Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Сексолог

Сексуальне життя людини у великій мірі впливає на відчуття впевненості, на якість особистого життя, побудову гармонійних стосунків.

Лікар сексолог спеціалізується на вивченні всіх аспектів сексуальної сфери, а також володіє необхідними навиками для допомоги своїм пацієнтам. Для кого буде корисна консультація лікаря? - Всім, хто відчуває незадоволення якістю свого сексуального життя і хоче його покращити. Відвідують лікаря чоловіки, жінки, а також пари, які працюють над гармонізацією своїх стосунків.

Проблеми в сексуальному житті можуть мати під собою як фізіологічне підгрунття, так і психологічне. В кожному випадку звернення лікар сексопатолог ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську розглядає ситуацію комплексно, враховуючи всі аспекти: біологічні, соціологічні, культурні, релігійні. Важливо усвідомити людина має пролікувати супутні захворювання і тоді покращиться якість всього життя чи є ще і психологічні нюанси, наприклад, неусвідомлені переконання про секс, що блокують здорове сексуальне життя.

Для таких інтимних та важливих питань варто довірити себе саме лікарю, що має відповідну кваліфікацію та досвід роботи як сексолог.

З ЧИМ ОДНОЗНАЧНО ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО СЕКСОПАТОЛОГА В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

При будь-якій з перерахованих нижче ситуацій буде корисна допомога лікаря сексопатолога, а саме у випадку:

  • Еректильна дисфункція
  • Передчасна еякуляція
  • Зниження лібідо
  • Неможливість досягнення оргазму
  • Дискомфорт під час близькості
  • Сексуальна дисгармонія в парі
  • Вагінізм (неконтрольоване скорочення вагінальних м’язів)

Якщо виявлені причини коректуються медикаментозним лікуванням, то воно буде відповідно призначено і, дотримуючись рекомендацій, ви покращите своє життя. Також сексолог може працювати комплексно з гінекологом, ендокринологом, консультації яких можна отримати в нашому закладі в Івано-Франківську. Саме такий всебічний підхід є однією з умов хорошого результату.

Бувають випадки коли можливе скерування до психолога або, хоч і рідкісно, до психіатра. Не варто цього боятися, лікарі є на сторожі вашого здоров’я і при вашому бажанні суттєво може покращитись якість вашого життя! Однак перед тим як звертатись до психолога, перевірте своє здоров’я у сексолога, часто суть проблеми саме в цій площині. І саме звернення до сексолога може повернути радість в інтимній сфері життя.

В лікувально-діагностичному центрі «Мед-Атлант» зручно та конфіденційно! Дозвольте собі жити повноцінно! Записуйтесь на консультацію сексолога у зручний для вас спосіб - за телефонами, через форму на сайті або Viber.

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Які проблеми може вирішити сексолог?

Сексолог допоможе виявити причину проблем в сексуальному житті (фізіологічне підгрунття, психологічне або їх комплекс) і допомогти в межах власних компетенцій.

У чому різниця сексолога та сексопатолога?

Різниці немає. Сексолог — сучасна назва тієї ж спеціалізації.

Коли варто звертатися до сексолога?

Порушення в сексуальному житті, які вас турбують: еректильна дисфункція, передчасна еякуляція, неможливість досягти оргазму, вагінізм тощо.

Послуга Ціна
Консультація сексолога 400 грн.
Наші спеціалісти
уролог, андролог, сексолог Гімон Руслан Ярославович
Гімон
Руслан Ярославович
уролог, андролог, сексолог
стаж роботи - 23 роки
Детальніше
Статті лікаря:
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img