Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 48

Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 23

 • uk
Швидкий перехід
Спеціалісти Графік прийому Ціни Відгуки

Трихологія

Трихолог - лікар, що діагностує причини випадіння волосся та призначає лікування.

Якщо у вас з’явилась проблема випадіння волосся, то важливо звернутись саме до лікаря з відповідною спеціалізацією. На стан волосся може впливати зміна систем внутрішніх органів, гормональний дисбаланс, харчування, нестача вітамінів, фактори зовнішнього середовища. Це серйозна проблема, яка тільки косметичними засобами не вирішується.

Коли необхідно звернутись до лікаря-трихолога? 

У разі, якщо волосся почало випадати більше, ніж звичайно. Не варто затягувати зі зверненням в такому випадку до лікаря-трихолога і чоловікам, бо вони часто на початковій стадії ігнорують проблему. Ще одна ознака як для жінок, так і для чоловіків - порідіння волосся.

ДІАГНОСТИКА ВОЛОССЯ У ТРИХОЛОГА В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ 

Прийом у лікаря трихолога нашого центру починається з детального опитування — як давно виникла проблема, скільки волосся випадає тощо. Далі лікар оглядає шкіру голови та волосся - проводиться мікродіагностика волосяних фолікул та оцінки стану шкіри.

Можливі випадки, коли трихолог направить на додаткові обстеження:

 • УЗД щитоподібної залози;
 • УЗД органів малого тазу для жінок;
 • Аналізи на гормони щитоподібної залози;
 • Біохімічний аналіз крові;
 • Інші обстеження за показами. 

За комплексними показниками та ознаками трихолог класифікує один з основних типів випадіння волосся (алопеції):

 • Дифузне (симптоматичне) - волосся випадає рівномірно по всій голові. Найчастіше діагностується у жінок. Причини: гормональний дисбаланс (або зміна гормонального фону після пологів), нестача вітамінів та мікроелементів, інфекційні захворювання тощо;
 • Андрогенетичне - найбільш розповсюджений тип алопеції, найчастіше з цим стикаються чоловіки. Причини: генетичний фактор, дія чоловічих статевих гормонів.
 • Вогнищеве (гніздове) - волосся випадає жмутами, може бути одна або декілька таких локацій на голові. Причини ще не до кінця вивчені, однак найчастіше це пов’язують зі порушенням роботи імунної системи та генетичною схильністю. 

Також ще існують такі види алопеції як психосоматична, рубцева. Правильна діагностика є важливою основою для подальшого лікування, так як для кожного типу випадіння волосся є свої протоколи ефективного лікування.

ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ У ТРИХОЛОГА В ЛДЦ «‎МЕД-АТЛАНТ»‎ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

На консультації у лікаря трихолога, після діагностики, ви отримаєте детальну інформацію з лікування. Загально окреслюємо три підходи:

 • При дифузному випадінні волосся - необхідно буде обов’язково перевірити щитоподібну залозу (УЗД, гормони, консультація ендокринолога), у разі потреби ендокринолог призначить лікування. Трихолог порекомендує прийом вітамінів та мікроелементів. І саме при дифузному типі випадіння буде ефективна мезотерапія волосся - процедура доступна в нашій клініці, виконується лікарем трихологом.
 • При андрогенетичному випадінні волосся - необхідно буде здати аналіз на DHEA-S. Лікування полягає у блокуванні зайвого тестостерону та курсах мезотерапії (потрібно буде час від часу проходи процедури повторно).
 • При вогнищевому випадінні волосся - призначається терапія, яка блокує антитіла і ріст волосся відновлюється.

Результати лікування волосся:

Якщо ви звертаєтесь на початковій стадії виникнення проблеми, то при дифузному типі випадіння результат лікування вже буде помітно за 2-3 місяці, і за півроку для інших типів випадіння. Якщо пацієнт звертається з запущеною стадією, то, відповідно, і результат чекати довше.

У  чоловіків, як правило, андрогенетичне або вогнищеве  випадіння волосся. Якщо діє спадковий фактор, то треба розуміти, що лікування являтиме собою постійну підтримуючу терапію - необхідно проходити регулярними курсами мезотерапію, плазмоліфтинг, користуватись спеціальними лосьонами. Також важливо звернутись на початковій стадії появи проблеми. При цій умові та дотриманні за графіком всіх необхідних процедур можна розраховувати на суттєве сповільнення випадіння і збереження волосся.

Консультація трихолога в лікувально-діагностичному центрі «‎Мед-Атлант»‎ це забезпечення комплексності - в одному закладі можна пройти всі необхідні обстеження і отримати план дій призначений лікарем, а отже максимально ефективний. При дотриманні всіх умов, співпраці ми можемо розраховувати на позитивний результат - красиве здорове волосся.

Для запису на прийом користуйтесь формою на сайті або звертайтесь за номерами

+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Послуга Ціна
Консультація трихолога

400 грн

Мезотерапія волосся (препарат підбирається індивідуально) 800 грн
Плазмоліфтинг (волосиста частина голови) 1200 грн
Трихоскопія 100 грн
Наші спеціалісти
дерматолог, косметолог, трихолог Череп’юк Світлана Миколаївна
Череп’юк
Світлана Миколаївна
дерматолог, косметолог, трихолог
стаж роботи - 9 років
Детальніше
Відео про нас

Наші контакти

Корпус 1

Ми знаходимося за адресою:
м.Івано-Франківськ,
вул.В.Чорновола, 48

Телефони для попереднього запису та уточнень;
+38 (095) 00 38 453
+38 (097) 41 13 133

Пн.-Пт.: 08:00-20:00
Сб.: 09:00-15:00
Нд.: вихідний

google-map-img