Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

Швидкий перехід
Спеціалісти Ціни Відгуки

Судинний хірург

Судинний хірург (флеболог) - спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням захворювань артерій, вен та лімфатичних судин. Найпоширенішими захворюваннями, які діагностує та лікує судинний хірург є:

 • Варикозна хвороба нижніх кінцівок на всіх стадіях (від косметичних проявів у вигляді «судинних павутинок» до появи виразки на гомілці);
 • Тромбози глибоких та поверхневих вен нижніх і верхніх кінцівок;
 • Посттромботичний синдром та венозні мальформації;
 • Порушення артеріального кровопостачання нижніх та верхніх кінцівок (атеросклероз, ендартеріїт, діабетична ангіопатія, хвороба та синдром Рейно);
 • Хронічні порушення кровопостачання головного мозку, що спричинені ураженнями сонних артерій та несуть загрозу ішемічного інсульту;
 • Інші захворювання артерій та вен (аневризми, ураження артерій органів черевної порожнини тощо);
 • Порушення лімфатичного відтоку з нижніх та верхніх кінцівок.

КОНСУЛЬТАЦІЯ СУДИННОГО ХІРУРГА В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

На прийом до лікаря варто записатись якщо Вас турбують:

 • Косметичні проблеми на ногах у вигляді судинних «зірочок» чи видимих варикозно змінених вен;
 • Всі скарги з боку нижніх та верхніх кінцівок (відчуття холоду, порушення чутливості, втома чи біль при ходьбі або в спокої, судоми в ногах, набряки, зміна кольору шкіри, поява трофічних виразок, припухлості чи болючості на ногах чи руках) вимагають виключення судинної патології;
 • Погіршення стану після проведених раніше операцій на артеріях чи венах;
 • Порушення мозкового кровопостачання (транзиторні атаки чи інсульти) у разі підтвердженого на УЗД звуження сонних артерій на шиї.

На прийомі судинний хірург проведе всі необхідні діагностичні заходи, при потребі скерує на УЗД вен чи артерій, які теж проведуть кваліфіковані спеціалісти в умовах ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ». Також Вам будуть надані рекомендації щодо можливого додаткового обстеження, а при певних захворюваннях - запропоновані методи лікування.

Судинні хірурги ЛДЦ «Мед-Атлант» в Івано-Франківську

СУЧАСНА СУДИННА ХІРУРГІЯ В ЛДЦ «МЕД-АТЛАНТ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

В нашій клініці судинний хірург запропонує сучасні методи лікування хронічних захворювань вен: склерозуючу терапію для усунення косметичних проявів («судинні зірочки» чи ретикулярні вени), а у разі вираженого варикозного ураження малоінвазивні методи – лазерна абляція, склерозування піною, клейова облітерація варикозних вен.

Вищеперераховані методи є сучасними, ефективними та максимально безпечним для здоров’я людини видом лікування, вони знайшли широке застосування у світі для малотравматичного лікування хронічних захворювань вен. Важливим є те, що протипокази для проведення таких втручань практично відсутні і через 30 хв-1 год після їх проведення пацієнт може самостійно піти додому. Більшість пацієнтів після операції не вимагають прийому знеболюючих середників. Якщо ж у Вас особливості венозного ураження на ногах не дозволяють застосувати малоінвазивні методи, то у нашій клініці Вам може бути проведена традиційна операція видалення вен – при цьому вона буде малотравматична, з максимальним косметичним ефектом, наступного дня Ви зможете піти додому.

Наші замовники, що звернуться на консультацію до судинного хірурга, можуть бути впевнені у високій кваліфікації лікаря, підборі оптимального методу лікування. Більшість додаткових методів обстеження можна також зручно пройти у нас в клініці.

Для запису до судинного хірурга використовуйте форму запису на сайті, контактні номери телефонів або Viber.

Послуга Ціна
Консультація судинного хірурга 350 грн
Наші спеціалісти
д.м.н., професор, судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії Гудз Іван Михайлович
Гудз
Іван Михайлович
д.м.н., професор, судинний хірург вищої кваліфікаційної категорії
стаж роботи - 33 роки
Детальніше
к.м.н., доцент, судинний хірург Гудз Олексій Іванович
Гудз
Олексій Іванович
к.м.н., доцент, судинний хірург
стаж роботи - 13 років
Детальніше
Відгуки
Ольга Скрипник (04.10.2021)
Висловлюємо щиру подяку лікарю з великої букви- професору Гудзю Івану Михайловичу і всій його команді за високу професійність, людяність і чуйне ставлення до пацієнтів.Чоловікові Скрипнику Дмитру у Вашій клініці зробили два оперативні втручання на судинах обидвох ніг.Операції пройшли успішно.Тому без сумніву рекомендуємо Вашу клініку знайомим та близьким! Бажаємо Вам успіхів і процвітання і міцного здоров'я у ці нелегкі часи!
Мед-Атлант

Ольго, дякуємо за відзнаку професійності лікаря, команди нашої і рекомендацію! Вашій родині здоров'я і процвітання!

Валерій Сімочко (28.08.2020)
Доброго дня. Від щирого серця хочу подякувати лікарям Гудз Івану Михайловичу та Гудз Олексію Івановичу за професійну діагностику та якісно проведену операцію, за щире і чуйне ставлення до пацієнтів. Також велике спасибі лікарю-анестезіологу Грицишин Любові Володимирівні, стараннями якої операція пройшла абсолютно безболісно. Надзвичайно "легка рука". Мені здається, що її присутності вже достатньо для того щоб досягнути ефекту обезболення. Окрема подяка медсестричкам Макогін Христині, Попович Мирославі, Карпович Олесі, Зубрицькій Оксані - ви супер, ви наповнюєте Мед-Атлант життям. Низький уклін Вам всім, здоров'я і успіхів у Вашій такій необхідній і надзвичайно складній справі. Мед-Атлант - Рекомендую!!!
Мед-Атлант

Щиро дякуємо! Раді були допомогти!

Для діагностики:
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 2

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 23

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 452

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img