Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

  • uk

Вакцинація дорослих

На сьогоднішній день люди забувають, що найкраще лікування захворювання - його специфічна профілактика. Саме тому рекомендовано проведення планової вакцинації не тільки діткам, а і дорослим. Це не означає, що Ви 100% не захворієте при контакті з хворою людиною, але точно легше перенесете дане захворювання, адже Ваш організм вже виробить захист до нього.

Згідно календаря профілактичних щеплень затвердженим в Україні дорослому населенню з 16-ти років кожних 10-ть років проводять ревакцинацію проти:

  • дифтерії
  • правця

Тобто в 26-ть, 36-ть, 46-ть, і.т.д. Саме завдяки такій специфічній плановій профілактиці ми так рідко чуємо про випадки цих важких захворювань. Якщо Ви по якійсь причині пропустили і не вакцинувалися більше 10-ти років – необхідно звернутися до відповідного спеціаліста (терапевт, інфекціоніст), де нададуть консультацію та відповідь на всі запитання.

На сьогоднішній день наявна якісна вакцина, яка захищає не тільки від дифтерії, правця, а і від кашлюка – Бустрікс (виробник Бельгія)

Важливість вакцинації для дорослих

Також, не потрібно забувати про профілактику грипу. Всі ми пам’ятаємо про спалах в 2009 році, коли люди масово хворіли на грип з різноманітними ускладненнями. Доступна для населення вакцина - Ваксігрип (виробництва Франції), її склад відповідає рекомендаціям МООЗ та рішенню Європейського Союзу стосовно складу вакцини проти грипу відповідного сезону. Для Північної півкулі її використовують з метою профілактики для дітей 6 місяців та дорослим.

Оскільки рак шики стає все більш поширеним вакцина – Церварикс (виробник ) використовують як для дівчаток починаючи з 9-ти років, такі дорослим жінкам для профілактики передпухлинних станів (шийки матки, вульви й піхви) та раку шики, що спричиняється вірусом папіломи людини.

Єдиним проти показом для щеплення являється гіперчутливість до будь-якої діючої чи допоміжної речовини, що можуть бути присутніми в складовій кількості таких як компоненти: курячих яєць (фоальбумін, курячий білок), формальдегід, охтоксикол –д.

Вагітність, не являється протипоказом до вакцинації, її слід відкласти лише у разі захворювання, що супроводжується помірним або значним підвищенням температури тіла, гострим захворюванням. Вакцинація дорослих важлива не менше, аніж вакцинація дітей.

P.S. Захистіть себе та свою сім`ю – вакцинацією!

Напишіть нам

Тут можна написати адміністрації побажання, відгуки, будь-яке питання чи звернення по роботі ЛДЦ "Мед-Атлант"

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img