Графік роботи:
Пн-Пт: 08:30-20:00
Сб: 09:00-15:00

Дитячий алерголог

Дитячий алерголог

Дитячий організм суттєво відрізняється від дорослого. У зв’язку з цим більшість захворювань у дітей мають інші підходи як до діагностики, так і до лікування. Лікування алергічних захворювань у дітей передбачає не тільки усунення симптомів, а й попередження прогресування «атопічного маршу». Суть його полягає у вчасній діагностиці й лікуванні атопічного дерматиту. При нехтуванні рекомендацій алерголога це сприятиме розвитку в подальшому бронхіальної астми та алергічного риніту.

Нажаль багато батьків будь-який висип на шкірі вважають алергією. Однак це можуть бути інфекційні висипання, грибкові ураження шкіри або вугрі новонароджених, які не вимагають протиалергічних середників та дієти. В таких випадках педіатр направляє на прийом до алерголога.

До алерголога варто звернутися

- при появі висипань на шкірі які супроводжуються свербежем

- при тривалому кашлі

- при частих обструктивних бронхітах

- при безперервному неспанні й закладеності носа

Якщо у дитини виявлена алергічна патологія, то після призначення лікування дитина оглядається через 2 тижні, далі кожні 3 міс, для попередження загострень або частіше при потребі. Якщо дитина отримує специфічно імунотерапію, алергени, то раз у 3 місяці вона повинна проходити обстеження для контролю ефективності лікування.