Корпус 1
Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48
Корпус 2
Івано-Франківськ, вул. Чорновола,23
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Педіатр

Лікувально-діагностичний центр «Мед-Атлант» турбується не тільки про Ваше здоров`я, але й здоров`я Ваших малюків. З особливою теплотою, ніжністю та увагою ми відносимося до наших найменших пацієнтів. Розуміємо, що найбільше серце батьків болить, коли їхня дитина хвора. Особливо коли це перше немовля, а ти в паніці, і день не день, а ніч без сну - береш телефон і телефонуєш подругам або читаєш інтернет, як вилікувати своє дитя….. Не варто гаяти час на необдумані рішення, та лікувати хвороби за порадою подруги чи бабусі, треба звернутися за кваліфікованою консультацією до дитячого спеціаліста - лікаря педіатра в Івано-Франківську, який турбується про здров`я Ваших дітей з першого дня народження і впевнено та вміло призначає лікування.

Профілактичні візити з немовлям до лікаря-педіатра

Наш лікар педіатр, дитячий алерголог, імунолог (все в одному лиці) стане як першим другом так оберігаючим «ангелом» для Ваших малюків.

Особливо в перший рік життя немовлятка — цей період відповідально-цікавий та в ньому починається закладатися «фундамент» здоров’я. Щоб правильно стежити за розвитком немовля перших 6 місяців необхідно щомісячно відвідувати педіатра. На цих профілактичних прийомах лікар-педіатр:

 • зважить немовля,
 • запитає батьків про годування (грудне, додаткове (каші)). При відсутності чи нестачі грудного молока, допоможе правильно підібрати харчування, що є основою розвитку і гармонії дитини,
 • проведе вимірювання росту,
 • вимірювання окружності голівки,
 • послухає дихання малюка,
 • визначить рефлекси,
 • буде спостерігати за загальним та фізичним розвитком дитини,
 • дасть необхідно поради по догляду.

Саме з цією метою щочетверга в нас день здорової дитини - для зменшення контакту здорових немовлят із дітками що перебувають на лікарняному.

P.S. Для комфортного очікування ми запропонуємо вам ігри для розвитку, різноманітні іграшки та розмальовки.

На жаль всі дітки хворіють, без цього ніяк, особливо перше відвідування садочка де велика кількість діток, грання в пісочниці, періоди пробування всього цікавого на зуб. Та в моменти висипання, першого покашлювання, підняття температури, потрібно правильно й своєчасно поставити діагноз, адже саме від нього буде залежати подальше лікування. Своєчасно діагностоване захворювання є більш легким та скорочує тяжкість і тривалість лікування. Саме тому так важливо не зволікати, а відразу відвідати лікаря.

Починаючи вже з дитячого віку також стоїть питання вакцинації, яка є не менш важливішою, адже завчасно запобігти хворобі, «уберегтися» від неї набагато легше ніж витрачати кошти на лікування. Наш педіатр-імунолог надасть індивідуальні потрібні рекомендації щодо вакцин та проведе потрібну вакцинацію, всі записи збереже в індивідуальній карті пацієнта, яка при потребі може бути видана пацієнту.

Прийом лікаря педіатра передбачає огляд здорових та хворих дітей від народження до 18 років.

Огляд здорових дітей проводиться з метою оцінки гармонійного розвитку (фізичного та психомоторного), попередження захворювань, а також для консультації батьків щодо догляду та збалансованого харчування.

Лікар-педіатр в Івано-Франківську: огляд, консультація та лікування

Огляд хворих діток лікарем-педіатром в Івано-Франківську передбачає діагностику та призначення відповідного лікування, подальший супровід, а також рекомендації щодо профілактики.

Під час огляду проводиться:

 • збір анамнезу життя та захворювання;
 • комплексний огляд усіх систем організму;
 • антропометрія (зважування, розрахунок індексу маси тіла тощо);
 • безконтактна термометрія, вимірювання артеріального тиску;
 • пульсоксиметрія (насичення крові киснем, наприклад при задишці);
 • пікфлоуметрія (у діток з бронхіальною астмою).
 • у немовлят додатково проводиться вимірювання об’ємів голови та грудної клітки, перевірка рефлексів новонародженого, оцінка вигодовування, лактації тощо.

При потребі додатково проводиться:

 • отоскопія (огляд вух);
 • швидкий тест на грип;
 • швидкий тест на стрептокок (при підозрі на ангіну);
 • аналіз сечі тест полосками.

Відео про нас
Графік прийому лікарів

Сем`янчук Віра Богданівна: Пн-Пт 13.15 по 18:40

Гаврилюк Сергій Васильович: Вт.,09:00 по 11:00; Сб., 09:00 по 14:30

Мельникових Христина Дмитрівна: Вт.,11:00 по 13:00; Сб., 09:00 по 14:30

Послуга Ціна
Консультація педіатра (збір анамнезу, антропометрія, повний огляд дитини або інтерпретація результатів обстеження та рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) 280 грн.
Консультація дитячого алерголога-імунолога к.м.н., доцента (збір анамнезу, огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) 280 грн.
Повторний огляд педіатра або дитячого алерголога-імунолога (повторний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, корекція лікування, яке проводиться у випадку одного захворювання, протягом двох тижнів) 250 грн.
Виїзд педіатра на дім (збір анамнезу, антропометрія, повний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження та рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) 500 грн.
Виїзд педіатра на дім (збір анамнезу, повний огляд дитини, інтерпретація результатів обстеження, рекомендації щодо профілактики та лікування захворювань) друга дитина однієї мами 300 грн.
Отоскопія, передня назоскопія 50 грн.
Пікфлоуметрія і тест на зворотність бронхіальної обструкції (проба з бронхолітиком або фізичним навантаженням) 60 грн.
Експрес аналіз сечі з використанням тест-смужки (10 показників) 60 грн.
Швидкий тест на грип типу (А+В) 320 грн.
Швидкий тест на β-гемолітичний стрептокок групи А 160 грн.
Проведення інгаляції за допомогою аерочамблера (беродуал) 50 грн.
Проведення інгаляції за допомогою аерочамблера (вентолін) 40 грн.
Проведення інгаляції за допомогою циклохалера (зафірон) 60 грн.
Проведення інгаляції за допомогою аерочамблера (фліксотид) 50 грн.
Внутрішньом’язеві ін’єкції (без вартості медикаментів) 30 грн.
Інфузійна терапія (без вартості медикаментів) 60 грн.
Ургентний огляд чергового лікаря педіатра (понеділок, вівторок, п’ятниця) 17.00-19.00 год. 200 грн.
Відгуки
Юлія (16.10.2020)
Привітна приватна клініка, де працює багато кваліфікованих лікарів. Відвідувала педіатра, робила дитині щеплення, обстежувалася сама - кожного разу була задоволена. Приємне враження починається від зустрічі на рецепції і закінчується прийомом у спеціаліста.
Мед-Атлант

Дякуємо Вам!smiley

Наталія (08.07.2020)
Найцінніше, що є у нас - це наші діти!І саме тоді ,коли вони хворіють ,ми маємо бути впевненні на 100% у наших лікарях. Ви не уявляєте ,яка я рада ,що в Мед -Атланті працює ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ СПЕЦІАЛІСТ -ПЕДІАТР- СЕМЯНЧУК ВІРА БОГДАНІВНА,пишу все з великої букви ,тому що ЦЕ -ЛІКАР, ЯКИЙ заслуговує найвищих рейтингів та похвали. Ми звернулись з маленькою дитиною 9 місяців, з вже неправильно поставленим діагнозом попереднього лікаря.І ,повірте ,маючи старшу дитину,в мене є з чим порівняти.Насамперед,огляд Віри Богданівни-це на вищому рівні від А до Я !!!!Опитування -також всі деталі !!! Спокійна,гарна,приємна врівноважена і розумна лікарка,яка має підхід до дитинки. Професіонал своєї справи!!!Хочу висловити величезну подяку Вам ,Віро Богданівно!!!!Щиро -Щиро Вам дякую !!!Ви собі не уявляєте ,яка я рада ,що ви є !!!!Я тепер заспокоєна і впевнена,тому що мою дитину Лікує Лікар -Професіонал!!! Найвищий показник-моя дитинка вже одужує .Якби не Ви,то ми б вже точно лежали в лікарні з неправильним лікуванням та діагнозом.Дай Вам Бог здоров'ячка та всього найкращого!!! Ще окрема подяка -медсестрі,яка працює з Вірою Богданівною-дуже хороша і приємна жінка. Ви знаєте,потрапивши в кабінет до Віри Богданівни -відчувається такий спокій і заспокоєння. Ще раз величезне Вам ДЯКУЮ !!!!Ви -НАЙКРАЩА
Мед-Атлант

Дякуємо за вибір нашої клініки і за такий чудовий відгук!!!

Іванна (24.11.2019)
Хочу подякувати Вірі Богданівна Сем'янчук. Від коли у неї лікую своїх дітей я почала насолоджуватися материнством. І медсестрі Ані за хороше ставлення)  Дякую Вам! Ви найкращі!
Мед-Атлант

Будьте здорові) 

Олеся (02.09.2019)
І наша сім‘я щиро дякує Вірі Богданівні і Сергію Васильовичу за прекрасний підхід, чудове ставлення, як до дитини, так і батьків, за можливість бути на зв‘язку, навіть у вихідні дні чи не в робочі години (після 21). За турботу і піклування. За професійне лікування. За підтримку в панічних станах мами ;). За бажання в усьому вийти назустріч. Те, що Ви робите - безцінно. Нехай це добро сторицею повернеться у Ваші сім‘ї і родини. А також дякую медсестричкам Ірі Христі, які одразу знайшли підхід до мого синочка, а це далеко не просто, і не всім вдається. І ще особлива подяка Любі Василівні (анастезіологу). За те, що Ви витратили свій вільний час, аби нам допомогти. А як Ви говорили з дитиною, як його заспокоювали і дякували нам за терпіння! - це взагалі з роду фантастики. Дякую Богові, що на моєму шляху зустрічаються справжні Люди. Щастя і здоров‘я Вам усім!
Мед-Атлант

Дякуємо за теплі слова відгуку та довіру!

Наші спеціалісти
Сем'янчук
Віра Богданівна
к.м.н., доцент, педіатр, дитячий алерголог, дитячий імунолог
стаж роботи - 16 років
Детальніше
​Гаврилюк
Сергій Васильович
педіатр
стаж роботи - 13 років
Детальніше
Мельникович
Христина Дмитрівна
педіатр
стаж роботи - 4 роки
Детальніше

Наші контакти

Корпус 1.
Лікувально-діагностичний

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний