Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Подолог

Під напрямком «подологія» в ЛДЦ «Мед-Атлант» ми розуміємо більше ніж звичайні процедури у данного лікаря. Саме у нас ми плануємо розвивати комплексний підхід для складних випадків - лікування діабетичної стопи та хірургічних ран. Послуги для таких пацієнтів надаватимуть хірург, подолог, ендокринологтерапевт, травматолог-ортопед, при потребі ще і дерматолог.

Чому саме так? - Вже сама наявність такого порушень тканин як діабетична стопа свідчить про необхідність комплексного підходу, колегіальних рішень. І, погодьтесь, це зручно для пацієнта отримати всі необхідні послуги та консультації в одному закладі.

В пріоритеті у нас профілактична робота: пацієнт приходитиме на планові огляди з усіма спеціалістами, кожен з них надає рекомендації, у разі необхідності призначається відповідне лікування.

В цьому комплексному підході подолог, ендокринолог та травматолог-ортопед визначають профілактичні заходи та маршрут пацієнта в межах лікувального заходу.

Що лікує лікар-подолог?

Лікар-подолог у своїй профілактичній діяльності займається:

  • Визначенням проблемних місць стопи,
  • По можливості виправленням проблеми методом апаратного фрезерування,
  • Тісною співпрацею з іншими спеціалістами для оздоровлення пацієнта.

Лікувальну роботу по стопам можуть проводити і подолог, і хірург - залежно від складності проблеми.

  • Подолог може працювати над виправленням врослого нігтя та виконувати подологічну обробку стоп.
  • Лікувальна робота хірурга - це лікування ран, проблем зі стопами та нігтями, які в такій стадії, що не відноситься до компетенції подолога.

Всі лікувальні заходи проводяться згідно концепції TIME-concept (тобто ті заходи, які необхідні зараз саме цьому пацієнту) та згідно рекомендації EWMA (Європейська асоціація по управлінню ранами) - лікар-хірург Кафтан Володимир Васильович являється членом даної асоціації. В своїй роботі використовуємо новітні  перев'язочні матеріали та сучасний апарат.

Процедури, які може призначити подолог в Івано-Франківську в нашому медичному центрі

Проводимо лікування ран стопи такими методами як:

  • Постійним контрольованим негативним тиском (інші назви: вакуум-терапія, NPWT) згідно рекомендацій доказової медицини.
  • Ударно-хвильовою терапією (інша назва: пресотерапія) для стимуляції загоєння хронічних ран - проводиться курсом по 5 процедур на апараті BTL-6000 SWT TOPLINE (Великобританія).

Наразі у нас в медцентрі ви можете отримати консультацію та лікування діабетичної стопи, її хронічних ран у лікаря хірурга, ендокринолога, терапевта - плануємо комплексний підхід описаний вище.

Тож наш напрямок подології має специфіку по лікуванні складних випадків, в більшості коли потрібен вже саме хірург. Якщо ви знаєте, що це ваш випадок або хочете проконсультуватись - записуйтесь! Будемо раді Вам допомогти!

Наші спеціалісти
​Кафтан
Володимир Васильович
хірург
стаж роботи - 15 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний