Швидкий перехід
Графік прийому Ціни

Сексопатолог

«Пізнай самого себе» - древні греки вважали цей тезис універсальним рецептором щастя. І якщо з інтелектуальними проблемами ми якось справляємося, то власну сексуальність пізнати не так просто…

Занадто багато табу, заборон, стереотипів. Тому коли виникає інтимна проблема ми звикли мовчати, вважати це комплексом і не звертатись до лікаря, адже існує інтернет, знайомі, подруги. Чому такий менталітет?

Основні завдання та напрями діяльності лікаря-сексопатолога

Власне лікар-сексопатолог в Івано-Франківську займається сферою сексуального здоров`я у чоловіків і жінок, надає необхідну інформацію про статеве життя молодятам та особам, які вирішили укласти шлюбний союз. Допомагає виявити соціальні, психологічні та біологічні фактори, які вплинули на порушення сексуальної функції. Гармонізує та коректує міжособистісні та сексуальні відносини у подружній (партнерській) парі. Призначає ефективне лікування вже при наявних сексуальних проблемах, в подальшому проводить реабілітацію.

Основним завдання лікаря сексопатолога - в процесі лікування вислухати думку і побажання партнера, що дозволить підібрати оптимальну терапію!

Якщо Ви відчули, що Вам потрібна допомога, не потрібно встидатися, звертайтеся в «Мед-Атлант» де фахівці в даній сфері повернуть радість, насолоду та повноцінне інтимне життя! Допоможуть успішно вирішити делікатну та інтимну проблему, такі сексуальні розлади як:

  • раннє сім’я виверження;
  • зниження "Лібідо" - втрата інтересу до сексу;
  • імпотенція;
  • зниження та відсутність ерекції;
  • фригідність;
  • відсутність оргазму;
  • вагінізм у жінок.

P.S. Дорогі жінки та чоловіки, дуже важливий Ваш психологічний підхід. Забудьте про свої забобони, відкиньте їх, Ви повинні добре пізнати та любити своє тіло, навчитися збуджувати його.

Ваша сексуальність – це Ваше життя!!!

Графік прийому лікарів

по запису

Консультація сексопатолога ­250 грн.

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Ми знаходимся за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133
+38 (0342) 75-04-00

пн - 08:00-20:00
вт - 08:00-20:00
ср - 08:00-20:00
чт - 08:00-20:00
пт - 08:00-20:00
сб - 09:00-15:00
нд - Вихідний