хочу відзначити медсестричок, що йому допомагають, які завжди привітно і гарно відносяться. Мої малята дуже люблять приходити бо їм цікаво, а ще отримують смаколик і сюрприз. Хочу наголосити, що із оновленням кабінету стало комфортніше та ще більш приємно відвідувати Ваш заклад. Молодці! Рекомендую!
Мед-Атлант

Оксана, щиро дякуємо за такий детальний відгук, нам дуже приємно! Бажаємо Вашим малятам рости здоровими!

Ірина (04.12.2021)
Хочу подякувати за лікування донечки, лікарю - педіатру Гаврилюку Сергію Васильовичу, професійний лікар, вірно встановив діагноз, був завжди на зв‘язку і ось, через 7 днів лікування ми здорові :) Також хочу відмітити клініку Мед Атлант за гарне ставлення до пацієнтів!
Мед-Атлант

Ірина, дякуємо за високу відзнаку і лікаря, і клініки! Раді бути корисними і дарувати приємні емоції:)

Мар‘яна (10.07.2021)
Хочу висловити нашу з чоловіком подяку, Лікарю-педіатру Гаврилюку Сергію Васильовичу за щиру турботу при кожному зверненні,та професійну допомогу для нашої дитини! Також вдячні всьому колективу МЦ Мед-Атлант,від тех.робітниці до директора(власника). Ваша клініка щодня допомагає багатьом людям і ця допомога безцінна! Ps: При можливості,підвищіть зарплати всьому персоналу)))
Мед-Атлант

Мар'яна, нам дуже приємно отримати такий відгук, розуміємо, що вкладені зусилля кожного помітні. Дякуємо! Здоров'я і процвітання Вашій родині!

Ірина (12.05.2021)
Викликали додому лікаря педіатра Гаврилюк Сергій Васильович . Лікар кваліфікований , уважний , оглядає дитину повністю!!! Задоволені на всі сто відсотків! Всім рекомендую !!!
Мед-Атлант

Ірина, раді допомогати! Дякуємо Вам за довіру і відзначення роботи лікаря. Здоров'я Вам і дитині!

Мар‘яна (10.02.2021)
Як що Ви були з дитиною у трьох «спеціалістів» і ніхто не поставив конкретний діагноз а ще кожен призначав різне лікування як у нашому випадку,то однозначно рекомендую консультацію у Сергія Васильовича Гаврилюка!!! Тому що окрім високо кваліфікованого обстеження і доцільного лікування кожна мама виходить від Сергія Васильовича спокійною за стан здоров‘я своєї дитини!
Мед-Атлант

Приємно, що Ви відзначили високу професійність лікаря! Дякуємо, Мар'яна!

Романія (09.02.2021)
Хочемо подякувати закладу за лікаря від Бога, хорошого спеціаліста, прекрасну людину Гаврилюка Сергія Васильовича! Вже більше як рік ми звертаємось до нього, знаходить підхід до дитини, 24/7 на зв’язку, що є дуже важливо! Дякуємо що він у нас є
Мед-Атлант

Романія, щиро дякуємо за прекрасний відгук про лікаря!

Юлія (16.10.2020)
Привітна приватна клініка, де працює багато кваліфікованих лікарів. Відвідувала педіатра, робила дитині щеплення, обстежувалася сама - кожного разу була задоволена. Приємне враження починається від зустрічі на рецепції і закінчується прийомом у спеціаліста.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам!smiley

Наші спеціалісти
педіатр ​Гаврилюк Сергій Васильович
​Гаврилюк
Сергій Васильович
педіатр
стаж роботи - 15 років
Детальніше
Статті по педіатрії
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img