Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Відгуки

Лікування геморою

Згідно зі статистикою ВООЗ, геморой входить до переліку найпоширеніших захворювань у світі: патологія діагностується у 60% дорослого населення, а в осіб віком понад 40 років цей показник досягає 70%. Незважаючи на те, що сучасні методики лікування геморою дозволяють кардинально усунути проблему, багато пацієнтів звертаються до лікаря на пізніх стадіях.

Фахівці клініки «Мед-Атлант» настійно рекомендують пройти огляд у проктолога з появою перших ознак захворювання, коли є можливість провести лікування максимально швидко, в амбулаторних умовах та без найменшого ризику розвитку ускладнень.


Основні симптоми
Наша клініка практикує ефективні методи лікування внутрішнього та зовнішнього геморою в Івано-Франківську, за допомогою яких досягається повне одужання чи тривала ремісія. Записатися до проктолога необхідно якнайшвидше при появі хоча б одного з наступних симптомів:

  • біль або печіння в області прямої кишки та заднього проходу;
  • анальний свербіж і пульсуючий біль;
  • краплинна або струминна кровотеча після дефекації;
  • відчуття стороннього тіла, дискомфорт у прямій кишці.

Характерні для геморою симптоми виявляються при інших проктологічних захворюваннях, тому лікар проводить комплексну діагностику для встановлення характеру і масштабу патології.

Методи лікування геморою в «Мед-Атлант»

Методику лікування вибирають лікар вибирає урахуванням виду патології (геморой може бути зовнішнім, внутрішнім, комбінованим), характеру перебігу (гостра та хронічна форма), стадії захворювання (перша-четверта).
При початковій гострій формі призначають консервативну терапію, що передбачає прийом флебологічних, протизапальних, знеболювальних препаратів. Важливо дотримуватися призначеної лікарем дієти, відмовитися від алкоголю та куріння.

Медикаментозна терапія не завжди приносить бажаний результат, на відміну від малоінвазивних хірургічних методик, до яких належать:

  1. Лігування латексними кільцями (застосовують при лікуванні внутрішнього геморою);
  2. Видалення вузлів радіохвильовим скальпелем (застосовують при зовнішній формі);
  3. Лазерне видалення геморою з використанням німецького діодного лазера Biolitec.

Лікування геморою лазером — універсальний спосіб, що застосовується в проктології для видалення зовнішніх та внутрішніх гемороїдальних вузлів на будь-якій стадії. При лазерному видаленні вузлів відсутня крововтрата, оскільки судини коагулюються під впливом високої температури. Тканини в зоні впливу променя зберігають еластичність, у процесі загоєння не утворюються рубці та шрами, а ризик інфікування та розвитку запального процесу зведений до мінімуму. Період реабілітації є максимально коротким, при цьому пацієнт зберігає працездатність.

Переваги лікування геморою в клініці "Мед-Атлант"

У клініці «Мед-Атлант» працює спеціаліст, який володіє сучасними методиками діагностики та лікування проктологічних захворювань.

Делікатність та максимум уваги – найважливіші якості лікаря-проктолога, що допомагає людям позбавитися комплексів, налаштуватися на проходження діагностичного обстеження та призначеного лікування.
Акуратне та дбайливе ставлення до людини, правильний вибір методики для усунення патології, наявність сучасного медичного обладнання та найкращих медикаментозних засобів визначили високу довіру мешканців міста до нашого центру.

Для запису на консультацію до проктолога заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте одному з контактних телефонів.
+38 (095) 00 38 452
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133
м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23 (корпус 2)

Відгуки
Оксана (02.11.2022)
Хочу подякувати лікарю-проктологу Івану Поповичу за дуже хороше обслуговування. А також його чуйній медсестрі. Знайшла вас по відгукам і не пожаліла.
Мед-Атлант

Оксано, щиро дякуємо за довіру і добрі слова! Нехай все буде на благо Вам!

Марина (28.05.2022)
Вдячна Поповичу Івану Івановичу за проведену операцію. Швидко, ефективно, без особливого болю. Коли до вас гарно ставляться і підтримують контакт під час огляду, операції, набагато легше переносити. Привітна медсестра, яка теж прослідкує за вашим станом, швидка реакція на рецепції, коли потрібно було прийняти раніше. Перший раз у Мед-Атланті й дуже задоволена клінікою ❤️
Мед-Атлант

Марино, дякуємо, що поділились думкою про нашу роботу:) Раді підтвердити кращі очікування. Здоров'я Вам!

Віталій (03.12.2021)
Велика подяка хірургу-проктологу Поповичу Івану Івановичу за швидке й безболісне лікування "незручних проблем". Лікар та медичне обладнання на висоті. Також дуже задоволений якістю процедур гастроскопії та колоноскопії. Лікарі Дибяк Сергій Віталійович та анестезіолог(нажаль не запам'ятав ім'я) провели усе без найменшого дискомфорту. Окрема подяка медсестрам. Безперечно, рекомендуватиму!
Мед-Атлант

Віталій, щиро дякуємо за Вашу довіру і відгук про лікування! Такі слова — найвища подяка. Здоров'я Вам!

Наші спеціалісти
хірург проктолог Попович Іван Іванович
Попович
Іван Іванович
хірург проктолог
стаж роботи - 6 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img