Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Вакцинація дітей

Вакцинація це єдиний спосіб захистити дитину від небезпечних для життя захворювань. Календар вакцинації формувався роками для створення оптимальних інтервалів між дозами для найвищого ступеня захисту. Саме тому деякі вакцини роблять у перші дня життя (гепатит В та туберкульозу).

В якому віці потрібно проводити перше щеплення ?

Підготовка до щеплення

Перед вакцинацією не потрібна спеціальна підготовка чи здача аналізів окрім деяких випадків серйозних хронічних захворювань у дитини.

Перелік щеплень, які проводить мед центр «Мед-Атлант»

У нас Ви зможете отримати усі необхідні вакцини які обов’язково входять у календар вакцинації дітей:

  • дифтерії,
  • кашлюка,
  • правця,
  • поліомієліту,
  • гемофільної інфекції,
  • вірусного гепатиту В,
  • кору,
  • краснухи,
  • паротиту.

А також додаткові вакцини проти пневмокока, рота вірусної, папіломавірусної інфекції, грипу. Окрім того дорослі можуть отримати ревакцинацію проти дифтерії, правця, кашлюка вакциною - Бустріксом.

Аргументи "за" вакцинацію

Інактивовані вакцини проти кашлюка (цільноклітинний), поліомієліту (ін’єкційний), гепатиту А, сказу, гемофільної інфекції, пневмокока, менінгокока. виробляють, вбивають культуру збудника хвороби. При цьому такий мікроорганізм не здатний розмножуватися, але викликає вироблення імунітету проти захворювання.

Анатоксини (інактивовані токсини збудників на які виробляються антитіла): проти дифтерії та правця.

Субодинічні (грип та ацелюлярний кашлюк) вакцини - так само, як і інактивовані, не містять живого збудника. До складу таких вакцин входять лише окремі компоненти збудника, на які виробляється імунітет.

Рекомбінантні (штучно створені) гепатит В та вірус папіломи людини. Живі ослаблені вакцини проти туберкульозу, кору, краснухи, паротиту, вітряної віспи, ротавірусної інфекції, поліомієліту (оральна), жовтої лихоманки вводяться для формування кращої імунної відповіді і також є цілком безпечні, оскільки є ослаблені і не здатні викликати важкий інфекційний процес.

Відгуки
Таня (27.02.2021)
Вітання! Хочу висловити подяку лікарю педіатру Мельникович Христині Дмитрівні. Відвідвідувала прийом по рекомендації своєї подруги. Лікар надала нам вичерпну консультацію, а також роз'яснення щодо календаря вакцинації. Дякую персоналу і керівництву за створені нвлежні умови для прийомів пацієнтів.
Мед-Атлант

Ми раді допомогти! Вдячні за довіру, Таня!

Наталя (29.12.2020)
Один раз спробували на прийом до дитячого педіатра Віри Богданівни Сем‘янчук і тепер завжди лише до неї. Неодноразово відвідували і кожного разу задоволені. Бо і огляд і консультації і лікування все на вищому рівні. І не можу наголосити на тому, що завжди дуже приємна! До недавна спробували вакцинуватись, і теж дуже задоволені, медперсонал дуже гарно все зробила))Тому щиро дякуємо!!!
Мед-Атлант

Раді, що Ви задоволені!smiley

Леся (16.10.2020)
Робила щеплення дитині у Сем'янчук Віри Богданівни. Приємно вражена кваліфікованою консультацією і вмінням знайти розуміння і підхід до дитини
Мед-Атлант

Раді, що залишили приємні враження!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img