Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Консультація проктолога

Ваше рішення — звернутись, наша задача — допомогти!

Консультація і огляд проктолога — перший крок для вирішення проктологічних проблем, а також для їх профілактики. Один візит до лікаря дозволяє діагностувати захворювання, обговорити методи лікування, які найкраще підходять саме вам. Вся необхідна підготовка для обстеження може бути виконана на місці. 

«Не боляче, не принизливо, не соромно» — Іван Іванович Попович, хірург-проктолог

В умовах сучасного медичного центру для обстеження підготовлені комфортні умови, а лікування тільки малоінвазивне і, при цьому, ефективне, навіть на більш пізній стадії хвороби.

Як проходить консультація проктолога в «Мед-Атлант» в Івано-Франківську?

Найперше, лікар збирає анамнез — детально розпитує про симптоми, що турбують, задає питання про наявність спадкових хвороб, а також супутніх захворювань. 

Наступним етапом є огляд. Ми з розумінням ставимось, що у лікаря людина може відчувати хвилювання або незручність, тому продумали комфорт до дрібниць: для зручності пацієнту або пацієнтці буде запропоновано одягнути одноразові проктологічні шорти. 

Види огляду у проктолога:

  1. Пальцеве дослідження.
  2. Аноскопія — огляд прямої кишки до 10 см.

За показами, а для людей від 40 років і для профілактики, лікар може порекомендувати колоноскопію, яку також в комфортних умовах можна пройти в нашому центрі.

На основі зібраних даних та діагностики лікар ставить діагноз та пропонує способи вирішення.

Медичний центр «Мед-Атлант» єдиний в Івано-Франківську, де впроваджена лазерна пластика для лікування геморою та видалення кісти копчиказа технологією Biolitec (Німеччина). Також у нас використовуються інші малоінвазивні методи — латексні кільця та радіохвильовий скальпель.

Задача проктолога — при виявленні патологій поставити діагноз, ознайомити людину з методом лікування і провести лікування. Завдяки сучасним технікам, звичний ритм життя майже не порушується.

Методи лікування у проктолога в медичному центрі «Мед-Атлант»:

Профілактика проктологічних захворювань:

Для проктологічних захворювань характерним є довгий хронічний процес навіть без яскраво вираженої симптоматики. Важко переоцінити важливість профілактичних оглядів, особливо у людей від 40 років, коли частота проктологічних проблем суттєво зростає. Завдяки профілактиці ви зможете «вловити» початок хвороби і провести лікування на найбільш ранній стадії.
Рекомендована частота профілактичних оглядів у проктолога — 1 раз в рік.


Запис на консультацію та огляд до проктолога:
м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23 (корпус 2)
+38 (095) 00 38 452 (Viber)

Графік прийому лікарів

Понеділок з 08:00 до 15:00
Вівторок, середа, четвер з 8:00 до 16:00
П'ятниця з 08:00 до 15:00
Субота з 9:00 до 14:00

Послуга Ціна
Консультація і огляд хірурга-проктолога 550 грн.
Повторний огляд після лікування 350 грн.
Відгуки
Наталія (07.12.2022)
Шановний Іване Івановичу Попович! Шановна Любове Василівно Грицишин! Щиро дякую за Ваш високий рівень знань, професійне уміння, уважне ставлення та розуміння пацієнта. Вдячна всім медичним сестрам за професійний догляд і допомогу. Доброзичливий колектив, комфортні умови і бездоганна чистота забезпечили приємне враження від перебування в клініці. Бажаю Вам міцного здоров"я, успіхів у всьому і всім нам якнайшвидшої перемоги!
Мед-Атлант

Наталіє, Ваші слова найкраща відзнака для лікарів і всього колективу — від серця дякуємо Вам! Здоров'я Вам!

Оксана (02.11.2022)
Хочу подякувати лікарю-проктологу Івану Поповичу за дуже хороше обслуговування. А також його чуйній медсестрі. Знайшла вас по відгукам і не пожаліла.
Мед-Атлант

Оксано, щиро дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай все буде на благо Вам!

Світлана (22.10.2022)
Хочу подякувати від усього серця лікарю-проктологу Івану Поповичу за професіоналізм, чуйність, всі поради і за те, що він був на зв"язку і підтримав мене порадою ще кілька днів після операції. Реабілітувалася вже за тиждень. Дякую Вам!!
Мед-Атлант

Світлано, щиро дякуємо за Ваш відгук і довіру! Раді працювати для покращення здоров'я)

Марина (28.05.2022)
Вдячна Поповичу Івану Івановичу за проведену операцію. Швидко, ефективно, без особливого болю. Коли до вас гарно ставляться і підтримують контакт під час огляду, операції, набагато легше переносити. Привітна медсестра, яка теж прослідкує за вашим станом, швидка реакція на рецепції, коли потрібно було прийняти раніше. Перший раз у Мед-Атланті й дуже задоволена клінікою ❤️
Мед-Атлант

Марино, дякуємо, що поділились думкою про нашу роботу:) Раді підтвердити кращі очікування. Здоров'я Вам!

Oksana (05.04.2022)
Щиро дякую Лікарю-проктологу Поповичу Івану Івановичу і чуйній медсестрічці!!!
Мед-Атлант

Оксана, раді Вашій довірі і відгуку! Нехай все у Вас буде добре!

Лідія (07.02.2022)
Попович Іван Іванович,цей пост для вас і для всіх хто боїться іти до проктолога!Особисто я теж боялася,поки не стикнулася з проблемою...думаю ви зрозуміли)Звичайно коли я йшла на огляд,то представити не могла що все серйозно і потрібна операція...все сталося дуже скоро,навіть скоріше ніж поки я думала робити чи ні,бо звичайно можна відмовитися і піти додому і мучитися від болі лиш би не різали нічого!Я попала у дуже хороші,професійні руки і окремо дякую медсестричці яка підтримала і заспокоїла)Все було на вищому рівні,умови,обладнення,уважне і приємне відношення,а це дуже важливо,зразу довірилася лікарю і не пожаліла!!Не бійтеся іти до проктолога,не бійтеся говорити про це,і коли наважитесь то тільки до Поповича Івана Іванович,щиро рекомендую!!!
Мед-Атлант

Лідіє, безмежно вдячні за відгук і рекомендацію, нам дуже важливо! Щиро бажаємо здоров'я і гарного настрою!

Марія (29.01.2022)
Хочу подякувати хірургу ІВАНУ ІВАНОВИЧУ ПОПОВИЧУ за проведену операцію. Професійний фахівець, чуйний та ввічливий лікар - зміг з точністю та швидкістю встановити діагноз та призначити відповідне лікування. Володіє всіма новітніми методиками та має індивідуальний підхід конкретно до кожної ситуації, а також контролює хворого до часу повного одужання! Сама ж операція проходить в комфортних умовах та абсолютно безболісно, а завдяки професійно призначених постопераційних препаратів та ґрунтовних пояснень лікаря стосовно догляду за місцем проведення оперативного втручання- реабілітація теж відбувається безболісно! Однозначно рекомендую лікаря Івана Поповича, якщо ви бажаєте позбутися своїх НЕЗРУЧНИХ проблем, однак у ЗРУЧНИЙ для вас спосіб!
Мед-Атлант

Маріє, нам дуже приємно отримати такий відгук про роботу лікаря. Безмежно вдячні! Бажаємо Вам здоров'я!

Віталій (03.12.2021)
Велика подяка хірургу-проктологу Поповичу Івану Івановичу за швидке й безболісне лікування "незручних проблем". Лікар та медичне обладнання на висоті. Також дуже задоволений якістю процедур гастроскопії та колоноскопії. Лікарі Дибяк Сергій Віталійович та анестезіолог(нажаль не запам'ятав ім'я) провели усе без найменшого дискомфорту. Окрема подяка медсестрам. Безперечно, рекомендуватиму!
Мед-Атлант

Віталій, щиро дякуємо за Вашу довіру і відгук про лікування! Такі слова — найвища подяка. Здоров'я Вам!

Тетяна (28.10.2021)
Дуже вдячна лікарю Поповичу Івану Івановичу ! Довго боялася звертатись до проктолога та після спілкування з лікарем зрозуміла, що даремно. Дуже відповідальний фахівець, уважний і позитивний . Огляд проходить в комфортних умовах і зовсім безболісно. Однозначно рекомендую!!!
Мед-Атлант

Тетяна, раді, що Ви оцінили якість послуг. Дякуємо за довіру і теплі слова!

Oksana (31.08.2021)
Нещодавно побувала на прийомі в лікаря Поповича Івана Івановича задоволена прийомом, одразу відчутно що людина спеціаліст в своїй справі... Медсестричка дуже приємна, вона з лагідністю ставиться до пацієнтів, доступно все пояснює... Я тішуся, що є люди яким можна довірити своє здоров'я. Рекомендуватиму діагностичний центр друзям.
Мед-Атлант

Оксана, дякуємо Вам за відгук! Раді створювати приємну атмосферу і турботу для наших відвідувачів!

Валентин (22.07.2021)
Хочу подякувати лікарю Поповичу Івану Івановичу за професійне лікування досить важкої форми захворювання.Дуже уважний і привітний лікар.Окрема подяка його асистентці.Рекомендую однозначно!!!
Мед-Атлант

Валентине, дякуємо щиро за рекомендацію та теплі слова про команду! Раді допомогти. Одужання і відновлення Вам!

Nadya (29.05.2021)
Була на консультації в Поповича І. І. Чудовий приємний спеціаліст. Комфортний безболісний огляд. Дуже вам дякую! Медсестра біля лікаря - чуйна і все пояснила. Рекомендую!
Мед-Атлант

Nadya, дуже дякуємо Вам за відгук і рекомендацію! Це приємно і відгуки важливі всім! 

Надія (25.05.2021)
Щиро дякую лікарю Поповичу І.І. за допомогу. Ви професіонал своєї справи і хороша людина.
Мед-Атлант

Надіє, нам дуже приємний відгук. Дякуємо Вам за довіру і бажаємо здоров'я!

Наші спеціалісти
хірург проктолог Попович Іван Іванович
Попович
Іван Іванович
хірург проктолог
стаж роботи - 6 років
Детальніше

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img